? Как получить кредит?

Позика онлайн в Полтаві

До 30 000 гривень за 20 хвилин . Без застав, поручителів і додаткових документів.
Головна - Позика онлайн в Полтаві

Переваги компанії MyWallet

Позика онлайн в Полтаві - 2 | MyWallet

Немає комісій, штрафів та прихованих платежів

Позика онлайн в Полтаві - 3 | MyWallet

Сервіс працює 24/7. Отримуйте гроші цілодобово за кілька хвилин!

Позика онлайн в Полтаві - 4 | MyWallet

Можливість взяти до 30 000 під 1% в день на термін до 11 місяців(ануїтет)

Чому варто взяти кредит саме у нас
Mywallet Інші МФО
Ставка для нових клієнтів 0.1% Ставка до 3%
Термін позики від 5 днів до 11 місяців Термін позики від 5 днів до 30 днів
Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1% в день Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1,5-2% в день
Сервіс працює цілодобово без перерв та вихідних. Графік роботи з 9:00 до 18:00
Зниження ставки для постійних клієнтів. Наявність вигідних промокодів зі знижками Відсутність знижок для постійних клієнтів

Дивитись відео

Вимоги для отримання кредиту

Позика онлайн в Полтаві - 5 | MyWallet

Бути старше
18 років

Позика онлайн в Полтаві - 6 | MyWallet

Паспорт
і код ІПН

Позика онлайн в Полтаві - 7 | MyWallet

Карта будь-якого
банку

Позика онлайн в Полтаві - 8 | MyWallet

Мобільний
телефон

Відповідальність і гарантія безпеки

 • Державні ліцензії та сертифікати на надання послуг з кредитування
 • Захист персональних даних підтверджена сертифікатом Comodo Positive
 • Захист банківських даних підтверджена сертифікатом PCI DSS і системою Platon

Як погасити кредит

Позика онлайн в Полтаві - 10 | MyWallet
В особистому кабінеті MyWallet

Ви можете погасити кредит в особистому кабінеті на сайті за допомоги власної банківської карти

Позика онлайн в Полтаві - 11 | MyWallet
В будь-якому банкові за рахунком

Ви можете погасити кредит в будь-якому банкові або інтернет банкінгу за реквізитами компанії

Позика онлайн в Полтаві - 12 | MyWallet
У платіжному терміналі

Ви можете погасити кредит в платіжних терміналах Вашого міста.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

Мобільний додаток

 • Зручний додаток для операційних систем iOS і Android Ви можете завантажити додаток на будь-який смартфон
 • Просте оформлення онлайн-кредиту по всій Україні У 2 кліка Ви зможете оформити кредит в будь-який час і в будь-якому місці
Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в App Store Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в Play Market

Нам довіряють сотні людей

Позика онлайн в Полтаві - 14 | MyWallet
Анастасия
Я - фрілансер, працюю фотографом на весіллях, заходах і просто на замовлення. І так вийшло, що, збираючись виїжджати на зйомку у мене випав з рук об'єктив. Запасного у мене не було, а зйомку скасувати було вже не можна. Я не розгубилася і всього за 20 хвилин взяла кредит в MyWallet. Фотки на новий об'єктив стали ще краще, а кредит повернула відразу через пару днів. Дуже зручно, всім рекомендую.
Позика онлайн в Полтаві - 15 | MyWallet
Ольга
Нещодавно закінчила університет і приступила до першої серйозної работе.Зарплата у мене ще не сильно велика, під кінець місяця не вистачає кілька сотень гривень. Тому я користуюся сервісом MyWallet де за лічені хвилини можу отримати гроші на карту. При невеликій сумі на кілька днів я переплачую зовсім копійки, думаю це краще, ніж позичати у друзів. Всім раджу.
Позика онлайн в Полтаві - 16 | MyWallet
Надежда
Я мама. Маючи дитину постійно з'являються незаплановані витрати. Нещодавно сказали, що в дитячий сад треба здати 1500 гривень, я вже не знала, що робити, але подруга порадила MyWallet. Я швидко оформила заявку і мені її тут же схвалили. Через тиждень чоловік без проблем зміг його погасити в найближчому терміналі. Всім радимо якщо терміново потрібні гроші.
Позика онлайн в Полтаві - 17 | MyWallet
Глеб
Дуже захоплююся моделюванням різної історичної техніки - танки, літаки, кораблі. І нещодавно в одному з магазинів де я купую деталі і запчастини була велика розпродаж. Я відразу зрозумів, що мені не вистачить грошей на покупку, тому звернувся за кредитом до компанії MyWallet. Швидко оформив кредит і зміг купити все необхідне. Велике спасибі.

Відсоткові ставки кредитів

Терміни погашення кредиту на MyWallet

Мінімальний термін погашення боргу становить 5 днів. Максимальний термін погашення миттєвого кредиту для фізичних осіб становить 30 днів, кредиту для підприємців до 11 місяців. Максимальна річна відсоткова ставка, що включає позичковий відсоток, а також всі інші комісії і витрати за рік становить 730%.


Приклад розрахунку відсоткової ставки

При оформленні першого кредиту – 1000 грн на 10 днів, сума до оплати складе 1600 грн. При цьому максимальна річна відсоткова ставка APR – 730%. Ми припиняємо нарахування відсотків через 90 днів після прострочення по кредиту. Тому Вам в будь-якому випадку не доведеться повертати в рази більше, ніж Ви позичили. * Перший кредит за ставкою 0,1% видається на перші 5 днів, далі по кредиту нараховується ставка 2,0% в день


Контактна інформація

© 2018 ЄДРПОУ 41336730, Місцезнаходження: Україна, 04070, м. Київ, Подільський район, вулиця Боричів Тік, буд. 30


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК №943, реєстраційний номер №13103668, видане Національною комісією з державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг 28.09.2017 року.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

Кредит в Полтаві

 

Полтава - велике українське місто, що має кілька десятків банків, що видають іпотечні, «теплі» і споживчі кредити. Найбільш популярним залишається останній тип позики, сума якого варіюється від 5 до 100 тисяч гривень, а процентна ставка від 9% до 55% в залежності від терміну дії договору. Така висока вартість банківських кредитів в Полтаві пояснюється високою кількістю неповернень і прагненням фінансових установ компенсувати втрати. З цієї причини все більше українців воліють брати позики в мікрофінансових організаціях (МФО), що пропонують спрощену процедуру оформлення і швидке отримання грошей.

Кредит від MyWallet в Полтаві

Оформити позику на сайті компанії може кожен полтавець у віці від 18 до 65 років, що має постійний трудовий дохід. Для цього не потрібно нікуди йти, так як MyWallet працює виключно через інтернет, що дозволяє позичальникові отримувати гроші прямо на карту без необхідності відвідування офісу. Головними перевагами компанії перед банками є:

 • швидкість;
 • зручність;
 • лояльність;
 • прозорість.

 

У момент оформлення заявки клієнт отримує всю інформацію по кредиту, в тому числі і його кінцеву вартість, яка не зміниться при своєчасному погашенні. Позика від MyWallet не має додаткових комісій або прихованих платежів, а також не вимагає довідки про доходи, застави або поручителів.

 

Для оформлення заявки в Полтаві в режимі онлайн потрібно вказати такі персональні дані, як:

 • ім'я прізвище по батькові;
 • число, місяць, рік народження;
 • адреса прописки;
 • ідентифікаційний номер платника податків;
 • номер мобільного телефону;
 • номер банківської карти.

 

Позика онлайн в ПолтавіПроцедура розгляду займає не більше 20 хвилин, а після отримання схвалення від співробітників компанії гроші миттєво надходять на карту. Мінімальний розмір позики становить 1000 гривень, а максимальний - 30 000, але при першому зверненні він не перевищує 10000 грн. Перед видачею кредиту MyWallet проводить верифікацію карти через систему «Платон», блокуючи на рахунку позичальника 1 гривню, яка повертається після завершення процедури.

 

Щоб клієнтам було простіше і зручніше виплачувати взяту позику, компанія пропонує вносити платежі:

 • через особистий кабінет на сайті MyWallet в режимі онлайн;
 • за допомогою терміналу самообслуговування;
 • в банківському відділенні.

 

Обслуговування кредиту через особистий кабінет вигідно відрізняє компанію від інших МФО, які не мають інструментів для погашення позики через інтернет в режимі онлайн. Для цього потрібно вказати платіжні реквізити і номер мобільного телефону, зареєстрованого при оформленні. Термінал самообслуговування підійде для оплати готівкою. Оплата через банківське відділення доступна в будь-якому місті і установі будь-якого типу власності, що робить її зручною та необтяжливою для позичальника.

Чому кредит від MyWallet вигідний

Компанія працює в сфері онлайн-кредитування, що дозволяє їй швидко і якісно обслуговувати клієнтів. Крім цього позичальник отримує:

 • прийнятну вартість кредиту (0% для нових користувачів та 1,6% в день для постійних);
 • швидке оформлення позики за паспортом і кодом ІПП;
 • миттєве зарахування грошей на карту;
 • послуга продовження терміну дії кредиту;
 • можливість погашення позики через особистий кабінет на сайті, відділення банку або термінал самообслуговування;
 • онлайн-сервіс для отримання позики в будь-який час.

 

Взяти кредит в Полтаві просто, якщо звернутися в компанію MyWallet. На відміну від банку, вона не вимагає великої кількості документів, застави або поручителів, а вся процедура оформлення, аж до зарахування грошей на карту, займає не більше півгодини.

Види кредитування

Ми зібрали найпопулярніші теми, види та напрямки кредитування за якими клієнти звертаються в наш сервіс. Ви можете подивитися і вибрати для себе відповідний вид.Кредит для бізнесу Кредит на покупку подарунка Онлайн кредит без застави Кредит для інвалідів Кредит на покупку ноутбука Кредит на купівлю мобільного телефону Кредит на комунальні послуги Кредит на будівництво житла Позика за паспортом Онлайн позика без довідки про доходи Швидкий кредит без поручителів Швидкий кредит с 18 лет Термінова мікропозика Швидка позика Кредит онлайн з поганою кредитною історією Кредит на операцію Кредит на стоматологічні послуги Кредит на заміну вікон Кредит на погашення боргу в банку Кредит матерям в декреті Кредит на побутову техніку Весільний кредит Кредит на ремонт авто Гроші в кредит на ремонт Онлайн кредит на подорож Кредит студентам Кредит пенсіонерам Онлайн заявка на споживчий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит на освіту Онлайн кредит на меблі Онлайн кредит на лікування Кредит на шубу. Де краще оформити позику Бiльше

Ви можете взяти кредит в інших містах

Компанія MyWallet працює на всій території України. Ви можете взяти онлайн-кредит не виходячи з дому в будь-якому регіоні (крім зони АТО та АРК).Кредит онлайн в Енергодарі Кредит онлайн у Фастові Кредит онлайн в Прилуках Кредит онлайн в Ніжині Кредит онлайн в Мукачево Кредит онлайн в Миргороді Кредит онлайн в Коростені Кредит онлайн в Кам'янець-Подільському Кредит онлайн в Шостці Кредит онлайн в Ірпені Кредит онлайн у Броварах Кредит онлайн Борисполі Кредит онлайн в Бердянську Кредит онлайн в Бердичеві Кредит онлайн в Олександрії Позика онлайн в Кременчуці Позика онлайн в Мелітополі Позика онлайн в Умані Позика онлайн в Ужгороді Позика онлайн в Тернополі Позика онлайн в Сумах Позика онлайн в Рівному Позика онлайн в Конотопі Позика онлайн в в Івано-Франківську Позика онлайн в Білій Церкві Позика онлайн в Вінниці Позика онлайн в Кропивницькому Позика онлайн у Львові Позика онлайн в Дніпрі Позика онлайн в Чернівцях Позика онлайн в Чернігові Позика онлайн в Черкасах Позика онлайн в Житомирі Позика онлайн в Запоріжжі Позика онлайн в Києві Позика онлайн в Кривому Розі Позика онлайн в Луцьку Позика онлайн в Маріуполі Позика онлайн в Миколаєві Позика онлайн в Нікополі Позика онлайн в Одесі Позика онлайн в Павлограді Позика онлайн в Полтаві Позика онлайн в Харкові Позика онлайн в Херсоні Позика онлайн в Хмельницькому Бiльше