? Как получить кредит?

Кредит для інвалідів

До 15 000 гривень за 20 хвилин . Без застав, поручителів і додаткових документів.
Головна - Кредит для інвалідів

Переваги компанії MyWallet

Кредит для інвалідів - 2 | MyWallet

Немає комісій, штрафів та прихованих платежів

Кредит для інвалідів - 3 | MyWallet

Сервіс працює 24/7. Отримуйте гроші цілодобово за кілька хвилин!

Кредит для інвалідів - 4 | MyWallet

Можливість взяти до 30 000 під 1% в день на термін до 11 місяців(ануїтет)

Чому варто взяти кредит саме у нас
Mywallet Інші МФО
Ставка для нових клієнтів 0.1% Ставка до 3%
Термін позики від 5 днів до 11 місяців Термін позики від 5 днів до 30 днів
Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1% в день Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1,5-2% в день
Сервіс працює цілодобово без перерв та вихідних. Графік роботи з 9:00 до 18:00
Зниження ставки для постійних клієнтів. Наявність вигідних промокодів зі знижками Відсутність знижок для постійних клієнтів

Дивитись відео

Вимоги для отримання кредиту

Кредит для інвалідів - 5 | MyWallet

Бути старше
18 років

Кредит для інвалідів - 6 | MyWallet

Паспорт
і код ІПН

Кредит для інвалідів - 7 | MyWallet

Карта будь-якого
банку

Кредит для інвалідів - 8 | MyWallet

Мобільний
телефон

Відповідальність і гарантія безпеки

 • Державні ліцензії та сертифікати на надання послуг з кредитування
 • Захист персональних даних підтверджена сертифікатом Comodo Positive
 • Захист банківських даних підтверджена сертифікатом PCI DSS і системою Platon

Як погасити кредит

Кредит для інвалідів - 10 | MyWallet
В особистому кабінеті MyWallet

Ви можете погасити кредит в особистому кабінеті на сайті за допомоги власної банківської карти

Кредит для інвалідів - 11 | MyWallet
В будь-якому банкові за рахунком

Ви можете погасити кредит в будь-якому банкові або інтернет банкінгу за реквізитами компанії

Кредит для інвалідів - 12 | MyWallet
У платіжному терміналі

Ви можете погасити кредит в платіжних терміналах Вашого міста.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

Мобільний додаток

 • Зручний додаток для операційних систем iOS і Android Ви можете завантажити додаток на будь-який смартфон
 • Просте оформлення онлайн-кредиту по всій Україні У 2 кліка Ви зможете оформити кредит в будь-який час і в будь-якому місці
Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в App Store Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в Play Market

Нам довіряють сотні людей

Кредит для інвалідів - 14 | MyWallet
Анастасия
Я - фрілансер, працюю фотографом на весіллях, заходах і просто на замовлення. І так вийшло, що, збираючись виїжджати на зйомку у мене випав з рук об'єктив. Запасного у мене не було, а зйомку скасувати було вже не можна. Я не розгубилася і всього за 20 хвилин взяла кредит в MyWallet. Фотки на новий об'єктив стали ще краще, а кредит повернула відразу через пару днів. Дуже зручно, всім рекомендую.
Кредит для інвалідів - 15 | MyWallet
Ольга
Нещодавно закінчила університет і приступила до першої серйозної работе.Зарплата у мене ще не сильно велика, під кінець місяця не вистачає кілька сотень гривень. Тому я користуюся сервісом MyWallet де за лічені хвилини можу отримати гроші на карту. При невеликій сумі на кілька днів я переплачую зовсім копійки, думаю це краще, ніж позичати у друзів. Всім раджу.
Кредит для інвалідів - 16 | MyWallet
Надежда
Я мама. Маючи дитину постійно з'являються незаплановані витрати. Нещодавно сказали, що в дитячий сад треба здати 1500 гривень, я вже не знала, що робити, але подруга порадила MyWallet. Я швидко оформила заявку і мені її тут же схвалили. Через тиждень чоловік без проблем зміг його погасити в найближчому терміналі. Всім радимо якщо терміново потрібні гроші.
Кредит для інвалідів - 17 | MyWallet
Глеб
Дуже захоплююся моделюванням різної історичної техніки - танки, літаки, кораблі. І нещодавно в одному з магазинів де я купую деталі і запчастини була велика розпродаж. Я відразу зрозумів, що мені не вистачить грошей на покупку, тому звернувся за кредитом до компанії MyWallet. Швидко оформив кредит і зміг купити все необхідне. Велике спасибі.

Відсоткові ставки кредитів

Терміни погашення кредиту на MyWallet

Мінімальний термін погашення боргу становить 5 днів. Максимальний термін погашення миттєвого кредиту для фізичних осіб становить 30 днів, кредиту для підприємців до 11 місяців. Максимальна річна відсоткова ставка, що включає позичковий відсоток, а також всі інші комісії і витрати за рік становить 730%.


Приклад розрахунку відсоткової ставки

При оформленні першого кредиту – 1000 грн на 10 днів, сума до оплати складе 1600 грн. При цьому максимальна річна відсоткова ставка APR – 730%. Ми припиняємо нарахування відсотків через 90 днів після прострочення по кредиту. Тому Вам в будь-якому випадку не доведеться повертати в рази більше, ніж Ви позичили. * Перший кредит за ставкою 0,1% видається на перші 5 днів, далі по кредиту нараховується ставка 2,0% в день


Контактна інформація

© 2018 ЄДРПОУ 41336730, Місцезнаходження: Україна, 04070, м. Київ, Подільський район, вулиця Боричів Тік, буд. 30


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК №943, реєстраційний номер №13103668, видане Національною комісією з державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг 28.09.2017 року.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші
Кредит інвалідам

Отримати банківський кредит в Україні можуть не тільки офіційно працюючі громадяни, а й безробітні, а оформити заявку можна за паспортом, пред'явивши код ІПП, а також повний пакет документів. Але, незважаючи на велику кількість кредитних програм, отримати позику можуть не всі. У конкретному випадку мова йде про людей з обмеженими можливостями, які часто не мають місця роботи і отримують незначну допомогу по інвалідності.

Проблеми банківського кредитування інвалідів

Законодавство України не розмежовує одержувачів позик за категоріями працездатності, однак багато банків відмовляють громадянам з обмеженими можливостями. Якщо розглядати подібні дії з боку законності, то вони, звичайно ж, є незаконними, але представники банків посилаються на неблагонадійність подібних позичальників, і правила дозволяють їм не видавати кредит інвалідам.

 

Часто виявляється, що для отримання позики інваліди потребують поручительство третіх осіб навіть при наявності стабільного джерела доходу. Причина в тому, що фінансові структури відносять громадян з обмеженими можливостями до категорії позичальників підвищеного ризику. Це сильно обмежує можливості кредитування для таких людей, але дозволяє отримувати:

 • споживчий кредит;
 • експрес-займ;
 • товарну позичку;
 • кредит із забезпеченням.

 

Інші кредитні програми для інвалідів не передбачені, а пільг при оформленні доступних видів позичок немає, тому договір оформляється на загальних умовах. Також співробітники фінансової установи в обов'язковому порядку проведуть аналіз платоспроможності позичальника-інваліда, визначаючи його чистий щомісячний дохід. Але навіть незважаючи на це, від позичальника можуть зажадати надати платоспроможних поручителів або ліквідне майно для застави.

 

Найчастіше українські кредитно-фінансові установи видають кредит інвалідам 3-ї групи і 2-ї групи і вкрай рідко кредитують людей з обмеженими можливостями 1-ї групи інвалідності. Більшою мірою це пов'язано з типом захворювань, характерних для кожної групи, які можуть бути вродженими чи набутими. Наприклад, громадяни, які є інвалідами 3-й категорії, найчастіше мають захворювання, які не впливають на опорно-руховий апарат, мовні та розумові функції, завдяки чому можуть мати офіційну роботу і пристойний заробіток. Особи з 2-ю групою інвалідності рідко можуть працювати і взагалі виконувати складні дії без сторонньої допомоги.

 

Громадяни 1-ї категорії вважаються абсолютно непрацездатними і не можуть отримати позику навіть при наявності застави, поручителів і високого доходу у вигляді посібників, соціальної допомоги та інших виплат. Саме тому, якщо виникає термінова потреба в грошах для оплати ліків, медичних послуг або реабілітаційних процедур варто звернутися в компанію MyWallet, яка надає позики через інтернет із зарахуванням коштів на банківську карту. Це позбавляє від необхідності відвідування офісу і витрати часу на дорогу і простоювання в офісі, що особливо незручно інвалідам.

Особливості кредиту від MyWallet для інвалідів

Кредит для інвалідівДля оформлення заявки на отримання мікропозик потрібно зайти на сайт компанії, заповнивши анкету і вказавши наступні персональні дані:

 • ім'я прізвище по батькові;
 • число, місяць, рік народження;
 • адреса прописки;
 • ідентифікаційний номер платника податків;
 • номер мобільного телефону;
 • номер банківської карти.

Взяти кредит в MyWallet може кожен громадянин України віком від 18 до 65 років незалежно від категорії інвалідності. Процедура розгляду заявки займає не більше 20 хвилин, а після її схвалення, засоби миттєво надходять на карту. Мінімальний розмір позики становить 300 гривень, а максимальний - 15 000, але при першому зверненні він не може перевищувати 4000 грн. Щоб позичальникам було простіше і зручніше виплачувати борг за позикою, компанія пропонує робити це:

 • через особистий кабінет на сайті MyWallet в режимі онлайн;
 • через термінал самообслуговування;
 • в банківському відділенні.

Перший варіант найбільш зручний для людей з обмеженими можливостями, так як дозволяє обслуговувати кредит, не виходячи з дому. Для цього потрібно вказати суму і реквізити, з яких будуть переводитися кошти, після чого вони відразу надійдуть на рахунок. Оплата через термінал або банківське відділення підійде для оплати готівкою, які можуть бути списані з карти або внесені готівкою.

Чому інвалідам варто звернутися за кредитом в MyWallet

Компанія орієнтує свою діяльність на клієнтів, не роблячи акцент на їх фізичні можливості, і надає не тільки професійне обслуговування, а й:

 • низьку плату за користування кредитом (0% для нових користувачів та 1,6% в день для постійних);
 • оформлення позики з мінімальним пакетом документів;
 • швидке зарахування коштів позики на карту;
 • можливість пролонгації терміну погашення кредиту;
 • можливість обслуговування позики через особистий кабінет на сайті, банківське відділення або термінал самообслуговування;
 • зручний онлайн-сервіс, доступний з будь-якого пристрою, підключеного до мережі інтернет.

Терміново маючи потребу в грошах і не маючи можливості отримати кредит в банку через наявність інвалідності, варто звернутися в компанію MyWallet, яка видає позики людям з обмеженими можливостями на рівних правах з іншими категоріями позичальників.

Види кредитування

Ми зібрали найпопулярніші теми, види та напрямки кредитування за якими клієнти звертаються в наш сервіс. Ви можете подивитися і вибрати для себе відповідний вид.Кредит для бізнесу Кредит на покупку подарунка Онлайн кредит без застави Кредит для інвалідів Кредит на покупку ноутбука Кредит на купівлю мобільного телефону Кредит на комунальні послуги Кредит на будівництво житла Позика за паспортом Онлайн позика без довідки про доходи Швидкий кредит без поручителів Швидкий кредит с 18 лет Термінова мікропозика Швидка позика Кредит онлайн з поганою кредитною історією Кредит на операцію Кредит на стоматологічні послуги Кредит на заміну вікон Кредит на погашення боргу в банку Кредит матерям в декреті Кредит на побутову техніку Весільний кредит Кредит на ремонт авто Гроші в кредит на ремонт Онлайн кредит на подорож Кредит студентам Кредит пенсіонерам Онлайн заявка на споживчий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит на освіту Онлайн кредит на меблі Онлайн кредит на лікування Кредит на шубу. Де краще оформити позику Бiльше

Ви можете взяти кредит в інших містах

Компанія MyWallet працює на всій території України. Ви можете взяти онлайн-кредит не виходячи з дому в будь-якому регіоні (крім зони АТО та АРК).Кредит онлайн в Енергодарі Кредит онлайн у Фастові Кредит онлайн в Прилуках Кредит онлайн в Ніжині Кредит онлайн в Мукачево Кредит онлайн в Миргороді Кредит онлайн в Коростені Кредит онлайн в Кам'янець-Подільському Кредит онлайн в Шостці Кредит онлайн в Ірпені Кредит онлайн у Броварах Кредит онлайн Борисполі Кредит онлайн в Бердянську Кредит онлайн в Бердичеві Кредит онлайн в Олександрії Позика онлайн в Кременчуці Позика онлайн в Мелітополі Позика онлайн в Умані Позика онлайн в Ужгороді Позика онлайн в Тернополі Позика онлайн в Сумах Позика онлайн в Рівному Позика онлайн в Конотопі Позика онлайн в в Івано-Франківську Позика онлайн в Білій Церкві Позика онлайн в Вінниці Позика онлайн в Кропивницькому Позика онлайн у Львові Позика онлайн в Дніпрі Позика онлайн в Чернівцях Позика онлайн в Чернігові Позика онлайн в Черкасах Позика онлайн в Житомирі Позика онлайн в Запоріжжі Позика онлайн в Києві Позика онлайн в Кривому Розі Позика онлайн в Луцьку Позика онлайн в Маріуполі Позика онлайн в Миколаєві Позика онлайн в Нікополі Позика онлайн в Одесі Позика онлайн в Павлограді Позика онлайн в Полтаві Позика онлайн в Харкові Позика онлайн в Херсоні Позика онлайн в Хмельницькому Бiльше