? Как получить кредит?

Позика за паспортом

До 15 000 гривень за 20 хвилин . Без застав, поручителів і додаткових документів.
Головна - Позика за паспортом

Переваги компанії MyWallet

Позика за паспортом - 2 | MyWallet

Немає комісій, штрафів та прихованих платежів

Позика за паспортом - 3 | MyWallet

Сервіс працює 24/7. Отримуйте гроші цілодобово за кілька хвилин!

Позика за паспортом - 4 | MyWallet

Можливість взяти до 30 000 під 1% в день на термін до 3 місяців(ануїтет)

Важлива інформація для клієнтів MyWallet! В інтернеті орудують шахраї. Будьте уважні!


Шановні клієнти!


У зв’язку зі збільшенням кількості випадків шахрайських дій в мережі інтернет, коли шахраї в сервісах Viber або Telegram видають себе за співробітників банків або фінансових компаній, тим самим виманюючи Ваші кошти, настійно просимо Вас бути уважними, і акцентуємо Вашу увагу на те, що компанія MyWallet надає кошти в кредит БЕЗ додаткових комісій в процесі надання послуг, плати за страховки, послуги нотаріуса, юридичні послуги!


Якщо у Вас в сервісах Viber або Telegram просять надати персональні дані, або перерахувати на рахунок суму грошових коштів нібито за комісію, або інші послуги, просимо Вас не робити цього, щоб уникнути стати жертвою шахраїв!


Якщо Ви або ваші близькі зіткнулися з випадками шахрайства, прохання звертатися на нашу гарячу лінію за номером: 0 (800) -211-049 або написати на нашу електронну пошту info@mywallet.net.ua


Чому варто взяти кредит саме у нас
Mywallet Інші МФО
Ставка для нових клієнтів 0.1% Ставка до 3%
Термін позики від 5 днів до 3 місяців Термін позики від 5 днів до 30 днів
Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1% в день Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1,5-2% в день
Сервіс працює цілодобово без перерв та вихідних. Графік роботи з 9:00 до 18:00
Зниження ставки для постійних клієнтів. Наявність вигідних промокодів зі знижками Відсутність знижок для постійних клієнтів

Дивитись відео

Вимоги для отримання кредиту

Позика за паспортом - 5 | MyWallet

Бути старше
18 років

Позика за паспортом - 6 | MyWallet

Паспорт
і код ІПН

Позика за паспортом - 7 | MyWallet

Карта будь-якого
банку

Позика за паспортом - 8 | MyWallet

Мобільний
телефон

Відповідальність і гарантія безпеки

 • Державні ліцензії та сертифікати на надання послуг з кредитування
 • Захист персональних даних підтверджена сертифікатом Comodo Positive
 • Захист банківських даних підтверджена сертифікатом PCI DSS і системою Platon

Як погасити кредит

Позика за паспортом - 10 | MyWallet
В особистому кабінеті MyWallet

Ви можете погасити кредит в особистому кабінеті на сайті за допомоги власної банківської карти

Позика за паспортом - 11 | MyWallet
В будь-якому банкові за рахунком

Ви можете погасити кредит в будь-якому банкові або інтернет банкінгу за реквізитами компанії

Позика за паспортом - 12 | MyWallet
У платіжному терміналі

Ви можете погасити кредит в платіжних терміналах Вашого міста.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

Мобільний додаток

 • Зручний додаток для операційних систем iOS і Android Ви можете завантажити додаток на будь-який смартфон
 • Просте оформлення онлайн-кредиту по всій Україні У 2 кліка Ви зможете оформити кредит в будь-який час і в будь-якому місці
Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в App Store Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в Play Market

Нам довіряють сотні людей

Позика за паспортом - 14 | MyWallet
Анастасия
Я - фрілансер, працюю фотографом на весіллях, заходах і просто на замовлення. І так вийшло, що, збираючись виїжджати на зйомку у мене випав з рук об'єктив. Запасного у мене не було, а зйомку скасувати було вже не можна. Я не розгубилася і всього за 20 хвилин взяла кредит в MyWallet. Фотки на новий об'єктив стали ще краще, а кредит повернула відразу через пару днів. Дуже зручно, всім рекомендую.
Позика за паспортом - 15 | MyWallet
Ольга
Нещодавно закінчила університет і приступила до першої серйозної работе.Зарплата у мене ще не сильно велика, під кінець місяця не вистачає кілька сотень гривень. Тому я користуюся сервісом MyWallet де за лічені хвилини можу отримати гроші на карту. При невеликій сумі на кілька днів я переплачую зовсім копійки, думаю це краще, ніж позичати у друзів. Всім раджу.
Позика за паспортом - 16 | MyWallet
Надежда
Я мама. Маючи дитину постійно з'являються незаплановані витрати. Нещодавно сказали, що в дитячий сад треба здати 1500 гривень, я вже не знала, що робити, але подруга порадила MyWallet. Я швидко оформила заявку і мені її тут же схвалили. Через тиждень чоловік без проблем зміг його погасити в найближчому терміналі. Всім радимо якщо терміново потрібні гроші.
Позика за паспортом - 17 | MyWallet
Глеб
Дуже захоплююся моделюванням різної історичної техніки - танки, літаки, кораблі. І нещодавно в одному з магазинів де я купую деталі і запчастини була велика розпродаж. Я відразу зрозумів, що мені не вистачить грошей на покупку, тому звернувся за кредитом до компанії MyWallet. Швидко оформив кредит і зміг купити все необхідне. Велике спасибі.

Відсоткові ставки кредитів

Терміни погашення кредиту в компанії MyWallet

Детальніше дізнатись про термін погашення позики в компанії Mywallet ви можете за посиланням


Приклад розрахунку відсоткової ставки

При оформленні першого кредиту – 1000 грн на 10 днів, сума до оплати складе 1600 грн. При цьому максимальна річна відсоткова ставка APR – 730%. Ми припиняємо нарахування відсотків через 90 днів після прострочення по кредиту. Тому Вам в будь-якому випадку не доведеться повертати в рази більше, ніж Ви позичили. * Перший кредит за ставкою 0,1% видається на перші 5 днів, далі по кредиту нараховується ставка 2,0% в день


Контактна інформація

© 2018 ЄДРПОУ 41336730, Місцезнаходження: Україна, 04070, м. Київ, Подільський район, вулиця Боричів Тік, буд. 30


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК №943, реєстраційний номер №13103668, видане Національною комісією з державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг 28.09.2017 року.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші
Кредит по паспорту

Паспорт - це основний документ, що засвідчує особу громадянина країни. Він необхідний при оформленні будь-яких документів, в тому числі і кредитного договору, оформити який без паспортних даних просто неможливо. Однак в питанні банківського кредитування, наявність одного, нехай і головного документа, не дозволяє отримати позику на потрібну грошову суму. Для цього потрібен цілий пакет документів, які повинні не тільки засвідчити особу позичальника, але і підтвердити його платоспроможність, гарантуючи повернення кредиту.

Споживчий кредит за паспортом можна отримати в мікрофінансової організації MyWallet, яка обслуговує клієнтів в режимі онлайн, пропонуючи зарахування коштів на карту. Такий спосіб більш зручний, ніж банківське обслуговування, особливо якщо мова про невелику суму грошей - до 15 000 гривень на короткий термін. В такому випадку позичати гроші у банку не тільки невигідно, але і займає надто багато часу, в той час як оформлення заявки на позику на сайті MyWallet займає всього кілька хвилин, а відповідь від компанії приходить протягом 20 хвилин. Такі умови дозволяють отримати необхідну суму швидко і без необхідності відвідування офісу.

Навіщо потрібен паспорт для отримання кредиту

Основна функція паспорта - це підтвердження особи людини, але при отриманні кредиту він також дає інформацію про:

 • місці проживання позичальника;
 • соціальний статус;
 • найближчих родичів.

Всі ці дані потрібні банку для документального забезпечення позики, яке допоможе знизити ймовірність неповернення і забезпечить можливість його примусового стягнення.

Для оформлення експрес-кредиту необхідні не просто дані документа, що посвідчує особу, а він сам в оригінальному вигляді. Ксерокопія паспорта або будь-якого іншого документа без нотаріального засвідчення не має ніякої юридичної сили і не розглядається в контексті банківського кредитування. Навіть мікрофінансові організації, відомі лояльним ставленням в плані документального забезпечення позик, не ризикують видавати гроші за копіями документів і на це є цілий ряд причин, серед яких:

 • неможливість перевірити справжність копії на місці;
 • ймовірність фальсифікації паспортних даних;
 • ризик шахрайства з метою оформлення позики за чужими документами.

Ці причини не дозволяють кредитно-фінансовим організаціям спростити процедуру видачі позик, спираючись тільки на дані паспорта. Крім цього, щоб отримати кредит в банку будуть потрібні також такі документи, як:

 • довідка про доходи;
 • виписка з офіційного місця роботи;
 • позитивна кредитна історія терміном від 2-х років;
 • надання заставного майна;
 • залучення платоспроможних поручителів.

З огляду на це, значна частина українців вважає за краще оформляти кредит за паспортом в мікрофінансовій організації MyWallet, яка приймає документи через інтернет і не вимагає надання довідок, застави та поручителів.

Як оформити позику

Позика за паспортомДля отримання швидкого кредиту від MyWallet не потрібно нікуди йти, щоб оформити заявку або підтвердити свою особистість. Заповнення анкети для отримання позики відбувається на сайті в режимі онлайн, де від позичальника потрібно надати:

 • паспортні данні;
 • ідентифікаційний код платника податків;
 • номер мобільного телефону;
 • номер банківської карти;
 • код CVV;

Виконання останнього пункту необхідно для забезпечення безпеки грошових коштів і даних клієнта. За допомогою коду CVV MyWallet проводить верифікацію карти, обробляючи дані через систему «Платон», для чого на рахунку позичальника блокується 1 грн. Після процедури доступ до заблокованих коштів відновлюється.

Мінімальна сума позики становить 100 гривень, а максимальна до 15 тисяч, в залежності від того, звертається людина за кредитом вперше або є постійним клієнтом. Відстрочити виплату заборгованості по позиці можна на невизначений час за умови погашення відсотків, тоді як стандартний термін оплати складає від 5 до 30 днів, а фіксована ставка по кредиту дорівнює 0% для нових користувачів та 1,6% в день для постійних, що робить отримання мікропозик без паспорта найбільш вигідним саме в MyWallet.

Оформити заявку на отримання позики на сайті компанії можуть:

 • студенти;
 • позичальники з поганою кредитною історією;
 • матері в декреті;
 • неофіційно працевлаштовані громадяни;
 • фрілансери;
 • пенсіонери.

Переваги кредиту по паспорту в MyWallet

При необхідності отримання миттєвої позики на карту немає сенсу звертатися в банк, чекати відповіді по кілька днів або збирати купу документів для підтвердження платоспроможності. Орієнтуючись на позичальників, MyWallet пропонує:

 • швидке оформлення позики в режимі онлайн;
 • низьку плату за користування кредитом (0% для нових користувачів та 1,6% в день для постійних);
 • можливість пролонгації терміну погашення позики;
 • погашення боргу по кредиту через особистий кабінет на сайті, будь-банківське відділення або термінал;
 • доступність онлайн-сервісу з будь-якого пристрою, підключеного до мережі інтернет.

Отримати кредит за паспортом швидко і на вигідних умовах можливо, якщо звернутися в компанію MyWallet, що надає послуги через інтернет і не вимагає довідки про доходи, застави або поручителів.

Види кредитування

Ми зібрали найпопулярніші теми, види та напрямки кредитування за якими клієнти звертаються в наш сервіс. Ви можете подивитися і вибрати для себе відповідний вид.Кредит для бізнесу Кредит на покупку подарунка Онлайн кредит без застави Кредит для інвалідів Кредит на покупку ноутбука Кредит на купівлю мобільного телефону Кредит на комунальні послуги Кредит на будівництво житла Позика за паспортом Онлайн позика без довідки про доходи Швидкий кредит без поручителів Швидкий кредит с 18 лет Термінова мікропозика Швидка позика Кредит онлайн з поганою кредитною історією Кредит на операцію Кредит на стоматологічні послуги Кредит на заміну вікон Кредит на погашення боргу в банку Кредит матерям в декреті Кредит на побутову техніку Весільний кредит Кредит на ремонт авто Гроші в кредит на ремонт Онлайн кредит на подорож Кредит студентам Кредит пенсіонерам Онлайн заявка на споживчий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит на освіту Онлайн кредит на меблі Онлайн кредит на лікування Кредит на шубу. Де краще оформити позику Бiльше

Ви можете взяти кредит в інших містах

Компанія MyWallet працює на всій території України. Ви можете взяти онлайн-кредит не виходячи з дому в будь-якому регіоні (крім зони АТО та АРК).Кредит онлайн в Енергодарі Кредит онлайн у Фастові Кредит онлайн в Прилуках Кредит онлайн в Ніжині Кредит онлайн в Мукачево Кредит онлайн в Миргороді Кредит онлайн в Коростені Кредит онлайн в Кам'янець-Подільському Кредит онлайн в Шостці Кредит онлайн в Ірпені Кредит онлайн у Броварах Кредит онлайн Борисполі Кредит онлайн в Бердянську Кредит онлайн в Бердичеві Кредит онлайн в Олександрії Позика онлайн в Кременчуці Позика онлайн в Мелітополі Позика онлайн в Умані Позика онлайн в Ужгороді Позика онлайн в Тернополі Позика онлайн в Сумах Позика онлайн в Рівному Позика онлайн в Конотопі Позика онлайн в в Івано-Франківську Позика онлайн в Білій Церкві Позика онлайн в Вінниці Позика онлайн в Кропивницькому Позика онлайн у Львові Позика онлайн в Дніпрі Позика онлайн в Чернівцях Позика онлайн в Чернігові Позика онлайн в Черкасах Позика онлайн в Житомирі Позика онлайн в Запоріжжі Позика онлайн в Києві Позика онлайн в Кривому Розі Позика онлайн в Луцьку Позика онлайн в Маріуполі Позика онлайн в Миколаєві Позика онлайн в Нікополі Позика онлайн в Одесі Позика онлайн в Павлограді Позика онлайн в Полтаві Позика онлайн в Харкові Позика онлайн в Херсоні Позика онлайн в Хмельницькому Бiльше