? Как получить кредит?

Позика онлайн в Херсоні

До 15 000 гривень за 20 хвилин . Без застав, поручителів і додаткових документів.
Головна - Позика онлайн в Херсоні

Переваги компанії MyWallet

Позика онлайн в Херсоні - 2 | MyWallet

Немає комісій, штрафів та прихованих платежів

Позика онлайн в Херсоні - 3 | MyWallet

Сервіс працює 24/7. Отримуйте гроші цілодобово за кілька хвилин!

Позика онлайн в Херсоні - 4 | MyWallet

Можливість взяти до 30 000 під 1% в день на термін до 3 місяців(ануїтет)

Чому варто взяти кредит саме у нас
Mywallet Інші МФО
Ставка для нових клієнтів 0.1% Ставка до 3%
Термін позики від 5 днів до 3 місяців Термін позики від 5 днів до 30 днів
Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1% в день Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1,5-2% в день
Сервіс працює цілодобово без перерв та вихідних. Графік роботи з 9:00 до 18:00
Зниження ставки для постійних клієнтів. Наявність вигідних промокодів зі знижками Відсутність знижок для постійних клієнтів

Дивитись відео

Вимоги для отримання кредиту

Позика онлайн в Херсоні - 5 | MyWallet

Бути старше
18 років

Позика онлайн в Херсоні - 6 | MyWallet

Паспорт
і код ІПН

Позика онлайн в Херсоні - 7 | MyWallet

Карта будь-якого
банку

Позика онлайн в Херсоні - 8 | MyWallet

Мобільний
телефон

Відповідальність і гарантія безпеки

 • Державні ліцензії та сертифікати на надання послуг з кредитування
 • Захист персональних даних підтверджена сертифікатом Comodo Positive
 • Захист банківських даних підтверджена сертифікатом PCI DSS і системою Platon

Як погасити кредит

Позика онлайн в Херсоні - 10 | MyWallet
В особистому кабінеті MyWallet

Ви можете погасити кредит в особистому кабінеті на сайті за допомоги власної банківської карти

Позика онлайн в Херсоні - 11 | MyWallet
В будь-якому банкові за рахунком

Ви можете погасити кредит в будь-якому банкові або інтернет банкінгу за реквізитами компанії

Позика онлайн в Херсоні - 12 | MyWallet
У платіжному терміналі

Ви можете погасити кредит в платіжних терміналах Вашого міста.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

Мобільний додаток

 • Зручний додаток для операційних систем iOS і Android Ви можете завантажити додаток на будь-який смартфон
 • Просте оформлення онлайн-кредиту по всій Україні У 2 кліка Ви зможете оформити кредит в будь-який час і в будь-якому місці
Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в App Store Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в Play Market

Нам довіряють сотні людей

Позика онлайн в Херсоні - 14 | MyWallet
Анастасия
Я - фрілансер, працюю фотографом на весіллях, заходах і просто на замовлення. І так вийшло, що, збираючись виїжджати на зйомку у мене випав з рук об'єктив. Запасного у мене не було, а зйомку скасувати було вже не можна. Я не розгубилася і всього за 20 хвилин взяла кредит в MyWallet. Фотки на новий об'єктив стали ще краще, а кредит повернула відразу через пару днів. Дуже зручно, всім рекомендую.
Позика онлайн в Херсоні - 15 | MyWallet
Ольга
Нещодавно закінчила університет і приступила до першої серйозної работе.Зарплата у мене ще не сильно велика, під кінець місяця не вистачає кілька сотень гривень. Тому я користуюся сервісом MyWallet де за лічені хвилини можу отримати гроші на карту. При невеликій сумі на кілька днів я переплачую зовсім копійки, думаю це краще, ніж позичати у друзів. Всім раджу.
Позика онлайн в Херсоні - 16 | MyWallet
Надежда
Я мама. Маючи дитину постійно з'являються незаплановані витрати. Нещодавно сказали, що в дитячий сад треба здати 1500 гривень, я вже не знала, що робити, але подруга порадила MyWallet. Я швидко оформила заявку і мені її тут же схвалили. Через тиждень чоловік без проблем зміг його погасити в найближчому терміналі. Всім радимо якщо терміново потрібні гроші.
Позика онлайн в Херсоні - 17 | MyWallet
Глеб
Дуже захоплююся моделюванням різної історичної техніки - танки, літаки, кораблі. І нещодавно в одному з магазинів де я купую деталі і запчастини була велика розпродаж. Я відразу зрозумів, що мені не вистачить грошей на покупку, тому звернувся за кредитом до компанії MyWallet. Швидко оформив кредит і зміг купити все необхідне. Велике спасибі.

Відсоткові ставки кредитів

Терміни погашення кредиту на MyWallet

Мінімальний термін погашення боргу становить 5 днів. Максимальний термін погашення миттєвого кредиту для фізичних осіб становить 30 днів, кредиту для підприємців до 11 місяців. Максимальна річна відсоткова ставка, що включає позичковий відсоток, а також всі інші комісії і витрати за рік становить 730%.


Приклад розрахунку відсоткової ставки

При оформленні першого кредиту – 1000 грн на 10 днів, сума до оплати складе 1600 грн. При цьому максимальна річна відсоткова ставка APR – 730%. Ми припиняємо нарахування відсотків через 90 днів після прострочення по кредиту. Тому Вам в будь-якому випадку не доведеться повертати в рази більше, ніж Ви позичили. * Перший кредит за ставкою 0,1% видається на перші 5 днів, далі по кредиту нараховується ставка 2,0% в день


Контактна інформація

© 2018 ЄДРПОУ 41336730, Місцезнаходження: Україна, 04070, м. Київ, Подільський район, вулиця Боричів Тік, буд. 30


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК №943, реєстраційний номер №13103668, видане Національною комісією з державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг 28.09.2017 року.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

Моментальний кредит в Херсоні - зручний і вигідний фінансовий продукт від компанії MyWallet, що спеціалізується на видачі невеликих споживчих позик населенню. Завдяки політиці максимальної лояльності практично кожен бажаючий зможе оформити позику і отримати гроші на карту або банківський рахунок в найкоротші терміни і без великого пакета документів. Кому може бути вигідною подібна пропозиція і як стати клієнтом компанії читайте нижче.  

Чим відрізняється мікрокредит від стандартних банківських кредитів

  Як випливає з назви, головні особливості такого способу кредитування - невеликий розмір видаваної позики і термін, на який вона видається. Останній в компанії MyWallet становить від 5 днів до 11 місяців. При необхідності кредитний договір може бути багаторазово пролонгований на максимальний термін до 30 днів.

Сума позики становить 10000 гривень при первинному зверненні. Якщо ви вже маєте обліковий запис на сайті компанії MyWallet, раніше користувалися її послугами і не маєте прострочень і штрафів, то розмір кредиту в Херсоні може бути збільшений до 30 000 гривень.

Експрес-кредит в Херсоні

  Експрес-кредитування - популярна сьогодні послуга, яка дозволяє всім клієнтам нашої компанії оформити позику і отримати в борг схвалену суму на карту або банківський рахунок у лічені хвилини, витративши на все не більше години. Для цього зовсім не обов'язково відвідувати офіс або представництво компанії. Подати заявку і оформити кредит в Херсоні можна на сайті з будь-якого пристрою зі стабільним інтернет-з'єднанням. Це дуже зручно, якщо ви перебуваєте в поїздці або у відрядженні і не маєте часу на відвідування офісу або просто не бажаєте виходити з дому. Останнє особливо актуально, наприклад, для людей з обмеженими фізичними можливостями.

Як оформити кредит в MyWallet

  Позика онлайн в ХерсоніОтримати позику у нас максимально просто. Зробити це зможе будь-який громадянин України, який відповідає таким простим вимогам:

 • вік 18-65 років;
 • наявність діючого паспорта та коду платника податків;
 • постійне джерело доходу;
 • наявність банківського рахунку або карти, зареєстрованої на заявника.

Ніяких інших документів для подачі заявки на позику не потрібно. Це дає можливість вирішити свої фінансові проблеми і отримати позику навіть громадянам без офіційного працевлаштування. Головне, щоб позичальник був фінансово спроможним і мав джерело постійного доходу. Його розмір необхідно вказати в заявці при оформленні на сайті. Скористатися послугами нашого сервісу можуть всі зареєстровані користувачі. Тому ми рекомендуємо пройти процедуру реєстрації, яка займе кілька хвилин. Після цього, авторизувавшись на сайті і зайшовши в особистий кабінет, ви отримаєте можливість заповнити анкету і подати заявку. Це забере не більше 10-15 хвилин. Приблизно стільки ж необхідно на розгляд заявки і прийняття рішення автоматичної банкінг-системою. Майже відразу ж після схвалення обрана сума буде перерахована на карту або рахунок.

Зручність кредитування через сервіс MyWallet

  Вибираючи наш сервіс, ви вибираєте простоту і зручність. Адже спочатку система була розрахована на широке коло позичальників. На відміну від банківського кредитування, швидкі позики в нашій компанії не вимагають від заявника збору великого пакета документів і тривалого очікування. Отримати гроші можна вже в день звернення тільки за паспортом і кодом платника податків. Наші переваги:

 • можливість подачі заявки та оформлення позики віддалено - в режимі онлайн з будь-якого інтернет-пристрої;
 • простота і зручність оформлення кредиту і мінімальний час розгляду заявки;
 • високий відсоток схвалення і можливість отримати позику навіть з поганою кредитною історією;
 • мінімальна відсоткова ставка по позиках і вигідні умови кредитування вже при першому зверненні;
 • пільгові умови кредитування для постійних клієнтів;
 • миттєвий переказ грошей на карту або рахунок після схвалення;
 • нецільовий характер позики, що дозволяє використовувати його на свій розсуд - на будь-які потреби;
 • зручність погашення через онлайн-банкінг, з електронних гаманців або через термінали оплати;
 • можливість дострокового погашення без штрафів і переплат.

Якщо закрити позику вчасно не виходить, ви зможете продовжити його і продовжити користуватися грошима, відклавши закриття до більш сприятливої ​​фінансової ситуації. Скористатися пропозицією MyWallet зможуть не тільки жителі Херсона, а й громадяни з невеликих населених пунктів, де немає представництв банків і МФО. Спробуйте самі і переконайтеся, що вирішувати свої фінансові проблеми з нашим сервісом істотно простіше. До того ж це швидко і вигідно!

Види кредитування

Ми зібрали найпопулярніші теми, види та напрямки кредитування за якими клієнти звертаються в наш сервіс. Ви можете подивитися і вибрати для себе відповідний вид.Кредит для бізнесу Кредит на покупку подарунка Онлайн кредит без застави Кредит для інвалідів Кредит на покупку ноутбука Кредит на купівлю мобільного телефону Кредит на комунальні послуги Кредит на будівництво житла Позика за паспортом Онлайн позика без довідки про доходи Швидкий кредит без поручителів Швидкий кредит с 18 лет Термінова мікропозика Швидка позика Кредит онлайн з поганою кредитною історією Кредит на операцію Кредит на стоматологічні послуги Кредит на заміну вікон Кредит на погашення боргу в банку Кредит матерям в декреті Кредит на побутову техніку Весільний кредит Кредит на ремонт авто Гроші в кредит на ремонт Онлайн кредит на подорож Кредит студентам Кредит пенсіонерам Онлайн заявка на споживчий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит на освіту Онлайн кредит на меблі Онлайн кредит на лікування Кредит на шубу. Де краще оформити позику Бiльше

Ви можете взяти кредит в інших містах

Компанія MyWallet працює на всій території України. Ви можете взяти онлайн-кредит не виходячи з дому в будь-якому регіоні (крім зони АТО та АРК).Кредит онлайн в Енергодарі Кредит онлайн у Фастові Кредит онлайн в Прилуках Кредит онлайн в Ніжині Кредит онлайн в Мукачево Кредит онлайн в Миргороді Кредит онлайн в Коростені Кредит онлайн в Кам'янець-Подільському Кредит онлайн в Шостці Кредит онлайн в Ірпені Кредит онлайн у Броварах Кредит онлайн Борисполі Кредит онлайн в Бердянську Кредит онлайн в Бердичеві Кредит онлайн в Олександрії Позика онлайн в Кременчуці Позика онлайн в Мелітополі Позика онлайн в Умані Позика онлайн в Ужгороді Позика онлайн в Тернополі Позика онлайн в Сумах Позика онлайн в Рівному Позика онлайн в Конотопі Позика онлайн в в Івано-Франківську Позика онлайн в Білій Церкві Позика онлайн в Вінниці Позика онлайн в Кропивницькому Позика онлайн у Львові Позика онлайн в Дніпрі Позика онлайн в Чернівцях Позика онлайн в Чернігові Позика онлайн в Черкасах Позика онлайн в Житомирі Позика онлайн в Запоріжжі Позика онлайн в Києві Позика онлайн в Кривому Розі Позика онлайн в Луцьку Позика онлайн в Маріуполі Позика онлайн в Миколаєві Позика онлайн в Нікополі Позика онлайн в Одесі Позика онлайн в Павлограді Позика онлайн в Полтаві Позика онлайн в Харкові Позика онлайн в Херсоні Позика онлайн в Хмельницькому Бiльше