? Как получить кредит?

Кредит студентам

До 15 000 гривень за 20 хвилин . Без застав, поручителів і додаткових документів.
Головна - Кредит студентам

Переваги компанії MyWallet

Кредит студентам - 2 | MyWallet

Немає комісій, штрафів та прихованих платежів

Кредит студентам - 3 | MyWallet

Сервіс працює 24/7. Отримуйте гроші цілодобово за кілька хвилин!

Кредит студентам - 4 | MyWallet

Можливість взяти до 30 000 під 1% в день на термін до 11 місяців(ануїтет)

Чому варто взяти кредит саме у нас
Mywallet Інші МФО
Ставка для нових клієнтів 0.1% Ставка до 3%
Термін позики від 5 днів до 11 місяців Термін позики від 5 днів до 30 днів
Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1% в день Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1,5-2% в день
Сервіс працює цілодобово без перерв та вихідних. Графік роботи з 9:00 до 18:00
Зниження ставки для постійних клієнтів. Наявність вигідних промокодів зі знижками Відсутність знижок для постійних клієнтів

Дивитись відео

Вимоги для отримання кредиту

Кредит студентам - 5 | MyWallet

Бути старше
18 років

Кредит студентам - 6 | MyWallet

Паспорт
і код ІПН

Кредит студентам - 7 | MyWallet

Карта будь-якого
банку

Кредит студентам - 8 | MyWallet

Мобільний
телефон

Відповідальність і гарантія безпеки

 • Державні ліцензії та сертифікати на надання послуг з кредитування
 • Захист персональних даних підтверджена сертифікатом Comodo Positive
 • Захист банківських даних підтверджена сертифікатом PCI DSS і системою Platon

Як погасити кредит

Кредит студентам - 10 | MyWallet
В особистому кабінеті MyWallet

Ви можете погасити кредит в особистому кабінеті на сайті за допомоги власної банківської карти

Кредит студентам - 11 | MyWallet
В будь-якому банкові за рахунком

Ви можете погасити кредит в будь-якому банкові або інтернет банкінгу за реквізитами компанії

Кредит студентам - 12 | MyWallet
У платіжному терміналі

Ви можете погасити кредит в платіжних терміналах Вашого міста.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

Мобільний додаток

 • Зручний додаток для операційних систем iOS і Android Ви можете завантажити додаток на будь-який смартфон
 • Просте оформлення онлайн-кредиту по всій Україні У 2 кліка Ви зможете оформити кредит в будь-який час і в будь-якому місці
Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в App Store Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в Play Market

Нам довіряють сотні людей

Кредит студентам - 14 | MyWallet
Анастасия
Я - фрілансер, працюю фотографом на весіллях, заходах і просто на замовлення. І так вийшло, що, збираючись виїжджати на зйомку у мене випав з рук об'єктив. Запасного у мене не було, а зйомку скасувати було вже не можна. Я не розгубилася і всього за 20 хвилин взяла кредит в MyWallet. Фотки на новий об'єктив стали ще краще, а кредит повернула відразу через пару днів. Дуже зручно, всім рекомендую.
Кредит студентам - 15 | MyWallet
Ольга
Нещодавно закінчила університет і приступила до першої серйозної работе.Зарплата у мене ще не сильно велика, під кінець місяця не вистачає кілька сотень гривень. Тому я користуюся сервісом MyWallet де за лічені хвилини можу отримати гроші на карту. При невеликій сумі на кілька днів я переплачую зовсім копійки, думаю це краще, ніж позичати у друзів. Всім раджу.
Кредит студентам - 16 | MyWallet
Надежда
Я мама. Маючи дитину постійно з'являються незаплановані витрати. Нещодавно сказали, що в дитячий сад треба здати 1500 гривень, я вже не знала, що робити, але подруга порадила MyWallet. Я швидко оформила заявку і мені її тут же схвалили. Через тиждень чоловік без проблем зміг його погасити в найближчому терміналі. Всім радимо якщо терміново потрібні гроші.
Кредит студентам - 17 | MyWallet
Глеб
Дуже захоплююся моделюванням різної історичної техніки - танки, літаки, кораблі. І нещодавно в одному з магазинів де я купую деталі і запчастини була велика розпродаж. Я відразу зрозумів, що мені не вистачить грошей на покупку, тому звернувся за кредитом до компанії MyWallet. Швидко оформив кредит і зміг купити все необхідне. Велике спасибі.

Відсоткові ставки кредитів

Терміни погашення кредиту на MyWallet

Мінімальний термін погашення боргу становить 5 днів. Максимальний термін погашення миттєвого кредиту для фізичних осіб становить 30 днів, кредиту для підприємців до 11 місяців. Максимальна річна відсоткова ставка, що включає позичковий відсоток, а також всі інші комісії і витрати за рік становить 730%.


Приклад розрахунку відсоткової ставки

При оформленні першого кредиту – 1000 грн на 10 днів, сума до оплати складе 1600 грн. При цьому максимальна річна відсоткова ставка APR – 730%. Ми припиняємо нарахування відсотків через 90 днів після прострочення по кредиту. Тому Вам в будь-якому випадку не доведеться повертати в рази більше, ніж Ви позичили. * Перший кредит за ставкою 0,1% видається на перші 5 днів, далі по кредиту нараховується ставка 2,0% в день


Контактна інформація

© 2018 ЄДРПОУ 41336730, Місцезнаходження: Україна, 04070, м. Київ, Подільський район, вулиця Боричів Тік, буд. 30


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК №943, реєстраційний номер №13103668, видане Національною комісією з державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг 28.09.2017 року.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші
Кредити для студентів

Студентські кредити - нерідке явище, особливо якщо враховувати рівень стипендій в Україні, а також вартість товарів і послуг, ціни на які стрімко ростуть. Нечасто молоді майбутні фахівці можуть покрити всі поточні витрати самостійно, і навіть з урахуванням батьківської допомоги, тому вони звертаються за кредитом в мікрофінансові організації. Саме МФО в Україні найчастіше схвалюють позики молодим людям у віці від 18 років, в той час як банки з більшою ймовірністю відмовляють таким позичальникам.

Найпоширенішими причинами оформлення позики онлайн серед студентів є необхідність оплати:

 • навчання;
 • проживання в гуртожитку;
 • продуктів харчування;
 • проїзду в громадському транспорті;
 • навчальних матеріалів;
 • дрібних витрат.

Всі ці причини онлайн-позик зрозумілі кожному, зрозумілі вони і компанії MyWallet, яка видає експрес-кредити студентам на вигідних умовах.

Особливості студентських кредитів

З точки зору банків студенти - це ненадійні позичальники, що не володіють реальним фінансовим доходом, що не мають ліквідного заставного майна. Ці причини призводять до того, що отримати позику на навчання дуже важко як непрацюючому, так і зайнятому студенту. Однак, є варіанти. Наприклад, якщо студент надасть:

 • платоспроможних поручителів;
 • рухоме і нерухоме майно для застави;
 • довідку про доходи при офіційному працевлаштуванні.

Виконання таких умов вкрай важко навіть для більш дорослих людей, а вже тим більше для студентів. Крім цього, оформлення позик в банківських установах проходить відносно довго, так як вимагає перевірки всієї наданої інформації. Найчастіше кредит має цільовий характер, тобто не може бути витрачений на що-небудь ще. При оформленні документів від позичальника потрібно вказати конкретну мету отримання позички, після чого банк сам вирішує, чи видавати її повністю або частинами, на карту, готівкою клієнту або на рахунок навчального закладу.
Виходячи з цього можна сказати, що брати банківський кредит не завжди обґрунтоване рішення, особливо якщо мова не йде про оплату повної вартості навчання за всі роки. Коли потрібно покрити поточні студентські витрати, є сенс взяти позику в MyWallet.

Як оформити позику

Кредит студентамДля отримання швидкого кредиту від MyWallet не потрібно нікуди йти. У багатьох учнів українських ВНЗ є банківські карти для нарахування стипендії, і саме на таку карту будуть переводитися гроші. Щоб оформити студентський кредит досить зайти на сайт і подати заявку онлайн. Після цього потрібно заповнити анкету та відправити свої паспортні дані та ідентифікаційний код і номер мобільного телефону. При первинному онлайн-оформленні мікрокредиту час розгляду заявки становить 20 хвилин, тоді як при наступному зверненні воно скорочується до декількох хвилин.

Для перекладу доступні карти великих банків України, які спрощують використання студентського кредиту і дозволяють переводити гроші в готівку в будь-якій кількості від наявної суми. Крім цього, кошти миттєвої онлайн-позики можуть додаватися до стипендії непрацюючих студентів або зарплати працюючих без внесення жодних обмежень на використання карти. Мінімальна сума становить 100 гривень, а максимальна до 15 тисяч, в залежності від того, чи звертається клієнт за кредитом в перший раз або він є постійним користувачем.

Умови погашення студентського мікрокредиту в MyWallet

Всі умови і правила швидкого кредитування позичальник дізнається ще до отримання грошей, а суми і термін погашення позики він визначає самостійно. Після завершення періоду користування студентським кредитом, він може бути продовжений до 30-ти днів з умовою своєчасного внесення плати за користування позикою.

Обслуговувати борг за позикою студент може онлайн за допомогою особистого кабінету на сайті, а також в терміналі самообслуговування або відділенні банку. При цьому компанія MyWallet не обмежує клієнта у виборі фінансової установи для погашення мікропозик - воно може бути як державним, так і комерційним. Для того, щоб отримати потрібну суму і потім погасити борг за позикою, позичальникові не потрібно виходити з дому. В особистому кабінеті на сайті є спеціальне меню, де, вказавши засіб оплати, можна провести потрібні платежі і взяти новий кредит, але вже на більшу суму.

Переваги кредитування в MyWallet

Для молодих людей важлива не тільки доступність грошей, але і якість обслуговування кредиту, супутнє їм. Подаючи заявку на швидку позику в MyWallet, студент отримує:

 • швидке оформлення і узгодження студентського кредиту;
 • вільний вибір суми і терміну погашення позики;
 • прийнятну плату за користування позикою;
 • доступність онлайн-сервісу з будь-якого пристрою при наявності інтернету;
 • можливість пролонгації боргу за позикою;
 • обслуговування через особистий кабінет, банки і термінали.

Компанія продовжує розвиватися і розширювати свою мережу, що дозволяє проводити онлайн-платежі з будь-якої точки України в будь-який час, навіть вночі. Такі умови ідеально підходять студентам, так як не обмежують їх в поїздках в інші міста для навчання, відпочинку та розваг.
При оформленні заявки не потрібно вказувати конкретних цілей витрачання коштів, що позбавляє від зайвого фінансового контролю. Для MyWallet студент - це самостійна особистість, тому, щоб отримати потрібну суму не потрібен дозвіл батьків або опікунів. Кожен молодий громадянин України має право взяти на себе невеликий борг і виплатити його власними силами. Компанія лояльно ставиться до студентів і йде на поступки, надаючи можливість пролонгації та збільшення суми наступних позик.


У питанні оплати навчання і всіх аспектів студентського життя не варто затягувати і загострювати проблеми, простіше зареєструватися на сайті компанії MyWallet, яка дружньо ставиться до молоді і враховує її потреби.

Види кредитування

Ми зібрали найпопулярніші теми, види та напрямки кредитування за якими клієнти звертаються в наш сервіс. Ви можете подивитися і вибрати для себе відповідний вид.Кредит для бізнесу Кредит на покупку подарунка Онлайн кредит без застави Кредит для інвалідів Кредит на покупку ноутбука Кредит на купівлю мобільного телефону Кредит на комунальні послуги Кредит на будівництво житла Позика за паспортом Онлайн позика без довідки про доходи Швидкий кредит без поручителів Швидкий кредит с 18 лет Термінова мікропозика Швидка позика Кредит онлайн з поганою кредитною історією Кредит на операцію Кредит на стоматологічні послуги Кредит на заміну вікон Кредит на погашення боргу в банку Кредит матерям в декреті Кредит на побутову техніку Весільний кредит Кредит на ремонт авто Гроші в кредит на ремонт Онлайн кредит на подорож Кредит студентам Кредит пенсіонерам Онлайн заявка на споживчий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит на освіту Онлайн кредит на меблі Онлайн кредит на лікування Кредит на шубу. Де краще оформити позику Бiльше

Ви можете взяти кредит в інших містах

Компанія MyWallet працює на всій території України. Ви можете взяти онлайн-кредит не виходячи з дому в будь-якому регіоні (крім зони АТО та АРК).Кредит онлайн в Енергодарі Кредит онлайн у Фастові Кредит онлайн в Прилуках Кредит онлайн в Ніжині Кредит онлайн в Мукачево Кредит онлайн в Миргороді Кредит онлайн в Коростені Кредит онлайн в Кам'янець-Подільському Кредит онлайн в Шостці Кредит онлайн в Ірпені Кредит онлайн у Броварах Кредит онлайн Борисполі Кредит онлайн в Бердянську Кредит онлайн в Бердичеві Кредит онлайн в Олександрії Позика онлайн в Кременчуці Позика онлайн в Мелітополі Позика онлайн в Умані Позика онлайн в Ужгороді Позика онлайн в Тернополі Позика онлайн в Сумах Позика онлайн в Рівному Позика онлайн в Конотопі Позика онлайн в в Івано-Франківську Позика онлайн в Білій Церкві Позика онлайн в Вінниці Позика онлайн в Кропивницькому Позика онлайн у Львові Позика онлайн в Дніпрі Позика онлайн в Чернівцях Позика онлайн в Чернігові Позика онлайн в Черкасах Позика онлайн в Житомирі Позика онлайн в Запоріжжі Позика онлайн в Києві Позика онлайн в Кривому Розі Позика онлайн в Луцьку Позика онлайн в Маріуполі Позика онлайн в Миколаєві Позика онлайн в Нікополі Позика онлайн в Одесі Позика онлайн в Павлограді Позика онлайн в Полтаві Позика онлайн в Харкові Позика онлайн в Херсоні Позика онлайн в Хмельницькому Бiльше