? Как получить кредит?

Позика онлайн в Конотопі

До 30 000 гривень за 20 хвилин . Без застав, поручителів і додаткових документів.
Головна - Позика онлайн в Конотопі

Переваги компанії MyWallet

Позика онлайн в Конотопі - 2 | MyWallet

Немає комісій, штрафів та прихованих платежів

Позика онлайн в Конотопі - 3 | MyWallet

Сервіс працює 24/7. Отримуйте гроші цілодобово за кілька хвилин!

Позика онлайн в Конотопі - 4 | MyWallet

Можливість взяти до 30 000 під 1% в день на термін до 11 місяців(ануїтет)

Чому варто взяти кредит саме у нас
Mywallet Інші МФО
Ставка для нових клієнтів 0.1% Ставка до 3%
Термін позики від 5 днів до 11 місяців Термін позики від 5 днів до 30 днів
Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1% в день Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1,5-2% в день
Сервіс працює цілодобово без перерв та вихідних. Графік роботи з 9:00 до 18:00
Зниження ставки для постійних клієнтів. Наявність вигідних промокодів зі знижками Відсутність знижок для постійних клієнтів

Дивитись відео

Вимоги для отримання кредиту

Позика онлайн в Конотопі - 5 | MyWallet

Бути старше
18 років

Позика онлайн в Конотопі - 6 | MyWallet

Паспорт
і код ІПН

Позика онлайн в Конотопі - 7 | MyWallet

Карта будь-якого
банку

Позика онлайн в Конотопі - 8 | MyWallet

Мобільний
телефон

Відповідальність і гарантія безпеки

 • Державні ліцензії та сертифікати на надання послуг з кредитування
 • Захист персональних даних підтверджена сертифікатом Comodo Positive
 • Захист банківських даних підтверджена сертифікатом PCI DSS і системою Platon

Як погасити кредит

Позика онлайн в Конотопі - 10 | MyWallet
В особистому кабінеті MyWallet

Ви можете погасити кредит в особистому кабінеті на сайті за допомоги власної банківської карти

Позика онлайн в Конотопі - 11 | MyWallet
В будь-якому банкові за рахунком

Ви можете погасити кредит в будь-якому банкові або інтернет банкінгу за реквізитами компанії

Позика онлайн в Конотопі - 12 | MyWallet
У платіжному терміналі

Ви можете погасити кредит в платіжних терміналах Вашого міста.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

Мобільний додаток

 • Зручний додаток для операційних систем iOS і Android Ви можете завантажити додаток на будь-який смартфон
 • Просте оформлення онлайн-кредиту по всій Україні У 2 кліка Ви зможете оформити кредит в будь-який час і в будь-якому місці
Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в App Store Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в Play Market

Нам довіряють сотні людей

Позика онлайн в Конотопі - 14 | MyWallet
Анастасия
Я - фрілансер, працюю фотографом на весіллях, заходах і просто на замовлення. І так вийшло, що, збираючись виїжджати на зйомку у мене випав з рук об'єктив. Запасного у мене не було, а зйомку скасувати було вже не можна. Я не розгубилася і всього за 20 хвилин взяла кредит в MyWallet. Фотки на новий об'єктив стали ще краще, а кредит повернула відразу через пару днів. Дуже зручно, всім рекомендую.
Позика онлайн в Конотопі - 15 | MyWallet
Ольга
Нещодавно закінчила університет і приступила до першої серйозної работе.Зарплата у мене ще не сильно велика, під кінець місяця не вистачає кілька сотень гривень. Тому я користуюся сервісом MyWallet де за лічені хвилини можу отримати гроші на карту. При невеликій сумі на кілька днів я переплачую зовсім копійки, думаю це краще, ніж позичати у друзів. Всім раджу.
Позика онлайн в Конотопі - 16 | MyWallet
Надежда
Я мама. Маючи дитину постійно з'являються незаплановані витрати. Нещодавно сказали, що в дитячий сад треба здати 1500 гривень, я вже не знала, що робити, але подруга порадила MyWallet. Я швидко оформила заявку і мені її тут же схвалили. Через тиждень чоловік без проблем зміг його погасити в найближчому терміналі. Всім радимо якщо терміново потрібні гроші.
Позика онлайн в Конотопі - 17 | MyWallet
Глеб
Дуже захоплююся моделюванням різної історичної техніки - танки, літаки, кораблі. І нещодавно в одному з магазинів де я купую деталі і запчастини була велика розпродаж. Я відразу зрозумів, що мені не вистачить грошей на покупку, тому звернувся за кредитом до компанії MyWallet. Швидко оформив кредит і зміг купити все необхідне. Велике спасибі.

Відсоткові ставки кредитів

Терміни погашення кредиту на MyWallet

Мінімальний термін погашення боргу становить 5 днів. Максимальний термін погашення миттєвого кредиту для фізичних осіб становить 30 днів, кредиту для підприємців до 11 місяців. Максимальна річна відсоткова ставка, що включає позичковий відсоток, а також всі інші комісії і витрати за рік становить 730%.


Приклад розрахунку відсоткової ставки

При оформленні першого кредиту – 1000 грн на 10 днів, сума до оплати складе 1600 грн. При цьому максимальна річна відсоткова ставка APR – 730%. Ми припиняємо нарахування відсотків через 90 днів після прострочення по кредиту. Тому Вам в будь-якому випадку не доведеться повертати в рази більше, ніж Ви позичили. * Перший кредит за ставкою 0,1% видається на перші 5 днів, далі по кредиту нараховується ставка 2,0% в день


Контактна інформація

© 2018 ЄДРПОУ 41336730, Місцезнаходження: Україна, 04070, м. Київ, Подільський район, вулиця Боричів Тік, буд. 30


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК №943, реєстраційний номер №13103668, видане Національною комісією з державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг 28.09.2017 року.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

Конотоп - місто з особливим укладом, жителі якого вважають за краще брати в борг на реалізацію різних своїх потреб. Це може бути довгоочікувана поїздка у відпустку, покупка нового девайса або меблів. Незалежно від цілей запозичення українці частіше беруть невеликі кредити, вважаючи за краще повертати їх швидко і з мінімальними відсотками. Набирає популярним залишається онлайн-кредитування, яке користується попитом серед різних вікових груп. Надають послугу, як банки, так і мікрофінансові організації, такі як MyWallet. Зрозуміти, де експрес-кредит вигідніше і чому допоможе ця стаття.

 

Чим відрізняються банківський займ і мікрокредит онлайн від MyWallet?

 

Основною відмінністю між організаціями є спосіб реалізації однієї і тієї ж послуги. Банківське кредитування більш вимогливо до позичальників в плані документального забезпечення кредитів, тому щоб отримати позику клієнтові потрібно буде надати:

 

 • позитивну історію позик;
 • платоспроможного поручителя;
 • довідку про доходи;
 • ліквідний майнову заставу.

 

При цьому співробітники банку уважно ознайомляться і з персональними даними позичальника. Імовірність отримати кредит жителю Конотопа без офіційного місця роботи або з не закритим судовим розглядом прагне до нуля. Те ж можна сказати і про іногородніх українців, що переїхали в Конотоп нещодавно або про тих, хто ще жодного разу не брав банківський кредит.

 

Навіть якщо позика буде схвалена, позичальникові потрібно сильно постаратися, щоб виплатити її, минаючи численні штрафи і комісії за прострочення і недотримання графіка внесення платежів. Погасити кредит достроково або неможливо, або також вимагає виплати комісії.

 

Позика онлайн в Конотопі

 

Мікрокредит від MyWallet - це фінансова послуга, спрямована, в першу чергу, на реалізацію потреб позичальника і його залучення, як постійного клієнта. Щоб домогтися цього компанія пропонує по-справжньому вигідні умови кредитування, які включають в себе:

 • прозорі і зрозумілі умови договору;
 • фіксовану процентну ставку за позикою;
 • гнучкі умови погашення;
 • доступність сервісу в режимі онлайн з будь-якого пристрою;
 • можливість вносити платежі через особистий кабінет на сайті, термінал самообслуговування або будь-банківське відділення.

 

При оформленні та після видачі моментальної позики, компанія MyWallet не стежить за витрачання коштів і дозволяє клієнтові користуватися грошима вільно протягом усього терміну дії договору. Вносити кошти в рахунок оплати можна в будь-яких числах і сумах, що покривають щоденний відсоток по кредиту.

 

Онлайн-позика MyWallet вигідно відрізняється від банківської позики за цілою низкою показників. Він більш доступний і прозорий, вигідний і зручний, і все більше жителів міста Конотоп надають перевагу йому, ніж класичному кредиту в банку.

Умови оформлення позики онлайн в MyWallet

Можливість отримати мікрокредит на сайті компанії доступна кожному громадянину України у віці від 18 до 65 років. Для оформлення і подачі заявки на отримання коштів буде потрібно:

 

 • фото паспорта та ідентифікаційного коду платника податків;
 • номер банківської картки та мобільного телефону.

 

Безпека особистих даних користувача і їх конфіденційність забезпечуються законодавством України, в рамках якого працює компанія MyWallet. Також з метою безпеки грошових коштів проводиться верифікація кредитної картки позичальника через систему «Платон».

 

Максимальна сума мікрокредиту на карту в Конотопі становить 30 000 гривень, але при першому зверненні вона не перевищує 10 000. Збільшення суми позики є для постійних клієнтів компанії. Термін погашення позики становить від 5 днів до 11 місяців з можливістю пролонгації на невизначений період за умови своєчасної виплати відсотків за позикою.

 

Скористатися послугами компанії MyWallet в місті Конотоп може кожен громадянин України, отримавши потрібну суму грошей швидко і на вигідних умовах.

Види кредитування

Ми зібрали найпопулярніші теми, види та напрямки кредитування за якими клієнти звертаються в наш сервіс. Ви можете подивитися і вибрати для себе відповідний вид.Кредит для бізнесу Кредит на покупку подарунка Онлайн кредит без застави Кредит для інвалідів Кредит на покупку ноутбука Кредит на купівлю мобільного телефону Кредит на комунальні послуги Кредит на будівництво житла Позика за паспортом Онлайн позика без довідки про доходи Швидкий кредит без поручителів Швидкий кредит с 18 лет Термінова мікропозика Швидка позика Кредит онлайн з поганою кредитною історією Кредит на операцію Кредит на стоматологічні послуги Кредит на заміну вікон Кредит на погашення боргу в банку Кредит матерям в декреті Кредит на побутову техніку Весільний кредит Кредит на ремонт авто Гроші в кредит на ремонт Онлайн кредит на подорож Кредит студентам Кредит пенсіонерам Онлайн заявка на споживчий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит на освіту Онлайн кредит на меблі Онлайн кредит на лікування Кредит на шубу. Де краще оформити позику Бiльше

Ви можете взяти кредит в інших містах

Компанія MyWallet працює на всій території України. Ви можете взяти онлайн-кредит не виходячи з дому в будь-якому регіоні (крім зони АТО та АРК).Кредит онлайн в Енергодарі Кредит онлайн у Фастові Кредит онлайн в Прилуках Кредит онлайн в Ніжині Кредит онлайн в Мукачево Кредит онлайн в Миргороді Кредит онлайн в Коростені Кредит онлайн в Кам'янець-Подільському Кредит онлайн в Шостці Кредит онлайн в Ірпені Кредит онлайн у Броварах Кредит онлайн Борисполі Кредит онлайн в Бердянську Кредит онлайн в Бердичеві Кредит онлайн в Олександрії Позика онлайн в Кременчуці Позика онлайн в Мелітополі Позика онлайн в Умані Позика онлайн в Ужгороді Позика онлайн в Тернополі Позика онлайн в Сумах Позика онлайн в Рівному Позика онлайн в Конотопі Позика онлайн в в Івано-Франківську Позика онлайн в Білій Церкві Позика онлайн в Вінниці Позика онлайн в Кропивницькому Позика онлайн у Львові Позика онлайн в Дніпрі Позика онлайн в Чернівцях Позика онлайн в Чернігові Позика онлайн в Черкасах Позика онлайн в Житомирі Позика онлайн в Запоріжжі Позика онлайн в Києві Позика онлайн в Кривому Розі Позика онлайн в Луцьку Позика онлайн в Маріуполі Позика онлайн в Миколаєві Позика онлайн в Нікополі Позика онлайн в Одесі Позика онлайн в Павлограді Позика онлайн в Полтаві Позика онлайн в Харкові Позика онлайн в Херсоні Позика онлайн в Хмельницькому Бiльше