? Как получить кредит?

Онлайн позика без довідки про доходи

До 15 000 гривень за 20 хвилин . Без застав, поручителів і додаткових документів.
Головна - Онлайн позика без довідки про доходи

Переваги компанії MyWallet

Онлайн позика без довідки про доходи - 2 | MyWallet

Немає комісій, штрафів та прихованих платежів

Онлайн позика без довідки про доходи - 3 | MyWallet

Сервіс працює 24/7. Отримуйте гроші цілодобово за кілька хвилин!

Онлайн позика без довідки про доходи - 4 | MyWallet

Можливість взяти до 30 000 під 1% в день на термін до 11 місяців(ануїтет)

Чому варто взяти кредит саме у нас
Mywallet Інші МФО
Ставка для нових клієнтів 0.1% Ставка до 3%
Термін позики від 5 днів до 11 місяців Термін позики від 5 днів до 30 днів
Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1% в день Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1,5-2% в день
Сервіс працює цілодобово без перерв та вихідних. Графік роботи з 9:00 до 18:00
Зниження ставки для постійних клієнтів. Наявність вигідних промокодів зі знижками Відсутність знижок для постійних клієнтів

Дивитись відео

Вимоги для отримання кредиту

Онлайн позика без довідки про доходи - 5 | MyWallet

Бути старше
18 років

Онлайн позика без довідки про доходи - 6 | MyWallet

Паспорт
і код ІПН

Онлайн позика без довідки про доходи - 7 | MyWallet

Карта будь-якого
банку

Онлайн позика без довідки про доходи - 8 | MyWallet

Мобільний
телефон

Відповідальність і гарантія безпеки

 • Державні ліцензії та сертифікати на надання послуг з кредитування
 • Захист персональних даних підтверджена сертифікатом Comodo Positive
 • Захист банківських даних підтверджена сертифікатом PCI DSS і системою Platon

Як погасити кредит

Онлайн позика без довідки про доходи - 10 | MyWallet
В особистому кабінеті MyWallet

Ви можете погасити кредит в особистому кабінеті на сайті за допомоги власної банківської карти

Онлайн позика без довідки про доходи - 11 | MyWallet
В будь-якому банкові за рахунком

Ви можете погасити кредит в будь-якому банкові або інтернет банкінгу за реквізитами компанії

Онлайн позика без довідки про доходи - 12 | MyWallet
У платіжному терміналі

Ви можете погасити кредит в платіжних терміналах Вашого міста.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

Мобільний додаток

 • Зручний додаток для операційних систем iOS і Android Ви можете завантажити додаток на будь-який смартфон
 • Просте оформлення онлайн-кредиту по всій Україні У 2 кліка Ви зможете оформити кредит в будь-який час і в будь-якому місці
Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в App Store Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в Play Market

Нам довіряють сотні людей

Онлайн позика без довідки про доходи - 14 | MyWallet
Анастасия
Я - фрілансер, працюю фотографом на весіллях, заходах і просто на замовлення. І так вийшло, що, збираючись виїжджати на зйомку у мене випав з рук об'єктив. Запасного у мене не було, а зйомку скасувати було вже не можна. Я не розгубилася і всього за 20 хвилин взяла кредит в MyWallet. Фотки на новий об'єктив стали ще краще, а кредит повернула відразу через пару днів. Дуже зручно, всім рекомендую.
Онлайн позика без довідки про доходи - 15 | MyWallet
Ольга
Нещодавно закінчила університет і приступила до першої серйозної работе.Зарплата у мене ще не сильно велика, під кінець місяця не вистачає кілька сотень гривень. Тому я користуюся сервісом MyWallet де за лічені хвилини можу отримати гроші на карту. При невеликій сумі на кілька днів я переплачую зовсім копійки, думаю це краще, ніж позичати у друзів. Всім раджу.
Онлайн позика без довідки про доходи - 16 | MyWallet
Надежда
Я мама. Маючи дитину постійно з'являються незаплановані витрати. Нещодавно сказали, що в дитячий сад треба здати 1500 гривень, я вже не знала, що робити, але подруга порадила MyWallet. Я швидко оформила заявку і мені її тут же схвалили. Через тиждень чоловік без проблем зміг його погасити в найближчому терміналі. Всім радимо якщо терміново потрібні гроші.
Онлайн позика без довідки про доходи - 17 | MyWallet
Глеб
Дуже захоплююся моделюванням різної історичної техніки - танки, літаки, кораблі. І нещодавно в одному з магазинів де я купую деталі і запчастини була велика розпродаж. Я відразу зрозумів, що мені не вистачить грошей на покупку, тому звернувся за кредитом до компанії MyWallet. Швидко оформив кредит і зміг купити все необхідне. Велике спасибі.

Відсоткові ставки кредитів

Терміни погашення кредиту на MyWallet

Мінімальний термін погашення боргу становить 5 днів. Максимальний термін погашення миттєвого кредиту для фізичних осіб становить 30 днів, кредиту для підприємців до 11 місяців. Максимальна річна відсоткова ставка, що включає позичковий відсоток, а також всі інші комісії і витрати за рік становить 730%.


Приклад розрахунку відсоткової ставки

При оформленні першого кредиту – 1000 грн на 10 днів, сума до оплати складе 1600 грн. При цьому максимальна річна відсоткова ставка APR – 730%. Ми припиняємо нарахування відсотків через 90 днів після прострочення по кредиту. Тому Вам в будь-якому випадку не доведеться повертати в рази більше, ніж Ви позичили. * Перший кредит за ставкою 0,1% видається на перші 5 днів, далі по кредиту нараховується ставка 2,0% в день


Контактна інформація

© 2018 ЄДРПОУ 41336730, Місцезнаходження: Україна, 04070, м. Київ, Подільський район, вулиця Боричів Тік, буд. 30


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК №943, реєстраційний номер №13103668, видане Національною комісією з державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг 28.09.2017 року.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші
Кредит без довідок

Наявність офіційного місця роботи і документально підтвердженого доходу - це одна з вимог банку при оформленні позики. Кредит без довідок отримати неможливо, так як позичальник не має офіційно зареєстрованого доходу, а значить не зможе повернути позичені кошти. Формально така позиція кредитно-фінансових структур вірна, так як дозволяє знизити відсоток невиплачених позик, але з урахуванням того, що значна частина українців працевлаштована неофіційно, вона позбавляє можливості отримання позики тисячі громадян.

Чому банки не дають кредит без довідок

Ще в 2013-2014 роках фінансові установи кредитували населення на споживчі потреби без довідок і додаткових документів. Позики на покупку побутової техніки, електроніки, меблів та іншого видавалися в кожному супермаркеті, гіпермаркеті або магазині, а для його отримання був потрібний тільки паспорт і код ІПП. Обмеження видачі споживчих кредитів і жорсткість політики банків з цього питання відбулося через падіння курсу національної валюти і зростання безробіття серед населення. Ці фактори призвели до банківської кризи 2014 року, результатом якого стало значне скорочення послуг в сфері кредитування населення, а отримати позику без довідки про доходи та інших документів стало і зовсім неможливо.

 

За даними дослідницького інституту GfK, обсяг кредитних коштів у 2013 році становив 65% від загального капіталу банківських структур, тоді як вже 2014 року цей показник впав до 58%. Варто відзначити, що в країнах Євросоюзу це значення ще нижче і коливається в районі 43%, але можливості роботи з фінансовими активами у європейських банків значно ширше, ніж у українських, що робить ситуацію з кредитуванням населення в країнах єврозони не такою катастрофічною.

 

Причиною падіння обсягу кредитних коштів в банківських капіталах стало зниження реального доходу громадян, що спричинило зростання рівня прострочених кредитних заборгованостей. Результатом стало збільшення процентної ставки по позиках, яка повинна була компенсувати втрати за кредитами з мінімальною можливістю повернення. Закриття програм мікрокредитування в банках і неможливість отримання позики без оформлення великої кількості довідок все більше схиляють українців до послуг мікрофінансових організацій (МФО), що видають позики без необхідності надання довідки про доходи, кредитної історії та іншої інформації. Можливості їх кредитування набагато скромніше банківських, але це компенсується оперативністю і лояльним ставленням до позичальників. Саме тому, коли терміново потрібні гроші, але немає часу збирати всі необхідні документи, українці звертаються в компанію MyWallet, яка надає позики в режимі онлайн з зарахуванням коштів на карту клієнта.

 

Особливості отримання кредиту в MyWallet

Онлайн позика без довідки про доходиКомпанія видає позики на спрощених умовах, які не потребують збору документів, що привертає все більше українців, які потрапили в скрутне фінансове становище. Основною категорією позичальників є громадяни у віці від 25 до 35 років, активно користуються інтернетом і рідко беруть кредити в банку. Саме можливість повноцінного онлайн-кредитування робить обслуговування в MyWallet таким привабливим. Оформити заявку на отримання позики без довідок може кожен громадянин України, який досяг 18 років, і вік якого не перевищує 65 років. Для цього потрібно зареєструвати особистий кабінет на сайті організації, надавши:

 • паспортні данні;
 • ідентифікаційний код платника податків;
 • номер мобільного телефону;
 • номер банківської карти.

Після заповнення анкети вона відправляється на розгляд співробітникам компанії, що займає не більше 20 хвилин. Якщо позика схвалена грошові кошти миттєво зараховуються на карту позичальника. При первинному зверненні максимальна сума позики не може перевищувати 4000 гривень, але в подальшому вона збільшиться до 15 000 грн. Термін погашення позики варіюється від 5 до 30 днів, а клієнт може виплатити її раніше встановленої дати або продовжити погашення на період до 30 днів. Така послуга називається «пролонгація» і дозволяє позичальникові переносити термін виплати з умовою своєчасного внесення коштів за користування кредитом. Взяти кредит без довідок на сайті MyWallet можуть:

 • студенти (від 18 років);
 • позичальники з поганою кредитною історією;
 • неофіційно працевлаштовані громадяни;
 • матері в декреті;
 • фрілансери;
 • пенсіонери.

Компанія MyWallet лояльно ставиться до всіх категорій позичальників і не вимагає довідки про доходи, виписки з офіційного місця роботи, застави або надання поручителів.

 

Умови погашення кредиту без довідок

Здійснюючи діяльність в сфері експрес-кредитування онлайн, компанія пропонує клієнтам можливість вибору способів оплати позики, серед яких:

 • особистий кабінет на сайті в режимі онлайн;
 • термінал самообслуговування;
 • будь-банківське відділення.

Оплата кожним з перерахованих вище способів має свої переваги і позичальник має право вибирати той, який йому найбільше підходить.

 

Переваги кредитування в MyWallet

Компанія пропонує не тільки можливість отримання кредиту без надання довідок, а й:

 • швидке зарахування коштів на карту;
 • низький відсоток за користування позикою;
 • можливість пролонгації терміну дії договору;
 • гнучкі умови оплати;
 • вибір інструментів для роботи з кредитом;
 • доступність онлайн-сервісу з будь-якого міста України.

Якщо виникає необхідність в отриманні невеликого кредиту, але збирати весь пакет документів немає ні часу, ні можливості, варто звернутися в компанію MyWallet, яка пропонує позики за низькою відсотковою ставкою швидко і з мінімальним документальним забезпеченням.

Види кредитування

Ми зібрали найпопулярніші теми, види та напрямки кредитування за якими клієнти звертаються в наш сервіс. Ви можете подивитися і вибрати для себе відповідний вид.Кредит для бізнесу Кредит на покупку подарунка Онлайн кредит без застави Кредит для інвалідів Кредит на покупку ноутбука Кредит на купівлю мобільного телефону Кредит на комунальні послуги Кредит на будівництво житла Позика за паспортом Онлайн позика без довідки про доходи Швидкий кредит без поручителів Швидкий кредит с 18 лет Термінова мікропозика Швидка позика Кредит онлайн з поганою кредитною історією Кредит на операцію Кредит на стоматологічні послуги Кредит на заміну вікон Кредит на погашення боргу в банку Кредит матерям в декреті Кредит на побутову техніку Весільний кредит Кредит на ремонт авто Гроші в кредит на ремонт Онлайн кредит на подорож Кредит студентам Кредит пенсіонерам Онлайн заявка на споживчий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит на освіту Онлайн кредит на меблі Онлайн кредит на лікування Кредит на шубу. Де краще оформити позику Бiльше

Ви можете взяти кредит в інших містах

Компанія MyWallet працює на всій території України. Ви можете взяти онлайн-кредит не виходячи з дому в будь-якому регіоні (крім зони АТО та АРК).Кредит онлайн в Енергодарі Кредит онлайн у Фастові Кредит онлайн в Прилуках Кредит онлайн в Ніжині Кредит онлайн в Мукачево Кредит онлайн в Миргороді Кредит онлайн в Коростені Кредит онлайн в Кам'янець-Подільському Кредит онлайн в Шостці Кредит онлайн в Ірпені Кредит онлайн у Броварах Кредит онлайн Борисполі Кредит онлайн в Бердянську Кредит онлайн в Бердичеві Кредит онлайн в Олександрії Позика онлайн в Кременчуці Позика онлайн в Мелітополі Позика онлайн в Умані Позика онлайн в Ужгороді Позика онлайн в Тернополі Позика онлайн в Сумах Позика онлайн в Рівному Позика онлайн в Конотопі Позика онлайн в в Івано-Франківську Позика онлайн в Білій Церкві Позика онлайн в Вінниці Позика онлайн в Кропивницькому Позика онлайн у Львові Позика онлайн в Дніпрі Позика онлайн в Чернівцях Позика онлайн в Чернігові Позика онлайн в Черкасах Позика онлайн в Житомирі Позика онлайн в Запоріжжі Позика онлайн в Києві Позика онлайн в Кривому Розі Позика онлайн в Луцьку Позика онлайн в Маріуполі Позика онлайн в Миколаєві Позика онлайн в Нікополі Позика онлайн в Одесі Позика онлайн в Павлограді Позика онлайн в Полтаві Позика онлайн в Харкові Позика онлайн в Херсоні Позика онлайн в Хмельницькому Бiльше