? Как получить кредит?

Кредит на заміну вікон

До 15 000 гривень за 20 хвилин . Без застав, поручителів і додаткових документів.
Головна - Кредит на заміну вікон

Переваги компанії MyWallet

Кредит на заміну вікон - 2 | MyWallet

Немає комісій, штрафів та прихованих платежів

Кредит на заміну вікон - 3 | MyWallet

Сервіс працює 24/7. Отримуйте гроші цілодобово за кілька хвилин!

Кредит на заміну вікон - 4 | MyWallet

Можливість взяти до 30 000 під 1% в день на термін до 11 місяців(ануїтет)

Чому варто взяти кредит саме у нас
Mywallet Інші МФО
Ставка для нових клієнтів 0.1% Ставка до 3%
Термін позики від 5 днів до 11 місяців Термін позики від 5 днів до 30 днів
Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1% в день Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1,5-2% в день
Сервіс працює цілодобово без перерв та вихідних. Графік роботи з 9:00 до 18:00
Зниження ставки для постійних клієнтів. Наявність вигідних промокодів зі знижками Відсутність знижок для постійних клієнтів

Дивитись відео

Вимоги для отримання кредиту

Кредит на заміну вікон - 5 | MyWallet

Бути старше
18 років

Кредит на заміну вікон - 6 | MyWallet

Паспорт
і код ІПН

Кредит на заміну вікон - 7 | MyWallet

Карта будь-якого
банку

Кредит на заміну вікон - 8 | MyWallet

Мобільний
телефон

Відповідальність і гарантія безпеки

 • Державні ліцензії та сертифікати на надання послуг з кредитування
 • Захист персональних даних підтверджена сертифікатом Comodo Positive
 • Захист банківських даних підтверджена сертифікатом PCI DSS і системою Platon

Як погасити кредит

Кредит на заміну вікон - 10 | MyWallet
В особистому кабінеті MyWallet

Ви можете погасити кредит в особистому кабінеті на сайті за допомоги власної банківської карти

Кредит на заміну вікон - 11 | MyWallet
В будь-якому банкові за рахунком

Ви можете погасити кредит в будь-якому банкові або інтернет банкінгу за реквізитами компанії

Кредит на заміну вікон - 12 | MyWallet
У платіжному терміналі

Ви можете погасити кредит в платіжних терміналах Вашого міста.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

Мобільний додаток

 • Зручний додаток для операційних систем iOS і Android Ви можете завантажити додаток на будь-який смартфон
 • Просте оформлення онлайн-кредиту по всій Україні У 2 кліка Ви зможете оформити кредит в будь-який час і в будь-якому місці
Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в App Store Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в Play Market

Нам довіряють сотні людей

Кредит на заміну вікон - 14 | MyWallet
Анастасия
Я - фрілансер, працюю фотографом на весіллях, заходах і просто на замовлення. І так вийшло, що, збираючись виїжджати на зйомку у мене випав з рук об'єктив. Запасного у мене не було, а зйомку скасувати було вже не можна. Я не розгубилася і всього за 20 хвилин взяла кредит в MyWallet. Фотки на новий об'єктив стали ще краще, а кредит повернула відразу через пару днів. Дуже зручно, всім рекомендую.
Кредит на заміну вікон - 15 | MyWallet
Ольга
Нещодавно закінчила університет і приступила до першої серйозної работе.Зарплата у мене ще не сильно велика, під кінець місяця не вистачає кілька сотень гривень. Тому я користуюся сервісом MyWallet де за лічені хвилини можу отримати гроші на карту. При невеликій сумі на кілька днів я переплачую зовсім копійки, думаю це краще, ніж позичати у друзів. Всім раджу.
Кредит на заміну вікон - 16 | MyWallet
Надежда
Я мама. Маючи дитину постійно з'являються незаплановані витрати. Нещодавно сказали, що в дитячий сад треба здати 1500 гривень, я вже не знала, що робити, але подруга порадила MyWallet. Я швидко оформила заявку і мені її тут же схвалили. Через тиждень чоловік без проблем зміг його погасити в найближчому терміналі. Всім радимо якщо терміново потрібні гроші.
Кредит на заміну вікон - 17 | MyWallet
Глеб
Дуже захоплююся моделюванням різної історичної техніки - танки, літаки, кораблі. І нещодавно в одному з магазинів де я купую деталі і запчастини була велика розпродаж. Я відразу зрозумів, що мені не вистачить грошей на покупку, тому звернувся за кредитом до компанії MyWallet. Швидко оформив кредит і зміг купити все необхідне. Велике спасибі.

Відсоткові ставки кредитів

Терміни погашення кредиту на MyWallet

Мінімальний термін погашення боргу становить 5 днів. Максимальний термін погашення миттєвого кредиту для фізичних осіб становить 30 днів, кредиту для підприємців до 11 місяців. Максимальна річна відсоткова ставка, що включає позичковий відсоток, а також всі інші комісії і витрати за рік становить 730%.


Приклад розрахунку відсоткової ставки

При оформленні першого кредиту – 1000 грн на 10 днів, сума до оплати складе 1600 грн. При цьому максимальна річна відсоткова ставка APR – 730%. Ми припиняємо нарахування відсотків через 90 днів після прострочення по кредиту. Тому Вам в будь-якому випадку не доведеться повертати в рази більше, ніж Ви позичили. * Перший кредит за ставкою 0,1% видається на перші 5 днів, далі по кредиту нараховується ставка 2,0% в день


Контактна інформація

© 2018 ЄДРПОУ 41336730, Місцезнаходження: Україна, 04070, м. Київ, Подільський район, вулиця Боричів Тік, буд. 30


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК №943, реєстраційний номер №13103668, видане Національною комісією з державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг 28.09.2017 року.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші
Кредит на вікна

Питання енергоспоживання гостро постало в Україні і взяти кредит на вікна та утеплення житла стало життєвою необхідністю. На даний момент діє навіть державна програма, що передбачає компенсацію 35% вартості установки пластикових вікон. Однак, незважаючи на гадану вигідність, така допомога є звичайним споживчим кредитом на установку вікон, виданий державним банком. Максимальний термін погашення становить 3 роки, а процентна ставка варіюється від 15 до 18%. Держава компенсує 35% вартості кредиту на вікна, але тільки в тому випадку, якщо ціна становить не більше 14 тисяч гривень. Щоб отримати цю допомогу потрібно зібрати пакет документів, квитанції і чеки, з якими потрібно буде звернутися спочатку в банк, а потім в Держенергоефективності.

 

Теоретично, отримати державну субсидію на заміну вікон може будь-який українець, але на практиці далеко не кожен вибирає саме цей спосіб. Звернення в банк за цільовим кредитом на вікна також має високий річний відсоток і жорсткі умови виконання, дотримати які не кожному під силу. Якщо зима вже на носі, а на заміну дерев'яних вікон на пластикові бракує зовсім трохи, є сенс звернутися в мікрофінансову організацію MyWallet, яка надає позики швидко і на вигідних умовах.

Особливості оформлення кредиту на вікна в MyWallet

Головною перевагою компанії є сучасний онлайн-сервіс, що дає можливість отримувати гроші з будь-якого міста України в будь-який час доби. Для цього потрібно зареєструватися на сайті організації і внести паспортні дані, ідентифікаційний код і номер мобільного телефону в анкету при подачі заявки на позику. Час розгляду становить 20 хвилин і якщо виплата схвалена, гроші в обраному позичальником обсязі зараховуються на карту. Термін погашення також встановлює клієнт. Мінімальний термін становить 5 днів, а максимальний - 30, але він може бути продовжений при необхідності. Послуга пролонгування терміну виплати доступна всім категоріям позичальників за умови своєчасної оплати суми за користування позикою. Оформити кредит на пластикові вікна в MyWallet можуть:

 • молоді люди у віці від 18 років;
 • неофіційно працевлаштовані громадяни;
 • позичальники з поганою кредитною історією;
 • матері в декреті;
 • фрілансери;
 • пенсіонери.

Компанія не обмежує коло своїх клієнтів і пропонує всім однаково вигідні умови обслуговування. На відміну від кредитування в банку, тут від позичальника не потрібна застава, надання поручителів або довідка про доходи, достатньо документів, що засвідчують особу.

Умови погашення позики

Кредит на заміну вікон Працюючи в сфері експрес-кредитування онлайн, MyWallet видає невеликі суми на відносно короткий термін, погашати які можна:

 • через особистий кабінет на сайті;
 • в терміналах самообслуговування;
 • в банківських відділеннях.

Перший спосіб зручний і вигідно відрізняє послуги компанії MyWallet від послуг інших мікрофінансових організацій, які не мають інструментів для обслуговування позики через інтернет в режимі онлайн. Оплачувати кредит таким чином клієнт може з будь-якої точки України в будь-який час, для цього достатньо вказати платіжні реквізити і номер рахунку, на який будуть переведені гроші. Термінал самообслуговування підійде при наявної готівки, яку потрібно внести в апарат, а на екрані перейти в пункти «Банки і страхування» - «Банки», вказавши номер рахунку. Оплата через банківське відділення доступна в будь-якому місті і установі будь-якого типу власності, що робить її зручною та необтяжливою для позичальника. Кожен клієнт має право сам вибирати найбільш зручний для себе спосіб, однак перевагу частіше віддається онлайн-оплаті через особистий кабінет, так як вона дозволяє проводити платежі не виходячи з дому.

Переваги позики на вікна в MyWallet

Компанія одна з перших в Україні, що пропонує повноцінне онлайн-кредитування: від оформлення заявки до отримання грошей на карту. Сильними сторонами можна вважати:

 • мінімальний набір необхідних документів для отримання позики;
 • швидке оформлення і розгляд заявки;
 • зручне нарахування коштів;
 • гнучкі умови погашення кредиту і можливість пролонгації терміну договору;
 • широкий вибір інструментів для обслуговування позики;
 • цілодобова доступність онлайн-сервісу для отримання і погашення кредиту.

Вирішуючи взяти кредит на утеплення свого житла шляхом установки нових вікон і не бажаючи переплачувати банку або витрачати час на отримання державної допомоги, варто звернутися в компанію MyWallet. Мікропозика, видана на вигідних і «прозорих» умовах, допоможе вирішити невеликі фінансові труднощі і встановити в будинку якісні пластикові вікна.

Види кредитування

Ми зібрали найпопулярніші теми, види та напрямки кредитування за якими клієнти звертаються в наш сервіс. Ви можете подивитися і вибрати для себе відповідний вид.Кредит для бізнесу Кредит на покупку подарунка Онлайн кредит без застави Кредит для інвалідів Кредит на покупку ноутбука Кредит на купівлю мобільного телефону Кредит на комунальні послуги Кредит на будівництво житла Позика за паспортом Онлайн позика без довідки про доходи Швидкий кредит без поручителів Швидкий кредит с 18 лет Термінова мікропозика Швидка позика Кредит онлайн з поганою кредитною історією Кредит на операцію Кредит на стоматологічні послуги Кредит на заміну вікон Кредит на погашення боргу в банку Кредит матерям в декреті Кредит на побутову техніку Весільний кредит Кредит на ремонт авто Гроші в кредит на ремонт Онлайн кредит на подорож Кредит студентам Кредит пенсіонерам Онлайн заявка на споживчий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит на освіту Онлайн кредит на меблі Онлайн кредит на лікування Кредит на шубу. Де краще оформити позику Бiльше

Ви можете взяти кредит в інших містах

Компанія MyWallet працює на всій території України. Ви можете взяти онлайн-кредит не виходячи з дому в будь-якому регіоні (крім зони АТО та АРК).Кредит онлайн в Енергодарі Кредит онлайн у Фастові Кредит онлайн в Прилуках Кредит онлайн в Ніжині Кредит онлайн в Мукачево Кредит онлайн в Миргороді Кредит онлайн в Коростені Кредит онлайн в Кам'янець-Подільському Кредит онлайн в Шостці Кредит онлайн в Ірпені Кредит онлайн у Броварах Кредит онлайн Борисполі Кредит онлайн в Бердянську Кредит онлайн в Бердичеві Кредит онлайн в Олександрії Позика онлайн в Кременчуці Позика онлайн в Мелітополі Позика онлайн в Умані Позика онлайн в Ужгороді Позика онлайн в Тернополі Позика онлайн в Сумах Позика онлайн в Рівному Позика онлайн в Конотопі Позика онлайн в в Івано-Франківську Позика онлайн в Білій Церкві Позика онлайн в Вінниці Позика онлайн в Кропивницькому Позика онлайн у Львові Позика онлайн в Дніпрі Позика онлайн в Чернівцях Позика онлайн в Чернігові Позика онлайн в Черкасах Позика онлайн в Житомирі Позика онлайн в Запоріжжі Позика онлайн в Києві Позика онлайн в Кривому Розі Позика онлайн в Луцьку Позика онлайн в Маріуполі Позика онлайн в Миколаєві Позика онлайн в Нікополі Позика онлайн в Одесі Позика онлайн в Павлограді Позика онлайн в Полтаві Позика онлайн в Харкові Позика онлайн в Херсоні Позика онлайн в Хмельницькому Бiльше