? Как получить кредит?

Кредит онлайн Борисполі

До 30 000 гривень за 20 хвилин . Без застав, поручителів і додаткових документів.
Головна - Кредит онлайн Борисполі

Переваги компанії MyWallet

Кредит онлайн Борисполі - 2 | MyWallet

Немає комісій, штрафів та прихованих платежів

Кредит онлайн Борисполі - 3 | MyWallet

Сервіс працює 24/7. Отримуйте гроші цілодобово за кілька хвилин!

Кредит онлайн Борисполі - 4 | MyWallet

Можливість взяти до 30 000 під 1% в день на термін до 3 місяців(ануїтет)

Чому варто взяти кредит саме у нас
Mywallet Інші МФО
Ставка для нових клієнтів 0.1% Ставка до 3%
Термін позики від 5 днів до 3 місяців Термін позики від 5 днів до 30 днів
Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1% в день Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1,5-2% в день
Сервіс працює цілодобово без перерв та вихідних. Графік роботи з 9:00 до 18:00
Зниження ставки для постійних клієнтів. Наявність вигідних промокодів зі знижками Відсутність знижок для постійних клієнтів

Дивитись відео

Вимоги для отримання кредиту

Кредит онлайн Борисполі - 5 | MyWallet

Бути старше
18 років

Кредит онлайн Борисполі - 6 | MyWallet

Паспорт
і код ІПН

Кредит онлайн Борисполі - 7 | MyWallet

Карта будь-якого
банку

Кредит онлайн Борисполі - 8 | MyWallet

Мобільний
телефон

Відповідальність і гарантія безпеки

 • Державні ліцензії та сертифікати на надання послуг з кредитування
 • Захист персональних даних підтверджена сертифікатом Comodo Positive
 • Захист банківських даних підтверджена сертифікатом PCI DSS і системою Platon

Як погасити кредит

Кредит онлайн Борисполі - 10 | MyWallet
В особистому кабінеті MyWallet

Ви можете погасити кредит в особистому кабінеті на сайті за допомоги власної банківської карти

Кредит онлайн Борисполі - 11 | MyWallet
В будь-якому банкові за рахунком

Ви можете погасити кредит в будь-якому банкові або інтернет банкінгу за реквізитами компанії

Кредит онлайн Борисполі - 12 | MyWallet
У платіжному терміналі

Ви можете погасити кредит в платіжних терміналах Вашого міста.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

Мобільний додаток

 • Зручний додаток для операційних систем iOS і Android Ви можете завантажити додаток на будь-який смартфон
 • Просте оформлення онлайн-кредиту по всій Україні У 2 кліка Ви зможете оформити кредит в будь-який час і в будь-якому місці
Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в App Store Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в Play Market

Нам довіряють сотні людей

Кредит онлайн Борисполі - 14 | MyWallet
Анастасия
Я - фрілансер, працюю фотографом на весіллях, заходах і просто на замовлення. І так вийшло, що, збираючись виїжджати на зйомку у мене випав з рук об'єктив. Запасного у мене не було, а зйомку скасувати було вже не можна. Я не розгубилася і всього за 20 хвилин взяла кредит в MyWallet. Фотки на новий об'єктив стали ще краще, а кредит повернула відразу через пару днів. Дуже зручно, всім рекомендую.
Кредит онлайн Борисполі - 15 | MyWallet
Ольга
Нещодавно закінчила університет і приступила до першої серйозної работе.Зарплата у мене ще не сильно велика, під кінець місяця не вистачає кілька сотень гривень. Тому я користуюся сервісом MyWallet де за лічені хвилини можу отримати гроші на карту. При невеликій сумі на кілька днів я переплачую зовсім копійки, думаю це краще, ніж позичати у друзів. Всім раджу.
Кредит онлайн Борисполі - 16 | MyWallet
Надежда
Я мама. Маючи дитину постійно з'являються незаплановані витрати. Нещодавно сказали, що в дитячий сад треба здати 1500 гривень, я вже не знала, що робити, але подруга порадила MyWallet. Я швидко оформила заявку і мені її тут же схвалили. Через тиждень чоловік без проблем зміг його погасити в найближчому терміналі. Всім радимо якщо терміново потрібні гроші.
Кредит онлайн Борисполі - 17 | MyWallet
Глеб
Дуже захоплююся моделюванням різної історичної техніки - танки, літаки, кораблі. І нещодавно в одному з магазинів де я купую деталі і запчастини була велика розпродаж. Я відразу зрозумів, що мені не вистачить грошей на покупку, тому звернувся за кредитом до компанії MyWallet. Швидко оформив кредит і зміг купити все необхідне. Велике спасибі.

Відсоткові ставки кредитів

Терміни погашення кредиту на MyWallet

Мінімальний термін погашення боргу становить 5 днів. Максимальний термін погашення миттєвого кредиту для фізичних осіб становить 30 днів, кредиту для підприємців до 11 місяців. Максимальна річна відсоткова ставка, що включає позичковий відсоток, а також всі інші комісії і витрати за рік становить 730%.


Приклад розрахунку відсоткової ставки

При оформленні першого кредиту – 1000 грн на 10 днів, сума до оплати складе 1600 грн. При цьому максимальна річна відсоткова ставка APR – 730%. Ми припиняємо нарахування відсотків через 90 днів після прострочення по кредиту. Тому Вам в будь-якому випадку не доведеться повертати в рази більше, ніж Ви позичили. * Перший кредит за ставкою 0,1% видається на перші 5 днів, далі по кредиту нараховується ставка 2,0% в день


Контактна інформація

© 2018 ЄДРПОУ 41336730, Місцезнаходження: Україна, 04070, м. Київ, Подільський район, вулиця Боричів Тік, буд. 30


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК №943, реєстраційний номер №13103668, видане Національною комісією з державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг 28.09.2017 року.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

Отримати кредит під мінімальні відсотки не можливо, скажуть ті, хто зв'язувався тільки з банками, адже саме там відсотки за користування кредитом можуть виростати просто на очах. Звичайно, з такими відсотками можна запросто зануритися в вічні борги і не виплатити позику навіть через 50 років.

Але не варто засмучуватися раніше часу, адже на сьогоднішній день можна оформити позику майже даром в мікрокредитній компанії. На території України таких сервісів з надання мікрокредитів вже дуже багато, але найпопулярнішим серед всіх є MyWallet. Даний сервіс надає можливість отримати позику за все під 0,01% за добу.

Оформити кредит в Борисполі під 0,01%

Оформити позику можна в багатьох містах України та Бориспіль не виняток. Кожен новий клієнт сервісу Май Валлет має можливість оформити позику до 10 000 гривень на період до 30-ти днів всього під 0,01%. Це означає, що якщо позичальник візьме позику на суму в 3 000 гривень і на 30 днів, то в підсумку йому необхідно буде сплатити за користування кредитом та відсотки всього 3 009 гривень, що дуже мало в порівнянні з іншими фінансовими сервісами.

Необхідну суму можна отримати після того, як виконати кілька швидких і легких кроків:

 • Користувачеві необхідно пройти реєстрацію і заповнити невелику анкету, де потрібно вказати ПІБ, номер телефону, адреса електронної пошти. На номер телефону позичальника прийде код активації до особистого кабінету.
 • Далі потрібно зробити вхід в особистий кабінет і заповнити заявку на оформлення кредиту. Тут потрібно буде вказати паспортні дані, ідентифікаційного коду, і інформацію з банківської карти на яку потім і будуть перераховані гроші.
 • Після того, як заява заповнена потрібно вказати суму і терміни користування кредитом. Потім заяву перевірять на справжність інформації співробітники сервісу. Це всього лише формальність, після якої протягом 30-ти хвилин користувач отримати зазначену раніше суму відразу на свою банківську карту.

 Все дуже просто і швидко. А головне, що такий кредит можуть отримати всі, хто старше 18-ти років. Всього 30 хвилин і необхідна сума з'явиться на банківській картці без зайвої метушні.

Переваги онлайн-сервісу МайВаллет

Ось кілька основних переваг, які роблять сервіс Май Валлет ще більш популярним:

 1. Кредит в сервісі можуть оформити: студенти, пенсіонери, ті, хто в декреті, безробітні;
 2. Отримати позику можна без довідки про доходи;
 3. Без офіційного працевлаштування;
 4. Оформити кредит можна всього за 30 хвилин в будь-який час доби в режимі 24/7;
 5. Самі мінімальні відсотки з усіх можливих;
 6. Кожен клієнт може довіряти сервісу свої особисті дані, адже вони будуть захищені за законодавством України;
 7. Оплатити кредит можна кількома способами: через касу банку України, через термінал з самообслуговування, в особистому кабінеті користувача.

У клієнтів є можливість також продовжити позику, головне виплатити спочатку "тіло" кредиту, а потім і відсотки. Все дуже просто, швидко і найголовніше вигідно.

Мінімальні відсотки тільки від My Wallet

Разом з онлайн-сервісом МайВаллет кожен житель Борисполя має можливість оформити позику без надання довідки про доходи, офіційного працевлаштування та багатьох інших документів, які дуже складно дістати. Оформити позику можна всього за 30 хвилин, а якщо клієнт звертається не в перший раз, то необхідну суму можна отримати і за 10 хвилин.

Проходьте реєстрацію на сайті mywallet.net.ua і переконайтеся самі, що це дійсно самий вигідний сервіс по онлайн-кредитування.

Види кредитування

Ми зібрали найпопулярніші теми, види та напрямки кредитування за якими клієнти звертаються в наш сервіс. Ви можете подивитися і вибрати для себе відповідний вид.Кредит для бізнесу Кредит на покупку подарунка Онлайн кредит без застави Кредит для інвалідів Кредит на покупку ноутбука Кредит на купівлю мобільного телефону Кредит на комунальні послуги Кредит на будівництво житла Позика за паспортом Онлайн позика без довідки про доходи Швидкий кредит без поручителів Швидкий кредит с 18 лет Термінова мікропозика Швидка позика Кредит онлайн з поганою кредитною історією Кредит на операцію Кредит на стоматологічні послуги Кредит на заміну вікон Кредит на погашення боргу в банку Кредит матерям в декреті Кредит на побутову техніку Весільний кредит Кредит на ремонт авто Гроші в кредит на ремонт Онлайн кредит на подорож Кредит студентам Кредит пенсіонерам Онлайн заявка на споживчий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит на освіту Онлайн кредит на меблі Онлайн кредит на лікування Кредит на шубу. Де краще оформити позику Бiльше

Ви можете взяти кредит в інших містах

Компанія MyWallet працює на всій території України. Ви можете взяти онлайн-кредит не виходячи з дому в будь-якому регіоні (крім зони АТО та АРК).Кредит онлайн в Енергодарі Кредит онлайн у Фастові Кредит онлайн в Прилуках Кредит онлайн в Ніжині Кредит онлайн в Мукачево Кредит онлайн в Миргороді Кредит онлайн в Коростені Кредит онлайн в Кам'янець-Подільському Кредит онлайн в Шостці Кредит онлайн в Ірпені Кредит онлайн у Броварах Кредит онлайн Борисполі Кредит онлайн в Бердянську Кредит онлайн в Бердичеві Кредит онлайн в Олександрії Позика онлайн в Кременчуці Позика онлайн в Мелітополі Позика онлайн в Умані Позика онлайн в Ужгороді Позика онлайн в Тернополі Позика онлайн в Сумах Позика онлайн в Рівному Позика онлайн в Конотопі Позика онлайн в в Івано-Франківську Позика онлайн в Білій Церкві Позика онлайн в Вінниці Позика онлайн в Кропивницькому Позика онлайн у Львові Позика онлайн в Дніпрі Позика онлайн в Чернівцях Позика онлайн в Чернігові Позика онлайн в Черкасах Позика онлайн в Житомирі Позика онлайн в Запоріжжі Позика онлайн в Києві Позика онлайн в Кривому Розі Позика онлайн в Луцьку Позика онлайн в Маріуполі Позика онлайн в Миколаєві Позика онлайн в Нікополі Позика онлайн в Одесі Позика онлайн в Павлограді Позика онлайн в Полтаві Позика онлайн в Харкові Позика онлайн в Херсоні Позика онлайн в Хмельницькому Бiльше