? Как получить кредит?

Позика онлайн в Мелітополі

До 30 000 гривень за 20 хвилин . Без застав, поручителів і додаткових документів.
Головна - Позика онлайн в Мелітополі

Переваги компанії MyWallet

Позика онлайн в Мелітополі - 2 | MyWallet

Немає комісій, штрафів та прихованих платежів

Позика онлайн в Мелітополі - 3 | MyWallet

Сервіс працює 24/7. Отримуйте гроші цілодобово за кілька хвилин!

Позика онлайн в Мелітополі - 4 | MyWallet

Можливість взяти до 30 000 під 1% в день на термін до 11 місяців(ануїтет)

Чому варто взяти кредит саме у нас
Mywallet Інші МФО
Ставка для нових клієнтів 0.1% Ставка до 3%
Термін позики від 5 днів до 11 місяців Термін позики від 5 днів до 30 днів
Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1% в день Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1,5-2% в день
Сервіс працює цілодобово без перерв та вихідних. Графік роботи з 9:00 до 18:00
Зниження ставки для постійних клієнтів. Наявність вигідних промокодів зі знижками Відсутність знижок для постійних клієнтів

Дивитись відео

Вимоги для отримання кредиту

Позика онлайн в Мелітополі - 5 | MyWallet

Бути старше
18 років

Позика онлайн в Мелітополі - 6 | MyWallet

Паспорт
і код ІПН

Позика онлайн в Мелітополі - 7 | MyWallet

Карта будь-якого
банку

Позика онлайн в Мелітополі - 8 | MyWallet

Мобільний
телефон

Відповідальність і гарантія безпеки

 • Державні ліцензії та сертифікати на надання послуг з кредитування
 • Захист персональних даних підтверджена сертифікатом Comodo Positive
 • Захист банківських даних підтверджена сертифікатом PCI DSS і системою Platon

Як погасити кредит

Позика онлайн в Мелітополі - 10 | MyWallet
В особистому кабінеті MyWallet

Ви можете погасити кредит в особистому кабінеті на сайті за допомоги власної банківської карти

Позика онлайн в Мелітополі - 11 | MyWallet
В будь-якому банкові за рахунком

Ви можете погасити кредит в будь-якому банкові або інтернет банкінгу за реквізитами компанії

Позика онлайн в Мелітополі - 12 | MyWallet
У платіжному терміналі

Ви можете погасити кредит в платіжних терміналах Вашого міста.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

Мобільний додаток

 • Зручний додаток для операційних систем iOS і Android Ви можете завантажити додаток на будь-який смартфон
 • Просте оформлення онлайн-кредиту по всій Україні У 2 кліка Ви зможете оформити кредит в будь-який час і в будь-якому місці
Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в App Store Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в Play Market

Нам довіряють сотні людей

Позика онлайн в Мелітополі - 14 | MyWallet
Анастасия
Я - фрілансер, працюю фотографом на весіллях, заходах і просто на замовлення. І так вийшло, що, збираючись виїжджати на зйомку у мене випав з рук об'єктив. Запасного у мене не було, а зйомку скасувати було вже не можна. Я не розгубилася і всього за 20 хвилин взяла кредит в MyWallet. Фотки на новий об'єктив стали ще краще, а кредит повернула відразу через пару днів. Дуже зручно, всім рекомендую.
Позика онлайн в Мелітополі - 15 | MyWallet
Ольга
Нещодавно закінчила університет і приступила до першої серйозної работе.Зарплата у мене ще не сильно велика, під кінець місяця не вистачає кілька сотень гривень. Тому я користуюся сервісом MyWallet де за лічені хвилини можу отримати гроші на карту. При невеликій сумі на кілька днів я переплачую зовсім копійки, думаю це краще, ніж позичати у друзів. Всім раджу.
Позика онлайн в Мелітополі - 16 | MyWallet
Надежда
Я мама. Маючи дитину постійно з'являються незаплановані витрати. Нещодавно сказали, що в дитячий сад треба здати 1500 гривень, я вже не знала, що робити, але подруга порадила MyWallet. Я швидко оформила заявку і мені її тут же схвалили. Через тиждень чоловік без проблем зміг його погасити в найближчому терміналі. Всім радимо якщо терміново потрібні гроші.
Позика онлайн в Мелітополі - 17 | MyWallet
Глеб
Дуже захоплююся моделюванням різної історичної техніки - танки, літаки, кораблі. І нещодавно в одному з магазинів де я купую деталі і запчастини була велика розпродаж. Я відразу зрозумів, що мені не вистачить грошей на покупку, тому звернувся за кредитом до компанії MyWallet. Швидко оформив кредит і зміг купити все необхідне. Велике спасибі.

Відсоткові ставки кредитів

Терміни погашення кредиту на MyWallet

Мінімальний термін погашення боргу становить 5 днів. Максимальний термін погашення миттєвого кредиту для фізичних осіб становить 30 днів, кредиту для підприємців до 11 місяців. Максимальна річна відсоткова ставка, що включає позичковий відсоток, а також всі інші комісії і витрати за рік становить 730%.


Приклад розрахунку відсоткової ставки

При оформленні першого кредиту – 1000 грн на 10 днів, сума до оплати складе 1600 грн. При цьому максимальна річна відсоткова ставка APR – 730%. Ми припиняємо нарахування відсотків через 90 днів після прострочення по кредиту. Тому Вам в будь-якому випадку не доведеться повертати в рази більше, ніж Ви позичили. * Перший кредит за ставкою 0,1% видається на перші 5 днів, далі по кредиту нараховується ставка 2,0% в день


Контактна інформація

© 2018 ЄДРПОУ 41336730, Місцезнаходження: Україна, 04070, м. Київ, Подільський район, вулиця Боричів Тік, буд. 30


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК №943, реєстраційний номер №13103668, видане Національною комісією з державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг 28.09.2017 року.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

Раптова потреба в грошах періодично виникає практично у кожного жителя Мелітополя і має безліч причин. Найчастіше мова йде про невелику позику для покриття поточних витрат або оплати боргів. Оформлення кредиту в банку, в такому випадку, займе дуже багато часу, який піде на збір документів і очікування відповіді по заявці. Іншим варіантом вирішення проблеми може стати звернення до мікрофінансової організації, таку як MyWallet, яка видає мікрокредити в режимі онлайн.

 

Коли потрібна позика від MyWallet

 

Середньостатистичний житель Мелітополя рідко може купити все, що йому необхідно за свою місячну зарплату і щоб дозволити собі більше, йому доводиться позичати гроші у друзів і рідних або брати кредит в банку. Швидкий мікрокредит від MyWallet краще підходить для споживчих потреб українців, які з його допомогою можуть дозволити собі:

 

 • подорож або поїздку на відпочинок;
 • побутову техніку;
 • смартфон, планшет, ноутбук та інше;
 • меблі і предмети інтер'єру;
 • оплату банківських, комунальних та інших заборгованостей.

 

 

Найбільш зручним інструментом для користування кредитними коштами є банківська карта. Цей зручний платіжний інструмент, поступово витісняє готівку, дозволяючи оплачувати покупки в магазинах Мелітополя або послуги ЖКГ миттєво, купувати квитки на будь-який вид транспорту або товари в інтернет-магазинах. Крім цього карта - це не тільки зручний і практичний спосіб витрачати гроші, але і брати їх в кредит.

 

Оформлення онлайн-кредиту від MyWallet

 

Позика онлайн в Мелітополі

Компанія обслуговує клієнтів через інтернет-сервіс, зараховуючи кошти на карти міжнародних платіжних систем Visa, MasterCard і Maestro, що дозволяє клієнту перевести гроші на карту будь-якого банку з більш вигідними умовами. Оформити позику онлайн можуть всі жителі Мелітополя з українським паспортом у віці від 18 до 65 років. Для цього буде потрібно заповнити анкету і прикласти до неї фото сторінок паспорта та коду ІПН, ввести номер мобільного телефону і банківської карти. Безпека особистої інформації клієнта захищена правилами конфіденційності компанії і відповідними законами України. Час її розгляду складе близько 20 хвилин, після чого гроші надійдуть на банківську карту. Максимальна сума кредиту становить 30 000 гривень, а термін погашення варіюється від 5 днів до 11 місяців. Для всіх позичальників доступна послуга пролонгації терміну дії договору за умови своєчасного погашення відсотків за користування позиковими засобами.

 

Погашення мікропозик MyWallet в Мелітополі

 

Для зручного обслуговування моментального кредиту, компанія пропонує відразу кілька інструментів, серед яких:

 

 • термінал самообслуговування;
 • будь-банківське відділення;
 • особистий кабінет на сайті MyWallet.

 

 

Оплата через банківське відділення зручна жителям такого великого міста як Мелітополь, так як на його території розташовано більше десятка банків, здатних прийняти подібний платіж. Оплата через термінал стане зручним способом внести платіж по кредиту просто зайшовши в магазин або торговий центр, а обслуговування через особистий кабінет дозволить не тільки сплатити, але і пролонгувати позику при необхідності.

 

 

Компанія MyWallet пропонує жителям Мелітополя не тільки якісне обслуговування і зручний сервіс онлайн, але і:

 

 • спрощену процедуру оформлення;
 • прийнятну відсоткову ставку;
 • послугу пролонгації;
 • можливість працювати з онлайн-сервісом з будь-якого пристрою, підключеного до мережі інтернет.

 

 

Завдяки таким якостям і можливостям, отримання грошей на картку в Мелітополі стає простим, зручним і вигідним, якщо звернутися до MyWallet.

Види кредитування

Ми зібрали найпопулярніші теми, види та напрямки кредитування за якими клієнти звертаються в наш сервіс. Ви можете подивитися і вибрати для себе відповідний вид.Кредит для бізнесу Кредит на покупку подарунка Онлайн кредит без застави Кредит для інвалідів Кредит на покупку ноутбука Кредит на купівлю мобільного телефону Кредит на комунальні послуги Кредит на будівництво житла Позика за паспортом Онлайн позика без довідки про доходи Швидкий кредит без поручителів Швидкий кредит с 18 лет Термінова мікропозика Швидка позика Кредит онлайн з поганою кредитною історією Кредит на операцію Кредит на стоматологічні послуги Кредит на заміну вікон Кредит на погашення боргу в банку Кредит матерям в декреті Кредит на побутову техніку Весільний кредит Кредит на ремонт авто Гроші в кредит на ремонт Онлайн кредит на подорож Кредит студентам Кредит пенсіонерам Онлайн заявка на споживчий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит на освіту Онлайн кредит на меблі Онлайн кредит на лікування Кредит на шубу. Де краще оформити позику Бiльше

Ви можете взяти кредит в інших містах

Компанія MyWallet працює на всій території України. Ви можете взяти онлайн-кредит не виходячи з дому в будь-якому регіоні (крім зони АТО та АРК).Кредит онлайн в Енергодарі Кредит онлайн у Фастові Кредит онлайн в Прилуках Кредит онлайн в Ніжині Кредит онлайн в Мукачево Кредит онлайн в Миргороді Кредит онлайн в Коростені Кредит онлайн в Кам'янець-Подільському Кредит онлайн в Шостці Кредит онлайн в Ірпені Кредит онлайн у Броварах Кредит онлайн Борисполі Кредит онлайн в Бердянську Кредит онлайн в Бердичеві Кредит онлайн в Олександрії Позика онлайн в Кременчуці Позика онлайн в Мелітополі Позика онлайн в Умані Позика онлайн в Ужгороді Позика онлайн в Тернополі Позика онлайн в Сумах Позика онлайн в Рівному Позика онлайн в Конотопі Позика онлайн в в Івано-Франківську Позика онлайн в Білій Церкві Позика онлайн в Вінниці Позика онлайн в Кропивницькому Позика онлайн у Львові Позика онлайн в Дніпрі Позика онлайн в Чернівцях Позика онлайн в Чернігові Позика онлайн в Черкасах Позика онлайн в Житомирі Позика онлайн в Запоріжжі Позика онлайн в Києві Позика онлайн в Кривому Розі Позика онлайн в Луцьку Позика онлайн в Маріуполі Позика онлайн в Миколаєві Позика онлайн в Нікополі Позика онлайн в Одесі Позика онлайн в Павлограді Позика онлайн в Полтаві Позика онлайн в Харкові Позика онлайн в Херсоні Позика онлайн в Хмельницькому Бiльше