? Как получить кредит?

Кредит онлайн з поганою кредитною історією

До 15 000 гривень за 20 хвилин . Без застав, поручителів і додаткових документів.
Головна - Кредит онлайн з поганою кредитною історією

Переваги компанії MyWallet

Кредит онлайн з поганою кредитною історією - 2 | MyWallet

Немає комісій, штрафів та прихованих платежів

Кредит онлайн з поганою кредитною історією - 3 | MyWallet

Сервіс працює 24/7. Отримуйте гроші цілодобово за кілька хвилин!

Кредит онлайн з поганою кредитною історією - 4 | MyWallet

Можливість взяти до 30 000 під 1% в день на термін до 3 місяців(ануїтет)

Важлива інформація для клієнтів MyWallet! В інтернеті орудують шахраї. Будьте уважні!


Шановні клієнти!


У зв’язку зі збільшенням кількості випадків шахрайських дій в мережі інтернет, коли шахраї в сервісах Viber або Telegram видають себе за співробітників банків або фінансових компаній, тим самим виманюючи Ваші кошти, настійно просимо Вас бути уважними, і акцентуємо Вашу увагу на те, що компанія MyWallet надає кошти в кредит БЕЗ додаткових комісій в процесі надання послуг, плати за страховки, послуги нотаріуса, юридичні послуги!


Якщо у Вас в сервісах Viber або Telegram просять надати персональні дані, або перерахувати на рахунок суму грошових коштів нібито за комісію, або інші послуги, просимо Вас не робити цього, щоб уникнути стати жертвою шахраїв!


Якщо Ви або ваші близькі зіткнулися з випадками шахрайства, прохання звертатися на нашу гарячу лінію за номером: 0 (800) -211-049 або написати на нашу електронну пошту info@mywallet.net.ua


Чому варто взяти кредит саме у нас
Mywallet Інші МФО
Ставка для нових клієнтів 0.1% Ставка до 3%
Термін позики від 5 днів до 3 місяців Термін позики від 5 днів до 30 днів
Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1% в день Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1,5-2% в день
Сервіс працює цілодобово без перерв та вихідних. Графік роботи з 9:00 до 18:00
Зниження ставки для постійних клієнтів. Наявність вигідних промокодів зі знижками Відсутність знижок для постійних клієнтів

Дивитись відео

Вимоги для отримання кредиту

Кредит онлайн з поганою кредитною історією - 5 | MyWallet

Бути старше
18 років

Кредит онлайн з поганою кредитною історією - 6 | MyWallet

Паспорт
і код ІПН

Кредит онлайн з поганою кредитною історією - 7 | MyWallet

Карта будь-якого
банку

Кредит онлайн з поганою кредитною історією - 8 | MyWallet

Мобільний
телефон

Відповідальність і гарантія безпеки

 • Державні ліцензії та сертифікати на надання послуг з кредитування
 • Захист персональних даних підтверджена сертифікатом Comodo Positive
 • Захист банківських даних підтверджена сертифікатом PCI DSS і системою Platon

Як погасити кредит

Кредит онлайн з поганою кредитною історією - 10 | MyWallet
В особистому кабінеті MyWallet

Ви можете погасити кредит в особистому кабінеті на сайті за допомоги власної банківської карти

Кредит онлайн з поганою кредитною історією - 11 | MyWallet
В будь-якому банкові за рахунком

Ви можете погасити кредит в будь-якому банкові або інтернет банкінгу за реквізитами компанії

Кредит онлайн з поганою кредитною історією - 12 | MyWallet
У платіжному терміналі

Ви можете погасити кредит в платіжних терміналах Вашого міста.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

Мобільний додаток

 • Зручний додаток для операційних систем iOS і Android Ви можете завантажити додаток на будь-який смартфон
 • Просте оформлення онлайн-кредиту по всій Україні У 2 кліка Ви зможете оформити кредит в будь-який час і в будь-якому місці
Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в App Store Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в Play Market

Нам довіряють сотні людей

Кредит онлайн з поганою кредитною історією - 14 | MyWallet
Анастасия
Я - фрілансер, працюю фотографом на весіллях, заходах і просто на замовлення. І так вийшло, що, збираючись виїжджати на зйомку у мене випав з рук об'єктив. Запасного у мене не було, а зйомку скасувати було вже не можна. Я не розгубилася і всього за 20 хвилин взяла кредит в MyWallet. Фотки на новий об'єктив стали ще краще, а кредит повернула відразу через пару днів. Дуже зручно, всім рекомендую.
Кредит онлайн з поганою кредитною історією - 15 | MyWallet
Ольга
Нещодавно закінчила університет і приступила до першої серйозної работе.Зарплата у мене ще не сильно велика, під кінець місяця не вистачає кілька сотень гривень. Тому я користуюся сервісом MyWallet де за лічені хвилини можу отримати гроші на карту. При невеликій сумі на кілька днів я переплачую зовсім копійки, думаю це краще, ніж позичати у друзів. Всім раджу.
Кредит онлайн з поганою кредитною історією - 16 | MyWallet
Надежда
Я мама. Маючи дитину постійно з'являються незаплановані витрати. Нещодавно сказали, що в дитячий сад треба здати 1500 гривень, я вже не знала, що робити, але подруга порадила MyWallet. Я швидко оформила заявку і мені її тут же схвалили. Через тиждень чоловік без проблем зміг його погасити в найближчому терміналі. Всім радимо якщо терміново потрібні гроші.
Кредит онлайн з поганою кредитною історією - 17 | MyWallet
Глеб
Дуже захоплююся моделюванням різної історичної техніки - танки, літаки, кораблі. І нещодавно в одному з магазинів де я купую деталі і запчастини була велика розпродаж. Я відразу зрозумів, що мені не вистачить грошей на покупку, тому звернувся за кредитом до компанії MyWallet. Швидко оформив кредит і зміг купити все необхідне. Велике спасибі.

Відсоткові ставки кредитів

Терміни погашення кредиту в компанії MyWallet

Детальніше дізнатись про термін погашення позики в компанії Mywallet ви можете за посиланням


Приклад розрахунку відсоткової ставки

При оформленні першого кредиту – 1000 грн на 10 днів, сума до оплати складе 1600 грн. При цьому максимальна річна відсоткова ставка APR – 730%. Ми припиняємо нарахування відсотків через 90 днів після прострочення по кредиту. Тому Вам в будь-якому випадку не доведеться повертати в рази більше, ніж Ви позичили. * Перший кредит за ставкою 0,1% видається на перші 5 днів, далі по кредиту нараховується ставка 2,0% в день


Контактна інформація

© 2018 ЄДРПОУ 41336730, Місцезнаходження: Україна, 04070, м. Київ, Подільський район, вулиця Боричів Тік, буд. 30


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК №943, реєстраційний номер №13103668, видане Національною комісією з державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг 28.09.2017 року.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші
Кредит з поганою кредитною історією

З необхідністю отримати грошовий позику для оперативного вирішення виниклих фінансових питань стикається кожен. Причин для цього безліч, а варіанти вирішення часто обмежені єдиною можливістю — оформлення кредиту.

Що таке кредитна історія і як її можна зіпсувати

Кредитна історія — це повна інформація про те де, коли і на яку суму Ви брали в борг, наскільки своєчасно погашали займ, в які банки або мікрофінансові організації зверталися. Джерелами такої інформації можуть бути не тільки фінансові організації, а й виконавча служба, яка відстежує виплату, наприклад, аліментів, а також житлово-комунальні організації і навіть оператори стільникового і телекомунікаційного зв’язку. Будь-який конфлікт, пов’язаний з фінансовими зобов’язаннями, рано чи пізно буде зареєстрований і інформація про нього стане доступною вашим потенційним кредиторам, роботодавцям і страховикам. Зіпсувати свою фінансову репутацію можна навмисно або ненавмисно. У частині, що стосується відносин з банками, розглянемо два варіанти розвитку подій:

 1. Споживач отримав банківську картку з лімітом, наприклад, в 1000 грн. Він активно нею користується — робить покупки онлайн або в магазинах, оплачує комунальні платежі, знімає готівку в банкоматі. Щомісяця не пізніше 25-го числа кладе на рахунок рекомендовану суму. У цьому випадку клієнт банку має повне право і можливість збільшити ліміт, подавши відповідну заявку в банку. Це — приклад позитивної історії.
 2. Споживач в якийсь момент втратив платоспроможність, а неоплачений борг «висить». При цьому накопичуються відсотки, пені та штрафи, а борг зростає. У таких ситуаціях і починається негативна кредитна історія.

Потрібно відзначити, що до реєстру інформації потрапляють всі ситуації, коли громадянин не може впоратися з оплатою обов’язкових сум. Це може бути, як умисне ухилення в разі кредитів, так і наслідки шахрайських дій третіх осіб або навіть помилка організації, що приймає оплату. Будь-яка затримка платежу фіксується і позначається на кредитній історії, складаючи її в позитивному або негативному ключі. Ситуації бувають різні і несплата обов’язкових платежів зустрічається часто, погано впливаючи на показник кредитної історії. Це не скасовує потреби в грошах і питання як взяти кредит з поганою кредитною історією все частіше виникає у українців.

Де можна отримати інформацію про свою кредитну історію

Кредит онлайн з поганою кредитною історієюЗробити це можна кількома способами:

 1. На офіційному сайті Українського бюро кредитних історій. Щоб отримати інформацію про себе, досить ввести в спеціальне поле номер мобільного телефону і дату народження.
 2. У мобільному додатку цієї ж організації, розробленому для портативних пристроїв. Алгоритм заповнення форми такої ж, як на сайті.
 3. У терміналах ПриватБанку або в Приват24.

Іноді відомості вищевикладених джерел є некоректними. Якщо ви виявили помилку, звертайтеся в УБКМ і вимагайте відповідну довідку. Доводити свою правоту перед банками буде складно і це займе чимало часу. А що робити, якщо кошти на навчання / лікування / ремонт потрібні терміново?

Які організації в Україні дають кредит громадянам з поганою кредитною історією

Звернення до банківської установи в такій ситуації не має жодної перспективи. Переконати співробітника банку в своїй платоспроможності можна тільки, пред’явивши документи — довідку про доходи. Але цей аргумент не матиме сили, якщо при пред’явлених доходах громадянин не погасив раніше виниклу заборгованість перед банком та іншими кредиторами. Можна зробити спробу отримати кредит, звернувшись відразу в кілька банків, але і в цьому випадку позитивного результату чекати не доводиться. Реєстр Українського бюро кредитних історій доступний всім банківським співробітникам і Ваші проблеми стануть вагомою підставою у відмові кредитування.

 

З цієї причини звернення в банк навіть за незначною сумою на короткий термін не має ніякої перспективи. Єдине реальне вирішення проблеми кредитування слід шукати в небанківській організації, яка буде готова розглянути ваше прохання, не звертаючи уваги на негативну кредитну історію. Тут у вашому розпорядженні всього два варіанти — звернутися в ломбард або МФО. Ломбард не тільки потребують надання застави у вигляді цінного майна, а й виставить дуже високу процентну ставку. Що ж до суми кредитування, то очікувати адекватної оцінки заставного майна не доводиться, оскільки воно оцінюється за мінімальною ціною. За цих обставин альтернативи мікрофінансової організації, готової надати кредит позичальникові з поганою кредитною історією, не існує.

Де можна взяти кредит громадянину з поганою кредитною історією

Зважаючи на викладені вище обставини в Україні з’явилися сервіси мікрокредитування, що діють на основі державної ліцензії, одним з яких є компанія MyWallet. Діяльність MyWallet спрямована на задоволення потреб в споживчих позиках: від термінового повернення боргу до ремонту в квартирі, оплати за навчання, покупки одягу і техніки. Вказувати мету позики при цьому не обов’язково. Позика видається у вигляді безготівкових грошей, на банківську картку. MyWallet пропонує наступні умови:

 • швидкий розгляд заявки на отримання позики;
 • невисока процентна ставка за користування кредитними коштами;
 • можливість пролонгації кредитного договору;
 • відсутність додаткових комісій;
 • отримання грошей на картки будь-якого українського банку;
 • можливість погашення заборгованості в режимі онлайн, в банківському відділенні або через банківські термінали.

Оформляється онлайн-кредит без довідок про доходи. Досить на сайті MyWallet заповнити анкету, вказавши свої паспортні дані, ідентифікаційний код, номер активної банківської карти і контактний номер мобільного телефону. Процедура первинного розгляду заявки триває не більше двадцяти хвилин, протягом яких приходить відповідь від оператора про схвалення кредиту і необхідна сума позики. При наступних зверненнях час розгляду значно скоротиться, а можлива надається сума збільшиться.

Хто може звернутися в компанію для отримання позики?

Компанія видає кредит безробітним без застави, громадянам з поганою кредитною історією, студентам, пенсіонерам, громадянам, без офіційного місця роботи. Цим категоріям громадян отримати кредит в банку вкрай складно, оскільки це займе чимало часу, потребують надання застави, поручителів, рухомого або нерухомого майна. Компанія MyWallet готова видати позику на суму від 100 до 15000 гривень без бюрократичних процедур в найкоротші терміни. При цьому період погашення визначається позичальником при складанні заявки на сайті. Позика в межах 1500-10000 гривень видається з умовою погашення протягом місяця. Позичальник має право пролонгувати договір в подальшому. Перша позика не перевищує 4000 гривень, але за умови своєчасного погашення заборгованості збільшується при наступних зверненнях.

Вигідне кредитування від компанії MyWallet

Надаючи послуги мікрокредитування на українському фінансовому ринку, компанія MyWallet демонструє впевнене зростання, що є свідченням актуальності подібних послуг. Компанія надає фінансовий сервіс європейського рівня — забезпечує отримання грошових коштів, погашення позики в онлайн режимі, швидку обробку заявки на кредитування і низьку оплату обслуговування позики.

 

Також фахівцями компанії розроблено інтуїтивно зрозумілий інтерфейс сайту для отримання коштів, а кредитні менеджери працюють цілодобово, забезпечуючи обробку заявок та перерахування грошей на карту в будь-який час. Потрібно відзначити ліцензію і офіційний дозвіл на роботу, що забезпечує безпеку транзакцій. А подвійна система верифікації користувача (за паспортними даними та номером картки) виключає шахрайські операції.

Види кредитування

Ми зібрали найпопулярніші теми, види та напрямки кредитування за якими клієнти звертаються в наш сервіс. Ви можете подивитися і вибрати для себе відповідний вид.Кредит для бізнесу Кредит на покупку подарунка Онлайн кредит без застави Кредит для інвалідів Кредит на покупку ноутбука Кредит на купівлю мобільного телефону Кредит на комунальні послуги Кредит на будівництво житла Позика за паспортом Онлайн позика без довідки про доходи Швидкий кредит без поручителів Швидкий кредит с 18 лет Термінова мікропозика Швидка позика Кредит онлайн з поганою кредитною історією Кредит на операцію Кредит на стоматологічні послуги Кредит на заміну вікон Кредит на погашення боргу в банку Кредит матерям в декреті Кредит на побутову техніку Весільний кредит Кредит на ремонт авто Гроші в кредит на ремонт Онлайн кредит на подорож Кредит студентам Кредит пенсіонерам Онлайн заявка на споживчий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит на освіту Онлайн кредит на меблі Онлайн кредит на лікування Кредит на шубу. Де краще оформити позику Бiльше

Ви можете взяти кредит в інших містах

Компанія MyWallet працює на всій території України. Ви можете взяти онлайн-кредит не виходячи з дому в будь-якому регіоні (крім зони АТО та АРК).Кредит онлайн в Енергодарі Кредит онлайн у Фастові Кредит онлайн в Прилуках Кредит онлайн в Ніжині Кредит онлайн в Мукачево Кредит онлайн в Миргороді Кредит онлайн в Коростені Кредит онлайн в Кам'янець-Подільському Кредит онлайн в Шостці Кредит онлайн в Ірпені Кредит онлайн у Броварах Кредит онлайн Борисполі Кредит онлайн в Бердянську Кредит онлайн в Бердичеві Кредит онлайн в Олександрії Позика онлайн в Кременчуці Позика онлайн в Мелітополі Позика онлайн в Умані Позика онлайн в Ужгороді Позика онлайн в Тернополі Позика онлайн в Сумах Позика онлайн в Рівному Позика онлайн в Конотопі Позика онлайн в в Івано-Франківську Позика онлайн в Білій Церкві Позика онлайн в Вінниці Позика онлайн в Кропивницькому Позика онлайн у Львові Позика онлайн в Дніпрі Позика онлайн в Чернівцях Позика онлайн в Чернігові Позика онлайн в Черкасах Позика онлайн в Житомирі Позика онлайн в Запоріжжі Позика онлайн в Києві Позика онлайн в Кривому Розі Позика онлайн в Луцьку Позика онлайн в Маріуполі Позика онлайн в Миколаєві Позика онлайн в Нікополі Позика онлайн в Одесі Позика онлайн в Павлограді Позика онлайн в Полтаві Позика онлайн в Харкові Позика онлайн в Херсоні Позика онлайн в Хмельницькому Бiльше