? Как получить кредит?

Позика онлайн в Умані

До 30 000 гривень за 20 хвилин . Без застав, поручителів і додаткових документів.
Головна - Позика онлайн в Умані

Переваги компанії MyWallet

Позика онлайн в Умані - 2 | MyWallet

Немає комісій, штрафів та прихованих платежів

Позика онлайн в Умані - 3 | MyWallet

Сервіс працює 24/7. Отримуйте гроші цілодобово за кілька хвилин!

Позика онлайн в Умані - 4 | MyWallet

Можливість взяти до 30 000 під 1% в день на термін до 3 місяців(ануїтет)

Чому варто взяти кредит саме у нас
Mywallet Інші МФО
Ставка для нових клієнтів 0.1% Ставка до 3%
Термін позики від 5 днів до 3 місяців Термін позики від 5 днів до 30 днів
Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1% в день Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1,5-2% в день
Сервіс працює цілодобово без перерв та вихідних. Графік роботи з 9:00 до 18:00
Зниження ставки для постійних клієнтів. Наявність вигідних промокодів зі знижками Відсутність знижок для постійних клієнтів

Дивитись відео

Вимоги для отримання кредиту

Позика онлайн в Умані - 5 | MyWallet

Бути старше
18 років

Позика онлайн в Умані - 6 | MyWallet

Паспорт
і код ІПН

Позика онлайн в Умані - 7 | MyWallet

Карта будь-якого
банку

Позика онлайн в Умані - 8 | MyWallet

Мобільний
телефон

Відповідальність і гарантія безпеки

 • Державні ліцензії та сертифікати на надання послуг з кредитування
 • Захист персональних даних підтверджена сертифікатом Comodo Positive
 • Захист банківських даних підтверджена сертифікатом PCI DSS і системою Platon

Як погасити кредит

Позика онлайн в Умані - 10 | MyWallet
В особистому кабінеті MyWallet

Ви можете погасити кредит в особистому кабінеті на сайті за допомоги власної банківської карти

Позика онлайн в Умані - 11 | MyWallet
В будь-якому банкові за рахунком

Ви можете погасити кредит в будь-якому банкові або інтернет банкінгу за реквізитами компанії

Позика онлайн в Умані - 12 | MyWallet
У платіжному терміналі

Ви можете погасити кредит в платіжних терміналах Вашого міста.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

Мобільний додаток

 • Зручний додаток для операційних систем iOS і Android Ви можете завантажити додаток на будь-який смартфон
 • Просте оформлення онлайн-кредиту по всій Україні У 2 кліка Ви зможете оформити кредит в будь-який час і в будь-якому місці
Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в App Store Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в Play Market

Нам довіряють сотні людей

Позика онлайн в Умані - 14 | MyWallet
Анастасия
Я - фрілансер, працюю фотографом на весіллях, заходах і просто на замовлення. І так вийшло, що, збираючись виїжджати на зйомку у мене випав з рук об'єктив. Запасного у мене не було, а зйомку скасувати було вже не можна. Я не розгубилася і всього за 20 хвилин взяла кредит в MyWallet. Фотки на новий об'єктив стали ще краще, а кредит повернула відразу через пару днів. Дуже зручно, всім рекомендую.
Позика онлайн в Умані - 15 | MyWallet
Ольга
Нещодавно закінчила університет і приступила до першої серйозної работе.Зарплата у мене ще не сильно велика, під кінець місяця не вистачає кілька сотень гривень. Тому я користуюся сервісом MyWallet де за лічені хвилини можу отримати гроші на карту. При невеликій сумі на кілька днів я переплачую зовсім копійки, думаю це краще, ніж позичати у друзів. Всім раджу.
Позика онлайн в Умані - 16 | MyWallet
Надежда
Я мама. Маючи дитину постійно з'являються незаплановані витрати. Нещодавно сказали, що в дитячий сад треба здати 1500 гривень, я вже не знала, що робити, але подруга порадила MyWallet. Я швидко оформила заявку і мені її тут же схвалили. Через тиждень чоловік без проблем зміг його погасити в найближчому терміналі. Всім радимо якщо терміново потрібні гроші.
Позика онлайн в Умані - 17 | MyWallet
Глеб
Дуже захоплююся моделюванням різної історичної техніки - танки, літаки, кораблі. І нещодавно в одному з магазинів де я купую деталі і запчастини була велика розпродаж. Я відразу зрозумів, що мені не вистачить грошей на покупку, тому звернувся за кредитом до компанії MyWallet. Швидко оформив кредит і зміг купити все необхідне. Велике спасибі.

Відсоткові ставки кредитів

Терміни погашення кредиту на MyWallet

Мінімальний термін погашення боргу становить 5 днів. Максимальний термін погашення миттєвого кредиту для фізичних осіб становить 30 днів, кредиту для підприємців до 11 місяців. Максимальна річна відсоткова ставка, що включає позичковий відсоток, а також всі інші комісії і витрати за рік становить 730%.


Приклад розрахунку відсоткової ставки

При оформленні першого кредиту – 1000 грн на 10 днів, сума до оплати складе 1600 грн. При цьому максимальна річна відсоткова ставка APR – 730%. Ми припиняємо нарахування відсотків через 90 днів після прострочення по кредиту. Тому Вам в будь-якому випадку не доведеться повертати в рази більше, ніж Ви позичили. * Перший кредит за ставкою 0,1% видається на перші 5 днів, далі по кредиту нараховується ставка 2,0% в день


Контактна інформація

© 2018 ЄДРПОУ 41336730, Місцезнаходження: Україна, 04070, м. Київ, Подільський район, вулиця Боричів Тік, буд. 30


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК №943, реєстраційний номер №13103668, видане Національною комісією з державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг 28.09.2017 року.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

Щоб взяти кредит не потрібні вагомі причини. Найчастіше потреба в додаткових коштах виникає, коли терміново необхідний нова праска, мікрохвильова піч, ноутбук, смартфон або поїздка на відпочинок. В такому випадку перед потенційним позичальником постає вибір: звернутися в банк Умані або отримати позику в мікрофінансової організації, такий як MyWallet? Для всіх перерахованих вище причин і ще багатьох інших, кредит в компанії MyWallet стане вигідним рішенням фінансових труднощів в стислі терміни. Реалізується це завдяки сучасному онлайн-сервісу, який пропонує більшу кількість можливостей, ніж звичайний банківський кредит.  

 

Можливості і переваги онлайн-кредиту від MyWallet

  Компанія не має відділень в Умані чи інших містах України, обслуговуючи клієнтів через спеціальний онлайн-сервіс, що дозволяє здійснювати стандартні юридичні процедури набагато швидше і ефективніше. Головними його перевагами є:  

 • швидкість оформлення і схвалення заявки;
 • можливість перерахування коштів на карту будь-якого українського банку;
 • послуга пролонгації терміну дії кредиту;
 • цілодобова доступність;
 • безпека.

 

Швидкість оформлення

  Середня швидкість, з якою оформляється і розглядається заявка на отримання кредиту в банку, становить 1-3 дні в залежності від статусу клієнта. При цьому, для отримання позитивної відповіді йому потрібно буде мати:  

 • позитивну кредитну історію;
 • поручителів;
 • заставне майно;
 • довідку про доходи.

  Не всі пункти з цього списку обов'язкові, але неможливість виконати один з них помітно знижує шанси позичальника отримати необхідну суму грошей в борг.     Компанія MyWallet зараховує гроші на рахунок клієнта протягом півгодини, в разі погодження позики, а для цього від нього будуть потрібні тільки:

 • паспорт;
 • код ІПН.

  Позичальнику потрібно буде сфотографуватися з документами в руках і докласти фото до анкети, додатково вказавши номер мобільного телефону і банківської карти. Середній час оформлення та розгляду заявки становить 20 хвилин, а при повторному зверненні позика зараховується протягом 3-5 хвилин.

 

Переказ на карту будь-якого банку

    Банківський картковий кредит передбачає роботу тільки з одним банком - емітентом карти. У більшості випадків це не є проблемою, але якщо виникає термінова необхідність перевести гроші в інший банк Умані, клієнт змушений платити значну комісію або вносити кошти через термінал, що теж сильно б'є по гаманцю.     Миттєва онлайн-позика від MyWallet дозволяє перевести гроші на карту будь-якого українського банку, що працює в системах Visa, MasterCard і Maestro. Таки можливості дозволяють позичальникові вибрати організацію з найбільш вигідними умовами, а також, при необхідності, погасити кредит, відправити гроші близьким, закрити овердрафт і так далі. Клієнт може отримати на карту від 1000 до 30 000 гривень і користуватися ними на власний розсуд.

Пролонгація

Послуга, що дозволяє продовжити термін погашення позики без нарахування штрафів, є особливістю мікрофінансових організацій. Для пролонгації договору клієнту MyWallet досить зайти в свій особистий кабінет на сайті і активувати послугу. Після цього він зможе користуватися грошима компанії, не повертаючи весь борг, а виплачуючи тільки щоденний відсоток по ньому. Це дозволить розподілити бюджет більш зручним чином або вирішити раптово виниклі фінансові проблеми, що не дозволяють погасити швидкий кредит у встановлений термін, що починається від 5 днів і закінчується до 11 місяців.    

Доступність

  Час для оформлення банківської експрес-позики обмежений робочими годинами співробітників установи, які приймають і обробляють заявку від клієнта. Моментальний онлайн-кредит в MyWallet доступний всім жителям Умані та інших міст України. Подати заявку, внести платіж або пролонгувати термін дії - все це цілодобово доступно через сервіс компанії. Крім особистого кабінету, для обслуговування позики, клієнт може скористатися:  

 • терміналом самообслуговування;
 • будь-яким банківським відділенням.

  При оплаті цими способами позичальникові потрібно враховувати час відправки грошей і час їх фактичного зарахування на рахунок MyWallet, яке може мати різницю в кілька годин і навіть діб.  

Безпека

  Для забезпечення безпеки своїх клієнтів з Умані, при роботі з персональними даними та грошовими коштами, компанія проводить перевірку банківської карти через систему електронних платежів Platon. Вона є частиною голландської компанії HowPeoplePay, що співпрацює з тисячами організації по всьому світу.   При необхідності оформити невеликий кредит в Умані є сенс звернутися в компанію MyWallet, яка надає якісний сервіс на вигідних умовах.

Види кредитування

Ми зібрали найпопулярніші теми, види та напрямки кредитування за якими клієнти звертаються в наш сервіс. Ви можете подивитися і вибрати для себе відповідний вид.Кредит для бізнесу Кредит на покупку подарунка Онлайн кредит без застави Кредит для інвалідів Кредит на покупку ноутбука Кредит на купівлю мобільного телефону Кредит на комунальні послуги Кредит на будівництво житла Позика за паспортом Онлайн позика без довідки про доходи Швидкий кредит без поручителів Швидкий кредит с 18 лет Термінова мікропозика Швидка позика Кредит онлайн з поганою кредитною історією Кредит на операцію Кредит на стоматологічні послуги Кредит на заміну вікон Кредит на погашення боргу в банку Кредит матерям в декреті Кредит на побутову техніку Весільний кредит Кредит на ремонт авто Гроші в кредит на ремонт Онлайн кредит на подорож Кредит студентам Кредит пенсіонерам Онлайн заявка на споживчий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит на освіту Онлайн кредит на меблі Онлайн кредит на лікування Кредит на шубу. Де краще оформити позику Бiльше

Ви можете взяти кредит в інших містах

Компанія MyWallet працює на всій території України. Ви можете взяти онлайн-кредит не виходячи з дому в будь-якому регіоні (крім зони АТО та АРК).Кредит онлайн в Енергодарі Кредит онлайн у Фастові Кредит онлайн в Прилуках Кредит онлайн в Ніжині Кредит онлайн в Мукачево Кредит онлайн в Миргороді Кредит онлайн в Коростені Кредит онлайн в Кам'янець-Подільському Кредит онлайн в Шостці Кредит онлайн в Ірпені Кредит онлайн у Броварах Кредит онлайн Борисполі Кредит онлайн в Бердянську Кредит онлайн в Бердичеві Кредит онлайн в Олександрії Позика онлайн в Кременчуці Позика онлайн в Мелітополі Позика онлайн в Умані Позика онлайн в Ужгороді Позика онлайн в Тернополі Позика онлайн в Сумах Позика онлайн в Рівному Позика онлайн в Конотопі Позика онлайн в в Івано-Франківську Позика онлайн в Білій Церкві Позика онлайн в Вінниці Позика онлайн в Кропивницькому Позика онлайн у Львові Позика онлайн в Дніпрі Позика онлайн в Чернівцях Позика онлайн в Чернігові Позика онлайн в Черкасах Позика онлайн в Житомирі Позика онлайн в Запоріжжі Позика онлайн в Києві Позика онлайн в Кривому Розі Позика онлайн в Луцьку Позика онлайн в Маріуполі Позика онлайн в Миколаєві Позика онлайн в Нікополі Позика онлайн в Одесі Позика онлайн в Павлограді Позика онлайн в Полтаві Позика онлайн в Харкові Позика онлайн в Херсоні Позика онлайн в Хмельницькому Бiльше