? Как получить кредит?

Кредит на купівлю мобільного телефону

До 15 000 гривень за 20 хвилин . Без застав, поручителів і додаткових документів.
Головна - Кредит на купівлю мобільного телефону

Переваги компанії MyWallet

Кредит на купівлю мобільного телефону - 2 | MyWallet

Немає комісій, штрафів та прихованих платежів

Кредит на купівлю мобільного телефону - 3 | MyWallet

Сервіс працює 24/7. Отримуйте гроші цілодобово за кілька хвилин!

Кредит на купівлю мобільного телефону - 4 | MyWallet

Можливість взяти до 30 000 під 1% в день на термін до 3 місяців(ануїтет)

Чому варто взяти кредит саме у нас
Mywallet Інші МФО
Ставка для нових клієнтів 0.1% Ставка до 3%
Термін позики від 5 днів до 3 місяців Термін позики від 5 днів до 30 днів
Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1% в день Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1,5-2% в день
Сервіс працює цілодобово без перерв та вихідних. Графік роботи з 9:00 до 18:00
Зниження ставки для постійних клієнтів. Наявність вигідних промокодів зі знижками Відсутність знижок для постійних клієнтів

Дивитись відео

Вимоги для отримання кредиту

Кредит на купівлю мобільного телефону - 5 | MyWallet

Бути старше
18 років

Кредит на купівлю мобільного телефону - 6 | MyWallet

Паспорт
і код ІПН

Кредит на купівлю мобільного телефону - 7 | MyWallet

Карта будь-якого
банку

Кредит на купівлю мобільного телефону - 8 | MyWallet

Мобільний
телефон

Відповідальність і гарантія безпеки

 • Державні ліцензії та сертифікати на надання послуг з кредитування
 • Захист персональних даних підтверджена сертифікатом Comodo Positive
 • Захист банківських даних підтверджена сертифікатом PCI DSS і системою Platon

Як погасити кредит

Кредит на купівлю мобільного телефону - 10 | MyWallet
В особистому кабінеті MyWallet

Ви можете погасити кредит в особистому кабінеті на сайті за допомоги власної банківської карти

Кредит на купівлю мобільного телефону - 11 | MyWallet
В будь-якому банкові за рахунком

Ви можете погасити кредит в будь-якому банкові або інтернет банкінгу за реквізитами компанії

Кредит на купівлю мобільного телефону - 12 | MyWallet
У платіжному терміналі

Ви можете погасити кредит в платіжних терміналах Вашого міста.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

Мобільний додаток

 • Зручний додаток для операційних систем iOS і Android Ви можете завантажити додаток на будь-який смартфон
 • Просте оформлення онлайн-кредиту по всій Україні У 2 кліка Ви зможете оформити кредит в будь-який час і в будь-якому місці
Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в App Store Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в Play Market

Нам довіряють сотні людей

Кредит на купівлю мобільного телефону - 14 | MyWallet
Анастасия
Я - фрілансер, працюю фотографом на весіллях, заходах і просто на замовлення. І так вийшло, що, збираючись виїжджати на зйомку у мене випав з рук об'єктив. Запасного у мене не було, а зйомку скасувати було вже не можна. Я не розгубилася і всього за 20 хвилин взяла кредит в MyWallet. Фотки на новий об'єктив стали ще краще, а кредит повернула відразу через пару днів. Дуже зручно, всім рекомендую.
Кредит на купівлю мобільного телефону - 15 | MyWallet
Ольга
Нещодавно закінчила університет і приступила до першої серйозної работе.Зарплата у мене ще не сильно велика, під кінець місяця не вистачає кілька сотень гривень. Тому я користуюся сервісом MyWallet де за лічені хвилини можу отримати гроші на карту. При невеликій сумі на кілька днів я переплачую зовсім копійки, думаю це краще, ніж позичати у друзів. Всім раджу.
Кредит на купівлю мобільного телефону - 16 | MyWallet
Надежда
Я мама. Маючи дитину постійно з'являються незаплановані витрати. Нещодавно сказали, що в дитячий сад треба здати 1500 гривень, я вже не знала, що робити, але подруга порадила MyWallet. Я швидко оформила заявку і мені її тут же схвалили. Через тиждень чоловік без проблем зміг його погасити в найближчому терміналі. Всім радимо якщо терміново потрібні гроші.
Кредит на купівлю мобільного телефону - 17 | MyWallet
Глеб
Дуже захоплююся моделюванням різної історичної техніки - танки, літаки, кораблі. І нещодавно в одному з магазинів де я купую деталі і запчастини була велика розпродаж. Я відразу зрозумів, що мені не вистачить грошей на покупку, тому звернувся за кредитом до компанії MyWallet. Швидко оформив кредит і зміг купити все необхідне. Велике спасибі.

Відсоткові ставки кредитів

Терміни погашення кредиту на MyWallet

Мінімальний термін погашення боргу становить 5 днів. Максимальний термін погашення миттєвого кредиту для фізичних осіб становить 30 днів, кредиту для підприємців до 11 місяців. Максимальна річна відсоткова ставка, що включає позичковий відсоток, а також всі інші комісії і витрати за рік становить 730%.


Приклад розрахунку відсоткової ставки

При оформленні першого кредиту – 1000 грн на 10 днів, сума до оплати складе 1600 грн. При цьому максимальна річна відсоткова ставка APR – 730%. Ми припиняємо нарахування відсотків через 90 днів після прострочення по кредиту. Тому Вам в будь-якому випадку не доведеться повертати в рази більше, ніж Ви позичили. * Перший кредит за ставкою 0,1% видається на перші 5 днів, далі по кредиту нараховується ставка 2,0% в день


Контактна інформація

© 2018 ЄДРПОУ 41336730, Місцезнаходження: Україна, 04070, м. Київ, Подільський район, вулиця Боричів Тік, буд. 30


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК №943, реєстраційний номер №13103668, видане Національною комісією з державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг 28.09.2017 року.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші
Кредит на телефон

Необхідність в телефоні пояснюється не тільки потребою зв'язуватися з рідними і близькими, а й бажанням мати цілий набір послуг, якими володіють сучасні смартфони. Велика кількість додатків в кишеньковому пристрої дозволяють здійснювати швидко прості фінансові операції, такі як переказ коштів з банківської картки, оплата товару в інтернет-магазині, замовлення їжі та інше. Саме тому молоді люди потребують телефоні більше, ніж люди старшого віку. Але саме у молоді найменше можливостей самостійно придбати потрібну річ, заплативши її повну вартість. Брати цільовий кредит на телефон в банку України заняття марне, так як фінансові установи не довіряють молодим людям до 21 року, вважаючи за краще обслуговувати більш дорослих клієнтів.

Варіанти покупки телефону в кредит

Практично в кожному великому магазині електроніки можна побачити вивіски з пропозицією розстрочки або позики на потрібну річ. Вирішуючи взяти телефон в кредит або розстрочку, потрібно розуміти різницю цих послуг і вигоду в конкретному випадку.

 

Розстрочка - це договір між покупцем і магазином, які продають йому товар. Процедура не передбачає нарахування додаткових комісій або відсотків, однак покупець зобов'язаний внести початковий внесок, що покриває від 10 до 50% загальної вартості телефону. Оплата здійснюється прямо на місці, а гроші йдуть в касу магазину, минаючи банківські рахунки або інші платіжні системи за винятком безготівкового розрахунку. У разі, якщо покупець перестає оплачувати товар, магазин вправі вилучити покупку без компенсації вже виплачених грошей.

 

Кредит має на увазі видачу грошових коштів під певний відсоток з обов'язковим оформленням кредитного договору, в якому зазначаються термін і сума позики, фіксована процентна ставка і додаткові комісії. Для видачі споживчих позик у багатьох великих магазинах електроніки є кредитний відділ, представлений структурами різних форм власності, що видають позики на покупку телефону. Перевагами розстрочки є:

 • відсутність процентної ставки;
 • миттєве оформлення;
 • мінімум документів.

 

Ці якості грають на користь такого виду покупки телефону, але є і негативні сторони такі, як:

 • початковий внесок у розмірі 10-50% від вартості виробу;
 • значний щомісячний платіж;
 • обмежений вибір товару для покупки в розстрочку.

З огляду на ці недоліки, багато хто вирішує купити мобільний телефон в кредит від банку, який має такі переваги, як:

 • тривалий термін погашення (від 6 до 18 місяців);
 • необмеженість у виборі товару;
 • маленький щомісячний платіж.

Але і у цього способу є свої недоліки, серед яких:

 • наявність процентної ставки;
 • вимога довідки про доходи;
 • обов'язковість позитивної кредитної історії;
 • можливість надання застави або поручителів;
 • високі штрафи за прострочення по платежах.

Вирішуючи придбати телефон за неповну вартість не обов'язково брати банківський кредит або розстрочку в магазині. Вигідніше оформити швидкий позику в компанії MyWallet, яка видає гроші на покупку техніки за фіксованою ставкою без довідки про доходи, застави або поручителів.

Умови отримання позики в MyWallet

Кредит на купівлю мобільного телефонуОформити заявку на кредит на сайті компанії може кожен громадянин України віком від 18 до 65 років. Це можуть бути також і:

 • студенти;
 • фрілансери;
 • пенсіонери;
 • неофіційно працевлаштовані громадяни.

При заповненні анкети будуть потрібні лише паспортні дані та ідентифікаційний коду,  номер мобільного телефону. Процедура внесення даних і термін розгляду заявки клієнта становлять близько 20 хвилин і, якщо позика схвалена, грошові кошти миттєво зараховуються на банківську карту. Онлайн-кредит на телефон видається на термін від 5-и до 30-и днів з можливістю пролонгації на умовах своєчасної виплати суми за користування позикою.

 

При першому зверненні розмір позики не перевищує 4000 гривень, але після погашення першого кредиту позичальникові стане доступна сума до 15 000 грн. Швидкий кредит на карту від MyWallet видається в режимі онлайн, але виплачувати його можна за допомогою:

 • особистого кабінету на сайті компанії;
 • терміналу самообслуговування;
 • відділення банку.

При оплаті кредиту на телефон через особистий кабінет позичальник може розрахуватися за допомогою карт Visa або MasterCard, вказавши їх реквізити для переказу грошей на рахунок компанії. Обслуговуючи позику через термінал самообслуговування, у вікні апарату потрібно вибрати розділ «Банки і страхування», потім перейти до підрозділу «Банки», після чого ввести номер мобільного, вказаного при реєстрації на сайті MyWallet. Оплата кредиту банківським переказом можлива в відділеннях установ по всій території України. Для цього потрібно особисто звернутися в одне з них і внести платіж готівкою або за допомогою банківської карти або рахунки.

 

Завдяки такому широкому інструментарію для обслуговування кредиту, позичальник MyWallet може виплачувати борг, перебуваючи в будь-якому місті країни і за її межами, маючи лише підключення до інтернету.  

Переваги кредитування в MyWallet

Компанія не тільки видає позики на покупку смартфона, а робить це швидко і якісно, ​​пропонуючи клієнтам:

 • професійне обслуговування;
 • прийнятну плату за користування позикою;
 • швидкий переказ грошей за позикою;
 • гнучкі умови погашення;
 • можливість пролонгації кредитного договору;
 • широкі можливості для обслуговування кредиту;
 • доступність онлайн-сервісу з будь-якого пристрою, підключеного до інтернету.

Якщо терміново потрібен новий стільниковий, а грошей на нього не вистачає, брати кредит в банку або в магазині не вигідно і довго. Простіше звернутися в компанію MyWallet, що дає позики на телефон під низький відсоток з мінімальним набором документів.

Види кредитування

Ми зібрали найпопулярніші теми, види та напрямки кредитування за якими клієнти звертаються в наш сервіс. Ви можете подивитися і вибрати для себе відповідний вид.Кредит для бізнесу Кредит на покупку подарунка Онлайн кредит без застави Кредит для інвалідів Кредит на покупку ноутбука Кредит на купівлю мобільного телефону Кредит на комунальні послуги Кредит на будівництво житла Позика за паспортом Онлайн позика без довідки про доходи Швидкий кредит без поручителів Швидкий кредит с 18 лет Термінова мікропозика Швидка позика Кредит онлайн з поганою кредитною історією Кредит на операцію Кредит на стоматологічні послуги Кредит на заміну вікон Кредит на погашення боргу в банку Кредит матерям в декреті Кредит на побутову техніку Весільний кредит Кредит на ремонт авто Гроші в кредит на ремонт Онлайн кредит на подорож Кредит студентам Кредит пенсіонерам Онлайн заявка на споживчий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит на освіту Онлайн кредит на меблі Онлайн кредит на лікування Кредит на шубу. Де краще оформити позику Бiльше

Ви можете взяти кредит в інших містах

Компанія MyWallet працює на всій території України. Ви можете взяти онлайн-кредит не виходячи з дому в будь-якому регіоні (крім зони АТО та АРК).Кредит онлайн в Енергодарі Кредит онлайн у Фастові Кредит онлайн в Прилуках Кредит онлайн в Ніжині Кредит онлайн в Мукачево Кредит онлайн в Миргороді Кредит онлайн в Коростені Кредит онлайн в Кам'янець-Подільському Кредит онлайн в Шостці Кредит онлайн в Ірпені Кредит онлайн у Броварах Кредит онлайн Борисполі Кредит онлайн в Бердянську Кредит онлайн в Бердичеві Кредит онлайн в Олександрії Позика онлайн в Кременчуці Позика онлайн в Мелітополі Позика онлайн в Умані Позика онлайн в Ужгороді Позика онлайн в Тернополі Позика онлайн в Сумах Позика онлайн в Рівному Позика онлайн в Конотопі Позика онлайн в в Івано-Франківську Позика онлайн в Білій Церкві Позика онлайн в Вінниці Позика онлайн в Кропивницькому Позика онлайн у Львові Позика онлайн в Дніпрі Позика онлайн в Чернівцях Позика онлайн в Чернігові Позика онлайн в Черкасах Позика онлайн в Житомирі Позика онлайн в Запоріжжі Позика онлайн в Києві Позика онлайн в Кривому Розі Позика онлайн в Луцьку Позика онлайн в Маріуполі Позика онлайн в Миколаєві Позика онлайн в Нікополі Позика онлайн в Одесі Позика онлайн в Павлограді Позика онлайн в Полтаві Позика онлайн в Харкові Позика онлайн в Херсоні Позика онлайн в Хмельницькому Бiльше