? Как получить кредит?

Позика онлайн в Хмельницькому

До 15 000 гривень за 20 хвилин . Без застав, поручителів і додаткових документів.
Головна - Позика онлайн в Хмельницькому

Переваги компанії MyWallet

Позика онлайн в Хмельницькому - 2 | MyWallet

Немає комісій, штрафів та прихованих платежів

Позика онлайн в Хмельницькому - 3 | MyWallet

Сервіс працює 24/7. Отримуйте гроші цілодобово за кілька хвилин!

Позика онлайн в Хмельницькому - 4 | MyWallet

Можливість взяти до 30 000 під 1% в день на термін до 11 місяців(ануїтет)

Чому варто взяти кредит саме у нас
Mywallet Інші МФО
Ставка для нових клієнтів 0.1% Ставка до 3%
Термін позики від 5 днів до 11 місяців Термін позики від 5 днів до 30 днів
Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1% в день Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1,5-2% в день
Сервіс працює цілодобово без перерв та вихідних. Графік роботи з 9:00 до 18:00
Зниження ставки для постійних клієнтів. Наявність вигідних промокодів зі знижками Відсутність знижок для постійних клієнтів

Дивитись відео

Вимоги для отримання кредиту

Позика онлайн в Хмельницькому - 5 | MyWallet

Бути старше
18 років

Позика онлайн в Хмельницькому - 6 | MyWallet

Паспорт
і код ІПН

Позика онлайн в Хмельницькому - 7 | MyWallet

Карта будь-якого
банку

Позика онлайн в Хмельницькому - 8 | MyWallet

Мобільний
телефон

Відповідальність і гарантія безпеки

 • Державні ліцензії та сертифікати на надання послуг з кредитування
 • Захист персональних даних підтверджена сертифікатом Comodo Positive
 • Захист банківських даних підтверджена сертифікатом PCI DSS і системою Platon

Як погасити кредит

Позика онлайн в Хмельницькому - 10 | MyWallet
В особистому кабінеті MyWallet

Ви можете погасити кредит в особистому кабінеті на сайті за допомоги власної банківської карти

Позика онлайн в Хмельницькому - 11 | MyWallet
В будь-якому банкові за рахунком

Ви можете погасити кредит в будь-якому банкові або інтернет банкінгу за реквізитами компанії

Позика онлайн в Хмельницькому - 12 | MyWallet
У платіжному терміналі

Ви можете погасити кредит в платіжних терміналах Вашого міста.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

Мобільний додаток

 • Зручний додаток для операційних систем iOS і Android Ви можете завантажити додаток на будь-який смартфон
 • Просте оформлення онлайн-кредиту по всій Україні У 2 кліка Ви зможете оформити кредит в будь-який час і в будь-якому місці
Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в App Store Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в Play Market

Нам довіряють сотні людей

Позика онлайн в Хмельницькому - 14 | MyWallet
Анастасия
Я - фрілансер, працюю фотографом на весіллях, заходах і просто на замовлення. І так вийшло, що, збираючись виїжджати на зйомку у мене випав з рук об'єктив. Запасного у мене не було, а зйомку скасувати було вже не можна. Я не розгубилася і всього за 20 хвилин взяла кредит в MyWallet. Фотки на новий об'єктив стали ще краще, а кредит повернула відразу через пару днів. Дуже зручно, всім рекомендую.
Позика онлайн в Хмельницькому - 15 | MyWallet
Ольга
Нещодавно закінчила університет і приступила до першої серйозної работе.Зарплата у мене ще не сильно велика, під кінець місяця не вистачає кілька сотень гривень. Тому я користуюся сервісом MyWallet де за лічені хвилини можу отримати гроші на карту. При невеликій сумі на кілька днів я переплачую зовсім копійки, думаю це краще, ніж позичати у друзів. Всім раджу.
Позика онлайн в Хмельницькому - 16 | MyWallet
Надежда
Я мама. Маючи дитину постійно з'являються незаплановані витрати. Нещодавно сказали, що в дитячий сад треба здати 1500 гривень, я вже не знала, що робити, але подруга порадила MyWallet. Я швидко оформила заявку і мені її тут же схвалили. Через тиждень чоловік без проблем зміг його погасити в найближчому терміналі. Всім радимо якщо терміново потрібні гроші.
Позика онлайн в Хмельницькому - 17 | MyWallet
Глеб
Дуже захоплююся моделюванням різної історичної техніки - танки, літаки, кораблі. І нещодавно в одному з магазинів де я купую деталі і запчастини була велика розпродаж. Я відразу зрозумів, що мені не вистачить грошей на покупку, тому звернувся за кредитом до компанії MyWallet. Швидко оформив кредит і зміг купити все необхідне. Велике спасибі.

Відсоткові ставки кредитів

Терміни погашення кредиту на MyWallet

Мінімальний термін погашення боргу становить 5 днів. Максимальний термін погашення миттєвого кредиту для фізичних осіб становить 30 днів, кредиту для підприємців до 11 місяців. Максимальна річна відсоткова ставка, що включає позичковий відсоток, а також всі інші комісії і витрати за рік становить 730%.


Приклад розрахунку відсоткової ставки

При оформленні першого кредиту – 1000 грн на 10 днів, сума до оплати складе 1600 грн. При цьому максимальна річна відсоткова ставка APR – 730%. Ми припиняємо нарахування відсотків через 90 днів після прострочення по кредиту. Тому Вам в будь-якому випадку не доведеться повертати в рази більше, ніж Ви позичили. * Перший кредит за ставкою 0,1% видається на перші 5 днів, далі по кредиту нараховується ставка 2,0% в день


Контактна інформація

© 2018 ЄДРПОУ 41336730, Місцезнаходження: Україна, 04070, м. Київ, Подільський район, вулиця Боричів Тік, буд. 30


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК №943, реєстраційний номер №13103668, видане Національною комісією з державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг 28.09.2017 року.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

Кредит в Хмельницькому

  Отримати кредит в Хмельницькому може кожен громадянин України, який відповідає вимогам банків, але ось вимоги ці стають дедалі жорсткішими. Недовіра банків до позичальників не тільки обмежує зростання споживчого кредитування, але і сильно знижує купівельну спроможність населення, що негативно позначається на економіці. На тлі падіння обсягів видачі позик державними і комерційними кредитними структурами стали розвиватися мікрофінансові організації (МФО), що видають позики на спрощених умовах.

На що беруть кредити в Хмельницькому

Місто на заході України давно вважається регіональним центром торгівлі, завдяки кільком великим ринкам, що забезпечує приплив фінансів в місцевий бюджет. Крім цього в Хмельницькому працюють десятки торгових центрів і великих магазинів. За даними дослідницького інституту GfK найчастіше українці позичають гроші на:

 • покупку побутової техніки та електроніки;
 • подорожі, закордонні тури, відпочинок всередині країни;
 • ремонт і будівництво;
 • оплату комунальних і медичних послуг.

При цьому в банках кредитується 44% громадян, тоді як в мікрофінансові організації звертається 48% позичальників, інші 8% вважають за краще або взагалі не влазити в борги, або позичати у знайомих. Середній розмір кредиту становить від 1000 до 2000 гривень, більше 3000 займають лише 14,3%, а суми понад 15 000 грн беруть в борг лише 5,9% позичальників. Серед респондентів 55,2% щомісяця виплачують до 500 грн за взятою позикою, ще 26% вносять до 1000 гривень і тільки 1-2% виплачують кредиторам щомісяця від 2 до 3 тисяч грн.

Незважаючи на те, що в цілому жителі Хмельницького часто вважають за краще звернутися в банк за миттєвою позикою, МФО поступово витісняють їх, змушуючи перемикатися з видачі довго- і середньострокових позик на експрес-кредити, які передбачають невеликі суми і короткі терміни виконання. Однак через низку об'єктивних причин банки не можуть опустити планку вимог до позичальників, підняту щоб компенсувати втрати від невиплат всіх видів позик. Мікрофінансові організації працюють тільки на видачу швидких кредитів, а тому не мають потреби в документальному забезпеченні засобів, що дозволяє їм видавати позики лише при наявності:

 • паспорта;
 • ідентифікаційного коду платника податків;
 • номера мобільного телефону;
 • номера банківської карти.

Такі прості умови оформлення і отримання короткострокової позики більш привабливі для українців, про що говорять дані GfK. Крім цього МФО активно розвивають напрямок онлайн-кредитування, видаючи позикові кошти через інтернет. Однією з компаній, що працюють в цій сфері, є MyWallet, пропонує серед інших організацій найнижчу ставку по кредиту - 0,1% для нових користувачів та 2,0% в день для постійних.

Особливості онлайн-позики від MyWallet в Хмельницькому

Позика онлайн в ХмельницькомуОформити мікрокредит можна на сайті організації, подавши заявку і вказавши необхідну суму позики і термін його повернення. Максимальна сума кредиту становить 30 000 гривень, але при першому зверненні вона не може перевищувати 10000. Термін погашення варіюється від 5 днів до 11 місяців, а при необхідності може бути продовжений ще на 30 днів за умови своєчасного внесення плати за користування позиковими засобами.

Після заповнення анкета відправляється на розгляд співробітникам компанії MyWallet, відповідь приходить протягом 20 хвилин. Якщо мікропозика схвалена, гроші миттєво зараховуються на карту в режимі онлайн. Для того щоб процедура стала можливою, карта проходить обов'язкову процедуру верифікації, що підтверджує її дійсність і приналежність зазначеному власникові. За допомогою коду CVV MyWallet обробляє дані картки через систему «Платон», для чого на рахунку позичальника блокується 1 грн. Після процедури доступ до заблокованих коштів відкривається.

Обслуговування позик від MyWallet

Обслуговуючи клієнтів через онлайн-сервіс, компанія не має територіальних відділень в місті Хмельницькому, тому надає можливість погашення позики через:

 • особистий кабінет на сайті;
 • термінали самообслуговування IBox;
 • банківське відділення.

Кожен позичальник сам вибирає спосіб внесення плати за користування кредитом, але частіше за все перевага віддається оплаті в режимі онлайн через особистий кабінет, так як вона дозволяє проводити платежі, сидячи за комп'ютером. Основні тези обслуговування в MyWallet - це:

 • простота;
 • безпека;
 • швидкість;
 • вигідність.

Орієнтуючи свою діяльність на клієнтів, компанія надає не тільки якісне обслуговування, а й:

 • низьку плату за користування кредитом (0% для нових користувачів та 1,6% в день для постійних);
 • оформлення позики з мінімальним пакетом документів;
 • швидке зарахування коштів на карту;
 • можливість пролонгації терміну погашення кредиту;
 • можливість обслуговування позики через особистий кабінет на сайті, банківське відділення або термінал самообслуговування;
 • зручний онлайн-сервіс, доступний з будь-якого пристрою, підключеного до мережі інтернет.

Якщо виникає термінова потреба в грошах, є сенс звернутися в компанію MyWallet, яка надає позики в Хмельницькому і інших містах України через сучасний онлайн-сервіс з зарахуванням коштів на карту.

Види кредитування

Ми зібрали найпопулярніші теми, види та напрямки кредитування за якими клієнти звертаються в наш сервіс. Ви можете подивитися і вибрати для себе відповідний вид.Кредит для бізнесу Кредит на покупку подарунка Онлайн кредит без застави Кредит для інвалідів Кредит на покупку ноутбука Кредит на купівлю мобільного телефону Кредит на комунальні послуги Кредит на будівництво житла Позика за паспортом Онлайн позика без довідки про доходи Швидкий кредит без поручителів Швидкий кредит с 18 лет Термінова мікропозика Швидка позика Кредит онлайн з поганою кредитною історією Кредит на операцію Кредит на стоматологічні послуги Кредит на заміну вікон Кредит на погашення боргу в банку Кредит матерям в декреті Кредит на побутову техніку Весільний кредит Кредит на ремонт авто Гроші в кредит на ремонт Онлайн кредит на подорож Кредит студентам Кредит пенсіонерам Онлайн заявка на споживчий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит на освіту Онлайн кредит на меблі Онлайн кредит на лікування Кредит на шубу. Де краще оформити позику Бiльше

Ви можете взяти кредит в інших містах

Компанія MyWallet працює на всій території України. Ви можете взяти онлайн-кредит не виходячи з дому в будь-якому регіоні (крім зони АТО та АРК).Кредит онлайн в Енергодарі Кредит онлайн у Фастові Кредит онлайн в Прилуках Кредит онлайн в Ніжині Кредит онлайн в Мукачево Кредит онлайн в Миргороді Кредит онлайн в Коростені Кредит онлайн в Кам'янець-Подільському Кредит онлайн в Шостці Кредит онлайн в Ірпені Кредит онлайн у Броварах Кредит онлайн Борисполі Кредит онлайн в Бердянську Кредит онлайн в Бердичеві Кредит онлайн в Олександрії Позика онлайн в Кременчуці Позика онлайн в Мелітополі Позика онлайн в Умані Позика онлайн в Ужгороді Позика онлайн в Тернополі Позика онлайн в Сумах Позика онлайн в Рівному Позика онлайн в Конотопі Позика онлайн в в Івано-Франківську Позика онлайн в Білій Церкві Позика онлайн в Вінниці Позика онлайн в Кропивницькому Позика онлайн у Львові Позика онлайн в Дніпрі Позика онлайн в Чернівцях Позика онлайн в Чернігові Позика онлайн в Черкасах Позика онлайн в Житомирі Позика онлайн в Запоріжжі Позика онлайн в Києві Позика онлайн в Кривому Розі Позика онлайн в Луцьку Позика онлайн в Маріуполі Позика онлайн в Миколаєві Позика онлайн в Нікополі Позика онлайн в Одесі Позика онлайн в Павлограді Позика онлайн в Полтаві Позика онлайн в Харкові Позика онлайн в Херсоні Позика онлайн в Хмельницькому Бiльше