? Как получить кредит?

Позика онлайн в Кривому Розі

До 30 000 гривень за 20 хвилин . Без застав, поручителів і додаткових документів.
Головна - Позика онлайн в Кривому Розі

Переваги компанії MyWallet

Позика онлайн в Кривому Розі - 2 | MyWallet

Немає комісій, штрафів та прихованих платежів

Позика онлайн в Кривому Розі - 3 | MyWallet

Сервіс працює 24/7. Отримуйте гроші цілодобово за кілька хвилин!

Позика онлайн в Кривому Розі - 4 | MyWallet

Можливість взяти до 30 000 під 1% в день на термін до 11 місяців(ануїтет)

Чому варто взяти кредит саме у нас
Mywallet Інші МФО
Ставка для нових клієнтів 0.1% Ставка до 3%
Термін позики від 5 днів до 11 місяців Термін позики від 5 днів до 30 днів
Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1% в день Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1,5-2% в день
Сервіс працює цілодобово без перерв та вихідних. Графік роботи з 9:00 до 18:00
Зниження ставки для постійних клієнтів. Наявність вигідних промокодів зі знижками Відсутність знижок для постійних клієнтів

Дивитись відео

Вимоги для отримання кредиту

Позика онлайн в Кривому Розі - 5 | MyWallet

Бути старше
18 років

Позика онлайн в Кривому Розі - 6 | MyWallet

Паспорт
і код ІПН

Позика онлайн в Кривому Розі - 7 | MyWallet

Карта будь-якого
банку

Позика онлайн в Кривому Розі - 8 | MyWallet

Мобільний
телефон

Відповідальність і гарантія безпеки

  • Державні ліцензії та сертифікати на надання послуг з кредитування
  • Захист персональних даних підтверджена сертифікатом Comodo Positive
  • Захист банківських даних підтверджена сертифікатом PCI DSS і системою Platon

Як погасити кредит

Позика онлайн в Кривому Розі - 10 | MyWallet
В особистому кабінеті MyWallet

Ви можете погасити кредит в особистому кабінеті на сайті за допомоги власної банківської карти

Позика онлайн в Кривому Розі - 11 | MyWallet
В будь-якому банкові за рахунком

Ви можете погасити кредит в будь-якому банкові або інтернет банкінгу за реквізитами компанії

Позика онлайн в Кривому Розі - 12 | MyWallet
У платіжному терміналі

Ви можете погасити кредит в платіжних терміналах Вашого міста.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

Мобільний додаток

  • Зручний додаток для операційних систем iOS і Android Ви можете завантажити додаток на будь-який смартфон
  • Просте оформлення онлайн-кредиту по всій Україні У 2 кліка Ви зможете оформити кредит в будь-який час і в будь-якому місці
Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в App Store Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в Play Market

Нам довіряють сотні людей

Позика онлайн в Кривому Розі - 14 | MyWallet
Анастасия
Я - фрілансер, працюю фотографом на весіллях, заходах і просто на замовлення. І так вийшло, що, збираючись виїжджати на зйомку у мене випав з рук об'єктив. Запасного у мене не було, а зйомку скасувати було вже не можна. Я не розгубилася і всього за 20 хвилин взяла кредит в MyWallet. Фотки на новий об'єктив стали ще краще, а кредит повернула відразу через пару днів. Дуже зручно, всім рекомендую.
Позика онлайн в Кривому Розі - 15 | MyWallet
Ольга
Нещодавно закінчила університет і приступила до першої серйозної работе.Зарплата у мене ще не сильно велика, під кінець місяця не вистачає кілька сотень гривень. Тому я користуюся сервісом MyWallet де за лічені хвилини можу отримати гроші на карту. При невеликій сумі на кілька днів я переплачую зовсім копійки, думаю це краще, ніж позичати у друзів. Всім раджу.
Позика онлайн в Кривому Розі - 16 | MyWallet
Надежда
Я мама. Маючи дитину постійно з'являються незаплановані витрати. Нещодавно сказали, що в дитячий сад треба здати 1500 гривень, я вже не знала, що робити, але подруга порадила MyWallet. Я швидко оформила заявку і мені її тут же схвалили. Через тиждень чоловік без проблем зміг його погасити в найближчому терміналі. Всім радимо якщо терміново потрібні гроші.
Позика онлайн в Кривому Розі - 17 | MyWallet
Глеб
Дуже захоплююся моделюванням різної історичної техніки - танки, літаки, кораблі. І нещодавно в одному з магазинів де я купую деталі і запчастини була велика розпродаж. Я відразу зрозумів, що мені не вистачить грошей на покупку, тому звернувся за кредитом до компанії MyWallet. Швидко оформив кредит і зміг купити все необхідне. Велике спасибі.

Відсоткові ставки кредитів

Терміни погашення кредиту на MyWallet

Мінімальний термін погашення боргу становить 5 днів. Максимальний термін погашення миттєвого кредиту для фізичних осіб становить 30 днів, кредиту для підприємців до 11 місяців. Максимальна річна відсоткова ставка, що включає позичковий відсоток, а також всі інші комісії і витрати за рік становить 730%.


Приклад розрахунку відсоткової ставки

При оформленні першого кредиту – 1000 грн на 10 днів, сума до оплати складе 1600 грн. При цьому максимальна річна відсоткова ставка APR – 730%. Ми припиняємо нарахування відсотків через 90 днів після прострочення по кредиту. Тому Вам в будь-якому випадку не доведеться повертати в рази більше, ніж Ви позичили. * Перший кредит за ставкою 0,1% видається на перші 5 днів, далі по кредиту нараховується ставка 2,0% в день


Контактна інформація

© 2018 ЄДРПОУ 41336730, Місцезнаходження: Україна, 04070, м. Київ, Подільський район, вулиця Боричів Тік, буд. 30


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК №943, реєстраційний номер №13103668, видане Національною комісією з державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг 28.09.2017 року.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

Опинившись у важкій фінансовій ситуації, практично кожен житель Кривого Рогу розглядає три можливих варіанти виходу - борг у рідних і близьких, довгостроковий кредит у банку або звернення в мікрофінансові організації (МФО). Нижче ми розглянемо кожен із способів і зробимо висновок про їх позитивних і негативних сторонах.

Чому не варто брати гроші в борг у близьких?

 

На перший погляд, здається, що це найприйнятніший і простий варіант. Насправді ні. По-перше, далеко не факт, що рідні чи близькі зможуть вам допомогти. Швидше за все, це люди одного з вами достатку, а тому вони просто можуть відчувати аналогічні фінансові проблеми.

По-друге, брати в борг у родичів або близьких значить поставити під удар дружні стосунки. Адже не факт, що ви зможете віддати гроші в строк (і зовсім не з вашої вини, а, наприклад, через затримку заробітної плати). А зіпсувати близькі і теплі стосунки в такому випадку дуже просто. Вихід можна знайти оформивши кредит в Кривому Розі в мікрофінансової компанії.

У чому складність банківських позик?

 

Сьогодні багато банківських організацій пропонують різноманітні кредитні програми. Завдяки ним можна отримати в борг досить велику суму грошей на тривалий термін - від року до 10-15 років (наприклад, при іпотечному кредитуванні). На жаль, не зважаючи на рекламу, яка стверджує зворотне, банківський займ в Кривому Розі доступний далеко не кожному. Причин для відмови досить багато.

 

Відсутність офіційного працевлаштування

 

Позика онлайн в Кривому РозіДовідка про доходи - обов'язковий документ при оформленні позики. Для банку це гарантія платоспроможності і благонадійності позичальника. У разі роботи без офіційного працевлаштування або оформлення на «мінімалку» підтвердити свої реальні доходи при спробі отримати позику ви просто не зможете. Деякі банки готові розглянути в якості підтвердження фінансової спроможності банківський рахунок клієнта, але це швидше виняток.

З цієї ж причини отримати довгостроковий банківський кредит не зможуть фрілансери, самозайняті і громадяни, які мають постійне джерело пасивного доходу (наприклад, від здачі житла або гаража в оренду).

 

Великий пакет документів

 

Крім довідки з роботи в банк необхідно надати ще ряд документів, серед яких вищезгадана довідка про доходи, довідка про склад сім'ї та т.д. На їх отримання та оформлення піде чимало часу, тому швидким такий спосіб вирішення фінансових труднощів точно не буде. А в разі помилок в будь-якому з документів - буде відмова служби безпеки банку.

 

Погана кредитна історія

 

При прийнятті рішення про видачу кредиту практично всі банки спираються на показник кредитного рейтингу позичальника. А зіпсувати його досить просто. Однією прострочення по платежу досить. При цьому статися вона може не з вашої вини, а через збої в системі. Негативно на кредитну історію позначається дострокове погашення раніше взятих кредитів (так як банку це невигідно). Причиною відмови також часто є наявність позик в інших організаціях.

 

Інші умови отримання позики

 

У багатьох випадках кредит можна отримати лише під заставу або при наявності поручителів. Але навіть в такому випадку банк зажадає великий пакет документів - як від вас, так і від тих, хто виступив в якості поручителя.

Певну складність представляють і цільові кредити, які банки пропонують особливо активно. Суть такої позики в тому, що витратити його можна лише на певні потреби, наприклад, збільшення житлової площі, покупку автомобіля і т.д. Майно, що купується при цьому знаходиться в заставі у банку - до повного погашення кредиту.

Особливість мікрокредитів в Кривому Розі

 

Мікропозика - кредитний продукт, на якому спеціалізуються МФО. Це невеликий за розміром і термінами кредит, який видається на будь-які споживчі потреби з мінімальним пакетом документів і вимог до позичальника. Сьогодні на території України подібні позики стають все більш популярними за рахунок своєї зручності і простоти отримання. Розглянемо як приклад пропозиції кредитного сервісу MyWallet.

Моментальний кредит в Кривому Розі

 

Оформити і отримати кредит від MyWallet в Кривому Розі можна безпосередньо в день звернення, вирішивши виниклі фінансові негаразди практично миттєво. Зробити це може кожен громадянин України, який відповідає таким простим умовам:

  • вік від 18 до 65 років;
  • має діючий паспорт громадянина України;
  • наявний код платника податків;
  • є джерело постійного доходу.

Для отримання доступу до заявки на кредит необхідно зареєструватися і авторизуватися на офіційному сайті. Це займе не більше 10-15 хвилин, після чого ви зможете приступити до оформлення кредиту в Кривому Розі. До неї необхідно прикріпити фотографію паспорта. Якщо ви віддаєте перевагу отримувати гроші на карту або рахунок, то також необхідно вказати їх номери і підтвердити, що вони належать вам.

Розгляд заявки займає зазвичай 15-20 хвилин. А після схвалення системою MyWallet, гроші практично миттєво надійдуть на карту.

Види кредитування

Ми зібрали найпопулярніші теми, види та напрямки кредитування за якими клієнти звертаються в наш сервіс. Ви можете подивитися і вибрати для себе відповідний вид.



Кредит для бізнесу Кредит на покупку подарунка Онлайн кредит без застави Кредит для інвалідів Кредит на покупку ноутбука Кредит на купівлю мобільного телефону Кредит на комунальні послуги Кредит на будівництво житла Позика за паспортом Онлайн позика без довідки про доходи Швидкий кредит без поручителів Швидкий кредит с 18 лет Термінова мікропозика Швидка позика Кредит онлайн з поганою кредитною історією Кредит на операцію Кредит на стоматологічні послуги Кредит на заміну вікон Кредит на погашення боргу в банку Кредит матерям в декреті Кредит на побутову техніку Весільний кредит Кредит на ремонт авто Гроші в кредит на ремонт Онлайн кредит на подорож Кредит студентам Кредит пенсіонерам Онлайн заявка на споживчий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит на освіту Онлайн кредит на меблі Онлайн кредит на лікування Кредит на шубу. Де краще оформити позику Бiльше

Ви можете взяти кредит в інших містах

Компанія MyWallet працює на всій території України. Ви можете взяти онлайн-кредит не виходячи з дому в будь-якому регіоні (крім зони АТО та АРК).



Кредит онлайн в Енергодарі Кредит онлайн у Фастові Кредит онлайн в Прилуках Кредит онлайн в Ніжині Кредит онлайн в Мукачево Кредит онлайн в Миргороді Кредит онлайн в Коростені Кредит онлайн в Кам'янець-Подільському Кредит онлайн в Шостці Кредит онлайн в Ірпені Кредит онлайн у Броварах Кредит онлайн Борисполі Кредит онлайн в Бердянську Кредит онлайн в Бердичеві Кредит онлайн в Олександрії Позика онлайн в Кременчуці Позика онлайн в Мелітополі Позика онлайн в Умані Позика онлайн в Ужгороді Позика онлайн в Тернополі Позика онлайн в Сумах Позика онлайн в Рівному Позика онлайн в Конотопі Позика онлайн в в Івано-Франківську Позика онлайн в Білій Церкві Позика онлайн в Вінниці Позика онлайн в Кропивницькому Позика онлайн у Львові Позика онлайн в Дніпрі Позика онлайн в Чернівцях Позика онлайн в Чернігові Позика онлайн в Черкасах Позика онлайн в Житомирі Позика онлайн в Запоріжжі Позика онлайн в Києві Позика онлайн в Кривому Розі Позика онлайн в Луцьку Позика онлайн в Маріуполі Позика онлайн в Миколаєві Позика онлайн в Нікополі Позика онлайн в Одесі Позика онлайн в Павлограді Позика онлайн в Полтаві Позика онлайн в Харкові Позика онлайн в Херсоні Позика онлайн в Хмельницькому Бiльше