? Как получить кредит?

Позика онлайн в Кропивницькому

До 30 000 гривень за 20 хвилин . Без застав, поручителів і додаткових документів.
Головна - Позика онлайн в Кропивницькому

Переваги компанії MyWallet

Позика онлайн в Кропивницькому - 2 | MyWallet

Немає комісій, штрафів та прихованих платежів

Позика онлайн в Кропивницькому - 3 | MyWallet

Сервіс працює 24/7. Отримуйте гроші цілодобово за кілька хвилин!

Позика онлайн в Кропивницькому - 4 | MyWallet

Можливість взяти до 30 000 під 1% в день на термін до 3 місяців(ануїтет)

Чому варто взяти кредит саме у нас
Mywallet Інші МФО
Ставка для нових клієнтів 0.1% Ставка до 3%
Термін позики від 5 днів до 3 місяців Термін позики від 5 днів до 30 днів
Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1% в день Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1,5-2% в день
Сервіс працює цілодобово без перерв та вихідних. Графік роботи з 9:00 до 18:00
Зниження ставки для постійних клієнтів. Наявність вигідних промокодів зі знижками Відсутність знижок для постійних клієнтів

Дивитись відео

Вимоги для отримання кредиту

Позика онлайн в Кропивницькому - 5 | MyWallet

Бути старше
18 років

Позика онлайн в Кропивницькому - 6 | MyWallet

Паспорт
і код ІПН

Позика онлайн в Кропивницькому - 7 | MyWallet

Карта будь-якого
банку

Позика онлайн в Кропивницькому - 8 | MyWallet

Мобільний
телефон

Відповідальність і гарантія безпеки

 • Державні ліцензії та сертифікати на надання послуг з кредитування
 • Захист персональних даних підтверджена сертифікатом Comodo Positive
 • Захист банківських даних підтверджена сертифікатом PCI DSS і системою Platon

Як погасити кредит

Позика онлайн в Кропивницькому - 10 | MyWallet
В особистому кабінеті MyWallet

Ви можете погасити кредит в особистому кабінеті на сайті за допомоги власної банківської карти

Позика онлайн в Кропивницькому - 11 | MyWallet
В будь-якому банкові за рахунком

Ви можете погасити кредит в будь-якому банкові або інтернет банкінгу за реквізитами компанії

Позика онлайн в Кропивницькому - 12 | MyWallet
У платіжному терміналі

Ви можете погасити кредит в платіжних терміналах Вашого міста.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

Мобільний додаток

 • Зручний додаток для операційних систем iOS і Android Ви можете завантажити додаток на будь-який смартфон
 • Просте оформлення онлайн-кредиту по всій Україні У 2 кліка Ви зможете оформити кредит в будь-який час і в будь-якому місці
Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в App Store Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в Play Market

Нам довіряють сотні людей

Позика онлайн в Кропивницькому - 14 | MyWallet
Анастасия
Я - фрілансер, працюю фотографом на весіллях, заходах і просто на замовлення. І так вийшло, що, збираючись виїжджати на зйомку у мене випав з рук об'єктив. Запасного у мене не було, а зйомку скасувати було вже не можна. Я не розгубилася і всього за 20 хвилин взяла кредит в MyWallet. Фотки на новий об'єктив стали ще краще, а кредит повернула відразу через пару днів. Дуже зручно, всім рекомендую.
Позика онлайн в Кропивницькому - 15 | MyWallet
Ольга
Нещодавно закінчила університет і приступила до першої серйозної работе.Зарплата у мене ще не сильно велика, під кінець місяця не вистачає кілька сотень гривень. Тому я користуюся сервісом MyWallet де за лічені хвилини можу отримати гроші на карту. При невеликій сумі на кілька днів я переплачую зовсім копійки, думаю це краще, ніж позичати у друзів. Всім раджу.
Позика онлайн в Кропивницькому - 16 | MyWallet
Надежда
Я мама. Маючи дитину постійно з'являються незаплановані витрати. Нещодавно сказали, що в дитячий сад треба здати 1500 гривень, я вже не знала, що робити, але подруга порадила MyWallet. Я швидко оформила заявку і мені її тут же схвалили. Через тиждень чоловік без проблем зміг його погасити в найближчому терміналі. Всім радимо якщо терміново потрібні гроші.
Позика онлайн в Кропивницькому - 17 | MyWallet
Глеб
Дуже захоплююся моделюванням різної історичної техніки - танки, літаки, кораблі. І нещодавно в одному з магазинів де я купую деталі і запчастини була велика розпродаж. Я відразу зрозумів, що мені не вистачить грошей на покупку, тому звернувся за кредитом до компанії MyWallet. Швидко оформив кредит і зміг купити все необхідне. Велике спасибі.

Відсоткові ставки кредитів

Терміни погашення кредиту на MyWallet

Мінімальний термін погашення боргу становить 5 днів. Максимальний термін погашення миттєвого кредиту для фізичних осіб становить 30 днів, кредиту для підприємців до 11 місяців. Максимальна річна відсоткова ставка, що включає позичковий відсоток, а також всі інші комісії і витрати за рік становить 730%.


Приклад розрахунку відсоткової ставки

При оформленні першого кредиту – 1000 грн на 10 днів, сума до оплати складе 1600 грн. При цьому максимальна річна відсоткова ставка APR – 730%. Ми припиняємо нарахування відсотків через 90 днів після прострочення по кредиту. Тому Вам в будь-якому випадку не доведеться повертати в рази більше, ніж Ви позичили. * Перший кредит за ставкою 0,1% видається на перші 5 днів, далі по кредиту нараховується ставка 2,0% в день


Контактна інформація

© 2018 ЄДРПОУ 41336730, Місцезнаходження: Україна, 04070, м. Київ, Подільський район, вулиця Боричів Тік, буд. 30


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК №943, реєстраційний номер №13103668, видане Національною комісією з державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг 28.09.2017 року.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

Термінова необхідність в кредиті виникає у кожного третього жителя міста Кропивницький. Причин цього найрізноманітніші: від необхідності оплати комунальних послуг до покупки побутової техніки або меблів. Тому постає питання: яким чином отримати позику найвигідніше? Існує кілька варіантів, найбільш поширені з яких - звернення до рідних і друзів, банківське кредитування або експрес-займ в мікрофінансової організації (МФО), такий як MyWallet. Щоб відповісти на це питання потрібно розглянути кожен спосіб, його переваги та недоліки.

 

Способи отримати кредит в Кропивницькому

 

Запозичення грошей будь-яким способом - це тимчасове рішення тимчасових проблем. Важливо розуміти, що борг доведеться повертати, а тому позичати під високий відсоток, аби швидко отримати потрібну суму не найкраща ідея. Значна кількість жителів Кропивницького воліє брати в борг у друзів і знайомих. Такий спосіб здається найбільш вигідним і безпечним, так як в ролі кредитора виступають все ж близькі люди. Але, незважаючи на це такий спосіб вирішувати термінові фінансові проблеми має ряд нюансів, про які варто сказати.

 

Позика від родичів

 

У західних країнах до вирішення грошового питання таким способом підходять дуже серйозно. Звернення людини, навіть до свого близького друга, з проханням дати грошей в борг там розцінюється як дуже серйозний вчинок, мотивовану вкрай складними обставинами. В Україні справа йде трохи простіше. У Кропивницького в борг беруть частіше не на відкриття власної справи або повернення боргів партнерам по бізнесу, а на:

 

 • оплату комунальних рахунків;
 • покупку одягу, побутової техніки, меблів;
 • лікування, відпустку, урочисте або траурний захід і інше.

 

Позика онлайн в Кропивницькому

Позичальник вирішує поточні фінансові проблеми і не бачить необхідності брати кредит в банку, мотивуючи це бажанням не вплутуватися в «паперову тяганину». Таке бажання зрозуміле, але і запозичення грошей у родичів або друзів може мати негативні наслідки, які можуть виникнути через:

 

 • неповернення кредиту;
 • відтягування виплати;
 • втрати платоспроможності;
 • переїзду в інше місто і інше.

 

 

Все це негативно позначиться на відносинах з близькими людьми. Перевіряти їх міцність таким способом не найкраща ідея.

 

Кредит у банку

 

Банківське кредитування ще менш приємна процедура, ніж звернення до друзів або родичів. Тут позичальникові не потрібно буде нічого просити. Від нього зажадають документально довести свою платоспроможність і будуть строго стежити за регулярністю внесення платежів. Відмовки і пояснення в разі виникнення непередбачених обставин, що заважають виплатити кредит, прийняті до уваги не будуть. Для отримання позики в Кропивницького йому буде потрібно пройти безліч бюрократичних процедур і надати банку:

 

 • довідку про доходи;
 • реєстрацію місця проживання (для іногородніх);
 • одного або двох поручителів;
 • ліквідне заставне майно.

 

Чи варто говорити, що виконання таких умов для середньостатистичного жителя Кропивницького - це серйозна проблема, а іноді і нездоланна перешкода. Навіть якщо все вийде і позика буде схвалена, повертати її доведеться строго за графіком. Затримка виплати стане причиною застосування штрафних санкцій, що збільшують вартість кредиту. У гіршому випадку банківського позичальникові доведеться відповідати в суді за неповернення заборгованості. Сенс брати позику в банку є тільки в разі потреби значної суми.

 

Мікрокредит у МФО

 

Мікрофінансові організації кредитують жителів Кропивницького нарівні з банками, але тільки в сфері експрес-позик. На відміну від звичайних кредитів миттєві позики припускаю невелику грошову суму, видатну на короткий термін. Перевагою такого способу вирішення раптових фінансових труднощів є простота і доступність. Кожен громадянин України може оформити кредит в мікрофінансової організації, надавши:

 

 • паспорт і код ІПН;
 • номер мобільного і банківської карти.

 

Особливим видом послуги є мікрокредитування онлайн, яка передбачає оформлення, видачу та погашення взятих коштів виключно через інтернет за допомогою банківської карти або готівки. Компанією, що пропонує вигідні кредити онлайн, є MyWallet, що видає позики жителям Кропивницького без довідки про доходи, застави та поручителів.

 

Переваги кредиту від MyWallet в Кропивницькому

 

Отримати позику від компанії може взяти громадянин України віком від 18 до 65 років. Для цього буде потрібно заповнити анкету, вибрати потрібну суму і термін погашення, відправивши заявку на розгляд. Час оформлення становить 3-5 хвилин, а відповідь від компанії приходить протягом 20 хвилин. Позичальник може оформити кредит на суму від 1000 до 30 000 гривень, вибравши терміном погашення період до 11 місяців з можливістю пролонгації. Послуга передбачає відстрочку дати погашення позики за умови виплати відсотків по кредиту.

 

Обслуговуючи клієнтів по всій Україні і в Кропивницького, компанія MyWallet пропонує не просто сучасний онлайн сервіс, що дозволяє отримати потрібну суму на банківську карту сидячи за комп'ютером, але і вигідні умови, такі як:

 

 • низький відсоток по кредиту;
 • мінімум необхідних документів;
 • швидке оформлення і надходження коштів на карту в режимі онлайн;
 • гнучкі умови виплати;
 • можливість виплачувати позику готівкою і через карту;
 • цілодобова доступність для виплати і отримання кредиту.

 

Якщо з'явилася термінова потреба в грошах, не варто брати в борг у друзів або мучитися з оформленням кредиту в одному з банків Кропивницького. Набагато вигідніше і швидше оформити миттєву позику онлайн в компанії MyWallet.

Види кредитування

Ми зібрали найпопулярніші теми, види та напрямки кредитування за якими клієнти звертаються в наш сервіс. Ви можете подивитися і вибрати для себе відповідний вид.Кредит для бізнесу Кредит на покупку подарунка Онлайн кредит без застави Кредит для інвалідів Кредит на покупку ноутбука Кредит на купівлю мобільного телефону Кредит на комунальні послуги Кредит на будівництво житла Позика за паспортом Онлайн позика без довідки про доходи Швидкий кредит без поручителів Швидкий кредит с 18 лет Термінова мікропозика Швидка позика Кредит онлайн з поганою кредитною історією Кредит на операцію Кредит на стоматологічні послуги Кредит на заміну вікон Кредит на погашення боргу в банку Кредит матерям в декреті Кредит на побутову техніку Весільний кредит Кредит на ремонт авто Гроші в кредит на ремонт Онлайн кредит на подорож Кредит студентам Кредит пенсіонерам Онлайн заявка на споживчий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит на освіту Онлайн кредит на меблі Онлайн кредит на лікування Кредит на шубу. Де краще оформити позику Бiльше

Ви можете взяти кредит в інших містах

Компанія MyWallet працює на всій території України. Ви можете взяти онлайн-кредит не виходячи з дому в будь-якому регіоні (крім зони АТО та АРК).Кредит онлайн в Енергодарі Кредит онлайн у Фастові Кредит онлайн в Прилуках Кредит онлайн в Ніжині Кредит онлайн в Мукачево Кредит онлайн в Миргороді Кредит онлайн в Коростені Кредит онлайн в Кам'янець-Подільському Кредит онлайн в Шостці Кредит онлайн в Ірпені Кредит онлайн у Броварах Кредит онлайн Борисполі Кредит онлайн в Бердянську Кредит онлайн в Бердичеві Кредит онлайн в Олександрії Позика онлайн в Кременчуці Позика онлайн в Мелітополі Позика онлайн в Умані Позика онлайн в Ужгороді Позика онлайн в Тернополі Позика онлайн в Сумах Позика онлайн в Рівному Позика онлайн в Конотопі Позика онлайн в в Івано-Франківську Позика онлайн в Білій Церкві Позика онлайн в Вінниці Позика онлайн в Кропивницькому Позика онлайн у Львові Позика онлайн в Дніпрі Позика онлайн в Чернівцях Позика онлайн в Чернігові Позика онлайн в Черкасах Позика онлайн в Житомирі Позика онлайн в Запоріжжі Позика онлайн в Києві Позика онлайн в Кривому Розі Позика онлайн в Луцьку Позика онлайн в Маріуполі Позика онлайн в Миколаєві Позика онлайн в Нікополі Позика онлайн в Одесі Позика онлайн в Павлограді Позика онлайн в Полтаві Позика онлайн в Харкові Позика онлайн в Херсоні Позика онлайн в Хмельницькому Бiльше