? Как получить кредит?

Гроші в кредит на ремонт

До 15 000 гривень за 20 хвилин . Без застав, поручителів і додаткових документів.
Головна - Гроші в кредит на ремонт

Переваги компанії MyWallet

Гроші в кредит на ремонт - 2 | MyWallet

Немає комісій, штрафів та прихованих платежів

Гроші в кредит на ремонт - 3 | MyWallet

Сервіс працює 24/7. Отримуйте гроші цілодобово за кілька хвилин!

Гроші в кредит на ремонт - 4 | MyWallet

Можливість взяти до 30 000 під 1% в день на термін до 11 місяців(ануїтет)

Чому варто взяти кредит саме у нас
Mywallet Інші МФО
Ставка для нових клієнтів 0.1% Ставка до 3%
Термін позики від 5 днів до 11 місяців Термін позики від 5 днів до 30 днів
Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1% в день Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1,5-2% в день
Сервіс працює цілодобово без перерв та вихідних. Графік роботи з 9:00 до 18:00
Зниження ставки для постійних клієнтів. Наявність вигідних промокодів зі знижками Відсутність знижок для постійних клієнтів

Дивитись відео

Вимоги для отримання кредиту

Гроші в кредит на ремонт - 5 | MyWallet

Бути старше
18 років

Гроші в кредит на ремонт - 6 | MyWallet

Паспорт
і код ІПН

Гроші в кредит на ремонт - 7 | MyWallet

Карта будь-якого
банку

Гроші в кредит на ремонт - 8 | MyWallet

Мобільний
телефон

Відповідальність і гарантія безпеки

 • Державні ліцензії та сертифікати на надання послуг з кредитування
 • Захист персональних даних підтверджена сертифікатом Comodo Positive
 • Захист банківських даних підтверджена сертифікатом PCI DSS і системою Platon

Як погасити кредит

Гроші в кредит на ремонт - 10 | MyWallet
В особистому кабінеті MyWallet

Ви можете погасити кредит в особистому кабінеті на сайті за допомоги власної банківської карти

Гроші в кредит на ремонт - 11 | MyWallet
В будь-якому банкові за рахунком

Ви можете погасити кредит в будь-якому банкові або інтернет банкінгу за реквізитами компанії

Гроші в кредит на ремонт - 12 | MyWallet
У платіжному терміналі

Ви можете погасити кредит в платіжних терміналах Вашого міста.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

Мобільний додаток

 • Зручний додаток для операційних систем iOS і Android Ви можете завантажити додаток на будь-який смартфон
 • Просте оформлення онлайн-кредиту по всій Україні У 2 кліка Ви зможете оформити кредит в будь-який час і в будь-якому місці
Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в App Store Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в Play Market

Нам довіряють сотні людей

Гроші в кредит на ремонт - 14 | MyWallet
Анастасия
Я - фрілансер, працюю фотографом на весіллях, заходах і просто на замовлення. І так вийшло, що, збираючись виїжджати на зйомку у мене випав з рук об'єктив. Запасного у мене не було, а зйомку скасувати було вже не можна. Я не розгубилася і всього за 20 хвилин взяла кредит в MyWallet. Фотки на новий об'єктив стали ще краще, а кредит повернула відразу через пару днів. Дуже зручно, всім рекомендую.
Гроші в кредит на ремонт - 15 | MyWallet
Ольга
Нещодавно закінчила університет і приступила до першої серйозної работе.Зарплата у мене ще не сильно велика, під кінець місяця не вистачає кілька сотень гривень. Тому я користуюся сервісом MyWallet де за лічені хвилини можу отримати гроші на карту. При невеликій сумі на кілька днів я переплачую зовсім копійки, думаю це краще, ніж позичати у друзів. Всім раджу.
Гроші в кредит на ремонт - 16 | MyWallet
Надежда
Я мама. Маючи дитину постійно з'являються незаплановані витрати. Нещодавно сказали, що в дитячий сад треба здати 1500 гривень, я вже не знала, що робити, але подруга порадила MyWallet. Я швидко оформила заявку і мені її тут же схвалили. Через тиждень чоловік без проблем зміг його погасити в найближчому терміналі. Всім радимо якщо терміново потрібні гроші.
Гроші в кредит на ремонт - 17 | MyWallet
Глеб
Дуже захоплююся моделюванням різної історичної техніки - танки, літаки, кораблі. І нещодавно в одному з магазинів де я купую деталі і запчастини була велика розпродаж. Я відразу зрозумів, що мені не вистачить грошей на покупку, тому звернувся за кредитом до компанії MyWallet. Швидко оформив кредит і зміг купити все необхідне. Велике спасибі.

Відсоткові ставки кредитів

Терміни погашення кредиту на MyWallet

Мінімальний термін погашення боргу становить 5 днів. Максимальний термін погашення миттєвого кредиту для фізичних осіб становить 30 днів, кредиту для підприємців до 11 місяців. Максимальна річна відсоткова ставка, що включає позичковий відсоток, а також всі інші комісії і витрати за рік становить 730%.


Приклад розрахунку відсоткової ставки

При оформленні першого кредиту – 1000 грн на 10 днів, сума до оплати складе 1600 грн. При цьому максимальна річна відсоткова ставка APR – 730%. Ми припиняємо нарахування відсотків через 90 днів після прострочення по кредиту. Тому Вам в будь-якому випадку не доведеться повертати в рази більше, ніж Ви позичили. * Перший кредит за ставкою 0,1% видається на перші 5 днів, далі по кредиту нараховується ставка 2,0% в день


Контактна інформація

© 2018 ЄДРПОУ 41336730, Місцезнаходження: Україна, 04070, м. Київ, Подільський район, вулиця Боричів Тік, буд. 30


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК №943, реєстраційний номер №13103668, видане Національною комісією з державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг 28.09.2017 року.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші
Кредит на ремонт

Ремонт - це захід, який довго планується, але починається все одно раптово. Саме раптова необхідність поміняти паркет, переклеїти шпалери, поміняти меблі та інше, завдають серйозного удару по сімейному бюджету. Кредит на ремонт часто стає єдиним виходом із ситуації, який дозволяє покрити разом витрати і за роботу, і за матеріал. Позика в банку, узята для таких цілей, матиме споживчий характер і означатиме досить високий відсоток, що варіюється від 19 до 30% річних.

Якщо капітальний ремонт будинку не потрібно, то банківський кредит стане фінансовим тягарем, змусивши переплачувати значну суму. Виходом із ситуації може стати онлайн-кредит на карту від фінансової компанії MyWallet, яка надає мікропозики на вигідних умовах.

Де можна взяти кредит на ремонт житла

Отримання позики на проведення будівельних або косметичних процедур в будинку починається з визначення характеру робіт. Ремонт може бути:

 • капітальним;
 • поточним.

Капітальний варіант передбачає проведення як будівельних, так і косметичних робіт. Змінюється оформлення квартири, сантехніка, меблі, планування житла та інше. Все це передбачає серйозні фінансові витрати, покрити які далеко не кожному під силу. Якщо грошей немає зовсім, але капітальний ремонт потрібен, виходом може стати споживчий позику в банку, що передбачає значну суму і тривалий термін погашення. Середній розмір річної відсоткової ставки такого кредиту на ремонт квартири в Україні варіюється від 19 до 36%, що значно збільшує фінансове навантаження на позичальника.

Варіантом зниження кінцевої вартості виплати по позиці може стати позика із забезпеченням, але для цього позичальнику необхідно надати:

 • ліквідне заставне майно;
 • перший внесок в розмірі від 30% загальної суми кредиту;
 • поручителя.

Дотримання цих умов дозволяє домогтися зниження відсоткової ставки, але не у кожного є можливість виконання навіть одного пункту.

Ще одним варіантом оформлення споживчої позики на ремонт житла є будівельні фірми, що надають розстрочку на свої матеріали. У плані відсоткової ставки це більш вигідний спосіб, на відміну від попереднього, але і тут є свої нюанси. Розстрочка, як правило, надається на обмежену категорію товарів і з умовою виконання обов'язкових вимог, що обмежує позичальника у виборі матеріалу і банку обслуговування, через рахунки якого будуть проводитися платежі.

Вигідним способом отримання кредиту на косметичний ремонт квартири може стати звернення до мікрофінансову компанію MyWallet, яка видає експрес-позики онлайн.

Хто може оформити позику

Гроші в кредит на ремонтЗайти на сайт компанії і заповнити анкету позичальника може кожен громадянин України віком від 18 до 65 років. Ставлення до якої-небудь групи населення не має значення. Це можуть бути також і:

 • студенти;
 • пенсіонери;
 • фрілансери;
 • неофіційно працевлаштовані громадяни.

Для отримання грошей на банківську карту онлайн потрібно зареєструватися на сайті компанії, вказавши дані паспорта громадянина України, ідентифікаційний код і номер телефону. Після заповнення заявки на отримання кредиту онлайн, вона відправляється на розгляд співробітникам компанії, який займає не більше 20 хвилин. Якщо видача позики схвалена, гроші надходять на обрану карту протягом півгодини. При своєчасному погашенні взятої позики, наступна видається за кілька хвилин і на більш вигідних умовах.

Постійним клієнтам MyWallet пропонує збільшену суму і продовжений термін погашення кредиту, що дозволяє витрачати і повертати гроші в міру можливостей. При першому зверненні максимальний розмір виплати становить всього 4000 гривень, тоді як після 5-го ця сума збільшується до 15000 гривень.

Як погасити кредит на ремонт житла від MyWallet

Компанія лояльно ставиться до своїх клієнтів і пропонує їм самим вибирати термін оплати боргу, який зазвичай становить від 5-ти до 30-ти днів. Позичальник може виплатити гроші раніше або продовжити дію кредитного договору на невизначений період. Ця послуга називається «пролонгація» і дозволяє відстрочити дату погашення з умовою своєчасного внеску коштів за користування позикою.

Для оплати позики позичальникові доступні:

 • особистий кабінет на сайті MyWallet в режимі онлайн;
 • термінал самообслуговування;
 • банківське відділення.

Перший варіант можна вважати найзручнішим, так як він підходить для оплати кредиту на ремонт з будь-якого міста України, будь то Київ чи Одеса. Досить ввести дані платіжної карти і визначити суму переказу, після чого гроші миттєво надійдуть на рахунок компанії. Термінали самообслуговування добре підійдуть для погашення боргу за позикою готівкою, які можна відправити, вибравши в меню «Банки і страхування» пункт «Банки» та встановивши потрібну суму. Оплата через банківське відділення буде зручна людям, які не звикли працювати з комп'ютерами або тим, хто не сильно розбирається в онлайн-переказах.

Починаючи косметичний або бажаючи закінчити капітальний ремонт квартири або будинку, не варто тягнути. Отримати відсутню суму дуже просто, якщо звернутися в компанію MyWallet, яка пропонує взяти кредит на вигідних і «прозорих» умовах.

Види кредитування

Ми зібрали найпопулярніші теми, види та напрямки кредитування за якими клієнти звертаються в наш сервіс. Ви можете подивитися і вибрати для себе відповідний вид.Кредит для бізнесу Кредит на покупку подарунка Онлайн кредит без застави Кредит для інвалідів Кредит на покупку ноутбука Кредит на купівлю мобільного телефону Кредит на комунальні послуги Кредит на будівництво житла Позика за паспортом Онлайн позика без довідки про доходи Швидкий кредит без поручителів Швидкий кредит с 18 лет Термінова мікропозика Швидка позика Кредит онлайн з поганою кредитною історією Кредит на операцію Кредит на стоматологічні послуги Кредит на заміну вікон Кредит на погашення боргу в банку Кредит матерям в декреті Кредит на побутову техніку Весільний кредит Кредит на ремонт авто Гроші в кредит на ремонт Онлайн кредит на подорож Кредит студентам Кредит пенсіонерам Онлайн заявка на споживчий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит на освіту Онлайн кредит на меблі Онлайн кредит на лікування Кредит на шубу. Де краще оформити позику Бiльше

Ви можете взяти кредит в інших містах

Компанія MyWallet працює на всій території України. Ви можете взяти онлайн-кредит не виходячи з дому в будь-якому регіоні (крім зони АТО та АРК).Кредит онлайн в Енергодарі Кредит онлайн у Фастові Кредит онлайн в Прилуках Кредит онлайн в Ніжині Кредит онлайн в Мукачево Кредит онлайн в Миргороді Кредит онлайн в Коростені Кредит онлайн в Кам'янець-Подільському Кредит онлайн в Шостці Кредит онлайн в Ірпені Кредит онлайн у Броварах Кредит онлайн Борисполі Кредит онлайн в Бердянську Кредит онлайн в Бердичеві Кредит онлайн в Олександрії Позика онлайн в Кременчуці Позика онлайн в Мелітополі Позика онлайн в Умані Позика онлайн в Ужгороді Позика онлайн в Тернополі Позика онлайн в Сумах Позика онлайн в Рівному Позика онлайн в Конотопі Позика онлайн в в Івано-Франківську Позика онлайн в Білій Церкві Позика онлайн в Вінниці Позика онлайн в Кропивницькому Позика онлайн у Львові Позика онлайн в Дніпрі Позика онлайн в Чернівцях Позика онлайн в Чернігові Позика онлайн в Черкасах Позика онлайн в Житомирі Позика онлайн в Запоріжжі Позика онлайн в Києві Позика онлайн в Кривому Розі Позика онлайн в Луцьку Позика онлайн в Маріуполі Позика онлайн в Миколаєві Позика онлайн в Нікополі Позика онлайн в Одесі Позика онлайн в Павлограді Позика онлайн в Полтаві Позика онлайн в Харкові Позика онлайн в Херсоні Позика онлайн в Хмельницькому Бiльше