? Как получить кредит?

Швидка позика

До 15 000 гривень за 20 хвилин . Без застав, поручителів і додаткових документів.
Головна - Швидка позика

Переваги компанії MyWallet

Швидка позика - 2 | MyWallet

Немає комісій, штрафів та прихованих платежів

Швидка позика - 3 | MyWallet

Сервіс працює 24/7. Отримуйте гроші цілодобово за кілька хвилин!

Швидка позика - 4 | MyWallet

Можливість взяти до 30 000 під 1% в день на термін до 3 місяців(ануїтет)

Важлива інформація для клієнтів MyWallet! В інтернеті орудують шахраї. Будьте уважні!


Шановні клієнти!


У зв’язку зі збільшенням кількості випадків шахрайських дій в мережі інтернет, коли шахраї в сервісах Viber або Telegram видають себе за співробітників банків або фінансових компаній, тим самим виманюючи Ваші кошти, настійно просимо Вас бути уважними, і акцентуємо Вашу увагу на те, що компанія MyWallet надає кошти в кредит БЕЗ додаткових комісій в процесі надання послуг, плати за страховки, послуги нотаріуса, юридичні послуги!


Якщо у Вас в сервісах Viber або Telegram просять надати персональні дані, або перерахувати на рахунок суму грошових коштів нібито за комісію, або інші послуги, просимо Вас не робити цього, щоб уникнути стати жертвою шахраїв!


Якщо Ви або ваші близькі зіткнулися з випадками шахрайства, прохання звертатися на нашу гарячу лінію за номером: 0 (800) -211-049 або написати на нашу електронну пошту info@mywallet.net.ua


Чому варто взяти кредит саме у нас
Mywallet Інші МФО
Ставка для нових клієнтів 0.1% Ставка до 3%
Термін позики від 5 днів до 3 місяців Термін позики від 5 днів до 30 днів
Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1% в день Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1,5-2% в день
Сервіс працює цілодобово без перерв та вихідних. Графік роботи з 9:00 до 18:00
Зниження ставки для постійних клієнтів. Наявність вигідних промокодів зі знижками Відсутність знижок для постійних клієнтів

Дивитись відео

Вимоги для отримання кредиту

Швидка позика - 5 | MyWallet

Бути старше
18 років

Швидка позика - 6 | MyWallet

Паспорт
і код ІПН

Швидка позика - 7 | MyWallet

Карта будь-якого
банку

Швидка позика - 8 | MyWallet

Мобільний
телефон

Відповідальність і гарантія безпеки

 • Державні ліцензії та сертифікати на надання послуг з кредитування
 • Захист персональних даних підтверджена сертифікатом Comodo Positive
 • Захист банківських даних підтверджена сертифікатом PCI DSS і системою Platon

Як погасити кредит

Швидка позика - 10 | MyWallet
В особистому кабінеті MyWallet

Ви можете погасити кредит в особистому кабінеті на сайті за допомоги власної банківської карти

Швидка позика - 11 | MyWallet
В будь-якому банкові за рахунком

Ви можете погасити кредит в будь-якому банкові або інтернет банкінгу за реквізитами компанії

Швидка позика - 12 | MyWallet
У платіжному терміналі

Ви можете погасити кредит в платіжних терміналах Вашого міста.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

Мобільний додаток

 • Зручний додаток для операційних систем iOS і Android Ви можете завантажити додаток на будь-який смартфон
 • Просте оформлення онлайн-кредиту по всій Україні У 2 кліка Ви зможете оформити кредит в будь-який час і в будь-якому місці
Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в App Store Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в Play Market

Нам довіряють сотні людей

Швидка позика - 14 | MyWallet
Анастасия
Я - фрілансер, працюю фотографом на весіллях, заходах і просто на замовлення. І так вийшло, що, збираючись виїжджати на зйомку у мене випав з рук об'єктив. Запасного у мене не було, а зйомку скасувати було вже не можна. Я не розгубилася і всього за 20 хвилин взяла кредит в MyWallet. Фотки на новий об'єктив стали ще краще, а кредит повернула відразу через пару днів. Дуже зручно, всім рекомендую.
Швидка позика - 15 | MyWallet
Ольга
Нещодавно закінчила університет і приступила до першої серйозної работе.Зарплата у мене ще не сильно велика, під кінець місяця не вистачає кілька сотень гривень. Тому я користуюся сервісом MyWallet де за лічені хвилини можу отримати гроші на карту. При невеликій сумі на кілька днів я переплачую зовсім копійки, думаю це краще, ніж позичати у друзів. Всім раджу.
Швидка позика - 16 | MyWallet
Надежда
Я мама. Маючи дитину постійно з'являються незаплановані витрати. Нещодавно сказали, що в дитячий сад треба здати 1500 гривень, я вже не знала, що робити, але подруга порадила MyWallet. Я швидко оформила заявку і мені її тут же схвалили. Через тиждень чоловік без проблем зміг його погасити в найближчому терміналі. Всім радимо якщо терміново потрібні гроші.
Швидка позика - 17 | MyWallet
Глеб
Дуже захоплююся моделюванням різної історичної техніки - танки, літаки, кораблі. І нещодавно в одному з магазинів де я купую деталі і запчастини була велика розпродаж. Я відразу зрозумів, що мені не вистачить грошей на покупку, тому звернувся за кредитом до компанії MyWallet. Швидко оформив кредит і зміг купити все необхідне. Велике спасибі.

Відсоткові ставки кредитів

Терміни погашення кредиту в компанії MyWallet

Детальніше дізнатись про термін погашення позики в компанії Mywallet ви можете за посиланням


Приклад розрахунку відсоткової ставки

При оформленні першого кредиту – 1000 грн на 10 днів, сума до оплати складе 1600 грн. При цьому максимальна річна відсоткова ставка APR – 730%. Ми припиняємо нарахування відсотків через 90 днів після прострочення по кредиту. Тому Вам в будь-якому випадку не доведеться повертати в рази більше, ніж Ви позичили. * Перший кредит за ставкою 0,1% видається на перші 5 днів, далі по кредиту нараховується ставка 2,0% в день


Контактна інформація

© 2018 ЄДРПОУ 41336730, Місцезнаходження: Україна, 04070, м. Київ, Подільський район, вулиця Боричів Тік, буд. 30


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК №943, реєстраційний номер №13103668, видане Національною комісією з державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг 28.09.2017 року.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші
Експрес кредит

Експрес-кредит - це форма споживчого позики, що припускає відносно невелику суму грошей, видатну на короткий термін. У ролі позичальника може виступати як юридична, так і фізична особа. У першому випадку позика видається для покриття вартості оренди приміщень, закупівлю товару під реалізацію та інше. Позикові кошти, в такому випадку, мають цільове призначення і не можуть бути витрачені на потреби, не вказані в кредитному договорі. У другому варіанті експрес-кредитування носить нецільовий характер, а об'єктом витрачання коштів можуть бути товари та послуги будь-якого виду.

Причини необхідності отримання миттєвого кредиту

Споживча позика на короткий термін видається на найрізноманітніші цілі і може мати під собою ряд причин. Фізичним особам, тобто громадянам України, додаткові кошти швидкого кредиту найчастіше потрібні для:

 • покупки побутової техніки, електроніки, меблів та інше;
 • оплати медичних, освітніх, юридичних послуг;
 • оплати туристичних, санаторних і ділових поїздок;
 • оплати комунальних, страхових, банківських боргів.

Кожна з перерахованих вище причин, не передбачає значної суми, що робить можливим мікрокредитування як в банку, так і в мікрофінансової організації (МФО).

Відмінності банківської позики і кредиту в МФО

Швидка позикаНа початок 2018 року фінансовий сектор України демонструє впевнене зростання обсягу споживчого кредитування, яке на тлі інших видів залишається найбільш популярним. За даними Нацбанку за 2017 рік кількість швидких кредитів на електроніку і побутову техніку зросла на 20%, а середній розмір позики становив від 10 до 30 тисяч гривень. Ці цифри більшою мірою відносяться до POS-кредитування, що припускає оформлення договору прямо на місці покупки, в той час як число виданих кредитів у відділеннях, на суму до 100 тис. грн, не перевищує 40% від загальної кількості заявок. Причиною цього є жорсткі вимоги фінансових установ до позичальників і необхідність надання:

 • довідки про офіційному рівні доходу;
 • позитивної кредитної історії терміном більш 2-х років;
 • ліквідної застави у вигляді рухомого і нерухомого майна;
 • платоспроможних поручителів.

Таке вимогливе ставлення до позичальників обумовлено високою кількістю неповернень. За даними дослідницького інституту GfK кількість невиплачених експрес-позик становить понад 42 млрд гривень від 109 млрд загальної заборгованості українців за споживчими кредитами. Тому в позички, крім відсоткової ставки, закладаються додаткові комісії та платежі, призначені для нівелювання ризиків, але збільшують кінцеву вартість кредиту.

З огляду на це, значна частина українців вибирає експрес-позики на карту або готівкою у відділенні МФО. Мікрофінансові організації працюють в іншому сегменті ринку кредитування і пропонують більш прості умови отримання коштів. Для оформлення миттєвої позики, позичальнику достатньо надати:

 • паспорт;
 • код ІПН;
 • номер мобільного телефону;
 • номер банківської карти.

За даними статистики організації CreditUp, основна частина клієнтів МФО - це люди у віці від 25 до 45 років (66%), іншу частину складають громадяни до 24 років (20%) і люди віком старше 45 років (14%). Виходячи з цих даних видно, що велика частина одержувачів моментальних кредитів - це молоді працюючі громадяни, які оформили позику на термін від 5 до 30 днів. При цьому обсяг позик, виданих в режимі онлайн на карту, на 20-30% перевищує аналогічний показник за позиками, отриманими грошима. Саме в сегменті експрес-кредитування онлайн і працює компанія MyWallet, що надає можливість отримання коштів на банківську карту з будь-якого міста України цілодобово.

Оформлення експрес-кредиту онлайн в MyWallet

Взяти міні-позичку може кожен громадянин України віком від 18 до 65 років. Для цього потрібно зайти на сайт організації і зареєструвати особистий кабінет, надавши:

 • паспортні данні;
 • ідентифікаційний код платника податків;
 • номер мобільного телефону;
 • номер іменної банківської карти.

Останній пункт особливо важливий, так як отримати експрес-кредит на картку родича, друга або колеги не вийде. З метою забезпечення безпеки грошових коштів і даних MyWallet проводить верифікацію карти через систему «Платон», для чого на рахунку позичальника блокується 1 грн. Після процедури доступ клієнта до заблокованих коштів відновлюється.

Максимальна сума експрес-кредиту на карту, оформленого в режимі онлайн, становить 15 000 гривень, але при першому зверненні не може перевищувати 4 000. Термін погашення позики варіюється від 5 до 30 днів і встановлюється в момент оформлення заявки. Після вступу договору в силу змінити термін погашення неможливо, але позичальнику доступна послуга пролонгації за умови своєчасного внесення плати за користування позикою. Фіксований відсоток за користування кредитом становить 0% для нових користувачів та 1,6% в день для постійних, що набагато нижче, ніж у багатьох інших МФО, що надають позики під 2% і вище.

Переваги миттєвого кредиту онлайн від MyWallet

Працюючи в сегменті експрес-позик, компанія MyWallet робить це якісно і швидко, а державна ліцензія Нацкомфінпослуг підтверджує надійність і безпеку всіх фінансових операцій. Крім цього, MyWallet пропонує позичальникові:

 • низьку процентну ставку (0% для нових користувачів та 1,6% в день для постійних);
 • відсутність прихованих комісій і платежів по кредиту;
 • оформлення з мінімальним набором документів;
 • отримання коштів в день звернення;
 • гнучкі умови погашення кредиту;
 • можливість пролонгації терміну дії договору;
 • широкий інструментарій для погашення позики від MyWallet (особистий кабінет, термінал самообслуговування, банківське відділення;
 • доступність онлайн-сервісу з будь-якого пристрою, підключеного до інтернету.

Якщо виникає необхідність в експрес-кредит, є сенс звернутися в компанію MyWallet, яка надає онлайн-позики за низькою відсотковою ставкою (0% для нових користувачів та 1,6% в день для постійних) із зарахуванням коштів на карту без довідок і поручителів.

Види кредитування

Ми зібрали найпопулярніші теми, види та напрямки кредитування за якими клієнти звертаються в наш сервіс. Ви можете подивитися і вибрати для себе відповідний вид.Кредит для бізнесу Кредит на покупку подарунка Онлайн кредит без застави Кредит для інвалідів Кредит на покупку ноутбука Кредит на купівлю мобільного телефону Кредит на комунальні послуги Кредит на будівництво житла Позика за паспортом Онлайн позика без довідки про доходи Швидкий кредит без поручителів Швидкий кредит с 18 лет Термінова мікропозика Швидка позика Кредит онлайн з поганою кредитною історією Кредит на операцію Кредит на стоматологічні послуги Кредит на заміну вікон Кредит на погашення боргу в банку Кредит матерям в декреті Кредит на побутову техніку Весільний кредит Кредит на ремонт авто Гроші в кредит на ремонт Онлайн кредит на подорож Кредит студентам Кредит пенсіонерам Онлайн заявка на споживчий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит на освіту Онлайн кредит на меблі Онлайн кредит на лікування Кредит на шубу. Де краще оформити позику Бiльше

Ви можете взяти кредит в інших містах

Компанія MyWallet працює на всій території України. Ви можете взяти онлайн-кредит не виходячи з дому в будь-якому регіоні (крім зони АТО та АРК).Кредит онлайн в Енергодарі Кредит онлайн у Фастові Кредит онлайн в Прилуках Кредит онлайн в Ніжині Кредит онлайн в Мукачево Кредит онлайн в Миргороді Кредит онлайн в Коростені Кредит онлайн в Кам'янець-Подільському Кредит онлайн в Шостці Кредит онлайн в Ірпені Кредит онлайн у Броварах Кредит онлайн Борисполі Кредит онлайн в Бердянську Кредит онлайн в Бердичеві Кредит онлайн в Олександрії Позика онлайн в Кременчуці Позика онлайн в Мелітополі Позика онлайн в Умані Позика онлайн в Ужгороді Позика онлайн в Тернополі Позика онлайн в Сумах Позика онлайн в Рівному Позика онлайн в Конотопі Позика онлайн в в Івано-Франківську Позика онлайн в Білій Церкві Позика онлайн в Вінниці Позика онлайн в Кропивницькому Позика онлайн у Львові Позика онлайн в Дніпрі Позика онлайн в Чернівцях Позика онлайн в Чернігові Позика онлайн в Черкасах Позика онлайн в Житомирі Позика онлайн в Запоріжжі Позика онлайн в Києві Позика онлайн в Кривому Розі Позика онлайн в Луцьку Позика онлайн в Маріуполі Позика онлайн в Миколаєві Позика онлайн в Нікополі Позика онлайн в Одесі Позика онлайн в Павлограді Позика онлайн в Полтаві Позика онлайн в Харкові Позика онлайн в Херсоні Позика онлайн в Хмельницькому Бiльше