? Как получить кредит?

Позика онлайн в Дніпрі

До 30 000 гривень за 20 хвилин . Без застав, поручителів і додаткових документів.
Головна - Позика онлайн в Дніпрі

Переваги компанії MyWallet

Позика онлайн в Дніпрі - 2 | MyWallet

Немає комісій, штрафів та прихованих платежів

Позика онлайн в Дніпрі - 3 | MyWallet

Сервіс працює 24/7. Отримуйте гроші цілодобово за кілька хвилин!

Позика онлайн в Дніпрі - 4 | MyWallet

Можливість взяти до 30 000 під 1% в день на термін до 3 місяців(ануїтет)

Чому варто взяти кредит саме у нас
Mywallet Інші МФО
Ставка для нових клієнтів 0.1% Ставка до 3%
Термін позики від 5 днів до 3 місяців Термін позики від 5 днів до 30 днів
Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1% в день Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1,5-2% в день
Сервіс працює цілодобово без перерв та вихідних. Графік роботи з 9:00 до 18:00
Зниження ставки для постійних клієнтів. Наявність вигідних промокодів зі знижками Відсутність знижок для постійних клієнтів

Дивитись відео

Вимоги для отримання кредиту

Позика онлайн в Дніпрі - 5 | MyWallet

Бути старше
18 років

Позика онлайн в Дніпрі - 6 | MyWallet

Паспорт
і код ІПН

Позика онлайн в Дніпрі - 7 | MyWallet

Карта будь-якого
банку

Позика онлайн в Дніпрі - 8 | MyWallet

Мобільний
телефон

Відповідальність і гарантія безпеки

 • Державні ліцензії та сертифікати на надання послуг з кредитування
 • Захист персональних даних підтверджена сертифікатом Comodo Positive
 • Захист банківських даних підтверджена сертифікатом PCI DSS і системою Platon

Як погасити кредит

Позика онлайн в Дніпрі - 10 | MyWallet
В особистому кабінеті MyWallet

Ви можете погасити кредит в особистому кабінеті на сайті за допомоги власної банківської карти

Позика онлайн в Дніпрі - 11 | MyWallet
В будь-якому банкові за рахунком

Ви можете погасити кредит в будь-якому банкові або інтернет банкінгу за реквізитами компанії

Позика онлайн в Дніпрі - 12 | MyWallet
У платіжному терміналі

Ви можете погасити кредит в платіжних терміналах Вашого міста.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

Мобільний додаток

 • Зручний додаток для операційних систем iOS і Android Ви можете завантажити додаток на будь-який смартфон
 • Просте оформлення онлайн-кредиту по всій Україні У 2 кліка Ви зможете оформити кредит в будь-який час і в будь-якому місці
Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в App Store Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в Play Market

Нам довіряють сотні людей

Позика онлайн в Дніпрі - 14 | MyWallet
Анастасия
Я - фрілансер, працюю фотографом на весіллях, заходах і просто на замовлення. І так вийшло, що, збираючись виїжджати на зйомку у мене випав з рук об'єктив. Запасного у мене не було, а зйомку скасувати було вже не можна. Я не розгубилася і всього за 20 хвилин взяла кредит в MyWallet. Фотки на новий об'єктив стали ще краще, а кредит повернула відразу через пару днів. Дуже зручно, всім рекомендую.
Позика онлайн в Дніпрі - 15 | MyWallet
Ольга
Нещодавно закінчила університет і приступила до першої серйозної работе.Зарплата у мене ще не сильно велика, під кінець місяця не вистачає кілька сотень гривень. Тому я користуюся сервісом MyWallet де за лічені хвилини можу отримати гроші на карту. При невеликій сумі на кілька днів я переплачую зовсім копійки, думаю це краще, ніж позичати у друзів. Всім раджу.
Позика онлайн в Дніпрі - 16 | MyWallet
Надежда
Я мама. Маючи дитину постійно з'являються незаплановані витрати. Нещодавно сказали, що в дитячий сад треба здати 1500 гривень, я вже не знала, що робити, але подруга порадила MyWallet. Я швидко оформила заявку і мені її тут же схвалили. Через тиждень чоловік без проблем зміг його погасити в найближчому терміналі. Всім радимо якщо терміново потрібні гроші.
Позика онлайн в Дніпрі - 17 | MyWallet
Глеб
Дуже захоплююся моделюванням різної історичної техніки - танки, літаки, кораблі. І нещодавно в одному з магазинів де я купую деталі і запчастини була велика розпродаж. Я відразу зрозумів, що мені не вистачить грошей на покупку, тому звернувся за кредитом до компанії MyWallet. Швидко оформив кредит і зміг купити все необхідне. Велике спасибі.

Відсоткові ставки кредитів

Терміни погашення кредиту на MyWallet

Мінімальний термін погашення боргу становить 5 днів. Максимальний термін погашення миттєвого кредиту для фізичних осіб становить 30 днів, кредиту для підприємців до 11 місяців. Максимальна річна відсоткова ставка, що включає позичковий відсоток, а також всі інші комісії і витрати за рік становить 730%.


Приклад розрахунку відсоткової ставки

При оформленні першого кредиту – 1000 грн на 10 днів, сума до оплати складе 1600 грн. При цьому максимальна річна відсоткова ставка APR – 730%. Ми припиняємо нарахування відсотків через 90 днів після прострочення по кредиту. Тому Вам в будь-якому випадку не доведеться повертати в рази більше, ніж Ви позичили. * Перший кредит за ставкою 0,1% видається на перші 5 днів, далі по кредиту нараховується ставка 2,0% в день


Контактна інформація

© 2018 ЄДРПОУ 41336730, Місцезнаходження: Україна, 04070, м. Київ, Подільський район, вулиця Боричів Тік, буд. 30


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК №943, реєстраційний номер №13103668, видане Національною комісією з державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг 28.09.2017 року.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші
Займ онлайн в Днепре

Як взяти кредит в Дніпрі

  Грошові позики сьогодні є зручним і швидким вирішенням фінансових проблем для багатьох жителів України. Довгостроковий кредит в банку незамінний засіб, якщо ви мрієте про початок власного бізнесу, плануєте покупку автомобіля або поліпшення житлових умов. Але в ситуації, коли на роботі затримали зарплату і необхідна невелика сума грошей на покупку одягу, лікування зуба або ремонт авто, звернення в банк навряд чи має сенс. Куди зручніше і вигідніше буде мікрокредит у Дніпрі - популярний фінансовий продукт, пропонований багатьма мікрофінансовими організаціями (МФО).

Мікропозика в Дніпрі і його особливості

  Позика онлайн в ДніпріЯк видно з назви, мікрокредит - це короткострокову позику видається зазвичай на час від 5 до 30 календарних днів. Тобто такий кредитний продукт оптимальний як швидке рішення в тих випадках, коли звертатися в банк і покладати на себе довготривалі зобов'язання просто немає можливості або бажання. Розміри швидких позик також зазвичай невеликі. Зазвичай вони обмежені декількома десятками тисяч гривень. Але при первинному зверненні можуть діяти різні обмеження - як на термін, так і на суму кредитування. Так, наприклад, в компанії MyWallet максимальна сума позики становить 30 000 гривень, а термін - 11 місяців. Але при первинному зверненні розмір кредиту обмежений і становить 10 000 гривень. Пройшовши процедуру реєстрації і ставши постійним клієнтом компанії, ви отримуєте можливість брати вже до 30 000 гривень. Також перевагою стає спрощена процедура подачі заявки.

Гроші в борг у MyWallet

  Компанія MyWallet спеціалізується на онлайн-кредитуванні населення. Такий кредитний продукт максимально зручний і доступний для всіх верств населення України. Адже оформити швидкий кредит в Дніпрі такого роду можна через інтернет - на офіційному сайті компанії - з будь-якого пристрою з виходом в мережу. Для цього необхідно:

 • зареєструватися на сайті;
 • авторизуватися і зайти в Особистий кабінет;
 • вибрати розмір і термін кредиту;
 • оформити заявку, приклавши до неї необхідні документи;
 • дочекатися рішення автоматизованої системи;
 • отримати схвалену суму на карту або банківський рахунок.

У разі схвалення переклад здійснюється практично миттєво, що дуже зручно. До того ж онлайн-кредитування дає можливість вирішувати свої фінансові проблеми тим, хто знаходиться у від'їзді, подорожі або відрядженні, не має можливості відвідати банк або відділення МФО особисто або має обмежені фізичні можливості.

Кому зручна позика від MyWallet

  Оформити кредит в Дніпрі може будь-який громадянин України, який відповідає таким простим вимогам:

 • вік від 18 до 65 років;
 • наявність діючого українського паспорта;
 • джерело постійного доходу.

Фінансова спроможність позичальника - важлива і обов'язкова вимога для надання кредиту, але підтверджувати цей факт документально не потрібно - досить вказати розмір свого щомісячного доходу і його джерело. Саме тому оформити позику у нас зможуть багато громадян країни, які не мають можливості і шансів отримати позику в банку. Це такі категорії:

 • громадяни без офіційного працевлаштування або особи, що працюють з оформленням на мінімальну заробітну плату;
 • фрілансери, самозайняті і громадяни, які мають постійний пасивний дохід, наприклад, від
 • здачі в оренду нерухомості, автомобіля і т.д .;
 • пенсіонери, інваліди, студенти, матері-одиначки та інші особи, які мають постійний дохід у формі пенсій та допомог;
 • громадяни з низьким кредитним рейтингом.

Ніхто з перерахованих вище категорій не може взяти кредит у банку, так як там ставляться високі вимоги до позичальників, а крім того, необхідний об'ємний пакет документів. Політика MyWallet - максимальна лояльність до своїх клієнтів, а тому вже при першому зверненні ви маєте можливість отримати до 4 000 гривень навіть за наявності кредитів в інших банках і МФО.

Зручність і вигода кредитування

  Звернення в MyWallet в Дніпрі - оптимальний варіант вирішення фінансових проблем в тих випадках, коли часу на збір пакету документів та очікування рішення служби безпеки просто немає. У нас ви зможете оформити заявку всього за 10-15 хвилин, а після винесення рішення (яке зазвичай займає приблизно стільки ж часу) майже миттєво отримати гроші на карту. Переваги онлайн-кредитування в MyWallet:

 • простота і можливість подачі заявок віддалено - без особистого відвідування відділення МФО;
 • швидке оформлення і розгляд заявок, а також можливість вирішити свої фінансові
 • проблеми безпосередньо в день звернення;
 • вигідні умови отримання кредиту і спрощена процедура кредитування для постійних клієнтів;
 • можливість пролонгації кредитного договору.

Переконатися в тому, наскільки просто вирішувати свої фінансові проблеми з кредитними продуктами нашої компанії, може кожен - просто скористайтеся сервісом MyWallet!

Види кредитування

Ми зібрали найпопулярніші теми, види та напрямки кредитування за якими клієнти звертаються в наш сервіс. Ви можете подивитися і вибрати для себе відповідний вид.Кредит для бізнесу Кредит на покупку подарунка Онлайн кредит без застави Кредит для інвалідів Кредит на покупку ноутбука Кредит на купівлю мобільного телефону Кредит на комунальні послуги Кредит на будівництво житла Позика за паспортом Онлайн позика без довідки про доходи Швидкий кредит без поручителів Швидкий кредит с 18 лет Термінова мікропозика Швидка позика Кредит онлайн з поганою кредитною історією Кредит на операцію Кредит на стоматологічні послуги Кредит на заміну вікон Кредит на погашення боргу в банку Кредит матерям в декреті Кредит на побутову техніку Весільний кредит Кредит на ремонт авто Гроші в кредит на ремонт Онлайн кредит на подорож Кредит студентам Кредит пенсіонерам Онлайн заявка на споживчий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит на освіту Онлайн кредит на меблі Онлайн кредит на лікування Кредит на шубу. Де краще оформити позику Бiльше

Ви можете взяти кредит в інших містах

Компанія MyWallet працює на всій території України. Ви можете взяти онлайн-кредит не виходячи з дому в будь-якому регіоні (крім зони АТО та АРК).Кредит онлайн в Енергодарі Кредит онлайн у Фастові Кредит онлайн в Прилуках Кредит онлайн в Ніжині Кредит онлайн в Мукачево Кредит онлайн в Миргороді Кредит онлайн в Коростені Кредит онлайн в Кам'янець-Подільському Кредит онлайн в Шостці Кредит онлайн в Ірпені Кредит онлайн у Броварах Кредит онлайн Борисполі Кредит онлайн в Бердянську Кредит онлайн в Бердичеві Кредит онлайн в Олександрії Позика онлайн в Кременчуці Позика онлайн в Мелітополі Позика онлайн в Умані Позика онлайн в Ужгороді Позика онлайн в Тернополі Позика онлайн в Сумах Позика онлайн в Рівному Позика онлайн в Конотопі Позика онлайн в в Івано-Франківську Позика онлайн в Білій Церкві Позика онлайн в Вінниці Позика онлайн в Кропивницькому Позика онлайн у Львові Позика онлайн в Дніпрі Позика онлайн в Чернівцях Позика онлайн в Чернігові Позика онлайн в Черкасах Позика онлайн в Житомирі Позика онлайн в Запоріжжі Позика онлайн в Києві Позика онлайн в Кривому Розі Позика онлайн в Луцьку Позика онлайн в Маріуполі Позика онлайн в Миколаєві Позика онлайн в Нікополі Позика онлайн в Одесі Позика онлайн в Павлограді Позика онлайн в Полтаві Позика онлайн в Харкові Позика онлайн в Херсоні Позика онлайн в Хмельницькому Бiльше