? Как получить кредит?

Кредит онлайн в Миргороді

До 30 000 гривень за 20 хвилин . Без застав, поручителів і додаткових документів.
Головна - Кредит онлайн в Миргороді

Переваги компанії MyWallet

Кредит онлайн в Миргороді - 2 | MyWallet

Немає комісій, штрафів та прихованих платежів

Кредит онлайн в Миргороді - 3 | MyWallet

Сервіс працює 24/7. Отримуйте гроші цілодобово за кілька хвилин!

Кредит онлайн в Миргороді - 4 | MyWallet

Можливість взяти до 30 000 під 1% в день на термін до 3 місяців(ануїтет)

Чому варто взяти кредит саме у нас
Mywallet Інші МФО
Ставка для нових клієнтів 0.1% Ставка до 3%
Термін позики від 5 днів до 3 місяців Термін позики від 5 днів до 30 днів
Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1% в день Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1,5-2% в день
Сервіс працює цілодобово без перерв та вихідних. Графік роботи з 9:00 до 18:00
Зниження ставки для постійних клієнтів. Наявність вигідних промокодів зі знижками Відсутність знижок для постійних клієнтів

Дивитись відео

Вимоги для отримання кредиту

Кредит онлайн в Миргороді - 5 | MyWallet

Бути старше
18 років

Кредит онлайн в Миргороді - 6 | MyWallet

Паспорт
і код ІПН

Кредит онлайн в Миргороді - 7 | MyWallet

Карта будь-якого
банку

Кредит онлайн в Миргороді - 8 | MyWallet

Мобільний
телефон

Відповідальність і гарантія безпеки

 • Державні ліцензії та сертифікати на надання послуг з кредитування
 • Захист персональних даних підтверджена сертифікатом Comodo Positive
 • Захист банківських даних підтверджена сертифікатом PCI DSS і системою Platon

Як погасити кредит

Кредит онлайн в Миргороді - 10 | MyWallet
В особистому кабінеті MyWallet

Ви можете погасити кредит в особистому кабінеті на сайті за допомоги власної банківської карти

Кредит онлайн в Миргороді - 11 | MyWallet
В будь-якому банкові за рахунком

Ви можете погасити кредит в будь-якому банкові або інтернет банкінгу за реквізитами компанії

Кредит онлайн в Миргороді - 12 | MyWallet
У платіжному терміналі

Ви можете погасити кредит в платіжних терміналах Вашого міста.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

Мобільний додаток

 • Зручний додаток для операційних систем iOS і Android Ви можете завантажити додаток на будь-який смартфон
 • Просте оформлення онлайн-кредиту по всій Україні У 2 кліка Ви зможете оформити кредит в будь-який час і в будь-якому місці
Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в App Store Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в Play Market

Нам довіряють сотні людей

Кредит онлайн в Миргороді - 14 | MyWallet
Анастасия
Я - фрілансер, працюю фотографом на весіллях, заходах і просто на замовлення. І так вийшло, що, збираючись виїжджати на зйомку у мене випав з рук об'єктив. Запасного у мене не було, а зйомку скасувати було вже не можна. Я не розгубилася і всього за 20 хвилин взяла кредит в MyWallet. Фотки на новий об'єктив стали ще краще, а кредит повернула відразу через пару днів. Дуже зручно, всім рекомендую.
Кредит онлайн в Миргороді - 15 | MyWallet
Ольга
Нещодавно закінчила університет і приступила до першої серйозної работе.Зарплата у мене ще не сильно велика, під кінець місяця не вистачає кілька сотень гривень. Тому я користуюся сервісом MyWallet де за лічені хвилини можу отримати гроші на карту. При невеликій сумі на кілька днів я переплачую зовсім копійки, думаю це краще, ніж позичати у друзів. Всім раджу.
Кредит онлайн в Миргороді - 16 | MyWallet
Надежда
Я мама. Маючи дитину постійно з'являються незаплановані витрати. Нещодавно сказали, що в дитячий сад треба здати 1500 гривень, я вже не знала, що робити, але подруга порадила MyWallet. Я швидко оформила заявку і мені її тут же схвалили. Через тиждень чоловік без проблем зміг його погасити в найближчому терміналі. Всім радимо якщо терміново потрібні гроші.
Кредит онлайн в Миргороді - 17 | MyWallet
Глеб
Дуже захоплююся моделюванням різної історичної техніки - танки, літаки, кораблі. І нещодавно в одному з магазинів де я купую деталі і запчастини була велика розпродаж. Я відразу зрозумів, що мені не вистачить грошей на покупку, тому звернувся за кредитом до компанії MyWallet. Швидко оформив кредит і зміг купити все необхідне. Велике спасибі.

Відсоткові ставки кредитів

Терміни погашення кредиту на MyWallet

Мінімальний термін погашення боргу становить 5 днів. Максимальний термін погашення миттєвого кредиту для фізичних осіб становить 30 днів, кредиту для підприємців до 11 місяців. Максимальна річна відсоткова ставка, що включає позичковий відсоток, а також всі інші комісії і витрати за рік становить 730%.


Приклад розрахунку відсоткової ставки

При оформленні першого кредиту – 1000 грн на 10 днів, сума до оплати складе 1600 грн. При цьому максимальна річна відсоткова ставка APR – 730%. Ми припиняємо нарахування відсотків через 90 днів після прострочення по кредиту. Тому Вам в будь-якому випадку не доведеться повертати в рази більше, ніж Ви позичили. * Перший кредит за ставкою 0,1% видається на перші 5 днів, далі по кредиту нараховується ставка 2,0% в день


Контактна інформація

© 2018 ЄДРПОУ 41336730, Місцезнаходження: Україна, 04070, м. Київ, Подільський район, вулиця Боричів Тік, буд. 30


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК №943, реєстраційний номер №13103668, видане Національною комісією з державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг 28.09.2017 року.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

Іноді гроші можуть знадобитися дуже терміново на різні цілі й потреби, наприклад потрібно заплатити за навчання або не вистачає грошей до зарплати. Що ж робити в таких випадках і де найкраще взяти гроші в позику?

Звичайно, варіант з родичами може бути вдалою ідеєю, але і у них може не виявитися необхідної суми. Також оформляти кредит в банку теж не завжди гарна ідея, адже у клієнта повинна бути офіційне працевлаштування, а також стабільний дохід, що дуже важко зробити з сьогоднішньої економікою в Україні.

Але є вихід! Оформити кредит до зарплати можна в онлайн-сервісі MyWallet. Даний сервіс доступний в багатьох містах України та Миргород не виняток.

Оформлення онлайн-кредитів в Миргороді

Тільки в МайВаллет кожен громадянин України, хто досяг 18-ти років має можливість оформити кредит перший раз на суму до 10 000 гривень, а при подальшому оформленні суму можна збільшувати до 30 000 гривень і строком до 11-ти місяців, всього під 0,01 % на добу.

 

Тобто, якщо клієнт бере позику на суму в 10 000 гривень на період у 30 днів, то він в результаті заплатить за користування і відсотки всього 3 009 гривень, що дуже вигідно і дешево в порівнянні з банками.

 

Для оформлення позики в онлайн режимі, клієнтові з Миргорода необхідно:

 1. Пройти реєстрацію на сайті mywallet.net.ua, заповнити анкету, вказати там своє ПІБ, адреса e-mail, а також номер мобільного телефону. Таким чином клієнт створює свій особистий кабінет з якого і буде відбуватися оформлення позики.
 2. Після того, як вхід в особистий кабінет здійснений, користувачеві необхідно заповнити заявку в якому потрібно вказати паспортні дані, ІПН код та інформацію з банківської карти, на яку і будуть відправлена ​​необхідна сума.
 3. Після заповнення заявки, позичальникові необхідно вибрати суму і період користування кредитом, крім цього тут можна розрахувати скільки потрібно буде заплатити за користування кредитом на певний термін на онлайн-калькуляторі.
 4. Якщо всі кроки виконані заяву потрапляє до працівника сервісу, де його перевіряють на коректність і якщо вся інформація введена правильно, зазначену раніше суму буде відправлено клієнту прямо на банківську карту.

Ось такі прості 4 кроки, які допоможуть оформити кредит абсолютно будь-якій людині на необхідну суму менше ніж за 30 хвилин. Такий спосіб дуже швидкий і зручний.

Сервіс Май Валлет: переваги

Серед основних переваг онлайн-сервісу можна виділити такі:

 • Кредит мають можливість взяти всі без винятку громадяни, які досягли 18-ти років;
 • Для оформлення кредиту користувачеві досить лише мати паспорт громадянина України та ідентифікаційний код;
 • Більше не потрібні довідки про доходи та працевлаштування;
 • Позику можуть оформити навіть безробітні, ті хто в декреті, неофіційно працевлаштовані, влаштовані офіційно але з недостатнім рівнем заробітку, студенти і навіть пенсіонери;
 • Оформити кредит в My Wallet можна за дуже вигідними тарифами, всього під 0,01% для всіх нових клієнтів;
 • Оплатити кредит можна будь-яким зручним способом для клієнта: в терміналі самообслуговування, в касі будь-якого українського банку, через особистий кабінет.

Переконайтеся самі в тому, що оформлення онлайн-кредиту в Миргороді буде набагато вигідніше і швидше, ніж в будь-якому іншому банківській установі. Заходьте на сайт MyWallet, реєструйтеся і вирішуйте всі фінансові питання всього за 30 хвилин.

Види кредитування

Ми зібрали найпопулярніші теми, види та напрямки кредитування за якими клієнти звертаються в наш сервіс. Ви можете подивитися і вибрати для себе відповідний вид.Кредит для бізнесу Кредит на покупку подарунка Онлайн кредит без застави Кредит для інвалідів Кредит на покупку ноутбука Кредит на купівлю мобільного телефону Кредит на комунальні послуги Кредит на будівництво житла Позика за паспортом Онлайн позика без довідки про доходи Швидкий кредит без поручителів Швидкий кредит с 18 лет Термінова мікропозика Швидка позика Кредит онлайн з поганою кредитною історією Кредит на операцію Кредит на стоматологічні послуги Кредит на заміну вікон Кредит на погашення боргу в банку Кредит матерям в декреті Кредит на побутову техніку Весільний кредит Кредит на ремонт авто Гроші в кредит на ремонт Онлайн кредит на подорож Кредит студентам Кредит пенсіонерам Онлайн заявка на споживчий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит на освіту Онлайн кредит на меблі Онлайн кредит на лікування Кредит на шубу. Де краще оформити позику Бiльше

Ви можете взяти кредит в інших містах

Компанія MyWallet працює на всій території України. Ви можете взяти онлайн-кредит не виходячи з дому в будь-якому регіоні (крім зони АТО та АРК).Кредит онлайн в Енергодарі Кредит онлайн у Фастові Кредит онлайн в Прилуках Кредит онлайн в Ніжині Кредит онлайн в Мукачево Кредит онлайн в Миргороді Кредит онлайн в Коростені Кредит онлайн в Кам'янець-Подільському Кредит онлайн в Шостці Кредит онлайн в Ірпені Кредит онлайн у Броварах Кредит онлайн Борисполі Кредит онлайн в Бердянську Кредит онлайн в Бердичеві Кредит онлайн в Олександрії Позика онлайн в Кременчуці Позика онлайн в Мелітополі Позика онлайн в Умані Позика онлайн в Ужгороді Позика онлайн в Тернополі Позика онлайн в Сумах Позика онлайн в Рівному Позика онлайн в Конотопі Позика онлайн в в Івано-Франківську Позика онлайн в Білій Церкві Позика онлайн в Вінниці Позика онлайн в Кропивницькому Позика онлайн у Львові Позика онлайн в Дніпрі Позика онлайн в Чернівцях Позика онлайн в Чернігові Позика онлайн в Черкасах Позика онлайн в Житомирі Позика онлайн в Запоріжжі Позика онлайн в Києві Позика онлайн в Кривому Розі Позика онлайн в Луцьку Позика онлайн в Маріуполі Позика онлайн в Миколаєві Позика онлайн в Нікополі Позика онлайн в Одесі Позика онлайн в Павлограді Позика онлайн в Полтаві Позика онлайн в Харкові Позика онлайн в Херсоні Позика онлайн в Хмельницькому Бiльше