? Как получить кредит?

Кредит матерям в декреті

До 15 000 гривень за 20 хвилин . Без застав, поручителів і додаткових документів.
Головна - Кредит матерям в декреті

Переваги компанії MyWallet

Кредит матерям в декреті - 2 | MyWallet

Немає комісій, штрафів та прихованих платежів

Кредит матерям в декреті - 3 | MyWallet

Сервіс працює 24/7. Отримуйте гроші цілодобово за кілька хвилин!

Кредит матерям в декреті - 4 | MyWallet

Можливість взяти до 30 000 під 1% в день на термін до 3 місяців(ануїтет)

Чому варто взяти кредит саме у нас
Mywallet Інші МФО
Ставка для нових клієнтів 0.1% Ставка до 3%
Термін позики від 5 днів до 3 місяців Термін позики від 5 днів до 30 днів
Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1% в день Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1,5-2% в день
Сервіс працює цілодобово без перерв та вихідних. Графік роботи з 9:00 до 18:00
Зниження ставки для постійних клієнтів. Наявність вигідних промокодів зі знижками Відсутність знижок для постійних клієнтів

Дивитись відео

Вимоги для отримання кредиту

Кредит матерям в декреті - 5 | MyWallet

Бути старше
18 років

Кредит матерям в декреті - 6 | MyWallet

Паспорт
і код ІПН

Кредит матерям в декреті - 7 | MyWallet

Карта будь-якого
банку

Кредит матерям в декреті - 8 | MyWallet

Мобільний
телефон

Відповідальність і гарантія безпеки

 • Державні ліцензії та сертифікати на надання послуг з кредитування
 • Захист персональних даних підтверджена сертифікатом Comodo Positive
 • Захист банківських даних підтверджена сертифікатом PCI DSS і системою Platon

Як погасити кредит

Кредит матерям в декреті - 10 | MyWallet
В особистому кабінеті MyWallet

Ви можете погасити кредит в особистому кабінеті на сайті за допомоги власної банківської карти

Кредит матерям в декреті - 11 | MyWallet
В будь-якому банкові за рахунком

Ви можете погасити кредит в будь-якому банкові або інтернет банкінгу за реквізитами компанії

Кредит матерям в декреті - 12 | MyWallet
У платіжному терміналі

Ви можете погасити кредит в платіжних терміналах Вашого міста.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

Мобільний додаток

 • Зручний додаток для операційних систем iOS і Android Ви можете завантажити додаток на будь-який смартфон
 • Просте оформлення онлайн-кредиту по всій Україні У 2 кліка Ви зможете оформити кредит в будь-який час і в будь-якому місці
Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в App Store Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в Play Market

Нам довіряють сотні людей

Кредит матерям в декреті - 14 | MyWallet
Анастасия
Я - фрілансер, працюю фотографом на весіллях, заходах і просто на замовлення. І так вийшло, що, збираючись виїжджати на зйомку у мене випав з рук об'єктив. Запасного у мене не було, а зйомку скасувати було вже не можна. Я не розгубилася і всього за 20 хвилин взяла кредит в MyWallet. Фотки на новий об'єктив стали ще краще, а кредит повернула відразу через пару днів. Дуже зручно, всім рекомендую.
Кредит матерям в декреті - 15 | MyWallet
Ольга
Нещодавно закінчила університет і приступила до першої серйозної работе.Зарплата у мене ще не сильно велика, під кінець місяця не вистачає кілька сотень гривень. Тому я користуюся сервісом MyWallet де за лічені хвилини можу отримати гроші на карту. При невеликій сумі на кілька днів я переплачую зовсім копійки, думаю це краще, ніж позичати у друзів. Всім раджу.
Кредит матерям в декреті - 16 | MyWallet
Надежда
Я мама. Маючи дитину постійно з'являються незаплановані витрати. Нещодавно сказали, що в дитячий сад треба здати 1500 гривень, я вже не знала, що робити, але подруга порадила MyWallet. Я швидко оформила заявку і мені її тут же схвалили. Через тиждень чоловік без проблем зміг його погасити в найближчому терміналі. Всім радимо якщо терміново потрібні гроші.
Кредит матерям в декреті - 17 | MyWallet
Глеб
Дуже захоплююся моделюванням різної історичної техніки - танки, літаки, кораблі. І нещодавно в одному з магазинів де я купую деталі і запчастини була велика розпродаж. Я відразу зрозумів, що мені не вистачить грошей на покупку, тому звернувся за кредитом до компанії MyWallet. Швидко оформив кредит і зміг купити все необхідне. Велике спасибі.

Відсоткові ставки кредитів

Терміни погашення кредиту на MyWallet

Мінімальний термін погашення боргу становить 5 днів. Максимальний термін погашення миттєвого кредиту для фізичних осіб становить 30 днів, кредиту для підприємців до 11 місяців. Максимальна річна відсоткова ставка, що включає позичковий відсоток, а також всі інші комісії і витрати за рік становить 730%.


Приклад розрахунку відсоткової ставки

При оформленні першого кредиту – 1000 грн на 10 днів, сума до оплати складе 1600 грн. При цьому максимальна річна відсоткова ставка APR – 730%. Ми припиняємо нарахування відсотків через 90 днів після прострочення по кредиту. Тому Вам в будь-якому випадку не доведеться повертати в рази більше, ніж Ви позичили. * Перший кредит за ставкою 0,1% видається на перші 5 днів, далі по кредиту нараховується ставка 2,0% в день


Контактна інформація

© 2018 ЄДРПОУ 41336730, Місцезнаходження: Україна, 04070, м. Київ, Подільський район, вулиця Боричів Тік, буд. 30


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК №943, реєстраційний номер №13103668, видане Національною комісією з державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг 28.09.2017 року.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші
Кредит в декреті

Труднощі в період вагітності пов'язані зі здоров'ям і пологами можуть перейти в декрет, але мати вже фінансовий характер. Маленький розмір державної допомоги, невисока зарплата чоловіка або необхідність самій ростити дитину змушують молодих матусь брати нецільові споживчі кредити в банках. Такий спосіб вирішення проблем передбачає отримання значної суми грошей під високий відсоток, що становить від 20 до 30% в рік, а так як вийти на роботу тимчасово немає можливості, виплата такої позики стає справжньою проблемою. Варіантом виходу з ситуації можуть стати експрес-кредити для матерів в декреті від компанії MyWallet. Невеликі суми на банківську карту, що надходять відразу після схвалення заявки в режимі онлайн, допоможуть вирішити фінансові труднощі в період догляду за малюком.

Навіщо жінки в декреті беруть кредити?

Після народження дитини навантаження на сімейний бюджет багаторазово збільшується. Витримати це під силу не кожній родині, а ще складніше матерям-одиначкам. Вони виявляються в скрутному становищі, тому що після пологів довгий час не можуть вийти на роботу, а поєднувати догляд за малюком і професійну діяльність найчастіше неможливо. Кредит для тих, хто в декреті, банки видають неохоче, так як постійним доходом позичальника тимчасово є тільки державні виплати по догляду за дитиною. Зарплата чоловіка, допомога батьків або друзів тут не враховуються, і фінансові установи дивляться тільки на офіційно підтверджений дохід. Кредитування онлайн в компанії MyWallet дозволяє отримати потрібну суму грошей швидко і для цього не потрібно:

 • довідка з місця роботи;
 • виписка про доходи;
 • хороша кредитна історія терміном від 2-х років;
 • надання майна під заставу;
 • надання платоспроможного поручителя.

Такі умови добре підходять молодим мамам в декреті, тому що не вимагають тимчасових і фінансових витрат.

Оформлення позики в MyWallet

Кредит матерям в декретіПодати заявку на отримання позики можна з будь-якої точки України і в будь-який час, навіть вночі. Для цього потрібно зайти на сайт компанії і зареєструвати особистий кабінет, вказавши паспортні дані, ідентифікаційний код і номер мобільного телефону для зв'язку. Так як всі фінансові операції проводяться через онлайн-сервіс, від позичальника потрібно надати фото з документами в руках. Такий спосіб підтвердження виключає використання чужих даних для отримання кредиту і позбавляє клієнта від необхідності їхати в відділення організації і підтверджувати свою особистість там. Сума позики і термін його погашення вибирає позичальник, що дозволяє планувати користування і виплату позикових коштів на певний період. Це кардинально відрізняє кредит в декреті MyWallet від банківської позики, яка має жорсткі терміни погашення, а до всього іншого ще й додаткові комісії і штрафи за прострочення позики. Якщо виникають труднощі в оплаті, компанія дозволяє своїм клієнтам пролонгувати термін дії договору на невизначений термін з умовою своєчасного внесення плати за користування позиковими засобами.

Погашення кредиту

Гроші, що надійшли на карту, найпростіше повертати таким же способом. Щоб полегшити виплату позики і позбавити від незручностей матусь в декреті, MyWallet пропонує обслуговувати позику через:

 • особистий кабінет на сайті в режимі онлайн;
 • термінал самообслуговування;
 • банківське відділення.

Перший спосіб можна вважати найзручнішим, особливо для матері в декреті, у якої немає вільного часу, щоб кудись їхати чи стояти в черзі. Для оплати достатньо зайти в особистий кабінет позичальника і вказати реквізити для перерахування грошей онлайн, після чого вони миттєво надійдуть на рахунок компанії. Внесення коштів через термінал зручно для готівкового розрахунку. Щоб погасити заборгованість потрібно вибрати в меню розділ «Банки і страхування» і перейти до підрозділу «Банки», де, вказавши номер рахунку, потрібно буде внести гроші в апарат. Оплата в банківському відділенні України - це класична форма погашення позики, що припускає особисте звернення та внесення грошей готівкою, з банківського рахунку або карти.

Переваги кредиту в декреті від MyWallet

Крім швидкого і зручного нарахування коштів на карту, компанія пропонує:

 • низьку плату за користування позикою;
 • гнучкі умови погашення;
 • можливість пролонгації терміну дії договору;
 • вибір інструментів для обслуговування позики;
 • доступність онлайн-сервісу з будь-якої точки України.

Народження дитини одне з найважливіших подій в житті кожної жінки і невеликі фінансові труднощі не повинні його затьмарювати. Звернення до MyWallet позбавляє від необхідності займати у друзів і родичів, витрачаючи час і сили, і дає можливість віддати всю увагу і турботу малюкові.

Види кредитування

Ми зібрали найпопулярніші теми, види та напрямки кредитування за якими клієнти звертаються в наш сервіс. Ви можете подивитися і вибрати для себе відповідний вид.Кредит для бізнесу Кредит на покупку подарунка Онлайн кредит без застави Кредит для інвалідів Кредит на покупку ноутбука Кредит на купівлю мобільного телефону Кредит на комунальні послуги Кредит на будівництво житла Позика за паспортом Онлайн позика без довідки про доходи Швидкий кредит без поручителів Швидкий кредит с 18 лет Термінова мікропозика Швидка позика Кредит онлайн з поганою кредитною історією Кредит на операцію Кредит на стоматологічні послуги Кредит на заміну вікон Кредит на погашення боргу в банку Кредит матерям в декреті Кредит на побутову техніку Весільний кредит Кредит на ремонт авто Гроші в кредит на ремонт Онлайн кредит на подорож Кредит студентам Кредит пенсіонерам Онлайн заявка на споживчий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит на освіту Онлайн кредит на меблі Онлайн кредит на лікування Кредит на шубу. Де краще оформити позику Бiльше

Ви можете взяти кредит в інших містах

Компанія MyWallet працює на всій території України. Ви можете взяти онлайн-кредит не виходячи з дому в будь-якому регіоні (крім зони АТО та АРК).Кредит онлайн в Енергодарі Кредит онлайн у Фастові Кредит онлайн в Прилуках Кредит онлайн в Ніжині Кредит онлайн в Мукачево Кредит онлайн в Миргороді Кредит онлайн в Коростені Кредит онлайн в Кам'янець-Подільському Кредит онлайн в Шостці Кредит онлайн в Ірпені Кредит онлайн у Броварах Кредит онлайн Борисполі Кредит онлайн в Бердянську Кредит онлайн в Бердичеві Кредит онлайн в Олександрії Позика онлайн в Кременчуці Позика онлайн в Мелітополі Позика онлайн в Умані Позика онлайн в Ужгороді Позика онлайн в Тернополі Позика онлайн в Сумах Позика онлайн в Рівному Позика онлайн в Конотопі Позика онлайн в в Івано-Франківську Позика онлайн в Білій Церкві Позика онлайн в Вінниці Позика онлайн в Кропивницькому Позика онлайн у Львові Позика онлайн в Дніпрі Позика онлайн в Чернівцях Позика онлайн в Чернігові Позика онлайн в Черкасах Позика онлайн в Житомирі Позика онлайн в Запоріжжі Позика онлайн в Києві Позика онлайн в Кривому Розі Позика онлайн в Луцьку Позика онлайн в Маріуполі Позика онлайн в Миколаєві Позика онлайн в Нікополі Позика онлайн в Одесі Позика онлайн в Павлограді Позика онлайн в Полтаві Позика онлайн в Харкові Позика онлайн в Херсоні Позика онлайн в Хмельницькому Бiльше