? Как получить кредит?

Кредит без офіційного працевлаштування

До 15 000 гривень за 20 хвилин . Без застав, поручителів і додаткових документів.
Головна - Кредит без офіційного працевлаштування

Переваги компанії MyWallet

Кредит без офіційного працевлаштування - 2 | MyWallet

Немає комісій, штрафів та прихованих платежів

Кредит без офіційного працевлаштування - 3 | MyWallet

Сервіс працює 24/7. Отримуйте гроші цілодобово за кілька хвилин!

Кредит без офіційного працевлаштування - 4 | MyWallet

Можливість взяти до 30 000 під 1% в день на термін до 11 місяців(ануїтет)

Чому варто взяти кредит саме у нас
Mywallet Інші МФО
Ставка для нових клієнтів 0.1% Ставка до 3%
Термін позики від 5 днів до 11 місяців Термін позики від 5 днів до 30 днів
Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1% в день Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1,5-2% в день
Сервіс працює цілодобово без перерв та вихідних. Графік роботи з 9:00 до 18:00
Зниження ставки для постійних клієнтів. Наявність вигідних промокодів зі знижками Відсутність знижок для постійних клієнтів

Дивитись відео

Вимоги для отримання кредиту

Кредит без офіційного працевлаштування - 5 | MyWallet

Бути старше
18 років

Кредит без офіційного працевлаштування - 6 | MyWallet

Паспорт
і код ІПН

Кредит без офіційного працевлаштування - 7 | MyWallet

Карта будь-якого
банку

Кредит без офіційного працевлаштування - 8 | MyWallet

Мобільний
телефон

Відповідальність і гарантія безпеки

 • Державні ліцензії та сертифікати на надання послуг з кредитування
 • Захист персональних даних підтверджена сертифікатом Comodo Positive
 • Захист банківських даних підтверджена сертифікатом PCI DSS і системою Platon

Як погасити кредит

Кредит без офіційного працевлаштування - 10 | MyWallet
В особистому кабінеті MyWallet

Ви можете погасити кредит в особистому кабінеті на сайті за допомоги власної банківської карти

Кредит без офіційного працевлаштування - 11 | MyWallet
В будь-якому банкові за рахунком

Ви можете погасити кредит в будь-якому банкові або інтернет банкінгу за реквізитами компанії

Кредит без офіційного працевлаштування - 12 | MyWallet
У платіжному терміналі

Ви можете погасити кредит в платіжних терміналах Вашого міста.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

Мобільний додаток

 • Зручний додаток для операційних систем iOS і Android Ви можете завантажити додаток на будь-який смартфон
 • Просте оформлення онлайн-кредиту по всій Україні У 2 кліка Ви зможете оформити кредит в будь-який час і в будь-якому місці
Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в App Store Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в Play Market

Нам довіряють сотні людей

Кредит без офіційного працевлаштування - 14 | MyWallet
Анастасия
Я - фрілансер, працюю фотографом на весіллях, заходах і просто на замовлення. І так вийшло, що, збираючись виїжджати на зйомку у мене випав з рук об'єктив. Запасного у мене не було, а зйомку скасувати було вже не можна. Я не розгубилася і всього за 20 хвилин взяла кредит в MyWallet. Фотки на новий об'єктив стали ще краще, а кредит повернула відразу через пару днів. Дуже зручно, всім рекомендую.
Кредит без офіційного працевлаштування - 15 | MyWallet
Ольга
Нещодавно закінчила університет і приступила до першої серйозної работе.Зарплата у мене ще не сильно велика, під кінець місяця не вистачає кілька сотень гривень. Тому я користуюся сервісом MyWallet де за лічені хвилини можу отримати гроші на карту. При невеликій сумі на кілька днів я переплачую зовсім копійки, думаю це краще, ніж позичати у друзів. Всім раджу.
Кредит без офіційного працевлаштування - 16 | MyWallet
Надежда
Я мама. Маючи дитину постійно з'являються незаплановані витрати. Нещодавно сказали, що в дитячий сад треба здати 1500 гривень, я вже не знала, що робити, але подруга порадила MyWallet. Я швидко оформила заявку і мені її тут же схвалили. Через тиждень чоловік без проблем зміг його погасити в найближчому терміналі. Всім радимо якщо терміново потрібні гроші.
Кредит без офіційного працевлаштування - 17 | MyWallet
Глеб
Дуже захоплююся моделюванням різної історичної техніки - танки, літаки, кораблі. І нещодавно в одному з магазинів де я купую деталі і запчастини була велика розпродаж. Я відразу зрозумів, що мені не вистачить грошей на покупку, тому звернувся за кредитом до компанії MyWallet. Швидко оформив кредит і зміг купити все необхідне. Велике спасибі.

Відсоткові ставки кредитів

Терміни погашення кредиту на MyWallet

Мінімальний термін погашення боргу становить 5 днів. Максимальний термін погашення миттєвого кредиту для фізичних осіб становить 30 днів, кредиту для підприємців до 11 місяців. Максимальна річна відсоткова ставка, що включає позичковий відсоток, а також всі інші комісії і витрати за рік становить 730%.


Приклад розрахунку відсоткової ставки

При оформленні першого кредиту – 1000 грн на 10 днів, сума до оплати складе 1600 грн. При цьому максимальна річна відсоткова ставка APR – 730%. Ми припиняємо нарахування відсотків через 90 днів після прострочення по кредиту. Тому Вам в будь-якому випадку не доведеться повертати в рази більше, ніж Ви позичили. * Перший кредит за ставкою 0,1% видається на перші 5 днів, далі по кредиту нараховується ставка 2,0% в день


Контактна інформація

© 2018 ЄДРПОУ 41336730, Місцезнаходження: Україна, 04070, м. Київ, Подільський район, вулиця Боричів Тік, буд. 30


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК №943, реєстраційний номер №13103668, видане Національною комісією з державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг 28.09.2017 року.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші
Кредит для безробітних

Вимога до наявності довідки з місця роботи та рівнем щомісячного заробітку часто не дозволяє взяти кредит людям, що офіційно безробітні, але мають стабільний дохід. Щоб вирішити фінансові труднощі доводиться звертатися за допомогою до родичів і знайомих, що не завжди зручно і може бути здійснено. Виходом із ситуації стали мікрофінансові організації (МФО), які більш лояльні до своїх клієнтів, ніж банківські структури і пропонують вигідну позику терміново, без надання довідки з місця роботи і навіть з поганою кредитною історією.

Складнощі кредитування безробітних

Кількість офіційних безробітних в Україні продовжує зростати і для цього є ряд очевидних причин, серед яких:

 • скорочення виробництва;
 • збільшення податкового навантаження;
 • небажання роботодавців офіційно оформляти працівників.

У всіх перерахованих вище причинах немає провини позичальника, однак банку потрібне документальне підтвердження доходу, інакше в кредиті буде відмовлено. З юридичної точки зору безробітні громадяни неплатоспроможні і не можуть бути закредитовані. Однак, з огляду на зростаюче безробіття, банки пішли на поступки і стали видавати деякі види позик на наступних умовах:

 • надання для застави нерухомого майна (квартира, будинок, земельну ділянку), оформленого на позичальника;
 • надання для застави рухомого майна (автотранспорт будь-якого виду), оформленого на позичальника;
 • надання поручителів з високим рівнем постійного доходу.

Виконати ці вимоги для отримання кредиту не кожному під силу і тому більшість українців все частіше відмовляється від покупок дорогих товарів тривалого використання, вважаючи за краще витрачати гроші на дрібні витрати. Експрес-кредит в банку допомагає вирішити невеликі фінансові труднощі, але має ряд недоліків, таких як:

 • висока процентна ставка;
 • наявність додаткових комісій і платежів за позикою.

Побоювання фінансової структури на рахунок потенційної можливості невиплати позики безробітним без прописки, закладаються в процентну ставку, яка в середньому становить від 25 до 40%. Саме тому все більше українців звертаються в компанію MyWallet, яка надає послуги кредитування для безробітних в режимі онлайн і працює по всій території України.

Умови отримання кредиту в MyWallet

Оформити онлайн заявку на позику можуть не тільки неофіційно працевлаштовані громадяни, але також:

 • студенти;
 • пенсіонери;
 • матері в декреті;
 • позичальники, з поганою кредитною історією в банку;

Клієнтоорієнтованість виділяє MyWallet на ринку мікрокредитування України серед інших фінансових компаній. Оформити онлайн заявку по паспорту на кредит непрацюючому досить просто. Для цього потрібно зареєструватися на сайті, створивши особистий кабінет, а далі внести свої особисті дані та відправити анкету на розгляд. Для забезпечення безпеки засобів і захисту прав громадян, потрібно надати мінімальний набір документів, який складається з паспорта та ідентифікаційного коду. Час розгляду заявки на позику становить 20 хвилин, після схвалення якої гроші позики переводяться на банківську карту.

Правила погашення позики в MyWallet

Кредит без офіційного працевлаштуванняПрацюючи в сфері мікрокредитування виключно за чинним законодавством України, компанія MyWallet надає гнучкі умови погашення позики, не посягаючи на права клієнта. Стандартний термін виплати боргу по кредиту становить від 5 до 30 днів, але в разі виникнення непередбачених обставин, що заважають позичальникові погасити позику, доступна послуга пролонгації кредиту. Для цього досить своєчасно вносити плату за користування позикою, тоді як його «тіло» може бути виплачено пізніше. Для обслуговування кредиту доступні наступні інструменти:

 • особистий кабінет на сайті MyWallet;
 • банківське відділення;
 • термінал самообслуговування.

Оплата боргу через особистий кабінет відбувається миттєво - достатньо зайти в розділ оплати і вказати платіжний реквізит, з якого будуть перераховані гроші. Термінал самообслуговування підійде для людей, які не мають можливості для безготівкового розрахунку, а банківське відділення стане простим і зручним способом оплати для людей старшого покоління. Втім, клієнт може скористатися будь-яким зручним йому способом погашення позики, уникнувши незручностей при переказі грошей на карту або електронний гаманець.

Чому варто звернутися в компанію MyWallet

Надаючи послуги кредитування через онлайн-сервіс, компанія робить це швидко і якісно. Для отримання потрібної суми не потрібно довідки з місця роботи або документів про рівень доходу, що дозволяє безробітному позичальнику отримати кредит без відмови протягом 20 хвилин не виходячи з дому.

Види кредитування

Ми зібрали найпопулярніші теми, види та напрямки кредитування за якими клієнти звертаються в наш сервіс. Ви можете подивитися і вибрати для себе відповідний вид.Кредит для бізнесу Кредит на покупку подарунка Онлайн кредит без застави Кредит для інвалідів Кредит на покупку ноутбука Кредит на купівлю мобільного телефону Кредит на комунальні послуги Кредит на будівництво житла Позика за паспортом Онлайн позика без довідки про доходи Швидкий кредит без поручителів Швидкий кредит с 18 лет Термінова мікропозика Швидка позика Кредит онлайн з поганою кредитною історією Кредит на операцію Кредит на стоматологічні послуги Кредит на заміну вікон Кредит на погашення боргу в банку Кредит матерям в декреті Кредит на побутову техніку Весільний кредит Кредит на ремонт авто Гроші в кредит на ремонт Онлайн кредит на подорож Кредит студентам Кредит пенсіонерам Онлайн заявка на споживчий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит на освіту Онлайн кредит на меблі Онлайн кредит на лікування Кредит на шубу. Де краще оформити позику Бiльше

Ви можете взяти кредит в інших містах

Компанія MyWallet працює на всій території України. Ви можете взяти онлайн-кредит не виходячи з дому в будь-якому регіоні (крім зони АТО та АРК).Кредит онлайн в Енергодарі Кредит онлайн у Фастові Кредит онлайн в Прилуках Кредит онлайн в Ніжині Кредит онлайн в Мукачево Кредит онлайн в Миргороді Кредит онлайн в Коростені Кредит онлайн в Кам'янець-Подільському Кредит онлайн в Шостці Кредит онлайн в Ірпені Кредит онлайн у Броварах Кредит онлайн Борисполі Кредит онлайн в Бердянську Кредит онлайн в Бердичеві Кредит онлайн в Олександрії Позика онлайн в Кременчуці Позика онлайн в Мелітополі Позика онлайн в Умані Позика онлайн в Ужгороді Позика онлайн в Тернополі Позика онлайн в Сумах Позика онлайн в Рівному Позика онлайн в Конотопі Позика онлайн в в Івано-Франківську Позика онлайн в Білій Церкві Позика онлайн в Вінниці Позика онлайн в Кропивницькому Позика онлайн у Львові Позика онлайн в Дніпрі Позика онлайн в Чернівцях Позика онлайн в Чернігові Позика онлайн в Черкасах Позика онлайн в Житомирі Позика онлайн в Запоріжжі Позика онлайн в Києві Позика онлайн в Кривому Розі Позика онлайн в Луцьку Позика онлайн в Маріуполі Позика онлайн в Миколаєві Позика онлайн в Нікополі Позика онлайн в Одесі Позика онлайн в Павлограді Позика онлайн в Полтаві Позика онлайн в Харкові Позика онлайн в Херсоні Позика онлайн в Хмельницькому Бiльше