? Как получить кредит?

Позика онлайн в Сумах

До 30 000 гривень за 20 хвилин . Без застав, поручителів і додаткових документів.
Головна - Позика онлайн в Сумах

Переваги компанії MyWallet

Позика онлайн в Сумах - 2 | MyWallet

Немає комісій, штрафів та прихованих платежів

Позика онлайн в Сумах - 3 | MyWallet

Сервіс працює 24/7. Отримуйте гроші цілодобово за кілька хвилин!

Позика онлайн в Сумах - 4 | MyWallet

Можливість взяти до 30 000 під 1% в день на термін до 3 місяців(ануїтет)

Чому варто взяти кредит саме у нас
Mywallet Інші МФО
Ставка для нових клієнтів 0.1% Ставка до 3%
Термін позики від 5 днів до 3 місяців Термін позики від 5 днів до 30 днів
Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1% в день Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1,5-2% в день
Сервіс працює цілодобово без перерв та вихідних. Графік роботи з 9:00 до 18:00
Зниження ставки для постійних клієнтів. Наявність вигідних промокодів зі знижками Відсутність знижок для постійних клієнтів

Дивитись відео

Вимоги для отримання кредиту

Позика онлайн в Сумах - 5 | MyWallet

Бути старше
18 років

Позика онлайн в Сумах - 6 | MyWallet

Паспорт
і код ІПН

Позика онлайн в Сумах - 7 | MyWallet

Карта будь-якого
банку

Позика онлайн в Сумах - 8 | MyWallet

Мобільний
телефон

Відповідальність і гарантія безпеки

 • Державні ліцензії та сертифікати на надання послуг з кредитування
 • Захист персональних даних підтверджена сертифікатом Comodo Positive
 • Захист банківських даних підтверджена сертифікатом PCI DSS і системою Platon

Як погасити кредит

Позика онлайн в Сумах - 10 | MyWallet
В особистому кабінеті MyWallet

Ви можете погасити кредит в особистому кабінеті на сайті за допомоги власної банківської карти

Позика онлайн в Сумах - 11 | MyWallet
В будь-якому банкові за рахунком

Ви можете погасити кредит в будь-якому банкові або інтернет банкінгу за реквізитами компанії

Позика онлайн в Сумах - 12 | MyWallet
У платіжному терміналі

Ви можете погасити кредит в платіжних терміналах Вашого міста.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

Мобільний додаток

 • Зручний додаток для операційних систем iOS і Android Ви можете завантажити додаток на будь-який смартфон
 • Просте оформлення онлайн-кредиту по всій Україні У 2 кліка Ви зможете оформити кредит в будь-який час і в будь-якому місці
Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в App Store Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в Play Market

Нам довіряють сотні людей

Позика онлайн в Сумах - 14 | MyWallet
Анастасия
Я - фрілансер, працюю фотографом на весіллях, заходах і просто на замовлення. І так вийшло, що, збираючись виїжджати на зйомку у мене випав з рук об'єктив. Запасного у мене не було, а зйомку скасувати було вже не можна. Я не розгубилася і всього за 20 хвилин взяла кредит в MyWallet. Фотки на новий об'єктив стали ще краще, а кредит повернула відразу через пару днів. Дуже зручно, всім рекомендую.
Позика онлайн в Сумах - 15 | MyWallet
Ольга
Нещодавно закінчила університет і приступила до першої серйозної работе.Зарплата у мене ще не сильно велика, під кінець місяця не вистачає кілька сотень гривень. Тому я користуюся сервісом MyWallet де за лічені хвилини можу отримати гроші на карту. При невеликій сумі на кілька днів я переплачую зовсім копійки, думаю це краще, ніж позичати у друзів. Всім раджу.
Позика онлайн в Сумах - 16 | MyWallet
Надежда
Я мама. Маючи дитину постійно з'являються незаплановані витрати. Нещодавно сказали, що в дитячий сад треба здати 1500 гривень, я вже не знала, що робити, але подруга порадила MyWallet. Я швидко оформила заявку і мені її тут же схвалили. Через тиждень чоловік без проблем зміг його погасити в найближчому терміналі. Всім радимо якщо терміново потрібні гроші.
Позика онлайн в Сумах - 17 | MyWallet
Глеб
Дуже захоплююся моделюванням різної історичної техніки - танки, літаки, кораблі. І нещодавно в одному з магазинів де я купую деталі і запчастини була велика розпродаж. Я відразу зрозумів, що мені не вистачить грошей на покупку, тому звернувся за кредитом до компанії MyWallet. Швидко оформив кредит і зміг купити все необхідне. Велике спасибі.

Відсоткові ставки кредитів

Терміни погашення кредиту на MyWallet

Мінімальний термін погашення боргу становить 5 днів. Максимальний термін погашення миттєвого кредиту для фізичних осіб становить 30 днів, кредиту для підприємців до 11 місяців. Максимальна річна відсоткова ставка, що включає позичковий відсоток, а також всі інші комісії і витрати за рік становить 730%.


Приклад розрахунку відсоткової ставки

При оформленні першого кредиту – 1000 грн на 10 днів, сума до оплати складе 1600 грн. При цьому максимальна річна відсоткова ставка APR – 730%. Ми припиняємо нарахування відсотків через 90 днів після прострочення по кредиту. Тому Вам в будь-якому випадку не доведеться повертати в рази більше, ніж Ви позичили. * Перший кредит за ставкою 0,1% видається на перші 5 днів, далі по кредиту нараховується ставка 2,0% в день


Контактна інформація

© 2018 ЄДРПОУ 41336730, Місцезнаходження: Україна, 04070, м. Київ, Подільський район, вулиця Боричів Тік, буд. 30


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК №943, реєстраційний номер №13103668, видане Національною комісією з державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг 28.09.2017 року.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші
Займ онлайн в Сумах

Потреба в грошах часто виникає раптово і вимагає оперативного вирішення. Звертатися за допомогою до друзів або знайомих не завжди зручно і сума, яку можна отримати таким чином, не завжди здатна вирішити фінансову проблему. Оформлення кредиту в банку займає надто багато часу і якщо позичальник звертається вперше, йому доведеться зібрати серйозний пакет документів, що гарантують банку повернення кредиту. Такі умови сильно обмежують жителів Сум в фінансових можливостях, тому якщо виникає термінова потреба в грошах, вони вважають за краще звертатися в мікрофінансові організації, такі як MyWallet.

Особливості кредиту від MyWallet

Працюючи в сегменті payday loan ринку фінансових послуг, компанія пропонує своїм клієнтам спрощену процедуру оформлення та вигідні умови повернення мікрокредиту. На відміну від банків, компанія MyWallet не поширюється свою діяльність на інші сфери кредитно-фінансових послуг, зосереджуючи свою діяльність тільки на миттєвих позиках. Це дозволяє їй удосконалювати механізми обслуговування і пропонувати дійсно вигідну позичальникові послугу, яка має ряд позитивних відмінностей від класичної банківської позики.

 

Швидкість оформлення

Цей показник в компанії MyWallet перевершує не тільки аналогічний банківський, але і залишається одним з найвищих серед мікрофінансових компаній України. На заповнення анкети та реєстрацію особистого кабінету на сайті йде приблизно 3-5 хвилин, а час розгляду заявки співробітниками компанії складає близько 20 хвилин. Більшість МФО не має таких швидкостей роботи, що пов'язано, в першу чергу, з паперовим оформленням кредитів в Сумах і інших містах.

 

MyWallet працює через власний онлайн-сервіс, що дозволяє кожному громадянину України старше 18 років і чий вік не перевищує 65 років, отримати позику просто зайшовши на сайт і подавши заявку. Для цього потрібно:

 • фото паспорта та ідентифікаційного коду платника податків;
 • номер мобільного телефону і банківської карти.

 

Цей набір необхідних документів і даних здається ще більш незначним в порівнянні з вимогами банків до документального забезпечення кредитів.

 

Позика онлайн в Сумах

Відсоткова ставка

Вартість позики - одна з найболючіших тем банківського споживчого кредитування. Незважаючи на збільшення обсягів позикових коштів і кількості укладених договір, відсоткова ставка все ще залишається досить високою, що робить позику недоступною для частини жителів Сум. Середня ставка по короткостроковому позиці в банці варіюється від 15 до 30%, а кінцева сума кредиту для позичальника, може перевищувати 50% від розміру отриманих коштів через комісії і додаткові платежі.

 

Сума сплати за користування позиковими засобами в компанії MyWallet фіксована і залишається на досить низькому рівні, завдяки високому попиту на мікрокредит і позитивній тенденції по його поверненню. Ще до укладення договору клієнт отримує повну інформацію про вартість кредиту, що дозволяє йому планувати власний бюджет і виплачувати позику вчасно. У разі виникнення тимчасових фінансових труднощів MyWallet пропонує скористатися послугою пролонгації. Її головною умовою є своєчасна виплата суми за користування кредитом, тоді як його «тіло» може бути погашено пізніше.

 

Зручність користування

Мікрокредит від MyWallet вигідно відрізняється від послуг інших МФО та банків тим, що являє собою повноцінний онлайн-продукт. Часто, при оформленні заявки на отримання позики онлайн, позичальник стикається з необхідністю отримання грошей у відділенні. Це властиво більшості мікрофінансових організацій, які не мають можливості або бажання грамотно організувати роботу онлайн-сервісу. Картковий кредит в банку, хоч почасти й схожий на миттєвий онлайн-кредит від MyWallet, все ж має ряд негативних відмінностей:

 

 1. Обмеженість використання. Йдеться про переведенні в готівку коштів. Безпроцентно зняти день можна тільки в банкоматах організації, якщо переводити через апарати інших банків буде стягуватися не маленька комісія.
 2. Приховані комісії. Цей пункт особливо любимо фінустановами, так як дозволяє їм отримувати додатковий дохід кожен раз, коли клієнт розплачується карткою.
 3. Нав'язування. Напевно, багато користувачів карткової банківської позики стикалися з ситуацією, коли розмір кредитної лінії збільшувався без їх відома. Спочатку це здається вигідним, адже можна витрачати більше грошей, купуючи потрібні речі або подорожуючи, але з часів це переростає в залежність і боргову яму.

 

Компанія MyWallet пропонує чесні умови кредитування. Крім плати за користування кредитом, клієнтові не потрібно нічого платити. Кошти зараховуються на карту будь-якого українського банку, що працює в платіжних системах Visa або MasterCard, а вносити платежі можна:

 • через термінал самообслуговування;
 • через будь-банківське відділення;
 • через особистий кабінет на сайті MyWallet.

 

При цьому позичальник сам вибирає термін погашення, вносячи платежі в будь-яких числах і в будь-якій сумі, що покриває щоденний відсоток. Максимальний розмір позики при першому зверненні становить 10 000 гривень, і після кожного виплаченого кредиту буде збільшуватися, поки не досягне 30 000 грн.

 

При необхідності оформити моментальну позику в Сумах варто звернутися в компанію MyWallet, яка пропонує прозорі та вигідні умови отримання і виплати кредиту.

Види кредитування

Ми зібрали найпопулярніші теми, види та напрямки кредитування за якими клієнти звертаються в наш сервіс. Ви можете подивитися і вибрати для себе відповідний вид.Кредит для бізнесу Кредит на покупку подарунка Онлайн кредит без застави Кредит для інвалідів Кредит на покупку ноутбука Кредит на купівлю мобільного телефону Кредит на комунальні послуги Кредит на будівництво житла Позика за паспортом Онлайн позика без довідки про доходи Швидкий кредит без поручителів Швидкий кредит с 18 лет Термінова мікропозика Швидка позика Кредит онлайн з поганою кредитною історією Кредит на операцію Кредит на стоматологічні послуги Кредит на заміну вікон Кредит на погашення боргу в банку Кредит матерям в декреті Кредит на побутову техніку Весільний кредит Кредит на ремонт авто Гроші в кредит на ремонт Онлайн кредит на подорож Кредит студентам Кредит пенсіонерам Онлайн заявка на споживчий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит на освіту Онлайн кредит на меблі Онлайн кредит на лікування Кредит на шубу. Де краще оформити позику Бiльше

Ви можете взяти кредит в інших містах

Компанія MyWallet працює на всій території України. Ви можете взяти онлайн-кредит не виходячи з дому в будь-якому регіоні (крім зони АТО та АРК).Кредит онлайн в Енергодарі Кредит онлайн у Фастові Кредит онлайн в Прилуках Кредит онлайн в Ніжині Кредит онлайн в Мукачево Кредит онлайн в Миргороді Кредит онлайн в Коростені Кредит онлайн в Кам'янець-Подільському Кредит онлайн в Шостці Кредит онлайн в Ірпені Кредит онлайн у Броварах Кредит онлайн Борисполі Кредит онлайн в Бердянську Кредит онлайн в Бердичеві Кредит онлайн в Олександрії Позика онлайн в Кременчуці Позика онлайн в Мелітополі Позика онлайн в Умані Позика онлайн в Ужгороді Позика онлайн в Тернополі Позика онлайн в Сумах Позика онлайн в Рівному Позика онлайн в Конотопі Позика онлайн в в Івано-Франківську Позика онлайн в Білій Церкві Позика онлайн в Вінниці Позика онлайн в Кропивницькому Позика онлайн у Львові Позика онлайн в Дніпрі Позика онлайн в Чернівцях Позика онлайн в Чернігові Позика онлайн в Черкасах Позика онлайн в Житомирі Позика онлайн в Запоріжжі Позика онлайн в Києві Позика онлайн в Кривому Розі Позика онлайн в Луцьку Позика онлайн в Маріуполі Позика онлайн в Миколаєві Позика онлайн в Нікополі Позика онлайн в Одесі Позика онлайн в Павлограді Позика онлайн в Полтаві Позика онлайн в Харкові Позика онлайн в Херсоні Позика онлайн в Хмельницькому Бiльше