? Как получить кредит?

Кредит на будівництво житла

До 15 000 гривень за 20 хвилин . Без застав, поручителів і додаткових документів.
Головна - Кредит на будівництво житла

Переваги компанії MyWallet

Кредит на будівництво житла - 2 | MyWallet

Немає комісій, штрафів та прихованих платежів

Кредит на будівництво житла - 3 | MyWallet

Сервіс працює 24/7. Отримуйте гроші цілодобово за кілька хвилин!

Кредит на будівництво житла - 4 | MyWallet

Можливість взяти до 30 000 під 1% в день на термін до 3 місяців(ануїтет)

Чому варто взяти кредит саме у нас
Mywallet Інші МФО
Ставка для нових клієнтів 0.1% Ставка до 3%
Термін позики від 5 днів до 3 місяців Термін позики від 5 днів до 30 днів
Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1% в день Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1,5-2% в день
Сервіс працює цілодобово без перерв та вихідних. Графік роботи з 9:00 до 18:00
Зниження ставки для постійних клієнтів. Наявність вигідних промокодів зі знижками Відсутність знижок для постійних клієнтів

Дивитись відео

Вимоги для отримання кредиту

Кредит на будівництво житла - 5 | MyWallet

Бути старше
18 років

Кредит на будівництво житла - 6 | MyWallet

Паспорт
і код ІПН

Кредит на будівництво житла - 7 | MyWallet

Карта будь-якого
банку

Кредит на будівництво житла - 8 | MyWallet

Мобільний
телефон

Відповідальність і гарантія безпеки

 • Державні ліцензії та сертифікати на надання послуг з кредитування
 • Захист персональних даних підтверджена сертифікатом Comodo Positive
 • Захист банківських даних підтверджена сертифікатом PCI DSS і системою Platon

Як погасити кредит

Кредит на будівництво житла - 10 | MyWallet
В особистому кабінеті MyWallet

Ви можете погасити кредит в особистому кабінеті на сайті за допомоги власної банківської карти

Кредит на будівництво житла - 11 | MyWallet
В будь-якому банкові за рахунком

Ви можете погасити кредит в будь-якому банкові або інтернет банкінгу за реквізитами компанії

Кредит на будівництво житла - 12 | MyWallet
У платіжному терміналі

Ви можете погасити кредит в платіжних терміналах Вашого міста.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

Мобільний додаток

 • Зручний додаток для операційних систем iOS і Android Ви можете завантажити додаток на будь-який смартфон
 • Просте оформлення онлайн-кредиту по всій Україні У 2 кліка Ви зможете оформити кредит в будь-який час і в будь-якому місці
Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в App Store Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в Play Market

Нам довіряють сотні людей

Кредит на будівництво житла - 14 | MyWallet
Анастасия
Я - фрілансер, працюю фотографом на весіллях, заходах і просто на замовлення. І так вийшло, що, збираючись виїжджати на зйомку у мене випав з рук об'єктив. Запасного у мене не було, а зйомку скасувати було вже не можна. Я не розгубилася і всього за 20 хвилин взяла кредит в MyWallet. Фотки на новий об'єктив стали ще краще, а кредит повернула відразу через пару днів. Дуже зручно, всім рекомендую.
Кредит на будівництво житла - 15 | MyWallet
Ольга
Нещодавно закінчила університет і приступила до першої серйозної работе.Зарплата у мене ще не сильно велика, під кінець місяця не вистачає кілька сотень гривень. Тому я користуюся сервісом MyWallet де за лічені хвилини можу отримати гроші на карту. При невеликій сумі на кілька днів я переплачую зовсім копійки, думаю це краще, ніж позичати у друзів. Всім раджу.
Кредит на будівництво житла - 16 | MyWallet
Надежда
Я мама. Маючи дитину постійно з'являються незаплановані витрати. Нещодавно сказали, що в дитячий сад треба здати 1500 гривень, я вже не знала, що робити, але подруга порадила MyWallet. Я швидко оформила заявку і мені її тут же схвалили. Через тиждень чоловік без проблем зміг його погасити в найближчому терміналі. Всім радимо якщо терміново потрібні гроші.
Кредит на будівництво житла - 17 | MyWallet
Глеб
Дуже захоплююся моделюванням різної історичної техніки - танки, літаки, кораблі. І нещодавно в одному з магазинів де я купую деталі і запчастини була велика розпродаж. Я відразу зрозумів, що мені не вистачить грошей на покупку, тому звернувся за кредитом до компанії MyWallet. Швидко оформив кредит і зміг купити все необхідне. Велике спасибі.

Відсоткові ставки кредитів

Терміни погашення кредиту на MyWallet

Мінімальний термін погашення боргу становить 5 днів. Максимальний термін погашення миттєвого кредиту для фізичних осіб становить 30 днів, кредиту для підприємців до 11 місяців. Максимальна річна відсоткова ставка, що включає позичковий відсоток, а також всі інші комісії і витрати за рік становить 730%.


Приклад розрахунку відсоткової ставки

При оформленні першого кредиту – 1000 грн на 10 днів, сума до оплати складе 1600 грн. При цьому максимальна річна відсоткова ставка APR – 730%. Ми припиняємо нарахування відсотків через 90 днів після прострочення по кредиту. Тому Вам в будь-якому випадку не доведеться повертати в рази більше, ніж Ви позичили. * Перший кредит за ставкою 0,1% видається на перші 5 днів, далі по кредиту нараховується ставка 2,0% в день


Контактна інформація

© 2018 ЄДРПОУ 41336730, Місцезнаходження: Україна, 04070, м. Київ, Подільський район, вулиця Боричів Тік, буд. 30


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК №943, реєстраційний номер №13103668, видане Національною комісією з державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг 28.09.2017 року.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші
Кредит на будівництво

Кредитування будівництва - поширена практика, що дозволяє збільшити темпи та обсяги зведення житлових і нежитлових об'єктів. Як правило, коли мова заходить про фінансування в будівництво, мається на увазі іпотечна позика, яка є для частини громадян України єдиним варіантом придбати власне житло. Однак на даний момент пільгові програми на покупку і будівництво житла не передбачені в державному бюджеті, що змушує українців самим шукати кошти на зведення будинку, перепланування квартири та інше. Для таких цілей більше підходить мікрокредитування в МФО (фінансових організаціях), що надають експрес-кредити на «прозорих» умовах під фіксований відсоток.

 

Проблеми державного кредитування будівництва

У 2018 році багато фінансові експерти очікують нарощування видачі іпотечних позик як для юридичних, так і для фізичних осіб. Одночасно з цим, згідно зі звітом Національного банку України, обсяг банківських коштів за більшістю довгостроковим і середньостроковим позиках продовжують скорочуватися. З 88 існуючих в Україні фінансових установ видають кредити юридичним особам за все приблизно півтора десятка, а фізичним - близько п'яти.

 

За даними статистики дослідного інституту «GfK Україна» найглибше падіння кредитування населення було зафіксовано в 2016 році, коли обсяг позикових коштів скоротився майже на 8,5% в порівнянні з аналогічними показниками минулого року. Сума заборгованості фізичних осіб перед банками становить близько 90 млрд. грн, з яких майже 50 млрд грн видані комерційними банками. Такі фактори є основною причиною того, що видача кредитів на будівництво житла скоротилася майже на 17%, а середня річна процентна ставка коливається в районі 30%.

 

У підсумку на початок 2018 року банки видають позики, в основному тільки на поточні витрати, а їх сума варіюється від 5 до 30 тисяч гривень. Незважаючи на це, навіть отримання споживчого кредиту вимагає надання таких документів як:

 • довідка про офіційному рівні доходів;
 • позитивна кредитна історія терміном від 2-х років;
 • рухоме або нерухоме ліквідне майно для застави;
 • надання платоспроможного поручителя.

Виконання таких вимог під силу не кожному, тому все більше українців воліють звертатися в мікрофінансову компанію MyWallet, яка надає кредит на будівництво будинку або дачі швидко і з мінімальним набором документів.

 

Особливості оформлення позики

Кредит на будівництво житлаВзяти кредит на будівництво в MyWallet може кожен громадянин України віком від 18 до 65 років. Для цього потрібно зайти на сайт компанії і зареєструвати особистий кабінет, надавши:

 • паспортні данні;
 • код ІПН;
 • номер мобільного телефону;
 • номер банківської карти.

Після відправлення анкети на розгляд, відповідь приходить протягом 20 хвилин і, якщо позика схвалена, засоби миттєво зараховуються на карту. Суму і термін виплати позики встановлює клієнт, виходячи з міркувань зручності і своїх фінансових можливостей. Мінімальний розмір кредиту становить 100 гривень, а максимальний - 15 000, але при першому зверненні доступна для отримання сума не перевищує 4000 гривень. Для подачі заявки від клієнта не потрібно додаткових документів, крім тих, що вказані вище, а оформити позику в MyWallet можуть:

 • молоді люди у віці від 18 років;
 • неофіційно працевлаштовані громадяни;
 • матері в декреті;
 • позичальники з поганою кредитною історією;
 • фрілансери;
 • пенсіонери до 65 років.

Компанія пропонує всім однаково вигідні умови обслуговування і не обмежує коло своїх потенційних позичальників виходячи з їх рівня доходу.

 

Можливості погашення кредит на будівництво від MyWallet

Компанія надає послуги кредитування через онлайн-сервіс на сайті, що дозволяє подати заявку і отримати позику на карту з будь-якого міста України: Києва, Одеси, Харкова, Дніпра та інших. Щоб повернення позики був швидким і зручним, MyWallet пропонує проводити оплату через:

 • особистий кабінет на сайті в режимі онлайн;
 • термінал самообслуговування;
 • банківське відділення.

Кожен клієнт має право сам вибирати найбільш зручний для себе спосіб, однак перевагу частіше віддається оплаті в режимі онлайн через особистий кабінет, так як вона дозволяє проводити платежі, не виходячи з дому. Для цього потрібно ввести дані карти і визначити суму переказу з урахуванням відсотків по кредиту. Після перекладу гроші миттєво надходять на рахунок компанії і заборгованість списується.

 

Термінали самообслуговування підходять для виплати боргу по кредиту готівкою, якщо провести оплату через інтернет неможливо. Щоб переказати кошти на рахунок MyWallet, потрібно в меню апарату вибрати розділ «Банки і страхування», а потім перейти до підрозділу «Банки», де вказати суму переказу. Обслуговування позики через банківське відділення підійде людям у віці, не розуміються в інтернет-сервісах або тим, хто тимчасово не має доступу до інтернету. Єдине варто враховувати, що переказ грошей на рахунок компанії не через відділення банків-партнерів MyWallet може займати від 1 до 3 днів, що не підходить для погашення позики в крайні терміни або його пролонгації.

 

Переваги кредиту на будівництво від MyWallet

Надаючи миттєві позики на карту, компанія робить це якісно і на вигідних умовах. Крім цього клієнт отримує:

 • швидке оформлення і зарахування грошей на карту;
 • низький відсоток за позикою (0% для нових користувачів та 1,6% в день для постійних);
 • відсутність прихованих комісій і додаткових платежів;
 • бонуси при регулярному обслуговуванні;
 • можливість пролонгації терміну погашення;
 • широкий вибір інструментів для обслуговування позики;
 • можливість виплати і отримання коштів 24 години на добу;
 • доступність онлайн-сервісу з будь-якого пристрою.

Кредит на будівництво або реконструкцію від компанії MyWallet не дозволить купити квартиру або побудувати будинок, але стане підмогою у вирішенні невеликих фінансових проблем, допоможе владнати проблеми з документами, купити будматеріали, оплатити послуги архітектора та інше.

Види кредитування

Ми зібрали найпопулярніші теми, види та напрямки кредитування за якими клієнти звертаються в наш сервіс. Ви можете подивитися і вибрати для себе відповідний вид.Кредит для бізнесу Кредит на покупку подарунка Онлайн кредит без застави Кредит для інвалідів Кредит на покупку ноутбука Кредит на купівлю мобільного телефону Кредит на комунальні послуги Кредит на будівництво житла Позика за паспортом Онлайн позика без довідки про доходи Швидкий кредит без поручителів Швидкий кредит с 18 лет Термінова мікропозика Швидка позика Кредит онлайн з поганою кредитною історією Кредит на операцію Кредит на стоматологічні послуги Кредит на заміну вікон Кредит на погашення боргу в банку Кредит матерям в декреті Кредит на побутову техніку Весільний кредит Кредит на ремонт авто Гроші в кредит на ремонт Онлайн кредит на подорож Кредит студентам Кредит пенсіонерам Онлайн заявка на споживчий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит на освіту Онлайн кредит на меблі Онлайн кредит на лікування Кредит на шубу. Де краще оформити позику Бiльше

Ви можете взяти кредит в інших містах

Компанія MyWallet працює на всій території України. Ви можете взяти онлайн-кредит не виходячи з дому в будь-якому регіоні (крім зони АТО та АРК).Кредит онлайн в Енергодарі Кредит онлайн у Фастові Кредит онлайн в Прилуках Кредит онлайн в Ніжині Кредит онлайн в Мукачево Кредит онлайн в Миргороді Кредит онлайн в Коростені Кредит онлайн в Кам'янець-Подільському Кредит онлайн в Шостці Кредит онлайн в Ірпені Кредит онлайн у Броварах Кредит онлайн Борисполі Кредит онлайн в Бердянську Кредит онлайн в Бердичеві Кредит онлайн в Олександрії Позика онлайн в Кременчуці Позика онлайн в Мелітополі Позика онлайн в Умані Позика онлайн в Ужгороді Позика онлайн в Тернополі Позика онлайн в Сумах Позика онлайн в Рівному Позика онлайн в Конотопі Позика онлайн в в Івано-Франківську Позика онлайн в Білій Церкві Позика онлайн в Вінниці Позика онлайн в Кропивницькому Позика онлайн у Львові Позика онлайн в Дніпрі Позика онлайн в Чернівцях Позика онлайн в Чернігові Позика онлайн в Черкасах Позика онлайн в Житомирі Позика онлайн в Запоріжжі Позика онлайн в Києві Позика онлайн в Кривому Розі Позика онлайн в Луцьку Позика онлайн в Маріуполі Позика онлайн в Миколаєві Позика онлайн в Нікополі Позика онлайн в Одесі Позика онлайн в Павлограді Позика онлайн в Полтаві Позика онлайн в Харкові Позика онлайн в Херсоні Позика онлайн в Хмельницькому Бiльше