? Как получить кредит?

Позика онлайн в Вінниці

До 30 000 гривень за 20 хвилин . Без застав, поручителів і додаткових документів.
Головна - Позика онлайн в Вінниці

Переваги компанії MyWallet

Позика онлайн в Вінниці - 2 | MyWallet

Немає комісій, штрафів та прихованих платежів

Позика онлайн в Вінниці - 3 | MyWallet

Сервіс працює 24/7. Отримуйте гроші цілодобово за кілька хвилин!

Позика онлайн в Вінниці - 4 | MyWallet

Можливість взяти до 30 000 під 1% в день на термін до 3 місяців(ануїтет)

Чому варто взяти кредит саме у нас
Mywallet Інші МФО
Ставка для нових клієнтів 0.1% Ставка до 3%
Термін позики від 5 днів до 3 місяців Термін позики від 5 днів до 30 днів
Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1% в день Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1,5-2% в день
Сервіс працює цілодобово без перерв та вихідних. Графік роботи з 9:00 до 18:00
Зниження ставки для постійних клієнтів. Наявність вигідних промокодів зі знижками Відсутність знижок для постійних клієнтів

Дивитись відео

Вимоги для отримання кредиту

Позика онлайн в Вінниці - 5 | MyWallet

Бути старше
18 років

Позика онлайн в Вінниці - 6 | MyWallet

Паспорт
і код ІПН

Позика онлайн в Вінниці - 7 | MyWallet

Карта будь-якого
банку

Позика онлайн в Вінниці - 8 | MyWallet

Мобільний
телефон

Відповідальність і гарантія безпеки

 • Державні ліцензії та сертифікати на надання послуг з кредитування
 • Захист персональних даних підтверджена сертифікатом Comodo Positive
 • Захист банківських даних підтверджена сертифікатом PCI DSS і системою Platon

Як погасити кредит

Позика онлайн в Вінниці - 10 | MyWallet
В особистому кабінеті MyWallet

Ви можете погасити кредит в особистому кабінеті на сайті за допомоги власної банківської карти

Позика онлайн в Вінниці - 11 | MyWallet
В будь-якому банкові за рахунком

Ви можете погасити кредит в будь-якому банкові або інтернет банкінгу за реквізитами компанії

Позика онлайн в Вінниці - 12 | MyWallet
У платіжному терміналі

Ви можете погасити кредит в платіжних терміналах Вашого міста.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

Мобільний додаток

 • Зручний додаток для операційних систем iOS і Android Ви можете завантажити додаток на будь-який смартфон
 • Просте оформлення онлайн-кредиту по всій Україні У 2 кліка Ви зможете оформити кредит в будь-який час і в будь-якому місці
Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в App Store Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в Play Market

Нам довіряють сотні людей

Позика онлайн в Вінниці - 14 | MyWallet
Анастасия
Я - фрілансер, працюю фотографом на весіллях, заходах і просто на замовлення. І так вийшло, що, збираючись виїжджати на зйомку у мене випав з рук об'єктив. Запасного у мене не було, а зйомку скасувати було вже не можна. Я не розгубилася і всього за 20 хвилин взяла кредит в MyWallet. Фотки на новий об'єктив стали ще краще, а кредит повернула відразу через пару днів. Дуже зручно, всім рекомендую.
Позика онлайн в Вінниці - 15 | MyWallet
Ольга
Нещодавно закінчила університет і приступила до першої серйозної работе.Зарплата у мене ще не сильно велика, під кінець місяця не вистачає кілька сотень гривень. Тому я користуюся сервісом MyWallet де за лічені хвилини можу отримати гроші на карту. При невеликій сумі на кілька днів я переплачую зовсім копійки, думаю це краще, ніж позичати у друзів. Всім раджу.
Позика онлайн в Вінниці - 16 | MyWallet
Надежда
Я мама. Маючи дитину постійно з'являються незаплановані витрати. Нещодавно сказали, що в дитячий сад треба здати 1500 гривень, я вже не знала, що робити, але подруга порадила MyWallet. Я швидко оформила заявку і мені її тут же схвалили. Через тиждень чоловік без проблем зміг його погасити в найближчому терміналі. Всім радимо якщо терміново потрібні гроші.
Позика онлайн в Вінниці - 17 | MyWallet
Глеб
Дуже захоплююся моделюванням різної історичної техніки - танки, літаки, кораблі. І нещодавно в одному з магазинів де я купую деталі і запчастини була велика розпродаж. Я відразу зрозумів, що мені не вистачить грошей на покупку, тому звернувся за кредитом до компанії MyWallet. Швидко оформив кредит і зміг купити все необхідне. Велике спасибі.

Відсоткові ставки кредитів

Терміни погашення кредиту на MyWallet

Мінімальний термін погашення боргу становить 5 днів. Максимальний термін погашення миттєвого кредиту для фізичних осіб становить 30 днів, кредиту для підприємців до 11 місяців. Максимальна річна відсоткова ставка, що включає позичковий відсоток, а також всі інші комісії і витрати за рік становить 730%.


Приклад розрахунку відсоткової ставки

При оформленні першого кредиту – 1000 грн на 10 днів, сума до оплати складе 1600 грн. При цьому максимальна річна відсоткова ставка APR – 730%. Ми припиняємо нарахування відсотків через 90 днів після прострочення по кредиту. Тому Вам в будь-якому випадку не доведеться повертати в рази більше, ніж Ви позичили. * Перший кредит за ставкою 0,1% видається на перші 5 днів, далі по кредиту нараховується ставка 2,0% в день


Контактна інформація

© 2018 ЄДРПОУ 41336730, Місцезнаходження: Україна, 04070, м. Київ, Подільський район, вулиця Боричів Тік, буд. 30


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК №943, реєстраційний номер №13103668, видане Національною комісією з державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг 28.09.2017 року.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші
Займ онлайн в Виннице

Оформити кредит у Вінниці можна кількома способами: договір на папері або електронне угоду. Говорячи про «паперове» оформлення, мається на увазі, звичайно, класичне оформлення в банку. Заповнення всіх необхідних паперів у відділенні організації очно вселяє довіру громадян старшого покоління, хоча його законність ніяк не відрізняється від оформлення через інтернет. Крім того онлайн-кредитування має ряд вигідних відмінностей, які роблять його все більш популярним серед жителів Вінниці.

Чим відрізняються паперовий і онлайн-кредит

Перед тим, як відповісти на це питання, варто уточнити, що мова йде про одну й ту ж послуги, але різних інструментах її реалізації. Головними в сфері кредитно-фінансових послуг в Вінниці є банки і мікрофінансові організації (МФО). І перші, і другі можуть мати і класичне паперове, і оформлення в режимі онлайн. Щоб зрозуміти, чим відрізняються ці способи кредитування, і який з них найбільш зручний і вигідний варто уважніше вивчити послуги, пропоновані організаціями.

Банківські послуги та їх оформлення

Банк - це багатопрофільне кредитно-фінансова установа, що пропонує громадянам різні види кредитів. З огляду на велику кількість організацій в Вінниці і різну форму їх власності, одні і ті ж послуги можуть носити різні назви, але в суті своїй залишаються незмінними. це:

 • іпотека;
 • автокредит;
 • споживчу позику;
 • експрес-кредит.

Є й інші види банківських послуг, але саме ці пропонуються жителям Вінниці та залишаються найбільш затребуваними. Іпотека і автокредит мають тільки паперове оформлення, що вимагає великої кількості документів від позичальника, так як припускають великі грошові суми. Споживчу позику і експрес-кредит можуть бути оформлені як у відділенні банку, так і через онлайн-сервіс. Другий спосіб більш доступний постійним клієнтам організації, так як має ускладнену процедуру верифікації даних і особистості одержувача коштів, що неможливо без банківської карти.

Мікрокредити в МФО

Сама назва мікрофінансових організацій говорить про сферу їх діяльності - невеликі позики на короткий термін. Вони оформляються у відділенні або через інтернет, але на відміну від банківських послуг вимагають набагато менше документів і видаються в день отримання. МФО не робить ніяких інших послуг, крім мікрокредитування, що дозволяє їм бути більш гнучкими і клієнтоорієнтованими, знизивши вимоги до позичальників і спростивши процедуру верифікації особистості.

Позика онлайн в Вінниці

Для паперового оформлення моментального кредиту в мікрофінансової організації міста Вінниці буде потрібно тільки паспорт і ідентифікаційний номер платника податків. Заявка оформляється в присутності консультанта у відділенні організації, а гроші видаються готівкою відразу після схвалення кредиту.

 

Оформлення позики онлайн не вимагає очного звернення до відділення, але можливо воно тільки при наявності банківської карти, яка потрібна для зарахування кредитних коштів і верифікації особистості клієнта. Більшість МФО України мають половинчасте онлайн-кредитування: оформлення заявки на позику через інтернет, але отримання грошей у відділенні. Компанія MyWallet пропонує повноцінний онлайн-сервіс. Оформити і отримати кредит можна сидячи за комп'ютером без необхідності очного звернення.

 

Умови онлайн-кредитування MyWallet в Вінниці

Оформити миттєву позику на сайті компанії просто. Для цього потрібно подати заявку, вказавши суму кредиту і термін його повернення. Для клієнтів які вперше звернулися в MyWallet, максимально можлива сума виплати становить 10000 гривень, тоді як для постійних позичальників вона становить 30 000 гривень. Термін погашення має встановлену межу до 30 днів, який при необхідності може бути знятий. Така послуга називається «пролонгацією» і виконується за бажанням клієнта з умовою своєчасного внесення платежів за користування кредитом.

 

Для безпечної роботи сервісу та захисту даних клієнтів MyWallet проводить обов'язкову процедуру верифікації. За допомогою коду CVV дані карти обробляються через систему «Платон», для чого на рахунку позичальника блокується 1 грн. Після процедури доступ до заблокованих коштів відновлюється.

 

Компанія не має відділень у Вінниці, пропонуючи клієнтам інші, більш зручні способи обслуговування позик. Вносити платежі можна через:

 • персональний кабінет клієнта MyWallet;
 • будь-банківське відділення;
 • термінали самообслуговування IBox.

 

Позичальник не обмежений в можливості вибору і право погашати кредит будь-яким зручним йому способом. Робота через кабінет онлайн дозволяє швидко пролонгувати кредит в разі виникнення такої необхідності.

Головними перевагами онлайн-кредиту від MyWallet в Вінниці є:

 • доступність;
 • вигідність;
 • оперативність;
 • безпеку.

Вибір між довгим паперовим оформленням банківської позики і миттєвим онлайн-кредитування в MyWallet очевидний. Кожен житель Вінниці може переконатися в цьому, зареєструвавши особистий кабінет на сайті компанії.

Види кредитування

Ми зібрали найпопулярніші теми, види та напрямки кредитування за якими клієнти звертаються в наш сервіс. Ви можете подивитися і вибрати для себе відповідний вид.Кредит для бізнесу Кредит на покупку подарунка Онлайн кредит без застави Кредит для інвалідів Кредит на покупку ноутбука Кредит на купівлю мобільного телефону Кредит на комунальні послуги Кредит на будівництво житла Позика за паспортом Онлайн позика без довідки про доходи Швидкий кредит без поручителів Швидкий кредит с 18 лет Термінова мікропозика Швидка позика Кредит онлайн з поганою кредитною історією Кредит на операцію Кредит на стоматологічні послуги Кредит на заміну вікон Кредит на погашення боргу в банку Кредит матерям в декреті Кредит на побутову техніку Весільний кредит Кредит на ремонт авто Гроші в кредит на ремонт Онлайн кредит на подорож Кредит студентам Кредит пенсіонерам Онлайн заявка на споживчий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит на освіту Онлайн кредит на меблі Онлайн кредит на лікування Кредит на шубу. Де краще оформити позику Бiльше

Ви можете взяти кредит в інших містах

Компанія MyWallet працює на всій території України. Ви можете взяти онлайн-кредит не виходячи з дому в будь-якому регіоні (крім зони АТО та АРК).Кредит онлайн в Енергодарі Кредит онлайн у Фастові Кредит онлайн в Прилуках Кредит онлайн в Ніжині Кредит онлайн в Мукачево Кредит онлайн в Миргороді Кредит онлайн в Коростені Кредит онлайн в Кам'янець-Подільському Кредит онлайн в Шостці Кредит онлайн в Ірпені Кредит онлайн у Броварах Кредит онлайн Борисполі Кредит онлайн в Бердянську Кредит онлайн в Бердичеві Кредит онлайн в Олександрії Позика онлайн в Кременчуці Позика онлайн в Мелітополі Позика онлайн в Умані Позика онлайн в Ужгороді Позика онлайн в Тернополі Позика онлайн в Сумах Позика онлайн в Рівному Позика онлайн в Конотопі Позика онлайн в в Івано-Франківську Позика онлайн в Білій Церкві Позика онлайн в Вінниці Позика онлайн в Кропивницькому Позика онлайн у Львові Позика онлайн в Дніпрі Позика онлайн в Чернівцях Позика онлайн в Чернігові Позика онлайн в Черкасах Позика онлайн в Житомирі Позика онлайн в Запоріжжі Позика онлайн в Києві Позика онлайн в Кривому Розі Позика онлайн в Луцьку Позика онлайн в Маріуполі Позика онлайн в Миколаєві Позика онлайн в Нікополі Позика онлайн в Одесі Позика онлайн в Павлограді Позика онлайн в Полтаві Позика онлайн в Харкові Позика онлайн в Херсоні Позика онлайн в Хмельницькому Бiльше