? Как получить кредит?

Позика онлайн в в Івано-Франківську

До 30 000 гривень за 20 хвилин . Без застав, поручителів і додаткових документів.
Головна - Позика онлайн в в Івано-Франківську

Переваги компанії MyWallet

Позика онлайн в в Івано-Франківську - 2 | MyWallet

Немає комісій, штрафів та прихованих платежів

Позика онлайн в в Івано-Франківську - 3 | MyWallet

Сервіс працює 24/7. Отримуйте гроші цілодобово за кілька хвилин!

Позика онлайн в в Івано-Франківську - 4 | MyWallet

Можливість взяти до 30 000 під 1% в день на термін до 11 місяців(ануїтет)

Чому варто взяти кредит саме у нас
Mywallet Інші МФО
Ставка для нових клієнтів 0.1% Ставка до 3%
Термін позики від 5 днів до 11 місяців Термін позики від 5 днів до 30 днів
Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1% в день Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1,5-2% в день
Сервіс працює цілодобово без перерв та вихідних. Графік роботи з 9:00 до 18:00
Зниження ставки для постійних клієнтів. Наявність вигідних промокодів зі знижками Відсутність знижок для постійних клієнтів

Дивитись відео

Вимоги для отримання кредиту

Позика онлайн в в Івано-Франківську - 5 | MyWallet

Бути старше
18 років

Позика онлайн в в Івано-Франківську - 6 | MyWallet

Паспорт
і код ІПН

Позика онлайн в в Івано-Франківську - 7 | MyWallet

Карта будь-якого
банку

Позика онлайн в в Івано-Франківську - 8 | MyWallet

Мобільний
телефон

Відповідальність і гарантія безпеки

 • Державні ліцензії та сертифікати на надання послуг з кредитування
 • Захист персональних даних підтверджена сертифікатом Comodo Positive
 • Захист банківських даних підтверджена сертифікатом PCI DSS і системою Platon

Як погасити кредит

Позика онлайн в в Івано-Франківську - 10 | MyWallet
В особистому кабінеті MyWallet

Ви можете погасити кредит в особистому кабінеті на сайті за допомоги власної банківської карти

Позика онлайн в в Івано-Франківську - 11 | MyWallet
В будь-якому банкові за рахунком

Ви можете погасити кредит в будь-якому банкові або інтернет банкінгу за реквізитами компанії

Позика онлайн в в Івано-Франківську - 12 | MyWallet
У платіжному терміналі

Ви можете погасити кредит в платіжних терміналах Вашого міста.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

Мобільний додаток

 • Зручний додаток для операційних систем iOS і Android Ви можете завантажити додаток на будь-який смартфон
 • Просте оформлення онлайн-кредиту по всій Україні У 2 кліка Ви зможете оформити кредит в будь-який час і в будь-якому місці
Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в App Store Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в Play Market

Нам довіряють сотні людей

Позика онлайн в в Івано-Франківську - 14 | MyWallet
Анастасия
Я - фрілансер, працюю фотографом на весіллях, заходах і просто на замовлення. І так вийшло, що, збираючись виїжджати на зйомку у мене випав з рук об'єктив. Запасного у мене не було, а зйомку скасувати було вже не можна. Я не розгубилася і всього за 20 хвилин взяла кредит в MyWallet. Фотки на новий об'єктив стали ще краще, а кредит повернула відразу через пару днів. Дуже зручно, всім рекомендую.
Позика онлайн в в Івано-Франківську - 15 | MyWallet
Ольга
Нещодавно закінчила університет і приступила до першої серйозної работе.Зарплата у мене ще не сильно велика, під кінець місяця не вистачає кілька сотень гривень. Тому я користуюся сервісом MyWallet де за лічені хвилини можу отримати гроші на карту. При невеликій сумі на кілька днів я переплачую зовсім копійки, думаю це краще, ніж позичати у друзів. Всім раджу.
Позика онлайн в в Івано-Франківську - 16 | MyWallet
Надежда
Я мама. Маючи дитину постійно з'являються незаплановані витрати. Нещодавно сказали, що в дитячий сад треба здати 1500 гривень, я вже не знала, що робити, але подруга порадила MyWallet. Я швидко оформила заявку і мені її тут же схвалили. Через тиждень чоловік без проблем зміг його погасити в найближчому терміналі. Всім радимо якщо терміново потрібні гроші.
Позика онлайн в в Івано-Франківську - 17 | MyWallet
Глеб
Дуже захоплююся моделюванням різної історичної техніки - танки, літаки, кораблі. І нещодавно в одному з магазинів де я купую деталі і запчастини була велика розпродаж. Я відразу зрозумів, що мені не вистачить грошей на покупку, тому звернувся за кредитом до компанії MyWallet. Швидко оформив кредит і зміг купити все необхідне. Велике спасибі.

Відсоткові ставки кредитів

Терміни погашення кредиту на MyWallet

Мінімальний термін погашення боргу становить 5 днів. Максимальний термін погашення миттєвого кредиту для фізичних осіб становить 30 днів, кредиту для підприємців до 11 місяців. Максимальна річна відсоткова ставка, що включає позичковий відсоток, а також всі інші комісії і витрати за рік становить 730%.


Приклад розрахунку відсоткової ставки

При оформленні першого кредиту – 1000 грн на 10 днів, сума до оплати складе 1600 грн. При цьому максимальна річна відсоткова ставка APR – 730%. Ми припиняємо нарахування відсотків через 90 днів після прострочення по кредиту. Тому Вам в будь-якому випадку не доведеться повертати в рази більше, ніж Ви позичили. * Перший кредит за ставкою 0,1% видається на перші 5 днів, далі по кредиту нараховується ставка 2,0% в день


Контактна інформація

© 2018 ЄДРПОУ 41336730, Місцезнаходження: Україна, 04070, м. Київ, Подільський район, вулиця Боричів Тік, буд. 30


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК №943, реєстраційний номер №13103668, видане Національною комісією з державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг 28.09.2017 року.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

Споживче кредитування - популярна фінансова послуга в Івано-Франківську, якою користується кожен третій житель з періодичністю один або два рази на місяць. Причини такої популярності мають різний характер, починаючи від оплати квитанції за комунальні послуги і закінчуючи покупкою побутової техніки або меблів. У другому випадку українці вважають за краще звертатися в банк за отриманням грошової позики. У першому їх вибором часто стають мікрофінансові організації (МФО).

Ці кредитно-фінансові структури ніж те нагадують мережу міні-банків, але на відміну від останніх, працюють виключно в сфері мікрокредитування. Останнім трендом є онлайн-кредитування, який, зокрема, задає компанія MyWallet. Переваг у такого способу обслуговування досить, і є сенс розглянути найяскравіші з них.

Переваги кредиту від MyWallet в Івано-Франківську

Споживче кредитування в самій своїй суті передбачає спрощені умови для позичальників. Але в залежності від того, хто видає, банк або МФО, умови можуть суттєво відрізнятися. Наприклад, для отримання позики в банку клієнтові потрібно надати:

 • довідку про доходи;
 • позитивну кредитну історію;
 • поручителів;
 • ліквідну майнову заставу.

Для значної кількості жителів Івано-Франківська виконання таких умови досить проблематично і може зайняти занадто багато часу, особливо якщо мова йде про термінову необхідність, такий як оплата медичних послуг або страховки. Моментальний кредит від MyWallet має спрощене оформлення для всіх потенційних позичальників.

Позика без довідки про доходи

Довідка про доходи - обов'язковий атрибут банківського кредиту на суму понад 30 000 гривень. Причина: підозрілість банку щодо клієнта. Насправді така підозрілість не безпідставна, але часто вона не дозволяє отримати позику цілком платоспроможним громадянам, які не мають офіційного оформлення. Змістом документа є дані про:

Позика онлайн в в Івано-Франківську

 • посаду позичальника на місці роботи;
 • трудовий стаж;
 • термін закінчення трудового договору;
 • середню зарплату за 2-3 останні місяці;
 • сумарний розмір заробітної плати за останній рік.
 •  

Отримати таку довідку не завжди можливо навіть офіційно працевлаштованим громадянам. Наприклад, якщо працівник проживає в Івано-Франківську, а підприємство розташоване в іншому місті України. Компанія MyWallet не вимагає від позичальників надання довідки про доходи, достатньо інформації про реальний трудовому заробіток.

 

Позика з поганою кредитною історією

Історія кредитів - дуже тендітна річ, яка може бути зіпсована одним непогашеним вчасно позикою або непорозумінням в банку. Дуже часто трапляється так, що причиною стає нечесна поведінка співробітників фінансової організації, які приховують від позичальника якусь неоплачену комісію. В результаті її сума швидко зростає через що нараховуються за прострочення штрафів і безповоротно псує кредитну історію.

Іншими причинами можуть стати:

 1. Заявки в різні банки.
 2. Судові тяжби.
 3. Перекредитування.
 4. Порука.
 5. Рефінансування.
 6. Низький баланс кредитної картки.

 

Компанія MyWallet з розумінням ставиться до таких ситуацій і не обмежує права мешканців Івано-Франківська з негативною історією позик на отримання миттєвого кредиту.

Кредит без поручителів

Порука стає необхідною, коли банк сумнівається в платоспроможності клієнта. Для закріплення відповідальності отримувача коштів і забезпечення гарантії їх повернення залучається третя особа. Укладається договір, згідно з яким відповідальність позичальника і його поручителя рівнозначна, і якщо перший не зможе або не захоче повернути взяту у банку суму, це повинен буде зробити другий. Чи варто говорити, що бажаючих розділити тягар виплати позики дуже мало.

MyWallet видає невеликі суми, від 1000 до 30 000 гривень на термін від 5 днів до 11 місяців тільки при наявності паспорта громадянина України та коду ІПН. Поручитель не потрібно. Якщо у позичальника виникнуть проблеми з погашенням позики, він завжди може скористатися послугою пролонгації і виплачувати тільки відсотки по кредиту.

Беззаставна позика в MyWallet

Майнова застава - найбільш стимулюючий механізм клієнта до повернення коштів. Використовується переважно в іпотечному або автокредитуванні, але застосовується і в споживчому секторі послуг. Наприклад, при видачі позик на освіту, будівництво або лікування. В останньому випадку банки найчастіше вимагають від позичальників надання ліквідної застави.

Умови оформлення та погашення кредиту MyWallet в Івано-Франківську залишаються демократичними для клієнтів з будь-якими фінансовими можливостями. Компанія не вимагає заставу, пропонуючи своїм клієнтам:

 • якісний онлайн-сервіс для оформлення і погашення кредитів;
 • швидке зарахування коштів на карту будь-якого українського банку;
 • можливість пролонгації терміну дії договору;
 • можливість погашати позику через особистий кабінет на сайті, будь-банківське відділення або термінал самообслуговування.

 

Такі переваги роблять кредит від MyWallet в Івано-Франківську більш вигідним, ніж банківські послуги, а оформити його можна не встаючи з-за комп'ютера, за допомогою планшета або смартфона.

Види кредитування

Ми зібрали найпопулярніші теми, види та напрямки кредитування за якими клієнти звертаються в наш сервіс. Ви можете подивитися і вибрати для себе відповідний вид.Кредит для бізнесу Кредит на покупку подарунка Онлайн кредит без застави Кредит для інвалідів Кредит на покупку ноутбука Кредит на купівлю мобільного телефону Кредит на комунальні послуги Кредит на будівництво житла Позика за паспортом Онлайн позика без довідки про доходи Швидкий кредит без поручителів Швидкий кредит с 18 лет Термінова мікропозика Швидка позика Кредит онлайн з поганою кредитною історією Кредит на операцію Кредит на стоматологічні послуги Кредит на заміну вікон Кредит на погашення боргу в банку Кредит матерям в декреті Кредит на побутову техніку Весільний кредит Кредит на ремонт авто Гроші в кредит на ремонт Онлайн кредит на подорож Кредит студентам Кредит пенсіонерам Онлайн заявка на споживчий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит на освіту Онлайн кредит на меблі Онлайн кредит на лікування Кредит на шубу. Де краще оформити позику Бiльше

Ви можете взяти кредит в інших містах

Компанія MyWallet працює на всій території України. Ви можете взяти онлайн-кредит не виходячи з дому в будь-якому регіоні (крім зони АТО та АРК).Кредит онлайн в Енергодарі Кредит онлайн у Фастові Кредит онлайн в Прилуках Кредит онлайн в Ніжині Кредит онлайн в Мукачево Кредит онлайн в Миргороді Кредит онлайн в Коростені Кредит онлайн в Кам'янець-Подільському Кредит онлайн в Шостці Кредит онлайн в Ірпені Кредит онлайн у Броварах Кредит онлайн Борисполі Кредит онлайн в Бердянську Кредит онлайн в Бердичеві Кредит онлайн в Олександрії Позика онлайн в Кременчуці Позика онлайн в Мелітополі Позика онлайн в Умані Позика онлайн в Ужгороді Позика онлайн в Тернополі Позика онлайн в Сумах Позика онлайн в Рівному Позика онлайн в Конотопі Позика онлайн в в Івано-Франківську Позика онлайн в Білій Церкві Позика онлайн в Вінниці Позика онлайн в Кропивницькому Позика онлайн у Львові Позика онлайн в Дніпрі Позика онлайн в Чернівцях Позика онлайн в Чернігові Позика онлайн в Черкасах Позика онлайн в Житомирі Позика онлайн в Запоріжжі Позика онлайн в Києві Позика онлайн в Кривому Розі Позика онлайн в Луцьку Позика онлайн в Маріуполі Позика онлайн в Миколаєві Позика онлайн в Нікополі Позика онлайн в Одесі Позика онлайн в Павлограді Позика онлайн в Полтаві Позика онлайн в Харкові Позика онлайн в Херсоні Позика онлайн в Хмельницькому Бiльше