? Как получить кредит?

Кредит на ремонт авто

До 15 000 гривень за 20 хвилин . Без застав, поручителів і додаткових документів.
Головна - Кредит на ремонт авто

Переваги компанії MyWallet

Кредит на ремонт авто - 2 | MyWallet

Немає комісій, штрафів та прихованих платежів

Кредит на ремонт авто - 3 | MyWallet

Сервіс працює 24/7. Отримуйте гроші цілодобово за кілька хвилин!

Кредит на ремонт авто - 4 | MyWallet

Можливість взяти до 30 000 під 1% в день на термін до 3 місяців(ануїтет)

Чому варто взяти кредит саме у нас
Mywallet Інші МФО
Ставка для нових клієнтів 0.1% Ставка до 3%
Термін позики від 5 днів до 3 місяців Термін позики від 5 днів до 30 днів
Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1% в день Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1,5-2% в день
Сервіс працює цілодобово без перерв та вихідних. Графік роботи з 9:00 до 18:00
Зниження ставки для постійних клієнтів. Наявність вигідних промокодів зі знижками Відсутність знижок для постійних клієнтів

Дивитись відео

Вимоги для отримання кредиту

Кредит на ремонт авто - 5 | MyWallet

Бути старше
18 років

Кредит на ремонт авто - 6 | MyWallet

Паспорт
і код ІПН

Кредит на ремонт авто - 7 | MyWallet

Карта будь-якого
банку

Кредит на ремонт авто - 8 | MyWallet

Мобільний
телефон

Відповідальність і гарантія безпеки

 • Державні ліцензії та сертифікати на надання послуг з кредитування
 • Захист персональних даних підтверджена сертифікатом Comodo Positive
 • Захист банківських даних підтверджена сертифікатом PCI DSS і системою Platon

Як погасити кредит

Кредит на ремонт авто - 10 | MyWallet
В особистому кабінеті MyWallet

Ви можете погасити кредит в особистому кабінеті на сайті за допомоги власної банківської карти

Кредит на ремонт авто - 11 | MyWallet
В будь-якому банкові за рахунком

Ви можете погасити кредит в будь-якому банкові або інтернет банкінгу за реквізитами компанії

Кредит на ремонт авто - 12 | MyWallet
У платіжному терміналі

Ви можете погасити кредит в платіжних терміналах Вашого міста.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

Мобільний додаток

 • Зручний додаток для операційних систем iOS і Android Ви можете завантажити додаток на будь-який смартфон
 • Просте оформлення онлайн-кредиту по всій Україні У 2 кліка Ви зможете оформити кредит в будь-який час і в будь-якому місці
Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в App Store Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в Play Market

Нам довіряють сотні людей

Кредит на ремонт авто - 14 | MyWallet
Анастасия
Я - фрілансер, працюю фотографом на весіллях, заходах і просто на замовлення. І так вийшло, що, збираючись виїжджати на зйомку у мене випав з рук об'єктив. Запасного у мене не було, а зйомку скасувати було вже не можна. Я не розгубилася і всього за 20 хвилин взяла кредит в MyWallet. Фотки на новий об'єктив стали ще краще, а кредит повернула відразу через пару днів. Дуже зручно, всім рекомендую.
Кредит на ремонт авто - 15 | MyWallet
Ольга
Нещодавно закінчила університет і приступила до першої серйозної работе.Зарплата у мене ще не сильно велика, під кінець місяця не вистачає кілька сотень гривень. Тому я користуюся сервісом MyWallet де за лічені хвилини можу отримати гроші на карту. При невеликій сумі на кілька днів я переплачую зовсім копійки, думаю це краще, ніж позичати у друзів. Всім раджу.
Кредит на ремонт авто - 16 | MyWallet
Надежда
Я мама. Маючи дитину постійно з'являються незаплановані витрати. Нещодавно сказали, що в дитячий сад треба здати 1500 гривень, я вже не знала, що робити, але подруга порадила MyWallet. Я швидко оформила заявку і мені її тут же схвалили. Через тиждень чоловік без проблем зміг його погасити в найближчому терміналі. Всім радимо якщо терміново потрібні гроші.
Кредит на ремонт авто - 17 | MyWallet
Глеб
Дуже захоплююся моделюванням різної історичної техніки - танки, літаки, кораблі. І нещодавно в одному з магазинів де я купую деталі і запчастини була велика розпродаж. Я відразу зрозумів, що мені не вистачить грошей на покупку, тому звернувся за кредитом до компанії MyWallet. Швидко оформив кредит і зміг купити все необхідне. Велике спасибі.

Відсоткові ставки кредитів

Терміни погашення кредиту на MyWallet

Мінімальний термін погашення боргу становить 5 днів. Максимальний термін погашення миттєвого кредиту для фізичних осіб становить 30 днів, кредиту для підприємців до 11 місяців. Максимальна річна відсоткова ставка, що включає позичковий відсоток, а також всі інші комісії і витрати за рік становить 730%.


Приклад розрахунку відсоткової ставки

При оформленні першого кредиту – 1000 грн на 10 днів, сума до оплати складе 1600 грн. При цьому максимальна річна відсоткова ставка APR – 730%. Ми припиняємо нарахування відсотків через 90 днів після прострочення по кредиту. Тому Вам в будь-якому випадку не доведеться повертати в рази більше, ніж Ви позичили. * Перший кредит за ставкою 0,1% видається на перші 5 днів, далі по кредиту нараховується ставка 2,0% в день


Контактна інформація

© 2018 ЄДРПОУ 41336730, Місцезнаходження: Україна, 04070, м. Київ, Подільський район, вулиця Боричів Тік, буд. 30


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК №943, реєстраційний номер №13103668, видане Національною комісією з державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг 28.09.2017 року.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші
Кредит на ремонт авто

Кредитування власників автотранспорту порівняно молода послуга в своїй області, що є відгалуженням споживчої експрес-позики. Причиною її появи стала гостра необхідність альтернативи класичному автострахуванню, отримати яке стає все складніше. Страховики часто маніпулюють договором, де позначено, які випадки підпадають під страховий поліс, а які ні, в результаті чого, автомобіліст залишається без відшкодування збитків при ДТП. Виходом із ситуації може стати мікропозика на ремонт автомобіля від MyWallet, яка дозволяє покрити витрати на ремонт і компенсацію збитку.

Коли потрібен мікрокредит на ремонт авто від MyWallet

Необхідність в додаткових грошах може з'явитися у кожного автовласника і бути пов'язана з:

 • дорожньо-транспортною пригодою;
 • позаплановим техоглядом автомобіля;
 • ремонтом транспортного засобу;
 • заміною деталі авто;
 • діагностичними заходами;
 • оформленням та переоформленням документів та інше.

За офіційними даними щодня в Україні відбувається близько 480 ДТП, в яких отримують каліцтва і гинуть до 10 осіб. Найбільш небезпечним містом в цьому плані залишається Київ, де дорожньо-транспортні пригоди стаються в 3 рази частіше, ніж в інших регіонах. Страхова виплата на ремонт машини виробляється тільки в 30% випадків і вимагає тривалого судового розгляду для початку нарахування.

Інші процедури, пов'язані з обслуговуванням автотранспорту, мають більш передбачуваний характер, але завжди вимагають значних фінансових витрат, покрити які є можливість не у кожного власника машини. Як правило, більшість українців відкладає гроші на подібні витрати заздалегідь, але не завжди вони витрачаються планомірно і часто виникає потреба в додаткових коштах. Саме для таких випадків підходить кредит на ремонт авто від MyWallet, який видається швидко і на вигідних умовах.

Особливості оформлення позики

Кредит на ремонт авто

На відміну від банківської позики, компанія видає гроші на спрощених умовах, які залучають все більше клієнтів, які потрапили в скрутне становище. За даними видання «Мінфін», більше 30% постійних користувачів онлайн-кредитів - це люди у віці від 25 до 30 років, активно користуються інтернетом і рідко беруть позики в банку. Такий парадокс пояснюється тим, що мікрофінансові організації (МФО), якою є MyWallet, працюють в іншому сегменті ринку, ніж класичні банківські установи, що робить їх більш гнучкими і клієнтоорієнтованими.

Основними рисами автокредитування в MyWallet є:

 • лояльність;
 • довіру;
 • поступливість;
 • вигідність.

При оформленні кредиту на ремонт авто, компанія вимагає тільки документи що засвідчують особу. Ніяких довідок про доходи, застав і поручителів. Терміни погашення кредиту клієнт встановлює самостійно і в разі виникнення непередбачених обставин може продовжити їх на невизначений термін за умови внесення плати за користування позикою на відновлення автомобіля. За весь час дії договору позичальникові не нараховуються додаткові комісії і від нього не потрібні додаткові платежі за позикою, крім тих, що були вказані при оформленні заявки.

Як оформити кредит на ремонт авто

Оформити заявку на онлайн кредит може будь-який громадянин України, який досяг повноліття і не старше 65 років. Для цього потрібно зайти на сайт компанії і зареєструвати особистий кабінет, вказавши паспортні дані, ідентифікаційний код і номер мобільного телефону. Час розгляду заявки становить 20 хвилин, після чого обрана сума переводиться на банківську карту.

Взяти кредит на ремонт машини також можуть:

 • студенти;
 • неофіційно працевлаштовані громадяни;
 • громадяни з поганою кредитною історією;
 • пенсіонери.

Компанія не обмежує коло своїх потенційних клієнтів і надає всім категоріям громадян однакові можливості при оформленні заявки на отримання позики.

Переваги позики на ремонт авто в MyWallet

Головною відмінною рисою компанії є орієнтованість на обслуговування в сфері онлайн, що дозволяє охопити всі регіони України, а не обмежуватися філіями в окремих містах. Такий підхід не тільки сучасний, а й вигідний позичальникам, так як відкриває більше можливостей для отримання швидкого кредиту для вирішення проблем з машиною. При обслуговуванні позичальник отримує:

 • якісне обслуговування;
 • швидке зарахування грошей на карту онлайн;
 • гнучкі умови погашення боргу;
 • можливість пролонгації позики;
 • широкий набір інструментів для обслуговування позики.

Зв'язок з компанією MyWallet за автокредитом вирішить фінансові труднощі і дозволить знову сісти за кермо з мінімальними втратами часу та сил.

Види кредитування

Ми зібрали найпопулярніші теми, види та напрямки кредитування за якими клієнти звертаються в наш сервіс. Ви можете подивитися і вибрати для себе відповідний вид.Кредит для бізнесу Кредит на покупку подарунка Онлайн кредит без застави Кредит для інвалідів Кредит на покупку ноутбука Кредит на купівлю мобільного телефону Кредит на комунальні послуги Кредит на будівництво житла Позика за паспортом Онлайн позика без довідки про доходи Швидкий кредит без поручителів Швидкий кредит с 18 лет Термінова мікропозика Швидка позика Кредит онлайн з поганою кредитною історією Кредит на операцію Кредит на стоматологічні послуги Кредит на заміну вікон Кредит на погашення боргу в банку Кредит матерям в декреті Кредит на побутову техніку Весільний кредит Кредит на ремонт авто Гроші в кредит на ремонт Онлайн кредит на подорож Кредит студентам Кредит пенсіонерам Онлайн заявка на споживчий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит на освіту Онлайн кредит на меблі Онлайн кредит на лікування Кредит на шубу. Де краще оформити позику Бiльше

Ви можете взяти кредит в інших містах

Компанія MyWallet працює на всій території України. Ви можете взяти онлайн-кредит не виходячи з дому в будь-якому регіоні (крім зони АТО та АРК).Кредит онлайн в Енергодарі Кредит онлайн у Фастові Кредит онлайн в Прилуках Кредит онлайн в Ніжині Кредит онлайн в Мукачево Кредит онлайн в Миргороді Кредит онлайн в Коростені Кредит онлайн в Кам'янець-Подільському Кредит онлайн в Шостці Кредит онлайн в Ірпені Кредит онлайн у Броварах Кредит онлайн Борисполі Кредит онлайн в Бердянську Кредит онлайн в Бердичеві Кредит онлайн в Олександрії Позика онлайн в Кременчуці Позика онлайн в Мелітополі Позика онлайн в Умані Позика онлайн в Ужгороді Позика онлайн в Тернополі Позика онлайн в Сумах Позика онлайн в Рівному Позика онлайн в Конотопі Позика онлайн в в Івано-Франківську Позика онлайн в Білій Церкві Позика онлайн в Вінниці Позика онлайн в Кропивницькому Позика онлайн у Львові Позика онлайн в Дніпрі Позика онлайн в Чернівцях Позика онлайн в Чернігові Позика онлайн в Черкасах Позика онлайн в Житомирі Позика онлайн в Запоріжжі Позика онлайн в Києві Позика онлайн в Кривому Розі Позика онлайн в Луцьку Позика онлайн в Маріуполі Позика онлайн в Миколаєві Позика онлайн в Нікополі Позика онлайн в Одесі Позика онлайн в Павлограді Позика онлайн в Полтаві Позика онлайн в Харкові Позика онлайн в Херсоні Позика онлайн в Хмельницькому Бiльше