? Как получить кредит?

Кредит на стоматологічні послуги

До 15 000 гривень за 20 хвилин . Без застав, поручителів і додаткових документів.
Головна - Кредит на стоматологічні послуги

Переваги компанії MyWallet

Кредит на стоматологічні послуги - 2 | MyWallet

Немає комісій, штрафів та прихованих платежів

Кредит на стоматологічні послуги - 3 | MyWallet

Сервіс працює 24/7. Отримуйте гроші цілодобово за кілька хвилин!

Кредит на стоматологічні послуги - 4 | MyWallet

Можливість взяти до 30 000 під 1% в день на термін до 11 місяців(ануїтет)

Чому варто взяти кредит саме у нас
Mywallet Інші МФО
Ставка для нових клієнтів 0.1% Ставка до 3%
Термін позики від 5 днів до 11 місяців Термін позики від 5 днів до 30 днів
Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1% в день Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1,5-2% в день
Сервіс працює цілодобово без перерв та вихідних. Графік роботи з 9:00 до 18:00
Зниження ставки для постійних клієнтів. Наявність вигідних промокодів зі знижками Відсутність знижок для постійних клієнтів

Дивитись відео

Вимоги для отримання кредиту

Кредит на стоматологічні послуги - 5 | MyWallet

Бути старше
18 років

Кредит на стоматологічні послуги - 6 | MyWallet

Паспорт
і код ІПН

Кредит на стоматологічні послуги - 7 | MyWallet

Карта будь-якого
банку

Кредит на стоматологічні послуги - 8 | MyWallet

Мобільний
телефон

Відповідальність і гарантія безпеки

 • Державні ліцензії та сертифікати на надання послуг з кредитування
 • Захист персональних даних підтверджена сертифікатом Comodo Positive
 • Захист банківських даних підтверджена сертифікатом PCI DSS і системою Platon

Як погасити кредит

Кредит на стоматологічні послуги - 10 | MyWallet
В особистому кабінеті MyWallet

Ви можете погасити кредит в особистому кабінеті на сайті за допомоги власної банківської карти

Кредит на стоматологічні послуги - 11 | MyWallet
В будь-якому банкові за рахунком

Ви можете погасити кредит в будь-якому банкові або інтернет банкінгу за реквізитами компанії

Кредит на стоматологічні послуги - 12 | MyWallet
У платіжному терміналі

Ви можете погасити кредит в платіжних терміналах Вашого міста.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

Мобільний додаток

 • Зручний додаток для операційних систем iOS і Android Ви можете завантажити додаток на будь-який смартфон
 • Просте оформлення онлайн-кредиту по всій Україні У 2 кліка Ви зможете оформити кредит в будь-який час і в будь-якому місці
Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в App Store Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в Play Market

Нам довіряють сотні людей

Кредит на стоматологічні послуги - 14 | MyWallet
Анастасия
Я - фрілансер, працюю фотографом на весіллях, заходах і просто на замовлення. І так вийшло, що, збираючись виїжджати на зйомку у мене випав з рук об'єктив. Запасного у мене не було, а зйомку скасувати було вже не можна. Я не розгубилася і всього за 20 хвилин взяла кредит в MyWallet. Фотки на новий об'єктив стали ще краще, а кредит повернула відразу через пару днів. Дуже зручно, всім рекомендую.
Кредит на стоматологічні послуги - 15 | MyWallet
Ольга
Нещодавно закінчила університет і приступила до першої серйозної работе.Зарплата у мене ще не сильно велика, під кінець місяця не вистачає кілька сотень гривень. Тому я користуюся сервісом MyWallet де за лічені хвилини можу отримати гроші на карту. При невеликій сумі на кілька днів я переплачую зовсім копійки, думаю це краще, ніж позичати у друзів. Всім раджу.
Кредит на стоматологічні послуги - 16 | MyWallet
Надежда
Я мама. Маючи дитину постійно з'являються незаплановані витрати. Нещодавно сказали, що в дитячий сад треба здати 1500 гривень, я вже не знала, що робити, але подруга порадила MyWallet. Я швидко оформила заявку і мені її тут же схвалили. Через тиждень чоловік без проблем зміг його погасити в найближчому терміналі. Всім радимо якщо терміново потрібні гроші.
Кредит на стоматологічні послуги - 17 | MyWallet
Глеб
Дуже захоплююся моделюванням різної історичної техніки - танки, літаки, кораблі. І нещодавно в одному з магазинів де я купую деталі і запчастини була велика розпродаж. Я відразу зрозумів, що мені не вистачить грошей на покупку, тому звернувся за кредитом до компанії MyWallet. Швидко оформив кредит і зміг купити все необхідне. Велике спасибі.

Відсоткові ставки кредитів

Терміни погашення кредиту на MyWallet

Мінімальний термін погашення боргу становить 5 днів. Максимальний термін погашення миттєвого кредиту для фізичних осіб становить 30 днів, кредиту для підприємців до 11 місяців. Максимальна річна відсоткова ставка, що включає позичковий відсоток, а також всі інші комісії і витрати за рік становить 730%.


Приклад розрахунку відсоткової ставки

При оформленні першого кредиту – 1000 грн на 10 днів, сума до оплати складе 1600 грн. При цьому максимальна річна відсоткова ставка APR – 730%. Ми припиняємо нарахування відсотків через 90 днів після прострочення по кредиту. Тому Вам в будь-якому випадку не доведеться повертати в рази більше, ніж Ви позичили. * Перший кредит за ставкою 0,1% видається на перші 5 днів, далі по кредиту нараховується ставка 2,0% в день


Контактна інформація

© 2018 ЄДРПОУ 41336730, Місцезнаходження: Україна, 04070, м. Київ, Подільський район, вулиця Боричів Тік, буд. 30


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК №943, реєстраційний номер №13103668, видане Національною комісією з державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг 28.09.2017 року.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші
Кредит на лікування зубів

Стоматологія - це одна з найбільш популярних медичних послуг, тому і ціни на неї досить високі. Вартість залежить від складності, але в середньому лікування одного зуба обходиться в 1000 гривень, що не по кишені більшості жителів України. З огляду на це, багато стоматологічних клінік Києва та інших міст пропонують своїм пацієнтам розстрочку на деякі види послуг. Таке кредитування тимчасово вирішує проблему, але після проведення необхідних процедур залишає позичальникові значну суму для оплати, що накопичилася за період його непрацездатності. Альтернативою цьому може стати кредит на лікування зубів в компанії MyWallet, яка надає мікропозики в режимі онлайн і зараховує кошти на карту.

Які стоматологічні послуги покриває експрес-кредит

Як і інші види медичних процедур, лікування зубів має безліч варіантів, кожен з яких відрізняється складністю і вартістю. Найпоширенішими, на які українці беруть кредити, є:

 • пломбування;
 • протезування;
 • імплантація;
 • видалення;
 • установка брекет-системи;
 • відбілювання.

Пломбування - найбільш часта процедура, що передбачає заміну природного кісткового матеріалу зуба штучним. Схожий характер, але в більш серйозній формі, являється протезування. Необхідність повної заміни одного або декількох зубів обходиться українцям в 2-4 тисячі гривень. З огляду на те, що основною категорією громадян, які її потребують, є люди похилого віку, рівень попиту на стоматологічні кредити залишається досить високим.

Жодна з представлених процедур не виконується відокремлено і передбачає залучення одночасно різних типів стоматологічних робіт. Наприклад, пломбування не виконується без видалення та чистки. Це може бути видалення нервів, частини зуба або окістя. Більшість маніпуляцій потребує анестезії, використанні бормашин та іншої апаратури, необхідної для якісного проведення процедур. Все це і становить вартість послуги, але в деяких випадках додаткові витрати можуть перевищувати ціну основний процедури.

Взяти експрес-кредит на стоматологію в MyWallet можна в будь-який час, покриваючи будь-яку з вищенаведених стоматологічних послуг, що надаються в приватній або державній клініці. Крім цього, на відміну від розстрочки або споживчого банківського позики, він не обмежує позичальника у виборі місця лікування і переліку процедур, дозволяючи подбати про здоров'я зубів в повній мірі.

Особливості оформлення кредиту в MyWallet

Кредит на стоматологічні послугиКомпанія пропонує потенційним позичальникам обслуговування в режимі онлайн, позбавляючи від необхідності кудись йти, стояти в чергах або чекати письмової відповіді. Для оформлення заявки на отримання мікрокредиту потрібно зайти на сайт організації, де вказати персональні дані такі, як:

 • ім'я прізвище по батькові;
 • число, місяць, рік народження;
 • адреса прописки;
 • код ІПП;
 • номер мобільного телефону.

Цей маленький список необхідних даних дуже відрізняється від того, що потрібно при оформленні кредиту в банку, де від позичальника потрібна довідка про доходи, хороша кредитна історія, наявність поручителів і заставне майно.

Після заповнення заявки вона відправляється на розгляд співробітниками MyWallet, які дають відповідь протягом 20-и хвилин, і, якщо він позитивний, переводять гроші на банківську карту.

Умови погашення кредиту

Для того, щоб зробити виплату позики простою і необтяжливою, компанія пропонує своїм клієнтам відразу кілька інструментів для його обслуговування:
1.Особистий кабінет на сайті в режимі онлайн.
2.Термінал самообслуговування.
3.Банківське відділення.

Позичальник може вибрати будь-який варіант для оплати кредиту, але найбільш швидким і зручним залишається онлайн-обслуговування через особистий кабінет на сайті MyWallet. Погашаючи кредит на лікування зубів таким чином, клієнт отримує миттєве повідомлення про зарахування коштів на рахунок компанії, а також має можливість проводити операції перебуваючи в будь-якому місті України.

Переваги позики на лікування зубів від MyWallet

Працюючи в сфері експрес-кредитування онлайн, компанія пропонує своїм клієнтам не тільки якісне обслуговування з швидким зарахуванням грошей на карту, але і:

 • прийнятну плату за користування позикою;
 • можливість вибору терміну погашення кредиту;
 • право пролонгації позики;
 • «прозорі» умови кредитування;
 • цілодобову роботу онлайн-сервісу для обслуговування позики;
 • доступність кредитів з будь-якої точки України.

Потребуючи якісне лікування зубів, не варто відкладати візит до лікаря, якщо не вистачає грошей для оплати всіх необхідних процедур. Допомогти вирішити фінансові труднощі може кредит від компанії MyWallet, видатний на умовах позичальника і для його вигоди.

Види кредитування

Ми зібрали найпопулярніші теми, види та напрямки кредитування за якими клієнти звертаються в наш сервіс. Ви можете подивитися і вибрати для себе відповідний вид.Кредит для бізнесу Кредит на покупку подарунка Онлайн кредит без застави Кредит для інвалідів Кредит на покупку ноутбука Кредит на купівлю мобільного телефону Кредит на комунальні послуги Кредит на будівництво житла Позика за паспортом Онлайн позика без довідки про доходи Швидкий кредит без поручителів Швидкий кредит с 18 лет Термінова мікропозика Швидка позика Кредит онлайн з поганою кредитною історією Кредит на операцію Кредит на стоматологічні послуги Кредит на заміну вікон Кредит на погашення боргу в банку Кредит матерям в декреті Кредит на побутову техніку Весільний кредит Кредит на ремонт авто Гроші в кредит на ремонт Онлайн кредит на подорож Кредит студентам Кредит пенсіонерам Онлайн заявка на споживчий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит на освіту Онлайн кредит на меблі Онлайн кредит на лікування Кредит на шубу. Де краще оформити позику Бiльше

Ви можете взяти кредит в інших містах

Компанія MyWallet працює на всій території України. Ви можете взяти онлайн-кредит не виходячи з дому в будь-якому регіоні (крім зони АТО та АРК).Кредит онлайн в Енергодарі Кредит онлайн у Фастові Кредит онлайн в Прилуках Кредит онлайн в Ніжині Кредит онлайн в Мукачево Кредит онлайн в Миргороді Кредит онлайн в Коростені Кредит онлайн в Кам'янець-Подільському Кредит онлайн в Шостці Кредит онлайн в Ірпені Кредит онлайн у Броварах Кредит онлайн Борисполі Кредит онлайн в Бердянську Кредит онлайн в Бердичеві Кредит онлайн в Олександрії Позика онлайн в Кременчуці Позика онлайн в Мелітополі Позика онлайн в Умані Позика онлайн в Ужгороді Позика онлайн в Тернополі Позика онлайн в Сумах Позика онлайн в Рівному Позика онлайн в Конотопі Позика онлайн в в Івано-Франківську Позика онлайн в Білій Церкві Позика онлайн в Вінниці Позика онлайн в Кропивницькому Позика онлайн у Львові Позика онлайн в Дніпрі Позика онлайн в Чернівцях Позика онлайн в Чернігові Позика онлайн в Черкасах Позика онлайн в Житомирі Позика онлайн в Запоріжжі Позика онлайн в Києві Позика онлайн в Кривому Розі Позика онлайн в Луцьку Позика онлайн в Маріуполі Позика онлайн в Миколаєві Позика онлайн в Нікополі Позика онлайн в Одесі Позика онлайн в Павлограді Позика онлайн в Полтаві Позика онлайн в Харкові Позика онлайн в Херсоні Позика онлайн в Хмельницькому Бiльше