? Как получить кредит?

Онлайн кредит на лікування

До 15 000 гривень за 20 хвилин . Без застав, поручителів і додаткових документів.
Головна - Онлайн кредит на лікування

Переваги компанії MyWallet

Онлайн кредит на лікування - 2 | MyWallet

Немає комісій, штрафів та прихованих платежів

Онлайн кредит на лікування - 3 | MyWallet

Сервіс працює 24/7. Отримуйте гроші цілодобово за кілька хвилин!

Онлайн кредит на лікування - 4 | MyWallet

Можливість взяти до 30 000 під 1% в день на термін до 11 місяців(ануїтет)

Чому варто взяти кредит саме у нас
Mywallet Інші МФО
Ставка для нових клієнтів 0.1% Ставка до 3%
Термін позики від 5 днів до 11 місяців Термін позики від 5 днів до 30 днів
Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1% в день Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1,5-2% в день
Сервіс працює цілодобово без перерв та вихідних. Графік роботи з 9:00 до 18:00
Зниження ставки для постійних клієнтів. Наявність вигідних промокодів зі знижками Відсутність знижок для постійних клієнтів

Дивитись відео

Вимоги для отримання кредиту

Онлайн кредит на лікування - 5 | MyWallet

Бути старше
18 років

Онлайн кредит на лікування - 6 | MyWallet

Паспорт
і код ІПН

Онлайн кредит на лікування - 7 | MyWallet

Карта будь-якого
банку

Онлайн кредит на лікування - 8 | MyWallet

Мобільний
телефон

Відповідальність і гарантія безпеки

 • Державні ліцензії та сертифікати на надання послуг з кредитування
 • Захист персональних даних підтверджена сертифікатом Comodo Positive
 • Захист банківських даних підтверджена сертифікатом PCI DSS і системою Platon

Як погасити кредит

Онлайн кредит на лікування - 10 | MyWallet
В особистому кабінеті MyWallet

Ви можете погасити кредит в особистому кабінеті на сайті за допомоги власної банківської карти

Онлайн кредит на лікування - 11 | MyWallet
В будь-якому банкові за рахунком

Ви можете погасити кредит в будь-якому банкові або інтернет банкінгу за реквізитами компанії

Онлайн кредит на лікування - 12 | MyWallet
У платіжному терміналі

Ви можете погасити кредит в платіжних терміналах Вашого міста.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

Мобільний додаток

 • Зручний додаток для операційних систем iOS і Android Ви можете завантажити додаток на будь-який смартфон
 • Просте оформлення онлайн-кредиту по всій Україні У 2 кліка Ви зможете оформити кредит в будь-який час і в будь-якому місці
Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в App Store Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в Play Market

Нам довіряють сотні людей

Онлайн кредит на лікування - 14 | MyWallet
Анастасия
Я - фрілансер, працюю фотографом на весіллях, заходах і просто на замовлення. І так вийшло, що, збираючись виїжджати на зйомку у мене випав з рук об'єктив. Запасного у мене не було, а зйомку скасувати було вже не можна. Я не розгубилася і всього за 20 хвилин взяла кредит в MyWallet. Фотки на новий об'єктив стали ще краще, а кредит повернула відразу через пару днів. Дуже зручно, всім рекомендую.
Онлайн кредит на лікування - 15 | MyWallet
Ольга
Нещодавно закінчила університет і приступила до першої серйозної работе.Зарплата у мене ще не сильно велика, під кінець місяця не вистачає кілька сотень гривень. Тому я користуюся сервісом MyWallet де за лічені хвилини можу отримати гроші на карту. При невеликій сумі на кілька днів я переплачую зовсім копійки, думаю це краще, ніж позичати у друзів. Всім раджу.
Онлайн кредит на лікування - 16 | MyWallet
Надежда
Я мама. Маючи дитину постійно з'являються незаплановані витрати. Нещодавно сказали, що в дитячий сад треба здати 1500 гривень, я вже не знала, що робити, але подруга порадила MyWallet. Я швидко оформила заявку і мені її тут же схвалили. Через тиждень чоловік без проблем зміг його погасити в найближчому терміналі. Всім радимо якщо терміново потрібні гроші.
Онлайн кредит на лікування - 17 | MyWallet
Глеб
Дуже захоплююся моделюванням різної історичної техніки - танки, літаки, кораблі. І нещодавно в одному з магазинів де я купую деталі і запчастини була велика розпродаж. Я відразу зрозумів, що мені не вистачить грошей на покупку, тому звернувся за кредитом до компанії MyWallet. Швидко оформив кредит і зміг купити все необхідне. Велике спасибі.

Відсоткові ставки кредитів

Терміни погашення кредиту на MyWallet

Мінімальний термін погашення боргу становить 5 днів. Максимальний термін погашення миттєвого кредиту для фізичних осіб становить 30 днів, кредиту для підприємців до 11 місяців. Максимальна річна відсоткова ставка, що включає позичковий відсоток, а також всі інші комісії і витрати за рік становить 730%.


Приклад розрахунку відсоткової ставки

При оформленні першого кредиту – 1000 грн на 10 днів, сума до оплати складе 1600 грн. При цьому максимальна річна відсоткова ставка APR – 730%. Ми припиняємо нарахування відсотків через 90 днів після прострочення по кредиту. Тому Вам в будь-якому випадку не доведеться повертати в рази більше, ніж Ви позичили. * Перший кредит за ставкою 0,1% видається на перші 5 днів, далі по кредиту нараховується ставка 2,0% в день


Контактна інформація

© 2018 ЄДРПОУ 41336730, Місцезнаходження: Україна, 04070, м. Київ, Подільський район, вулиця Боричів Тік, буд. 30


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК №943, реєстраційний номер №13103668, видане Національною комісією з державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг 28.09.2017 року.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші
Кредит на лікування

Якісні медичні послуги коштують досить дорого і, якщо виникає необхідність, часто людині нема звідки взяти гроші для оплати лікарняних рахунків. Аналізи, медичні обстеження, операції, медикаменти і багато іншого - все це вимагає значних фінансових витрат, які українці часто вирішують, залазячи в борги. Відсутність медичного страхування в Україні призвело до того, що взяти кредит на лікування - це єдиний спосіб зберегти здоров'я і навіть життя. На щастя не завжди ситуація настільки критична, що потрібні величезні кошти, найчастіше мова йде про брак грошей на ліки, заповнити яку, можна звернувшись за позикою в MyWallet.

Коли потрібен кредит на лікування

Позики на медичні послуги надають приватні клініки, які готові отримувати оплату частинами. Як правило, це дорогі послуги, такі як:

 • оперативна хірургія;
 • стоматологія;
 • акушерство;
 • протезування;
 • реабілітаційні процедури.

Перший пункт кредитується в банку з найменшою вірогідністю, так як передбачає значний ризик для здоров'я і життя клієнта. В такому випадку потрібне обов'язкове медичне страхування, що надається позичальником при оформленні документів на позику, як гарантія його виплати. Реабілітаційні процедури найбільш дорогі, тому для отримання позики часто вимагається надання рухомого і нерухомого майна для застави. Сума зазвичай становить 100-200 тисяч гривень, а в деяких випадках ще більше, що передбачає не тільки тривалий термін погашення, а й значну річну відсоткову ставку, що коливається від 20 до 40%.

 

Кожен вищенаведений вид медичних послуг передбачає не тільки значні витрати в плані фінансів, але і в плані часу теж. Часто українці беруть кредит на лікування зубів в банку, що має на увазі його споживчий характер і, відповідно, великий відсоток. Теоретично фінансовим установам не потрібні конкретні цілі отримання позики і він може бути виданий для оплати будь-яких медичних послуг. Але на практиці оформити кредит на лікування дитини легше, ніж на лікування пенсіонера, так як в першому випадку позичальником виступають батьки і ризик невиплати позики мінімальний.

 

Найчастіше українцям не вистачає грошей на ліки, особливо людям з хронічними хворобами та пенсіонерам, які є постійними клієнтами аптек. Для них затримка пенсії або зарплати - це серйозна проблема, яка може підірвати здоров'я. Якщо така ситуація виникає, то не варто відкладати вирішення проблеми, досить зайти на сайт компанії MyWallet і отримати позику протягом 20 хвилин.

Оформлення кредиту на лікування

Онлайн кредит на лікуванняУмови отримання позики в мікрофінансової організації простіше, ніж у банку. Для оформлення заявки потрібно заповнити анкету, вказавши свої паспортні дані і код ІПП, після чого відправити форму на розгляд співробітникам компанії. Відповідь по позиці приходить протягом 20 хвилин і якщо кредит схвалений, гроші зараховуються на банківську карту клієнта практично миттєво.

При подачі заявки вперше, максимальна сума позики не перевищує 4000 гривень, але з кожним виплачених кредитом вона буде збільшуватися і може досягати 15000 гривень. Термін погашення позики на лікування клієнт визначає сам. Нижній поріг становить 5 днів, а максимальний може варіюватися в залежності від обставин. Кредит на лікування необхідний і важливий, саме тому якщо у позичальника виникають труднощі з виплатою, MyWallet йде на поступки і пропонує пролонгувати позику з умовою погашення плати за користування ним.

Переваги обслуговування в MyWallet

Головною перевагою кредитування тут є обслуговування через інтернет. Людині, що потребує медичної допомоги, може бути важко ходити в банк і стояти там у черзі. До того ж термін розгляду заявки на позику на лікування становить кілька днів, які можуть коштувати позичальнику занадто дорого. Щоб позбавити клієнтів від незручностей, компанія MyWallet пропонує:

 • оформлення кредиту онлайн;
 • мінімальний набір документів;
 • швидке нарахування грошей;
 • гнучкий термін погашення позики;
 • доступність онлайн-сервісу з будь-якого пристрою.

Якщо онлайн-сервіс тимчасово недоступний клієнту, погасити кредит можна скориставшись терміналом самообслуговування, який є в будь-якому супермаркеті, торговому центрі і навіть на вулиці. В крайньому випадку можна звернутися у відділення банку, де, вказавши реквізити компанії, перевести гроші з картки, рахунки або внести їх готівкою. Здоров'я - це найголовніше і, щоб його не втратити, не варто затягувати з лікуванням. Отримати відсутню суму грошей не проблема, якщо звернутися в компанію MyWallet за позикою на лікування.

Види кредитування

Ми зібрали найпопулярніші теми, види та напрямки кредитування за якими клієнти звертаються в наш сервіс. Ви можете подивитися і вибрати для себе відповідний вид.Кредит для бізнесу Кредит на покупку подарунка Онлайн кредит без застави Кредит для інвалідів Кредит на покупку ноутбука Кредит на купівлю мобільного телефону Кредит на комунальні послуги Кредит на будівництво житла Позика за паспортом Онлайн позика без довідки про доходи Швидкий кредит без поручителів Швидкий кредит с 18 лет Термінова мікропозика Швидка позика Кредит онлайн з поганою кредитною історією Кредит на операцію Кредит на стоматологічні послуги Кредит на заміну вікон Кредит на погашення боргу в банку Кредит матерям в декреті Кредит на побутову техніку Весільний кредит Кредит на ремонт авто Гроші в кредит на ремонт Онлайн кредит на подорож Кредит студентам Кредит пенсіонерам Онлайн заявка на споживчий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит на освіту Онлайн кредит на меблі Онлайн кредит на лікування Кредит на шубу. Де краще оформити позику Бiльше

Ви можете взяти кредит в інших містах

Компанія MyWallet працює на всій території України. Ви можете взяти онлайн-кредит не виходячи з дому в будь-якому регіоні (крім зони АТО та АРК).Кредит онлайн в Енергодарі Кредит онлайн у Фастові Кредит онлайн в Прилуках Кредит онлайн в Ніжині Кредит онлайн в Мукачево Кредит онлайн в Миргороді Кредит онлайн в Коростені Кредит онлайн в Кам'янець-Подільському Кредит онлайн в Шостці Кредит онлайн в Ірпені Кредит онлайн у Броварах Кредит онлайн Борисполі Кредит онлайн в Бердянську Кредит онлайн в Бердичеві Кредит онлайн в Олександрії Позика онлайн в Кременчуці Позика онлайн в Мелітополі Позика онлайн в Умані Позика онлайн в Ужгороді Позика онлайн в Тернополі Позика онлайн в Сумах Позика онлайн в Рівному Позика онлайн в Конотопі Позика онлайн в в Івано-Франківську Позика онлайн в Білій Церкві Позика онлайн в Вінниці Позика онлайн в Кропивницькому Позика онлайн у Львові Позика онлайн в Дніпрі Позика онлайн в Чернівцях Позика онлайн в Чернігові Позика онлайн в Черкасах Позика онлайн в Житомирі Позика онлайн в Запоріжжі Позика онлайн в Києві Позика онлайн в Кривому Розі Позика онлайн в Луцьку Позика онлайн в Маріуполі Позика онлайн в Миколаєві Позика онлайн в Нікополі Позика онлайн в Одесі Позика онлайн в Павлограді Позика онлайн в Полтаві Позика онлайн в Харкові Позика онлайн в Херсоні Позика онлайн в Хмельницькому Бiльше