? Как получить кредит?

Кредит на погашення боргу в банку

До 15 000 гривень за 20 хвилин . Без застав, поручителів і додаткових документів.
Головна - Кредит на погашення боргу в банку

Переваги компанії MyWallet

Кредит на погашення боргу в банку - 2 | MyWallet

Немає комісій, штрафів та прихованих платежів

Кредит на погашення боргу в банку - 3 | MyWallet

Сервіс працює 24/7. Отримуйте гроші цілодобово за кілька хвилин!

Кредит на погашення боргу в банку - 4 | MyWallet

Можливість взяти до 30 000 під 1% в день на термін до 3 місяців(ануїтет)

Чому варто взяти кредит саме у нас
Mywallet Інші МФО
Ставка для нових клієнтів 0.1% Ставка до 3%
Термін позики від 5 днів до 3 місяців Термін позики від 5 днів до 30 днів
Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1% в день Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1,5-2% в день
Сервіс працює цілодобово без перерв та вихідних. Графік роботи з 9:00 до 18:00
Зниження ставки для постійних клієнтів. Наявність вигідних промокодів зі знижками Відсутність знижок для постійних клієнтів

Дивитись відео

Вимоги для отримання кредиту

Кредит на погашення боргу в банку - 5 | MyWallet

Бути старше
18 років

Кредит на погашення боргу в банку - 6 | MyWallet

Паспорт
і код ІПН

Кредит на погашення боргу в банку - 7 | MyWallet

Карта будь-якого
банку

Кредит на погашення боргу в банку - 8 | MyWallet

Мобільний
телефон

Відповідальність і гарантія безпеки

 • Державні ліцензії та сертифікати на надання послуг з кредитування
 • Захист персональних даних підтверджена сертифікатом Comodo Positive
 • Захист банківських даних підтверджена сертифікатом PCI DSS і системою Platon

Як погасити кредит

Кредит на погашення боргу в банку - 10 | MyWallet
В особистому кабінеті MyWallet

Ви можете погасити кредит в особистому кабінеті на сайті за допомоги власної банківської карти

Кредит на погашення боргу в банку - 11 | MyWallet
В будь-якому банкові за рахунком

Ви можете погасити кредит в будь-якому банкові або інтернет банкінгу за реквізитами компанії

Кредит на погашення боргу в банку - 12 | MyWallet
У платіжному терміналі

Ви можете погасити кредит в платіжних терміналах Вашого міста.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

Мобільний додаток

 • Зручний додаток для операційних систем iOS і Android Ви можете завантажити додаток на будь-який смартфон
 • Просте оформлення онлайн-кредиту по всій Україні У 2 кліка Ви зможете оформити кредит в будь-який час і в будь-якому місці
Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в App Store Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в Play Market

Нам довіряють сотні людей

Кредит на погашення боргу в банку - 14 | MyWallet
Анастасия
Я - фрілансер, працюю фотографом на весіллях, заходах і просто на замовлення. І так вийшло, що, збираючись виїжджати на зйомку у мене випав з рук об'єктив. Запасного у мене не було, а зйомку скасувати було вже не можна. Я не розгубилася і всього за 20 хвилин взяла кредит в MyWallet. Фотки на новий об'єктив стали ще краще, а кредит повернула відразу через пару днів. Дуже зручно, всім рекомендую.
Кредит на погашення боргу в банку - 15 | MyWallet
Ольга
Нещодавно закінчила університет і приступила до першої серйозної работе.Зарплата у мене ще не сильно велика, під кінець місяця не вистачає кілька сотень гривень. Тому я користуюся сервісом MyWallet де за лічені хвилини можу отримати гроші на карту. При невеликій сумі на кілька днів я переплачую зовсім копійки, думаю це краще, ніж позичати у друзів. Всім раджу.
Кредит на погашення боргу в банку - 16 | MyWallet
Надежда
Я мама. Маючи дитину постійно з'являються незаплановані витрати. Нещодавно сказали, що в дитячий сад треба здати 1500 гривень, я вже не знала, що робити, але подруга порадила MyWallet. Я швидко оформила заявку і мені її тут же схвалили. Через тиждень чоловік без проблем зміг його погасити в найближчому терміналі. Всім радимо якщо терміново потрібні гроші.
Кредит на погашення боргу в банку - 17 | MyWallet
Глеб
Дуже захоплююся моделюванням різної історичної техніки - танки, літаки, кораблі. І нещодавно в одному з магазинів де я купую деталі і запчастини була велика розпродаж. Я відразу зрозумів, що мені не вистачить грошей на покупку, тому звернувся за кредитом до компанії MyWallet. Швидко оформив кредит і зміг купити все необхідне. Велике спасибі.

Відсоткові ставки кредитів

Терміни погашення кредиту на MyWallet

Мінімальний термін погашення боргу становить 5 днів. Максимальний термін погашення миттєвого кредиту для фізичних осіб становить 30 днів, кредиту для підприємців до 11 місяців. Максимальна річна відсоткова ставка, що включає позичковий відсоток, а також всі інші комісії і витрати за рік становить 730%.


Приклад розрахунку відсоткової ставки

При оформленні першого кредиту – 1000 грн на 10 днів, сума до оплати складе 1600 грн. При цьому максимальна річна відсоткова ставка APR – 730%. Ми припиняємо нарахування відсотків через 90 днів після прострочення по кредиту. Тому Вам в будь-якому випадку не доведеться повертати в рази більше, ніж Ви позичили. * Перший кредит за ставкою 0,1% видається на перші 5 днів, далі по кредиту нараховується ставка 2,0% в день


Контактна інформація

© 2018 ЄДРПОУ 41336730, Місцезнаходження: Україна, 04070, м. Київ, Подільський район, вулиця Боричів Тік, буд. 30


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК №943, реєстраційний номер №13103668, видане Національною комісією з державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг 28.09.2017 року.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші
Позика для погашення кредиту

Взяти кредит на погашення кредиту - це поширена в Україні практика. Причиною цього часто стає жорстка політика кредитування населення і вимога до дотримання всіх умов договору щодо термінів і розмірів платежів. Для кожної позики встановлюються конкретні дати, коли клієнт повинен платити і скільки. Порушення умов веде до штрафних санкцій та нарахування пені за прострочення, що робить кінцеву вартість позики вище, розрахованої спочатку. Саме для покриття такого «проблемного» кредиту часто береться ще один займ.

 

Процес перекредитування отримав назву «рефінансування» і проводиться банками всіх видів власності: від комерційних до державних. Вигода від банківського перекредитування є тільки при необхідності покрити довгостроковий займ, такий, як іпотека, коли зниження процентної ставки навіть на 2-3% - це вже значна вигода для позичальника. Але для погашення мікропозик або невеликий заборгованості від великої позики рефінансування може стати збитковим. У такому випадку варто звернутися в компанію MyWallet, яка надає позики для покриття кредитів на вигідних умовах.

Причини необхідності рефінансування

Потреба в ще одній позиці, що покриває вартість іншої, має під собою ряд причин, головні з яких виглядають так:

 1. Зниження процентної ставки по раніше взятою позикою. Тут, як правило, мається на увазі іпотека, яка видається на десять і більше років в доларах. Різниця ринкових курсів часто збільшує первісну процентну ставку і вартість кредиту.
 2. Збільшення або скорочення терміну погашення. У першому випадку продовження терміну виплати допомагає знизити щомісячні платежі за позикою, а в другому скоротити підсумковий розмір переплати і ризик прострочення.
 3. Виведення майна з-під застави. При оформленні великого кредиту, об'єктом матеріального забезпечення виступає майно позичальника, яке на час погашення боргу переходить в обтяження банку. Рефінансування дозволяє повернути заставну власність у володіння позичальника.
 4. Необхідність заміни кредитора. Зміна умов договору в односторонньому порядку, падіння рівня обслуговування, незадоволеність запитів клієнта та інше, можуть бути причинами необхідності перекредитування в іншому банку.

Особливості оформлення позики для погашення кредиту в MyWallet

Кредит на погашення боргу в банкуКомпанія працює в сфері онлайн-кредитування, що дозволяє їй обслуговувати клієнтів по всій Україні. Для отримання грошей на карту потрібно зареєструвати особистий кабінет на сайті, вказавши паспортні дані, ідентифікаційний код і номер мобільного телефону. Умови оформлення заявки максимально прості і від позичальника не потрібна довідка про доходи, поручителі або застава. Після відправки форми на розгляд, час очікування відповіді становить близько 20 хвилин і, якщо позика схвалена, гроші надходять на кредитну карту.

Суму і термін погашення кредиту вибирає сам позичальник, але при першому зверненні максимальний розмір виплати не може перевищувати 4000 гривень. Після кожного оплаченої позики сума подальшої буде збільшуватися і після 5-го звернення досягне 15 000 гривень. MyWallet лояльно ставиться до своїх клієнтів і дає можливість продовжити дію договору на невизначений термін за умови своєчасного погашення плати за користування кредитом.

Способи погашення

Щоб полегшити і прискорити процес повернення позики, клієнту доступні такі способи обслуговування, як:

 • особистий кабінет на сайті в режимі онлайн;
 • термінал самообслуговування;
 • банківське відділення.

Перший спосіб хороший тим, що дозволяє виплачувати позику, перебуваючи в будь-якій точці України, головне щоб був інтернет. Для цього потрібно вказати платіжні реквізити і суму, яка відправиться в рахунок сплати боргу. Термінал самообслуговування зручний для оплати готівкою, які потрібно внести в апарат, вказавши одержувача. Оплатити кредит у відділенні банку буде зручно людям, які звикли вносити платежі класичним способом.

Переваги перекредитування в MyWallet

Компанія пропонує своїм клієнтам не тільки сучасний онлайн-сервіс, але і зручне нарахування грошей на карту. Крім цього позичальники отримують:

 • прийнятну плату за користування позикою;
 • можливість пролонгації терміну договору;
 • прозорі умови кредитування;
 • різні інструменти для обслуговування позики;
 • доступність онлайн-сервісу в будь-який час і з будь-якого пристрою підключеного до інтернету.

При необхідності рефінансування заборгованості банку чи іншої фінансової установи не варто тягнути і збільшувати розмір виплати. Кредит для погашення позики в MyWallet допоможе вирішити проблему швидко і позбавитися від невигідного позики.

Види кредитування

Ми зібрали найпопулярніші теми, види та напрямки кредитування за якими клієнти звертаються в наш сервіс. Ви можете подивитися і вибрати для себе відповідний вид.Кредит для бізнесу Кредит на покупку подарунка Онлайн кредит без застави Кредит для інвалідів Кредит на покупку ноутбука Кредит на купівлю мобільного телефону Кредит на комунальні послуги Кредит на будівництво житла Позика за паспортом Онлайн позика без довідки про доходи Швидкий кредит без поручителів Швидкий кредит с 18 лет Термінова мікропозика Швидка позика Кредит онлайн з поганою кредитною історією Кредит на операцію Кредит на стоматологічні послуги Кредит на заміну вікон Кредит на погашення боргу в банку Кредит матерям в декреті Кредит на побутову техніку Весільний кредит Кредит на ремонт авто Гроші в кредит на ремонт Онлайн кредит на подорож Кредит студентам Кредит пенсіонерам Онлайн заявка на споживчий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит на освіту Онлайн кредит на меблі Онлайн кредит на лікування Кредит на шубу. Де краще оформити позику Бiльше

Ви можете взяти кредит в інших містах

Компанія MyWallet працює на всій території України. Ви можете взяти онлайн-кредит не виходячи з дому в будь-якому регіоні (крім зони АТО та АРК).Кредит онлайн в Енергодарі Кредит онлайн у Фастові Кредит онлайн в Прилуках Кредит онлайн в Ніжині Кредит онлайн в Мукачево Кредит онлайн в Миргороді Кредит онлайн в Коростені Кредит онлайн в Кам'янець-Подільському Кредит онлайн в Шостці Кредит онлайн в Ірпені Кредит онлайн у Броварах Кредит онлайн Борисполі Кредит онлайн в Бердянську Кредит онлайн в Бердичеві Кредит онлайн в Олександрії Позика онлайн в Кременчуці Позика онлайн в Мелітополі Позика онлайн в Умані Позика онлайн в Ужгороді Позика онлайн в Тернополі Позика онлайн в Сумах Позика онлайн в Рівному Позика онлайн в Конотопі Позика онлайн в в Івано-Франківську Позика онлайн в Білій Церкві Позика онлайн в Вінниці Позика онлайн в Кропивницькому Позика онлайн у Львові Позика онлайн в Дніпрі Позика онлайн в Чернівцях Позика онлайн в Чернігові Позика онлайн в Черкасах Позика онлайн в Житомирі Позика онлайн в Запоріжжі Позика онлайн в Києві Позика онлайн в Кривому Розі Позика онлайн в Луцьку Позика онлайн в Маріуполі Позика онлайн в Миколаєві Позика онлайн в Нікополі Позика онлайн в Одесі Позика онлайн в Павлограді Позика онлайн в Полтаві Позика онлайн в Харкові Позика онлайн в Херсоні Позика онлайн в Хмельницькому Бiльше