? Как получить кредит?

Позика онлайн в Луцьку

До 30 000 гривень за 20 хвилин . Без застав, поручителів і додаткових документів.
Головна - Позика онлайн в Луцьку

Переваги компанії MyWallet

Позика онлайн в Луцьку - 2 | MyWallet

Немає комісій, штрафів та прихованих платежів

Позика онлайн в Луцьку - 3 | MyWallet

Сервіс працює 24/7. Отримуйте гроші цілодобово за кілька хвилин!

Позика онлайн в Луцьку - 4 | MyWallet

Можливість взяти до 30 000 під 1% в день на термін до 11 місяців(ануїтет)

Чому варто взяти кредит саме у нас
Mywallet Інші МФО
Ставка для нових клієнтів 0.1% Ставка до 3%
Термін позики від 5 днів до 11 місяців Термін позики від 5 днів до 30 днів
Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1% в день Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1,5-2% в день
Сервіс працює цілодобово без перерв та вихідних. Графік роботи з 9:00 до 18:00
Зниження ставки для постійних клієнтів. Наявність вигідних промокодів зі знижками Відсутність знижок для постійних клієнтів

Дивитись відео

Вимоги для отримання кредиту

Позика онлайн в Луцьку - 5 | MyWallet

Бути старше
18 років

Позика онлайн в Луцьку - 6 | MyWallet

Паспорт
і код ІПН

Позика онлайн в Луцьку - 7 | MyWallet

Карта будь-якого
банку

Позика онлайн в Луцьку - 8 | MyWallet

Мобільний
телефон

Відповідальність і гарантія безпеки

 • Державні ліцензії та сертифікати на надання послуг з кредитування
 • Захист персональних даних підтверджена сертифікатом Comodo Positive
 • Захист банківських даних підтверджена сертифікатом PCI DSS і системою Platon

Як погасити кредит

Позика онлайн в Луцьку - 10 | MyWallet
В особистому кабінеті MyWallet

Ви можете погасити кредит в особистому кабінеті на сайті за допомоги власної банківської карти

Позика онлайн в Луцьку - 11 | MyWallet
В будь-якому банкові за рахунком

Ви можете погасити кредит в будь-якому банкові або інтернет банкінгу за реквізитами компанії

Позика онлайн в Луцьку - 12 | MyWallet
У платіжному терміналі

Ви можете погасити кредит в платіжних терміналах Вашого міста.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

Мобільний додаток

 • Зручний додаток для операційних систем iOS і Android Ви можете завантажити додаток на будь-який смартфон
 • Просте оформлення онлайн-кредиту по всій Україні У 2 кліка Ви зможете оформити кредит в будь-який час і в будь-якому місці
Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в App Store Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в Play Market

Нам довіряють сотні людей

Позика онлайн в Луцьку - 14 | MyWallet
Анастасия
Я - фрілансер, працюю фотографом на весіллях, заходах і просто на замовлення. І так вийшло, що, збираючись виїжджати на зйомку у мене випав з рук об'єктив. Запасного у мене не було, а зйомку скасувати було вже не можна. Я не розгубилася і всього за 20 хвилин взяла кредит в MyWallet. Фотки на новий об'єктив стали ще краще, а кредит повернула відразу через пару днів. Дуже зручно, всім рекомендую.
Позика онлайн в Луцьку - 15 | MyWallet
Ольга
Нещодавно закінчила університет і приступила до першої серйозної работе.Зарплата у мене ще не сильно велика, під кінець місяця не вистачає кілька сотень гривень. Тому я користуюся сервісом MyWallet де за лічені хвилини можу отримати гроші на карту. При невеликій сумі на кілька днів я переплачую зовсім копійки, думаю це краще, ніж позичати у друзів. Всім раджу.
Позика онлайн в Луцьку - 16 | MyWallet
Надежда
Я мама. Маючи дитину постійно з'являються незаплановані витрати. Нещодавно сказали, що в дитячий сад треба здати 1500 гривень, я вже не знала, що робити, але подруга порадила MyWallet. Я швидко оформила заявку і мені її тут же схвалили. Через тиждень чоловік без проблем зміг його погасити в найближчому терміналі. Всім радимо якщо терміново потрібні гроші.
Позика онлайн в Луцьку - 17 | MyWallet
Глеб
Дуже захоплююся моделюванням різної історичної техніки - танки, літаки, кораблі. І нещодавно в одному з магазинів де я купую деталі і запчастини була велика розпродаж. Я відразу зрозумів, що мені не вистачить грошей на покупку, тому звернувся за кредитом до компанії MyWallet. Швидко оформив кредит і зміг купити все необхідне. Велике спасибі.

Відсоткові ставки кредитів

Терміни погашення кредиту на MyWallet

Мінімальний термін погашення боргу становить 5 днів. Максимальний термін погашення миттєвого кредиту для фізичних осіб становить 30 днів, кредиту для підприємців до 11 місяців. Максимальна річна відсоткова ставка, що включає позичковий відсоток, а також всі інші комісії і витрати за рік становить 730%.


Приклад розрахунку відсоткової ставки

При оформленні першого кредиту – 1000 грн на 10 днів, сума до оплати складе 1600 грн. При цьому максимальна річна відсоткова ставка APR – 730%. Ми припиняємо нарахування відсотків через 90 днів після прострочення по кредиту. Тому Вам в будь-якому випадку не доведеться повертати в рази більше, ніж Ви позичили. * Перший кредит за ставкою 0,1% видається на перші 5 днів, далі по кредиту нараховується ставка 2,0% в день


Контактна інформація

© 2018 ЄДРПОУ 41336730, Місцезнаходження: Україна, 04070, м. Київ, Подільський район, вулиця Боричів Тік, буд. 30


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК №943, реєстраційний номер №13103668, видане Національною комісією з державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг 28.09.2017 року.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

Луцьк - адміністративний центр Волинської області, в якому зосереджені не тільки культурні та розважальні, а й фінансові установи, що видають кредити населенню. На даний момент в місті працює 26 банків, серед яких є державні і комерційні організації. Крім них кредити в Луцьку видають і мікрофінансові організації (МФО), впевнено завойовують ринок мікрокредитування України.

Переваги кредитування в МФО

Мікрофінансові організації не обмежені законами про регулювання діяльності банків, а їх діяльність ліцензується Національним комітетом в сфері фінансових послуг. Це дозволяє їм істотно спростити процес видачі позик, не вимагаючи від клієнтів довідки про доходи, застави або поручителів. Головними перевагами МФО перед банками є:

 • лояльність;
 • простота;
 • швидкість;
 • гнучкість.

Мікрофінансові організації, такі як MyWallet, видають позики громадянам України віком від 18 до 65 років на суми до 30 тисяч гривень, а оформити заявку на сайті в режимі онлайн можуть навіть:

 • студенти;
 • позичальники з поганою кредитною історією;
 • пенсіонери;
 • неофіційно працевлаштовані;
 • матері в декреті.

Спрощений процес отримання кредиту і широкі можливості його погашення роблять мікрофінансові організації більш затребуваними, ніж банки, що в подальшому потіснить останніх в сфері експрес-кредитування. Крім цього українці все частіше оформлюють позики онлайн і саме компанія MyWallet пропонує повноцінний сервіс оформлення позики через інтернет.

Оформлення кредиту онлайн від MyWallet в Луцьку

Вимоги компанії до документального забезпечення позики набагато нижче, ніж у банку, і для отримання позики потрібно надати:

 • паспортні дані;
 • код ІПП;
 • номер мобільного телефону;
 • номер банківської карти.

Максимальна сума мікрокредиту становить 30 000 гривень, але при першому зверненні вона не може перевищувати 10000 грн. Термін до повернення позикових коштів клієнт визначає самостійно, а кінцева вартість позики вказується до укладення договору. Мінімальний термін становить 5 днів, а максимальний 11 місяців, але при необхідності його можна продовжити ще на 30 днів з умовою своєчасного внесення плати за користування кредитом.

Як погасити мікропозику від MyWallet

Позика онлайн в ЛуцькуНе маючи офісів в місті Луцьк, компанія пропонує позичальникам обслуговувати позику за допомогою:

 • особистого кабінету на сайті MyWallet в режимі онлайн;
 • терміналу самообслуговування;
 • банківського відділення.

Перший варіант оплати кредиту передбачає розрахунок банківською карткою платіжної системи Visa і MasterCard. Для цього достатньо ввести реквізити і визначити суму переказу, після чого гроші миттєво надійдуть на рахунок MyWallet. Термінал самообслуговування підійде для погашення боргу за позикою готівкою, які потрібно внести в апарат, вибравши в меню пункт «Банки» та сплативши потрібну суму. Оплата через банківське відділення буде зручна тим, хто погано розбирається в онлайн-перекладах або тимчасово не має можливості безготівкового розрахунку.

Переваги обслуговування в MyWallet

Компанія працює по всій території України, надаючи клієнтам сучасний онлайн-сервіс, що дозволяє оформити позику не встаючи з-за комп'ютера. Перевагами компанії перед банками та іншими МФО є:

 • прийнятна плата за користування позикою (0,1% для нових користувачів та 2,0% в день для постійних);
 • прозорі умови кредитування;
 • можливість пролонгації терміну договору;
 • широкий інструментарій для обслуговування позики;
 • доступність онлайн-сервісу цілодобово з будь-якого пристрою підключеного до інтернету.

Якщо виникає термінова потреба в невеликій сумі грошей, отримати яку в банках Луцька неможливо, варто звернутися в компанію MyWallet, що кредитує всі категорії громадян в режимі онлайн. Такі умови дозволяють клієнтам отримувати гроші протягом 20 хвилин відразу на банківську карту, що позбавляє від необхідності йти в офіс або стояти в черзі в банку.

Види кредитування

Ми зібрали найпопулярніші теми, види та напрямки кредитування за якими клієнти звертаються в наш сервіс. Ви можете подивитися і вибрати для себе відповідний вид.Кредит для бізнесу Кредит на покупку подарунка Онлайн кредит без застави Кредит для інвалідів Кредит на покупку ноутбука Кредит на купівлю мобільного телефону Кредит на комунальні послуги Кредит на будівництво житла Позика за паспортом Онлайн позика без довідки про доходи Швидкий кредит без поручителів Швидкий кредит с 18 лет Термінова мікропозика Швидка позика Кредит онлайн з поганою кредитною історією Кредит на операцію Кредит на стоматологічні послуги Кредит на заміну вікон Кредит на погашення боргу в банку Кредит матерям в декреті Кредит на побутову техніку Весільний кредит Кредит на ремонт авто Гроші в кредит на ремонт Онлайн кредит на подорож Кредит студентам Кредит пенсіонерам Онлайн заявка на споживчий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит на освіту Онлайн кредит на меблі Онлайн кредит на лікування Кредит на шубу. Де краще оформити позику Бiльше

Ви можете взяти кредит в інших містах

Компанія MyWallet працює на всій території України. Ви можете взяти онлайн-кредит не виходячи з дому в будь-якому регіоні (крім зони АТО та АРК).Кредит онлайн в Енергодарі Кредит онлайн у Фастові Кредит онлайн в Прилуках Кредит онлайн в Ніжині Кредит онлайн в Мукачево Кредит онлайн в Миргороді Кредит онлайн в Коростені Кредит онлайн в Кам'янець-Подільському Кредит онлайн в Шостці Кредит онлайн в Ірпені Кредит онлайн у Броварах Кредит онлайн Борисполі Кредит онлайн в Бердянську Кредит онлайн в Бердичеві Кредит онлайн в Олександрії Позика онлайн в Кременчуці Позика онлайн в Мелітополі Позика онлайн в Умані Позика онлайн в Ужгороді Позика онлайн в Тернополі Позика онлайн в Сумах Позика онлайн в Рівному Позика онлайн в Конотопі Позика онлайн в в Івано-Франківську Позика онлайн в Білій Церкві Позика онлайн в Вінниці Позика онлайн в Кропивницькому Позика онлайн у Львові Позика онлайн в Дніпрі Позика онлайн в Чернівцях Позика онлайн в Чернігові Позика онлайн в Черкасах Позика онлайн в Житомирі Позика онлайн в Запоріжжі Позика онлайн в Києві Позика онлайн в Кривому Розі Позика онлайн в Луцьку Позика онлайн в Маріуполі Позика онлайн в Миколаєві Позика онлайн в Нікополі Позика онлайн в Одесі Позика онлайн в Павлограді Позика онлайн в Полтаві Позика онлайн в Харкові Позика онлайн в Херсоні Позика онлайн в Хмельницькому Бiльше