? Как получить кредит?

Кредит онлайн у Фастові

До 30 000 гривень за 20 хвилин . Без застав, поручителів і додаткових документів.
Головна - Кредит онлайн у Фастові

Переваги компанії MyWallet

Кредит онлайн у Фастові - 2 | MyWallet

Немає комісій, штрафів та прихованих платежів

Кредит онлайн у Фастові - 3 | MyWallet

Сервіс працює 24/7. Отримуйте гроші цілодобово за кілька хвилин!

Кредит онлайн у Фастові - 4 | MyWallet

Можливість взяти до 30 000 під 1% в день на термін до 3 місяців(ануїтет)

Чому варто взяти кредит саме у нас
Mywallet Інші МФО
Ставка для нових клієнтів 0.1% Ставка до 3%
Термін позики від 5 днів до 3 місяців Термін позики від 5 днів до 30 днів
Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1% в день Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1,5-2% в день
Сервіс працює цілодобово без перерв та вихідних. Графік роботи з 9:00 до 18:00
Зниження ставки для постійних клієнтів. Наявність вигідних промокодів зі знижками Відсутність знижок для постійних клієнтів

Дивитись відео

Вимоги для отримання кредиту

Кредит онлайн у Фастові - 5 | MyWallet

Бути старше
18 років

Кредит онлайн у Фастові - 6 | MyWallet

Паспорт
і код ІПН

Кредит онлайн у Фастові - 7 | MyWallet

Карта будь-якого
банку

Кредит онлайн у Фастові - 8 | MyWallet

Мобільний
телефон

Відповідальність і гарантія безпеки

 • Державні ліцензії та сертифікати на надання послуг з кредитування
 • Захист персональних даних підтверджена сертифікатом Comodo Positive
 • Захист банківських даних підтверджена сертифікатом PCI DSS і системою Platon

Як погасити кредит

Кредит онлайн у Фастові - 10 | MyWallet
В особистому кабінеті MyWallet

Ви можете погасити кредит в особистому кабінеті на сайті за допомоги власної банківської карти

Кредит онлайн у Фастові - 11 | MyWallet
В будь-якому банкові за рахунком

Ви можете погасити кредит в будь-якому банкові або інтернет банкінгу за реквізитами компанії

Кредит онлайн у Фастові - 12 | MyWallet
У платіжному терміналі

Ви можете погасити кредит в платіжних терміналах Вашого міста.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

Мобільний додаток

 • Зручний додаток для операційних систем iOS і Android Ви можете завантажити додаток на будь-який смартфон
 • Просте оформлення онлайн-кредиту по всій Україні У 2 кліка Ви зможете оформити кредит в будь-який час і в будь-якому місці
Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в App Store Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в Play Market

Нам довіряють сотні людей

Кредит онлайн у Фастові - 14 | MyWallet
Анастасия
Я - фрілансер, працюю фотографом на весіллях, заходах і просто на замовлення. І так вийшло, що, збираючись виїжджати на зйомку у мене випав з рук об'єктив. Запасного у мене не було, а зйомку скасувати було вже не можна. Я не розгубилася і всього за 20 хвилин взяла кредит в MyWallet. Фотки на новий об'єктив стали ще краще, а кредит повернула відразу через пару днів. Дуже зручно, всім рекомендую.
Кредит онлайн у Фастові - 15 | MyWallet
Ольга
Нещодавно закінчила університет і приступила до першої серйозної работе.Зарплата у мене ще не сильно велика, під кінець місяця не вистачає кілька сотень гривень. Тому я користуюся сервісом MyWallet де за лічені хвилини можу отримати гроші на карту. При невеликій сумі на кілька днів я переплачую зовсім копійки, думаю це краще, ніж позичати у друзів. Всім раджу.
Кредит онлайн у Фастові - 16 | MyWallet
Надежда
Я мама. Маючи дитину постійно з'являються незаплановані витрати. Нещодавно сказали, що в дитячий сад треба здати 1500 гривень, я вже не знала, що робити, але подруга порадила MyWallet. Я швидко оформила заявку і мені її тут же схвалили. Через тиждень чоловік без проблем зміг його погасити в найближчому терміналі. Всім радимо якщо терміново потрібні гроші.
Кредит онлайн у Фастові - 17 | MyWallet
Глеб
Дуже захоплююся моделюванням різної історичної техніки - танки, літаки, кораблі. І нещодавно в одному з магазинів де я купую деталі і запчастини була велика розпродаж. Я відразу зрозумів, що мені не вистачить грошей на покупку, тому звернувся за кредитом до компанії MyWallet. Швидко оформив кредит і зміг купити все необхідне. Велике спасибі.

Відсоткові ставки кредитів

Терміни погашення кредиту на MyWallet

Мінімальний термін погашення боргу становить 5 днів. Максимальний термін погашення миттєвого кредиту для фізичних осіб становить 30 днів, кредиту для підприємців до 11 місяців. Максимальна річна відсоткова ставка, що включає позичковий відсоток, а також всі інші комісії і витрати за рік становить 730%.


Приклад розрахунку відсоткової ставки

При оформленні першого кредиту – 1000 грн на 10 днів, сума до оплати складе 1600 грн. При цьому максимальна річна відсоткова ставка APR – 730%. Ми припиняємо нарахування відсотків через 90 днів після прострочення по кредиту. Тому Вам в будь-якому випадку не доведеться повертати в рази більше, ніж Ви позичили. * Перший кредит за ставкою 0,1% видається на перші 5 днів, далі по кредиту нараховується ставка 2,0% в день


Контактна інформація

© 2018 ЄДРПОУ 41336730, Місцезнаходження: Україна, 04070, м. Київ, Подільський район, вулиця Боричів Тік, буд. 30


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК №943, реєстраційний номер №13103668, видане Національною комісією з державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг 28.09.2017 року.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

Багато хто стикався з такою ситуацією, коли терміново потрібні гроші, але взяти їх ніде. Що ж робити в таких ситуаціях? Звертатися в банк або вибрати більш сучасний спосіб?

Багато українців все частіше звертаються в мікрокредитні компанії, які дають можливість клієнту отримати необхідну суму прямо на карту, навіть не виходячи з дому. Такою швидкою і зручною послугою можуть скористатися жителі Фастова. Найпопулярнішою серед українців є компанія MyWallet. Саме вона дає можливість отримати гроші прямо на карту всього за 30 хвилин.

Оформити позику в Фастові від МайВаллет

Сервіс MyWallet - один з найпопулярніших сервісів, якому довірилися і отримали необхідну суму вже десятки тисяч українців. У багатьох українських містах, таких як Фастів, крім відділень банків, де пропонуються не зовсім вигідні умови по кредитуванню і до того ж потрібно буде надавати довідки про доходи і офіційному працевлаштуванні та багато інших документів. У таких випадках можна просто оформити онлайн-кредит в сервісі, такому як МайВаллет без зайвих документів і за дуже короткий час.

 

Компанія My Wallet дає можливість всім користувачам оформити позику онлайн з мінімальною кількістю документів, всього за 30 хвилин. Усі зареєстровані облікові записи можуть взяти позику на суму до 10 000 гривень і на період до 11-ти місяців всього під 0,01% на добу. А ось користувачі, які постійно користуються послугами компанії, можуть збільшити суму кредиту до 30 000 гривень.

Все що потрібно жителям з Фастова - це виконати кілька простих кроків:

 1. Пройти реєстрацію. Всім хто хоче отримати позику необхідно пройти реєстрацію на сайті mywallet.net.ua, де потрібно заповнити анкету, вказати ПІБ, номер мобільного телефону та адресу електронної пошти.
 2. Заповнити заявку. Після реєстрації, необхідно зайти в свій особистий кабінет і заповнити там заяву для оформлення онлайн-кредиту. Тут користувачеві необхідно вказати паспортні дані, ідентифікаційний код, і інформацію про банківську карту, на яку і будуть перераховані кредитні гроші.
 3. Отримати гроші. Після заповнення заявки, клієнту необхідно вибрати суму і період на який він хотів би отримати гроші. Підрахувати скільки необхідно буде платити в кінцевому рахунку можна завдяки онлайн-калькулятору. У немає необхідно ввести суму і бажаний період кредитування, калькулятор підраховує всі і винесе на екран суму з підрахунком відсотків.

Потім заявка відправляється на розгляд працівником сервісу і якщо вся інформація була вказана коректно, гроші прийдуть позичальнику на банківську карту відразу ж після відповіді.

 

Якщо ж у працівників сервісу виникнуть додаткові питання, вони зв'яжуться з позичальником і уточнять інформацію.

Саме такий онлайн-кредит допоможе жителям Фастова не виходячи з дому отримати необхідну суму на всі необхідні потреби.

Перевага онлайн-кредиту від My Wallet

Представляємо Вам кілька переваг, і через які українці і вибирають сервіс МайВаллет:

 • Більше ніяких черг і тривалих очікувань;
 • З документів потрібні лише паспорт та ІПН;
 • Не потрібно збирати безліч довідок;
 • Не потрібно надавати документи про офіційне працевлаштування;
 • Отримати необхідну суму можуть всі бажаючі, навіть студенти, пенсіонери, безробітні та ті, хто в декреті;
 • Сервіс працює в режимі 24/7, тому займ можна оформити в будь-який час доби і навіть на вихідних;
 • Отримати гроші можна прямо на карту - це дуже зручно і більш безпечно;
 • Оплатити позику можна кількома зручними способами для користувача: через термінал, через особистий кабінет і на касі будь-якого українського банку.

Переконайтеся самостійно, що мікропозики в MyWallet - це не тільки вигідну пропозицію, а й швидке оформлення, яке допоможе заощадити як час, так і фінанси.

Реєструйтеся на сайті і вирішуйте всі свої фінансові питання всього за 30 хвилин і без черг.

Види кредитування

Ми зібрали найпопулярніші теми, види та напрямки кредитування за якими клієнти звертаються в наш сервіс. Ви можете подивитися і вибрати для себе відповідний вид.



Кредит для бізнесу Кредит на покупку подарунка Онлайн кредит без застави Кредит для інвалідів Кредит на покупку ноутбука Кредит на купівлю мобільного телефону Кредит на комунальні послуги Кредит на будівництво житла Позика за паспортом Онлайн позика без довідки про доходи Швидкий кредит без поручителів Швидкий кредит с 18 лет Термінова мікропозика Швидка позика Кредит онлайн з поганою кредитною історією Кредит на операцію Кредит на стоматологічні послуги Кредит на заміну вікон Кредит на погашення боргу в банку Кредит матерям в декреті Кредит на побутову техніку Весільний кредит Кредит на ремонт авто Гроші в кредит на ремонт Онлайн кредит на подорож Кредит студентам Кредит пенсіонерам Онлайн заявка на споживчий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит на освіту Онлайн кредит на меблі Онлайн кредит на лікування Кредит на шубу. Де краще оформити позику Бiльше

Ви можете взяти кредит в інших містах

Компанія MyWallet працює на всій території України. Ви можете взяти онлайн-кредит не виходячи з дому в будь-якому регіоні (крім зони АТО та АРК).



Кредит онлайн в Енергодарі Кредит онлайн у Фастові Кредит онлайн в Прилуках Кредит онлайн в Ніжині Кредит онлайн в Мукачево Кредит онлайн в Миргороді Кредит онлайн в Коростені Кредит онлайн в Кам'янець-Подільському Кредит онлайн в Шостці Кредит онлайн в Ірпені Кредит онлайн у Броварах Кредит онлайн Борисполі Кредит онлайн в Бердянську Кредит онлайн в Бердичеві Кредит онлайн в Олександрії Позика онлайн в Кременчуці Позика онлайн в Мелітополі Позика онлайн в Умані Позика онлайн в Ужгороді Позика онлайн в Тернополі Позика онлайн в Сумах Позика онлайн в Рівному Позика онлайн в Конотопі Позика онлайн в в Івано-Франківську Позика онлайн в Білій Церкві Позика онлайн в Вінниці Позика онлайн в Кропивницькому Позика онлайн у Львові Позика онлайн в Дніпрі Позика онлайн в Чернівцях Позика онлайн в Чернігові Позика онлайн в Черкасах Позика онлайн в Житомирі Позика онлайн в Запоріжжі Позика онлайн в Києві Позика онлайн в Кривому Розі Позика онлайн в Луцьку Позика онлайн в Маріуполі Позика онлайн в Миколаєві Позика онлайн в Нікополі Позика онлайн в Одесі Позика онлайн в Павлограді Позика онлайн в Полтаві Позика онлайн в Харкові Позика онлайн в Херсоні Позика онлайн в Хмельницькому Бiльше