? Как получить кредит?

Кредит для бізнесу

До 30 000 гривень за 20 хвилин . Без застав, поручителів і додаткових документів.
Головна - Кредит для бізнесу

Переваги компанії MyWallet

Кредит для бізнесу - 2 | MyWallet

Немає комісій, штрафів та прихованих платежів

Кредит для бізнесу - 3 | MyWallet

Сервіс працює 24/7. Отримуйте гроші цілодобово за кілька хвилин!

Кредит для бізнесу - 4 | MyWallet

Можливість взяти до 30 000 під 1% в день на термін до 3 місяців(ануїтет)

Чому варто взяти кредит саме у нас
Mywallet Інші МФО
Ставка для нових клієнтів 0.1% Ставка до 3%
Термін позики від 5 днів до 3 місяців Термін позики від 5 днів до 30 днів
Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1% в день Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1,5-2% в день
Сервіс працює цілодобово без перерв та вихідних. Графік роботи з 9:00 до 18:00
Зниження ставки для постійних клієнтів. Наявність вигідних промокодів зі знижками Відсутність знижок для постійних клієнтів

Дивитись відео

Вимоги для отримання кредиту

Кредит для бізнесу - 5 | MyWallet

Бути старше
18 років

Кредит для бізнесу - 6 | MyWallet

Паспорт
і код ІПН

Кредит для бізнесу - 7 | MyWallet

Карта будь-якого
банку

Кредит для бізнесу - 8 | MyWallet

Мобільний
телефон

Відповідальність і гарантія безпеки

  • Державні ліцензії та сертифікати на надання послуг з кредитування
  • Захист персональних даних підтверджена сертифікатом Comodo Positive
  • Захист банківських даних підтверджена сертифікатом PCI DSS і системою Platon

Як погасити кредит

Кредит для бізнесу - 10 | MyWallet
В особистому кабінеті MyWallet

Ви можете погасити кредит в особистому кабінеті на сайті за допомоги власної банківської карти

Кредит для бізнесу - 11 | MyWallet
В будь-якому банкові за рахунком

Ви можете погасити кредит в будь-якому банкові або інтернет банкінгу за реквізитами компанії

Кредит для бізнесу - 12 | MyWallet
У платіжному терміналі

Ви можете погасити кредит в платіжних терміналах Вашого міста.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

Мобільний додаток

  • Зручний додаток для операційних систем iOS і Android Ви можете завантажити додаток на будь-який смартфон
  • Просте оформлення онлайн-кредиту по всій Україні У 2 кліка Ви зможете оформити кредит в будь-який час і в будь-якому місці
Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в App Store Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в Play Market

Нам довіряють сотні людей

Кредит для бізнесу - 14 | MyWallet
Анастасия
Я - фрілансер, працюю фотографом на весіллях, заходах і просто на замовлення. І так вийшло, що, збираючись виїжджати на зйомку у мене випав з рук об'єктив. Запасного у мене не було, а зйомку скасувати було вже не можна. Я не розгубилася і всього за 20 хвилин взяла кредит в MyWallet. Фотки на новий об'єктив стали ще краще, а кредит повернула відразу через пару днів. Дуже зручно, всім рекомендую.
Кредит для бізнесу - 15 | MyWallet
Ольга
Нещодавно закінчила університет і приступила до першої серйозної работе.Зарплата у мене ще не сильно велика, під кінець місяця не вистачає кілька сотень гривень. Тому я користуюся сервісом MyWallet де за лічені хвилини можу отримати гроші на карту. При невеликій сумі на кілька днів я переплачую зовсім копійки, думаю це краще, ніж позичати у друзів. Всім раджу.
Кредит для бізнесу - 16 | MyWallet
Надежда
Я мама. Маючи дитину постійно з'являються незаплановані витрати. Нещодавно сказали, що в дитячий сад треба здати 1500 гривень, я вже не знала, що робити, але подруга порадила MyWallet. Я швидко оформила заявку і мені її тут же схвалили. Через тиждень чоловік без проблем зміг його погасити в найближчому терміналі. Всім радимо якщо терміново потрібні гроші.
Кредит для бізнесу - 17 | MyWallet
Глеб
Дуже захоплююся моделюванням різної історичної техніки - танки, літаки, кораблі. І нещодавно в одному з магазинів де я купую деталі і запчастини була велика розпродаж. Я відразу зрозумів, що мені не вистачить грошей на покупку, тому звернувся за кредитом до компанії MyWallet. Швидко оформив кредит і зміг купити все необхідне. Велике спасибі.

Відсоткові ставки кредитів

Терміни погашення кредиту на MyWallet

Мінімальний термін погашення боргу становить 5 днів. Максимальний термін погашення миттєвого кредиту для фізичних осіб становить 30 днів, кредиту для підприємців до 11 місяців. Максимальна річна відсоткова ставка, що включає позичковий відсоток, а також всі інші комісії і витрати за рік становить 730%.


Приклад розрахунку відсоткової ставки

При оформленні першого кредиту – 1000 грн на 10 днів, сума до оплати складе 1600 грн. При цьому максимальна річна відсоткова ставка APR – 730%. Ми припиняємо нарахування відсотків через 90 днів після прострочення по кредиту. Тому Вам в будь-якому випадку не доведеться повертати в рази більше, ніж Ви позичили. * Перший кредит за ставкою 0,1% видається на перші 5 днів, далі по кредиту нараховується ставка 2,0% в день


Контактна інформація

© 2018 ЄДРПОУ 41336730, Місцезнаходження: Україна, 04070, м. Київ, Подільський район, вулиця Боричів Тік, буд. 30


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК №943, реєстраційний номер №13103668, видане Національною комісією з державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг 28.09.2017 року.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші
Кредит для бізнесу

Необхідні складові для початку комерційної діяльності — ідея, план по реалізації, команда, що буде втілювати ідею в життя і кошти для старту бізнесу. Якщо ви маєте все, окрім фінансів, оптимальним рішенням в такому випадку буде оформлення кредиту. Це дієва схема для реалізації бізнес-ідеї без стартового капіталу.

Кредит для малого бізнесу

До "малого бізнесу" відносять фізичних осіб (приватних підприємців), а також юридичних осіб з чисельністю працівників до 50 осіб і річним прибутком до 10 млн євро. Кредитування нерідко є оптимальною підтримкою в модернізації основних фондів, а іноді — єдиним шансом для порятунку компанії від банкротства. .

Індивідуальні підприємці

Фінансові організації без проблем видають кредити для бізнесу. Наприклад, перевірена компанія MyWallet пропонує зручні та вигідні умови оформлення онлайн-позики з вигідними відсотками для ІП. Розрахувати повну суму боргу і підібрати зручний термін фінансування можна в режимі онлайн на сайті компанії.

У ваших планах розширення підприємства? Тоді позика, призначена для приватних підприємців — ваш варіант. Її можна оформити на придбання обладнання, транспортних засобів та інші витрати.

ТОВ і юридичні особи

Якщо ваша найближча мета — розширення бізнесу і отримання більшого прибутку, то правильним рішенням буде працювати по формі ТОВ. Це складніше в силу збільшеної кількості документів для оформлення і високих податків, проте це дозволить отримати розрахунковий рахунок і успішно укладати договори з юридичними особами. Умови отримання позик також будуть більш вигідними, ніж для ІП (знижені процентні ставки, більш тривалі терміни кредитування).

Кредит для середнього бізнесу

Підприємства з кількістю робочих місць від 100 відносяться до "середніх". Таким організаціям доступні збільшені суми кредитних коштів для розвитку бізнесу, а також більш вигідні умови і подовжені терміни кредитування.

Мета отримання позики

Оформлення цільової позики в Україні доступна фізичним особам і компаніям. Підприємці максимально зацікавлені в позиках на старт, придбання і розширення власного проекту.

Відкриття. Один з найпопулярніших видів кредитування комерційної діяльності через те, що власна справа — це завжди гарантія фінансової незалежності і задоволення своїх амбіцій.

Купівля. Підприємці, які визначилися, в якій сфері вони хочуть розвиватися, а також ті, хто планує купити бізнес або франшизу, можуть взяти позику на таку покупку, і це рішення буде виправданим. Головний плюс тут в тому, що підприємець не починає все з нуля. Є основа і стратегія, залишається організувати структуру бізнесу, а в перспективі — розвивати його і розширювати.

Розвиток. В умовах відсутності вільних фінансів позика допоможе підприємцю успішно реалізувати намічені проекти, а також розширювати обсяги і виходити на новий рівень розвитку справи.

Особливості та переваги кредитування

Компанія My Wallet пропонує клієнтам різні варіанти кредитування для підприємств. Ознайомтеся і проаналізуйте актуальні програми, щоб вибрати найкращий для себе варіант.

Переваги кредитування з My Wallet:

  • Розвиток і зростання бізнесу без вилучення коштів з обороту підприємства;
  • Вигідне і зручне фінансування без застави;
  • Підбір індивідуального графіка погашення боргу;
  • Нарахування відсотків тільки за період фактичного користування кредитними коштами;
  • Разова комісія, жодних прихованих платежів.

Види кредитування

Ми зібрали найпопулярніші теми, види та напрямки кредитування за якими клієнти звертаються в наш сервіс. Ви можете подивитися і вибрати для себе відповідний вид.Кредит для бізнесу Кредит на покупку подарунка Онлайн кредит без застави Кредит для інвалідів Кредит на покупку ноутбука Кредит на купівлю мобільного телефону Кредит на комунальні послуги Кредит на будівництво житла Позика за паспортом Онлайн позика без довідки про доходи Швидкий кредит без поручителів Швидкий кредит с 18 лет Термінова мікропозика Швидка позика Кредит онлайн з поганою кредитною історією Кредит на операцію Кредит на стоматологічні послуги Кредит на заміну вікон Кредит на погашення боргу в банку Кредит матерям в декреті Кредит на побутову техніку Весільний кредит Кредит на ремонт авто Гроші в кредит на ремонт Онлайн кредит на подорож Кредит студентам Кредит пенсіонерам Онлайн заявка на споживчий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит на освіту Онлайн кредит на меблі Онлайн кредит на лікування Кредит на шубу. Де краще оформити позику Бiльше

Ви можете взяти кредит в інших містах

Компанія MyWallet працює на всій території України. Ви можете взяти онлайн-кредит не виходячи з дому в будь-якому регіоні (крім зони АТО та АРК).Кредит онлайн в Енергодарі Кредит онлайн у Фастові Кредит онлайн в Прилуках Кредит онлайн в Ніжині Кредит онлайн в Мукачево Кредит онлайн в Миргороді Кредит онлайн в Коростені Кредит онлайн в Кам'янець-Подільському Кредит онлайн в Шостці Кредит онлайн в Ірпені Кредит онлайн у Броварах Кредит онлайн Борисполі Кредит онлайн в Бердянську Кредит онлайн в Бердичеві Кредит онлайн в Олександрії Позика онлайн в Кременчуці Позика онлайн в Мелітополі Позика онлайн в Умані Позика онлайн в Ужгороді Позика онлайн в Тернополі Позика онлайн в Сумах Позика онлайн в Рівному Позика онлайн в Конотопі Позика онлайн в в Івано-Франківську Позика онлайн в Білій Церкві Позика онлайн в Вінниці Позика онлайн в Кропивницькому Позика онлайн у Львові Позика онлайн в Дніпрі Позика онлайн в Чернівцях Позика онлайн в Чернігові Позика онлайн в Черкасах Позика онлайн в Житомирі Позика онлайн в Запоріжжі Позика онлайн в Києві Позика онлайн в Кривому Розі Позика онлайн в Луцьку Позика онлайн в Маріуполі Позика онлайн в Миколаєві Позика онлайн в Нікополі Позика онлайн в Одесі Позика онлайн в Павлограді Позика онлайн в Полтаві Позика онлайн в Харкові Позика онлайн в Херсоні Позика онлайн в Хмельницькому Бiльше