? Как получить кредит?

Позика онлайн в Харкові

До 30 000 гривень за 20 хвилин . Без застав, поручителів і додаткових документів.
Головна - Позика онлайн в Харкові

Переваги компанії MyWallet

Позика онлайн в Харкові - 2 | MyWallet

Немає комісій, штрафів та прихованих платежів

Позика онлайн в Харкові - 3 | MyWallet

Сервіс працює 24/7. Отримуйте гроші цілодобово за кілька хвилин!

Позика онлайн в Харкові - 4 | MyWallet

Можливість взяти до 30 000 під 1% в день на термін до 11 місяців(ануїтет)

Чому варто взяти кредит саме у нас
Mywallet Інші МФО
Ставка для нових клієнтів 0.1% Ставка до 3%
Термін позики від 5 днів до 11 місяців Термін позики від 5 днів до 30 днів
Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1% в день Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1,5-2% в день
Сервіс працює цілодобово без перерв та вихідних. Графік роботи з 9:00 до 18:00
Зниження ставки для постійних клієнтів. Наявність вигідних промокодів зі знижками Відсутність знижок для постійних клієнтів

Дивитись відео

Вимоги для отримання кредиту

Позика онлайн в Харкові - 5 | MyWallet

Бути старше
18 років

Позика онлайн в Харкові - 6 | MyWallet

Паспорт
і код ІПН

Позика онлайн в Харкові - 7 | MyWallet

Карта будь-якого
банку

Позика онлайн в Харкові - 8 | MyWallet

Мобільний
телефон

Відповідальність і гарантія безпеки

 • Державні ліцензії та сертифікати на надання послуг з кредитування
 • Захист персональних даних підтверджена сертифікатом Comodo Positive
 • Захист банківських даних підтверджена сертифікатом PCI DSS і системою Platon

Як погасити кредит

Позика онлайн в Харкові - 10 | MyWallet
В особистому кабінеті MyWallet

Ви можете погасити кредит в особистому кабінеті на сайті за допомоги власної банківської карти

Позика онлайн в Харкові - 11 | MyWallet
В будь-якому банкові за рахунком

Ви можете погасити кредит в будь-якому банкові або інтернет банкінгу за реквізитами компанії

Позика онлайн в Харкові - 12 | MyWallet
У платіжному терміналі

Ви можете погасити кредит в платіжних терміналах Вашого міста.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

Мобільний додаток

 • Зручний додаток для операційних систем iOS і Android Ви можете завантажити додаток на будь-який смартфон
 • Просте оформлення онлайн-кредиту по всій Україні У 2 кліка Ви зможете оформити кредит в будь-який час і в будь-якому місці
Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в App Store Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в Play Market

Нам довіряють сотні людей

Позика онлайн в Харкові - 14 | MyWallet
Анастасия
Я - фрілансер, працюю фотографом на весіллях, заходах і просто на замовлення. І так вийшло, що, збираючись виїжджати на зйомку у мене випав з рук об'єктив. Запасного у мене не було, а зйомку скасувати було вже не можна. Я не розгубилася і всього за 20 хвилин взяла кредит в MyWallet. Фотки на новий об'єктив стали ще краще, а кредит повернула відразу через пару днів. Дуже зручно, всім рекомендую.
Позика онлайн в Харкові - 15 | MyWallet
Ольга
Нещодавно закінчила університет і приступила до першої серйозної работе.Зарплата у мене ще не сильно велика, під кінець місяця не вистачає кілька сотень гривень. Тому я користуюся сервісом MyWallet де за лічені хвилини можу отримати гроші на карту. При невеликій сумі на кілька днів я переплачую зовсім копійки, думаю це краще, ніж позичати у друзів. Всім раджу.
Позика онлайн в Харкові - 16 | MyWallet
Надежда
Я мама. Маючи дитину постійно з'являються незаплановані витрати. Нещодавно сказали, що в дитячий сад треба здати 1500 гривень, я вже не знала, що робити, але подруга порадила MyWallet. Я швидко оформила заявку і мені її тут же схвалили. Через тиждень чоловік без проблем зміг його погасити в найближчому терміналі. Всім радимо якщо терміново потрібні гроші.
Позика онлайн в Харкові - 17 | MyWallet
Глеб
Дуже захоплююся моделюванням різної історичної техніки - танки, літаки, кораблі. І нещодавно в одному з магазинів де я купую деталі і запчастини була велика розпродаж. Я відразу зрозумів, що мені не вистачить грошей на покупку, тому звернувся за кредитом до компанії MyWallet. Швидко оформив кредит і зміг купити все необхідне. Велике спасибі.

Відсоткові ставки кредитів

Терміни погашення кредиту на MyWallet

Мінімальний термін погашення боргу становить 5 днів. Максимальний термін погашення миттєвого кредиту для фізичних осіб становить 30 днів, кредиту для підприємців до 11 місяців. Максимальна річна відсоткова ставка, що включає позичковий відсоток, а також всі інші комісії і витрати за рік становить 730%.


Приклад розрахунку відсоткової ставки

При оформленні першого кредиту – 1000 грн на 10 днів, сума до оплати складе 1600 грн. При цьому максимальна річна відсоткова ставка APR – 730%. Ми припиняємо нарахування відсотків через 90 днів після прострочення по кредиту. Тому Вам в будь-якому випадку не доведеться повертати в рази більше, ніж Ви позичили. * Перший кредит за ставкою 0,1% видається на перші 5 днів, далі по кредиту нараховується ставка 2,0% в день


Контактна інформація

© 2018 ЄДРПОУ 41336730, Місцезнаходження: Україна, 04070, м. Київ, Подільський район, вулиця Боричів Тік, буд. 30


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК №943, реєстраційний номер №13103668, видане Національною комісією з державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг 28.09.2017 року.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

Кредити в Харкові

  Компанія MyWallet пропонує населенню вигідні і доступні мікрокредити в Харкові - короткострокові позики, які можна оформити через інтернет. Цей фінансовий продукт останнім часом стає все більш популярним серед населення, так як дозволяє вирішити проблеми з грошима в найстисліші терміни без довгострокових зобов'язань і удару по сімейному бюджету.

Доступне кредитування в Харкові

  Компанія MyWallet пропонує максимально просте і зручне онлайн-кредитування для всіх власників комп'ютерів, ноутбуків і мобільних гаджетів з підключенням до мережі інтернет. Цього вже достатньо для того, щоб подати заявку на отримання позики. Виконайте наступні прості дії:

 • зайдіть на офіційний сайт компанії MyWallet;
 • пройдіть процедуру реєстрації, вказавши особисті і контактні дані;
 • авторизуйтесь і зайдіть в Особистий кабінет;
 • виберіть необхідні вам суму і термін позики;
 • оформіть заявку на кредит;
 • прикріпіть до заявки необхідні документи (паспорт і код платника податків);
 • дочекайтеся рішення автоматизованої системи.

У разі схвалення гроші надійдуть на ваш банківський рахунок або карту практично миттєво. Важливо, щоб рахунок або карта були зареєстровані на заявника, що є необхідною умовою дотримання норм безпеки.

Мінімальні вимоги до заявника

  Стати позичальником і отримати необхідну суму в борг максимально просто. У MyWallet не потрібно великий пакет документів, офіційне працевлаштування, поручителі або застава. Щоб стати клієнтом компанії, необхідно відповідати таким умовам:

 • бути громадянином України і мати на руках діючий паспорт;
 • бути у віці від 18 до 65 років;
 • мати стабільне джерело доходу.

Причому підтверджувати наявність доходу документально зовсім не обов'язково. Достатньо лише вказати його розмір і джерело. Це відкриває широкі можливості з оформлення та отримання кредитів для тих, хто не має офіційного працевлаштування, займається фрілансом чи має постійний пасивний дохід.

Кредит в Харкові з поганою кредитною історією

  Позика онлайн в ХарковіНегативний кредитний рейтинг часто стає причиною відмови у видачі позики. Причому заявник може навіть не підозрювати, що його кредитна історія залишає бажати кращого. Нерідко причиною негативного зниження рейтингу стає проста забудькуватість або збої в системі, через що і виникають прострочення. У компанії MyWallet в Харкові будь-заявник зможе отримати позику навіть якщо його кредитна історія зіпсована. Більш того, кілька взятих і погашених позик допоможуть з часом виправити кредитну історію, що дозволить звертатися в банки вже для довгострокового кредитування.

Швидкий кредит для населення в Харкові

  Важливим позитивним фактором послуг від компанії є можливість оформити і отримати позику в найстисліші терміни. Для реєстрації та заповнення заявки вам знадобиться не більше 10-15 хвилин. Приблизно стільки ж часу необхідно на розгляд заявки і винесення рішення по ній. У тому випадку, якщо заявка буде схвалена (а ймовірність цього дуже висока), то ви зможете отримати схвалену суму на карту або банківський рахунок практично миттєво. Таким чином вирішити свої фінансові проблеми з пропозицією від MyWallet в Харкові можна безпосередньо в день звернення - без тривалого очікування і великого пакета документів.

Кому підійде мікропозик від MyWallet

  Головна особливість моментальних позик в тому, що на їх оформлення йде не більше 30-40 хвилин. Крім того, мікрофінансові компанії пред'являються мінімальні вимоги до позичальників і досить лояльно ставляться до своїх клієнтів. Тому позику можна отримати без:

 • офіційного працевлаштування;
 • довідки про доходи;
 • заставного майна;
 • поручителів;
 • інших довідок і документів.

Для оформлення заявки необхідно лише прикласти до неї діючий паспорт і вказати код платника податків. Таким чином кредит від MyWallet стане оптимальним рішенням для тих категорій громадян, які не бажають або не можуть отримати довгострокову позику в банку. Це, в першу чергу, безробітні, громадяни, що працюють без офіційного працевлаштування, фрілансери і самозайняті, пенсіонери, студенти і домогосподарки.

У чому особливості кредиту в MyWallet

  Отримання позики в MyWallet має ряд певних переваг як перед кредитними продуктами банків, так і перед мікропозиками, пропонованими іншими мікрофінансовими організаціями. Серед них слід відзначити:

 • простота і зручність оформлення;
 • можливість отримання грошей на карту або рахунок;
 • мінімальний термін розгляду заявок;
 • отримання кредиту в Харкові тільки за паспортом;
 • пільгові умови кредитування для постійних клієнтів.

Просто пройдіть процедуру реєстрації та переконайтеся самі в тому, що мікропозика від MyWallet - це просто і вигідно!

Види кредитування

Ми зібрали найпопулярніші теми, види та напрямки кредитування за якими клієнти звертаються в наш сервіс. Ви можете подивитися і вибрати для себе відповідний вид.Кредит для бізнесу Кредит на покупку подарунка Онлайн кредит без застави Кредит для інвалідів Кредит на покупку ноутбука Кредит на купівлю мобільного телефону Кредит на комунальні послуги Кредит на будівництво житла Позика за паспортом Онлайн позика без довідки про доходи Швидкий кредит без поручителів Швидкий кредит с 18 лет Термінова мікропозика Швидка позика Кредит онлайн з поганою кредитною історією Кредит на операцію Кредит на стоматологічні послуги Кредит на заміну вікон Кредит на погашення боргу в банку Кредит матерям в декреті Кредит на побутову техніку Весільний кредит Кредит на ремонт авто Гроші в кредит на ремонт Онлайн кредит на подорож Кредит студентам Кредит пенсіонерам Онлайн заявка на споживчий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит на освіту Онлайн кредит на меблі Онлайн кредит на лікування Кредит на шубу. Де краще оформити позику Бiльше

Ви можете взяти кредит в інших містах

Компанія MyWallet працює на всій території України. Ви можете взяти онлайн-кредит не виходячи з дому в будь-якому регіоні (крім зони АТО та АРК).Кредит онлайн в Енергодарі Кредит онлайн у Фастові Кредит онлайн в Прилуках Кредит онлайн в Ніжині Кредит онлайн в Мукачево Кредит онлайн в Миргороді Кредит онлайн в Коростені Кредит онлайн в Кам'янець-Подільському Кредит онлайн в Шостці Кредит онлайн в Ірпені Кредит онлайн у Броварах Кредит онлайн Борисполі Кредит онлайн в Бердянську Кредит онлайн в Бердичеві Кредит онлайн в Олександрії Позика онлайн в Кременчуці Позика онлайн в Мелітополі Позика онлайн в Умані Позика онлайн в Ужгороді Позика онлайн в Тернополі Позика онлайн в Сумах Позика онлайн в Рівному Позика онлайн в Конотопі Позика онлайн в в Івано-Франківську Позика онлайн в Білій Церкві Позика онлайн в Вінниці Позика онлайн в Кропивницькому Позика онлайн у Львові Позика онлайн в Дніпрі Позика онлайн в Чернівцях Позика онлайн в Чернігові Позика онлайн в Черкасах Позика онлайн в Житомирі Позика онлайн в Запоріжжі Позика онлайн в Києві Позика онлайн в Кривому Розі Позика онлайн в Луцьку Позика онлайн в Маріуполі Позика онлайн в Миколаєві Позика онлайн в Нікополі Позика онлайн в Одесі Позика онлайн в Павлограді Позика онлайн в Полтаві Позика онлайн в Харкові Позика онлайн в Херсоні Позика онлайн в Хмельницькому Бiльше