? Как получить кредит?

Кредит онлайн в Мукачево

До 30 000 гривень за 20 хвилин . Без застав, поручителів і додаткових документів.
Головна - Кредит онлайн в Мукачево

Переваги компанії MyWallet

Кредит онлайн в Мукачево - 2 | MyWallet

Немає комісій, штрафів та прихованих платежів

Кредит онлайн в Мукачево - 3 | MyWallet

Сервіс працює 24/7. Отримуйте гроші цілодобово за кілька хвилин!

Кредит онлайн в Мукачево - 4 | MyWallet

Можливість взяти до 30 000 під 1% в день на термін до 11 місяців(ануїтет)

Чому варто взяти кредит саме у нас
Mywallet Інші МФО
Ставка для нових клієнтів 0.1% Ставка до 3%
Термін позики від 5 днів до 11 місяців Термін позики від 5 днів до 30 днів
Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1% в день Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1,5-2% в день
Сервіс працює цілодобово без перерв та вихідних. Графік роботи з 9:00 до 18:00
Зниження ставки для постійних клієнтів. Наявність вигідних промокодів зі знижками Відсутність знижок для постійних клієнтів

Дивитись відео

Вимоги для отримання кредиту

Кредит онлайн в Мукачево - 5 | MyWallet

Бути старше
18 років

Кредит онлайн в Мукачево - 6 | MyWallet

Паспорт
і код ІПН

Кредит онлайн в Мукачево - 7 | MyWallet

Карта будь-якого
банку

Кредит онлайн в Мукачево - 8 | MyWallet

Мобільний
телефон

Відповідальність і гарантія безпеки

 • Державні ліцензії та сертифікати на надання послуг з кредитування
 • Захист персональних даних підтверджена сертифікатом Comodo Positive
 • Захист банківських даних підтверджена сертифікатом PCI DSS і системою Platon

Як погасити кредит

Кредит онлайн в Мукачево - 10 | MyWallet
В особистому кабінеті MyWallet

Ви можете погасити кредит в особистому кабінеті на сайті за допомоги власної банківської карти

Кредит онлайн в Мукачево - 11 | MyWallet
В будь-якому банкові за рахунком

Ви можете погасити кредит в будь-якому банкові або інтернет банкінгу за реквізитами компанії

Кредит онлайн в Мукачево - 12 | MyWallet
У платіжному терміналі

Ви можете погасити кредит в платіжних терміналах Вашого міста.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

Мобільний додаток

 • Зручний додаток для операційних систем iOS і Android Ви можете завантажити додаток на будь-який смартфон
 • Просте оформлення онлайн-кредиту по всій Україні У 2 кліка Ви зможете оформити кредит в будь-який час і в будь-якому місці
Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в App Store Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в Play Market

Нам довіряють сотні людей

Кредит онлайн в Мукачево - 14 | MyWallet
Анастасия
Я - фрілансер, працюю фотографом на весіллях, заходах і просто на замовлення. І так вийшло, що, збираючись виїжджати на зйомку у мене випав з рук об'єктив. Запасного у мене не було, а зйомку скасувати було вже не можна. Я не розгубилася і всього за 20 хвилин взяла кредит в MyWallet. Фотки на новий об'єктив стали ще краще, а кредит повернула відразу через пару днів. Дуже зручно, всім рекомендую.
Кредит онлайн в Мукачево - 15 | MyWallet
Ольга
Нещодавно закінчила університет і приступила до першої серйозної работе.Зарплата у мене ще не сильно велика, під кінець місяця не вистачає кілька сотень гривень. Тому я користуюся сервісом MyWallet де за лічені хвилини можу отримати гроші на карту. При невеликій сумі на кілька днів я переплачую зовсім копійки, думаю це краще, ніж позичати у друзів. Всім раджу.
Кредит онлайн в Мукачево - 16 | MyWallet
Надежда
Я мама. Маючи дитину постійно з'являються незаплановані витрати. Нещодавно сказали, що в дитячий сад треба здати 1500 гривень, я вже не знала, що робити, але подруга порадила MyWallet. Я швидко оформила заявку і мені її тут же схвалили. Через тиждень чоловік без проблем зміг його погасити в найближчому терміналі. Всім радимо якщо терміново потрібні гроші.
Кредит онлайн в Мукачево - 17 | MyWallet
Глеб
Дуже захоплююся моделюванням різної історичної техніки - танки, літаки, кораблі. І нещодавно в одному з магазинів де я купую деталі і запчастини була велика розпродаж. Я відразу зрозумів, що мені не вистачить грошей на покупку, тому звернувся за кредитом до компанії MyWallet. Швидко оформив кредит і зміг купити все необхідне. Велике спасибі.

Відсоткові ставки кредитів

Терміни погашення кредиту на MyWallet

Мінімальний термін погашення боргу становить 5 днів. Максимальний термін погашення миттєвого кредиту для фізичних осіб становить 30 днів, кредиту для підприємців до 11 місяців. Максимальна річна відсоткова ставка, що включає позичковий відсоток, а також всі інші комісії і витрати за рік становить 730%.


Приклад розрахунку відсоткової ставки

При оформленні першого кредиту – 1000 грн на 10 днів, сума до оплати складе 1600 грн. При цьому максимальна річна відсоткова ставка APR – 730%. Ми припиняємо нарахування відсотків через 90 днів після прострочення по кредиту. Тому Вам в будь-якому випадку не доведеться повертати в рази більше, ніж Ви позичили. * Перший кредит за ставкою 0,1% видається на перші 5 днів, далі по кредиту нараховується ставка 2,0% в день


Контактна інформація

© 2018 ЄДРПОУ 41336730, Місцезнаходження: Україна, 04070, м. Київ, Подільський район, вулиця Боричів Тік, буд. 30


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК №943, реєстраційний номер №13103668, видане Національною комісією з державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг 28.09.2017 року.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

По всій території України на сьогоднішній день працює не дуже багато банків. Ще починаючи з 2014-го року вони почали масово припиняти свою роботу і закриватися не тільки у великих містах, але й в областях. Не виключенням є і Мукачево.

Для оформлення кредиту в такому місті навіть немає особливого вибору, а якщо і є банки, які можуть теоретично видати позику, то на практиці все виявляється набагато складніше і до того ж не вигідно.

Що ж робити в таких ситуаціях і де взяти гроші щоб швидко, без зайвої суєти і з вигідними відсотками?

Отримати вигідний онлайн-кредит від My Wallet в Мукачево

На сьогоднішній день в Україні дуже популярними стали мікрокредитні організації. Це сервіси, які дозволяють оформити і взяти необхідну суму грошей під мінімальні відсотки, а оформлення кредиту не вимагає від клієнта цілого пакету документів.

Одним з найпопулярніших і вигідних сервісів по всій Україні є MyWallet. Саме тут можна взяти позику до 10 000 гривень усім новим клієнтам під 0,01% на добу, а також підвищувати суму до 30 000 гривень постійним користувачам, на період до 11 м.

 

Наприклад, якщо клієнт оформив позику на суму в 3 000 гривень і на строк до 30 днів, то за користування кредитом, разом з процентною ставкою йому необхідно буде сплатити всього 3 009 гривень. Такою вигідною пропозицією скористалися вже десятки тисяч українців і продовжують і далі користуватися, адже це дійсно вигідно.

Які документи необхідні для оформлення позики в MyWallet?

Для того, щоб оформити кредит за вигідною ціною, кожному новому клієнтові необхідно надати:

 1. Паспорт громадянина України;
 2. ІПН код;
 3. Активну банківську карту, на яку і буде надана сума позики.

Крім цього кожного клієнта необхідно знати, що йому повинно бути не менше 18-ти років. Але найголовніше, що онлайн-сервіс не вимагає від позичальників довідок про доходи, офіційному працевлаштуванні та документів, які підтверджують наявність власної нерухомості.

Працівники сервісу МайВаллет довіряють своїм клієнтам, до того ж ризик як для користувачів, так і для сервісу мінімальний, адже терміни і сума є теж не великий, тому її простіше повернути без заборгованостей.

Переваги сервісу Май Валлет

Сервіс МайВаллет користується великою популярністю, ось кілька переваг, які дозволяють клієнтам вибрати саме його:

 • Не потрібні довідки про доходи;
 • Не потрібні документи про офіційне працевлаштування;
 • Кредит можна оформити безробітним, неофіційно працевлаштованим, пенсіонерам, студентам і тим, хто в декреті;
 • Мінімальні відсотки за користування кредитом;
 • Є можливість продовжити термін виплати позики;
 • Зручне погашення кредиту будь-яким способом: через касу банку, через особистий кабінет, термінал самообслуговування.

Але найголовніше, що такий мікрокредит можна оформити всього за 30 хвилин, а все тому що процедура оформлення набагато простіше, ніж в банківських установах.

Клієнту необхідно лише пройти реєстрацію на сайті mywallet.net.ua, заповнити анкету з номером телефону, адресою електронної пошти та ПІБ. Потім зайти в особистий кабінет і там заповнити заяву, де необхідно вказати паспортні дані, ідентифікаційного коду, і вибрати яку суму і на який період необхідно взяти.

Після заповнення заявки, клієнту необхідно трохи почекати поки працівник сервісу перевірить всю зазначену їм інформацію. Якщо все вказано вірно, то клієнтові відразу ж приходять на карту гроші.

MyWallet - швидкий і вигідний кредит

Вся процедура реєстрації на сервісі і отримання грошей займе не більше 30-ти хвилин, а якщо брати позику повторно, то може зайняти не більше 10-ти хвилин. Проходьте реєстрацію на сайті і вирішуйте всі фінансові питання всього за 30 хвилин на вигідних умовах і мінімальних відсотках.

Види кредитування

Ми зібрали найпопулярніші теми, види та напрямки кредитування за якими клієнти звертаються в наш сервіс. Ви можете подивитися і вибрати для себе відповідний вид.Кредит для бізнесу Кредит на покупку подарунка Онлайн кредит без застави Кредит для інвалідів Кредит на покупку ноутбука Кредит на купівлю мобільного телефону Кредит на комунальні послуги Кредит на будівництво житла Позика за паспортом Онлайн позика без довідки про доходи Швидкий кредит без поручителів Швидкий кредит с 18 лет Термінова мікропозика Швидка позика Кредит онлайн з поганою кредитною історією Кредит на операцію Кредит на стоматологічні послуги Кредит на заміну вікон Кредит на погашення боргу в банку Кредит матерям в декреті Кредит на побутову техніку Весільний кредит Кредит на ремонт авто Гроші в кредит на ремонт Онлайн кредит на подорож Кредит студентам Кредит пенсіонерам Онлайн заявка на споживчий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит на освіту Онлайн кредит на меблі Онлайн кредит на лікування Кредит на шубу. Де краще оформити позику Бiльше

Ви можете взяти кредит в інших містах

Компанія MyWallet працює на всій території України. Ви можете взяти онлайн-кредит не виходячи з дому в будь-якому регіоні (крім зони АТО та АРК).Кредит онлайн в Енергодарі Кредит онлайн у Фастові Кредит онлайн в Прилуках Кредит онлайн в Ніжині Кредит онлайн в Мукачево Кредит онлайн в Миргороді Кредит онлайн в Коростені Кредит онлайн в Кам'янець-Подільському Кредит онлайн в Шостці Кредит онлайн в Ірпені Кредит онлайн у Броварах Кредит онлайн Борисполі Кредит онлайн в Бердянську Кредит онлайн в Бердичеві Кредит онлайн в Олександрії Позика онлайн в Кременчуці Позика онлайн в Мелітополі Позика онлайн в Умані Позика онлайн в Ужгороді Позика онлайн в Тернополі Позика онлайн в Сумах Позика онлайн в Рівному Позика онлайн в Конотопі Позика онлайн в в Івано-Франківську Позика онлайн в Білій Церкві Позика онлайн в Вінниці Позика онлайн в Кропивницькому Позика онлайн у Львові Позика онлайн в Дніпрі Позика онлайн в Чернівцях Позика онлайн в Чернігові Позика онлайн в Черкасах Позика онлайн в Житомирі Позика онлайн в Запоріжжі Позика онлайн в Києві Позика онлайн в Кривому Розі Позика онлайн в Луцьку Позика онлайн в Маріуполі Позика онлайн в Миколаєві Позика онлайн в Нікополі Позика онлайн в Одесі Позика онлайн в Павлограді Позика онлайн в Полтаві Позика онлайн в Харкові Позика онлайн в Херсоні Позика онлайн в Хмельницькому Бiльше