? Как получить кредит?

Позика онлайн в Маріуполі

До 30 000 гривень за 20 хвилин . Без застав, поручителів і додаткових документів.
Головна - Позика онлайн в Маріуполі

Переваги компанії MyWallet

Позика онлайн в Маріуполі - 2 | MyWallet

Немає комісій, штрафів та прихованих платежів

Позика онлайн в Маріуполі - 3 | MyWallet

Сервіс працює 24/7. Отримуйте гроші цілодобово за кілька хвилин!

Позика онлайн в Маріуполі - 4 | MyWallet

Можливість взяти до 30 000 під 1% в день на термін до 11 місяців(ануїтет)

Чому варто взяти кредит саме у нас
Mywallet Інші МФО
Ставка для нових клієнтів 0.1% Ставка до 3%
Термін позики від 5 днів до 11 місяців Термін позики від 5 днів до 30 днів
Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1% в день Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1,5-2% в день
Сервіс працює цілодобово без перерв та вихідних. Графік роботи з 9:00 до 18:00
Зниження ставки для постійних клієнтів. Наявність вигідних промокодів зі знижками Відсутність знижок для постійних клієнтів

Дивитись відео

Вимоги для отримання кредиту

Позика онлайн в Маріуполі - 5 | MyWallet

Бути старше
18 років

Позика онлайн в Маріуполі - 6 | MyWallet

Паспорт
і код ІПН

Позика онлайн в Маріуполі - 7 | MyWallet

Карта будь-якого
банку

Позика онлайн в Маріуполі - 8 | MyWallet

Мобільний
телефон

Відповідальність і гарантія безпеки

 • Державні ліцензії та сертифікати на надання послуг з кредитування
 • Захист персональних даних підтверджена сертифікатом Comodo Positive
 • Захист банківських даних підтверджена сертифікатом PCI DSS і системою Platon

Як погасити кредит

Позика онлайн в Маріуполі - 10 | MyWallet
В особистому кабінеті MyWallet

Ви можете погасити кредит в особистому кабінеті на сайті за допомоги власної банківської карти

Позика онлайн в Маріуполі - 11 | MyWallet
В будь-якому банкові за рахунком

Ви можете погасити кредит в будь-якому банкові або інтернет банкінгу за реквізитами компанії

Позика онлайн в Маріуполі - 12 | MyWallet
У платіжному терміналі

Ви можете погасити кредит в платіжних терміналах Вашого міста.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

Мобільний додаток

 • Зручний додаток для операційних систем iOS і Android Ви можете завантажити додаток на будь-який смартфон
 • Просте оформлення онлайн-кредиту по всій Україні У 2 кліка Ви зможете оформити кредит в будь-який час і в будь-якому місці
Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в App Store Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в Play Market

Нам довіряють сотні людей

Позика онлайн в Маріуполі - 14 | MyWallet
Анастасия
Я - фрілансер, працюю фотографом на весіллях, заходах і просто на замовлення. І так вийшло, що, збираючись виїжджати на зйомку у мене випав з рук об'єктив. Запасного у мене не було, а зйомку скасувати було вже не можна. Я не розгубилася і всього за 20 хвилин взяла кредит в MyWallet. Фотки на новий об'єктив стали ще краще, а кредит повернула відразу через пару днів. Дуже зручно, всім рекомендую.
Позика онлайн в Маріуполі - 15 | MyWallet
Ольга
Нещодавно закінчила університет і приступила до першої серйозної работе.Зарплата у мене ще не сильно велика, під кінець місяця не вистачає кілька сотень гривень. Тому я користуюся сервісом MyWallet де за лічені хвилини можу отримати гроші на карту. При невеликій сумі на кілька днів я переплачую зовсім копійки, думаю це краще, ніж позичати у друзів. Всім раджу.
Позика онлайн в Маріуполі - 16 | MyWallet
Надежда
Я мама. Маючи дитину постійно з'являються незаплановані витрати. Нещодавно сказали, що в дитячий сад треба здати 1500 гривень, я вже не знала, що робити, але подруга порадила MyWallet. Я швидко оформила заявку і мені її тут же схвалили. Через тиждень чоловік без проблем зміг його погасити в найближчому терміналі. Всім радимо якщо терміново потрібні гроші.
Позика онлайн в Маріуполі - 17 | MyWallet
Глеб
Дуже захоплююся моделюванням різної історичної техніки - танки, літаки, кораблі. І нещодавно в одному з магазинів де я купую деталі і запчастини була велика розпродаж. Я відразу зрозумів, що мені не вистачить грошей на покупку, тому звернувся за кредитом до компанії MyWallet. Швидко оформив кредит і зміг купити все необхідне. Велике спасибі.

Відсоткові ставки кредитів

Терміни погашення кредиту на MyWallet

Мінімальний термін погашення боргу становить 5 днів. Максимальний термін погашення миттєвого кредиту для фізичних осіб становить 30 днів, кредиту для підприємців до 11 місяців. Максимальна річна відсоткова ставка, що включає позичковий відсоток, а також всі інші комісії і витрати за рік становить 730%.


Приклад розрахунку відсоткової ставки

При оформленні першого кредиту – 1000 грн на 10 днів, сума до оплати складе 1600 грн. При цьому максимальна річна відсоткова ставка APR – 730%. Ми припиняємо нарахування відсотків через 90 днів після прострочення по кредиту. Тому Вам в будь-якому випадку не доведеться повертати в рази більше, ніж Ви позичили. * Перший кредит за ставкою 0,1% видається на перші 5 днів, далі по кредиту нараховується ставка 2,0% в день


Контактна інформація

© 2018 ЄДРПОУ 41336730, Місцезнаходження: Україна, 04070, м. Київ, Подільський район, вулиця Боричів Тік, буд. 30


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК №943, реєстраційний номер №13103668, видане Національною комісією з державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг 28.09.2017 року.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

Оформити кредит в Маріуполі непросто, особливо якщо у позичальника немає відповідної прописки. Недовіра банків до таких клієнтів пояснюється великою кількістю переселенців з сусідніх міст, які тимчасово не мають постійного місця проживання. Імовірність неповернення позики змушує банки піднімати відсоткову ставку, щоб компенсувати можливі ризики. В результаті можливості кредитування для громадян істотно обмежуються і навіть місцевим жителям досить складно отримати позику. Виходом і для приїжджих, і для маріупольчан може стати оформлення позики через інтернет на сайті компанії MyWallet, що працює по всій території України і надає кредити без прописки, довідки про доходи або заставу.

Особливості кредитування в МФО

Приморський Маріуполь в останні кілька років став центром концентрації людей, вантажів і, звичайно, фінансових потоків. Людям все частіше потрібні мікропозики на покриття поточних витрат, таких як:

 • оплата оренди житла;
 • покупка одягу, меблів предметів побуту;
 • придбання дрібної побутової техніки і електроніки;
 • ремонт і будівництво;
 • оплата комунальних і медичних послуг.

Отримати експрес-кредит можна в банку, але з урахуванням обережного ставлення до позичальників для ствердної відповіді по заявці клієнта потрібно буде надати:

 • довідку про доходи;
 • хорошу кредитну історію терміном від 2-х років;
 • заставне майно;
 • поручителів.

Виконати такі умови складно навіть для маріупольця, не кажучи вже про приїжджих українців, які часто мають заборгованості по позиках в різних банках. Найчастіше причиною відмови стають не тільки прострочення по кредитах, а й:

 • неповний комплект документів;
 • відсутність офіційного місця роботи;
 • відкриті судові тяжби;
 • не закрите для рефінансування;
 • порука.

Чому МФО вигідніше?

Позика онлайн в Маріуполі

Найчастішою причиною стає не повний комплект документів, який для отримання навіть короткострокового кредиту повинен бути підготовлений в повному обсязі. Неможливість зібрати всі необхідні довідки змушує українців позичати гроші у знайомих і родичів або закладати майно в ломбарди. Але рішенням проблеми можуть стати мікрофінансові організації (МФО), швидко надають позики всім громадянам України незалежно від адреси реєстрації.

По суті, МФО - це мережа міні-банків, які схожі на класичні кредитно-фінансові установи, але з вузьким спектром послуг. Так, на відміну від банків, МФО видають тільки миттєві позики з невеликим терміном погашення і під фіксований відсоток. Такі умови оптимально підходять в разі, коли терміново необхідні гроші, але немає часу або можливості оформити кредит в банку.

За даними статистики інтернет-порталу «Мінфін» значна частина жителів Маріуполя, що обслуговуються в мікрофінансових організаціях - це громадяни у віці від 25 до 55 років з постійним трудовим доходом. Вони беруть гроші на термін в середньому до 10 днів на суму від 3 до 10 тисяч гривень. При цьому обсяг онлайн-кредитів на карту майже на 30% перевищує аналогічний показник за готівковими кредитами. У розвивається сфері кредитування через інтернет працює компанія MyWallet, що надає можливість отримання позики на банківську карту цілодобово.

Отримання онлайн кредитів від в Маріуполі

Оформити позику може кожен житель Маріуполя, подавши заявку на сайті компанії і надавши персональні дані. Максимальна сума позики становить 30 000 гривень, але при першому зверненні вона не може перевищувати 10 000. Термін погашення варіюється від 5 днів до 11 місяців з можливістю пролонгації. Перевагою оформлення на сайті в режимі онлайн є кредитний калькулятор, який покаже кінцеву вартість позики. При цьому позичальник оплачує тільки відсоткову ставку, рівну 0,1% для нових користувачів та 2,0% в день для постійних. Додаткових платежів або прихованих комісій в MyWallet немає.

Після заповнення анкета відправляється на розгляд кредитних консультантів компанії, які схвалюють прохання в 90% випадків, після чого гроші миттєво зараховуються на карту клієнта в режимі онлайн. Для того щоб процедура пройшла успішно, карта повинна пройти обов'язкову верифікацію через систему «Платон», для чого на рахунку позичальника блокується 1 грн. Після процедури доступ до заблокованих коштів відкривається, а при наступних зверненнях проведення верифікації вже не буде потрібно.

Для забезпечення зручності клієнтів з Маріуполя MyWallet пропонує обслуговувати кредит через:

 • особистий кабінет на сайті в режимі онлайн;
 • термінали самообслуговування IBox;
 • банківське відділення.

Позичальник вибирає той спосіб внесення плати, який йому зручний, але найчастіше перевага віддається роботі через особистий кабінет.

Переваги кредитування в MyWallet

Розвиваючи видачу мікропозик онлайн, компанія робить це швидко і якісно, ​​надаючи позичальникам:

 • низьку плату за користування кредитом (0,1% для нових користувачів та 2,0% в день для постійних);
 • оформлення позики з мінімальним пакетом документів;
 • швидке зарахування коштів на карту;
 • можливість пролонгації терміну погашення кредиту;
 • можливість обслуговування позики через особистий кабінет на сайті, банківське відділення або термінал самообслуговування;
 • зручний онлайн-сервіс, доступний з будь-якого пристрою, підключеного до мережі інтернет.

Гості міста або громадяни, які переїхали на постійне місце проживання до Маріуполя, часто позбавлені можливості банківського кредитування через відсутність прописки або інших документів. Компанія MyWallet видає позики всім українцям за паспортом протягом півгодини, а для отримання коштів не потрібно нікуди йти, так як вони миттєво зараховуються на кредитну карту.

Види кредитування

Ми зібрали найпопулярніші теми, види та напрямки кредитування за якими клієнти звертаються в наш сервіс. Ви можете подивитися і вибрати для себе відповідний вид.Кредит для бізнесу Кредит на покупку подарунка Онлайн кредит без застави Кредит для інвалідів Кредит на покупку ноутбука Кредит на купівлю мобільного телефону Кредит на комунальні послуги Кредит на будівництво житла Позика за паспортом Онлайн позика без довідки про доходи Швидкий кредит без поручителів Швидкий кредит с 18 лет Термінова мікропозика Швидка позика Кредит онлайн з поганою кредитною історією Кредит на операцію Кредит на стоматологічні послуги Кредит на заміну вікон Кредит на погашення боргу в банку Кредит матерям в декреті Кредит на побутову техніку Весільний кредит Кредит на ремонт авто Гроші в кредит на ремонт Онлайн кредит на подорож Кредит студентам Кредит пенсіонерам Онлайн заявка на споживчий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит на освіту Онлайн кредит на меблі Онлайн кредит на лікування Кредит на шубу. Де краще оформити позику Бiльше

Ви можете взяти кредит в інших містах

Компанія MyWallet працює на всій території України. Ви можете взяти онлайн-кредит не виходячи з дому в будь-якому регіоні (крім зони АТО та АРК).Кредит онлайн в Енергодарі Кредит онлайн у Фастові Кредит онлайн в Прилуках Кредит онлайн в Ніжині Кредит онлайн в Мукачево Кредит онлайн в Миргороді Кредит онлайн в Коростені Кредит онлайн в Кам'янець-Подільському Кредит онлайн в Шостці Кредит онлайн в Ірпені Кредит онлайн у Броварах Кредит онлайн Борисполі Кредит онлайн в Бердянську Кредит онлайн в Бердичеві Кредит онлайн в Олександрії Позика онлайн в Кременчуці Позика онлайн в Мелітополі Позика онлайн в Умані Позика онлайн в Ужгороді Позика онлайн в Тернополі Позика онлайн в Сумах Позика онлайн в Рівному Позика онлайн в Конотопі Позика онлайн в в Івано-Франківську Позика онлайн в Білій Церкві Позика онлайн в Вінниці Позика онлайн в Кропивницькому Позика онлайн у Львові Позика онлайн в Дніпрі Позика онлайн в Чернівцях Позика онлайн в Чернігові Позика онлайн в Черкасах Позика онлайн в Житомирі Позика онлайн в Запоріжжі Позика онлайн в Києві Позика онлайн в Кривому Розі Позика онлайн в Луцьку Позика онлайн в Маріуполі Позика онлайн в Миколаєві Позика онлайн в Нікополі Позика онлайн в Одесі Позика онлайн в Павлограді Позика онлайн в Полтаві Позика онлайн в Харкові Позика онлайн в Херсоні Позика онлайн в Хмельницькому Бiльше