? Как получить кредит?

Швидкий кредит с 18 лет

До 15 000 гривень за 20 хвилин . Без застав, поручителів і додаткових документів.
Головна - Швидкий кредит с 18 лет

Переваги компанії MyWallet

Швидкий кредит с 18 лет - 2 | MyWallet

Немає комісій, штрафів та прихованих платежів

Швидкий кредит с 18 лет - 3 | MyWallet

Сервіс працює 24/7. Отримуйте гроші цілодобово за кілька хвилин!

Швидкий кредит с 18 лет - 4 | MyWallet

Можливість взяти до 30 000 під 1% в день на термін до 11 місяців(ануїтет)

Чому варто взяти кредит саме у нас
Mywallet Інші МФО
Ставка для нових клієнтів 0.1% Ставка до 3%
Термін позики від 5 днів до 11 місяців Термін позики від 5 днів до 30 днів
Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1% в день Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1,5-2% в день
Сервіс працює цілодобово без перерв та вихідних. Графік роботи з 9:00 до 18:00
Зниження ставки для постійних клієнтів. Наявність вигідних промокодів зі знижками Відсутність знижок для постійних клієнтів

Дивитись відео

Вимоги для отримання кредиту

Швидкий кредит с 18 лет - 5 | MyWallet

Бути старше
18 років

Швидкий кредит с 18 лет - 6 | MyWallet

Паспорт
і код ІПН

Швидкий кредит с 18 лет - 7 | MyWallet

Карта будь-якого
банку

Швидкий кредит с 18 лет - 8 | MyWallet

Мобільний
телефон

Відповідальність і гарантія безпеки

 • Державні ліцензії та сертифікати на надання послуг з кредитування
 • Захист персональних даних підтверджена сертифікатом Comodo Positive
 • Захист банківських даних підтверджена сертифікатом PCI DSS і системою Platon

Як погасити кредит

Швидкий кредит с 18 лет - 10 | MyWallet
В особистому кабінеті MyWallet

Ви можете погасити кредит в особистому кабінеті на сайті за допомоги власної банківської карти

Швидкий кредит с 18 лет - 11 | MyWallet
В будь-якому банкові за рахунком

Ви можете погасити кредит в будь-якому банкові або інтернет банкінгу за реквізитами компанії

Швидкий кредит с 18 лет - 12 | MyWallet
У платіжному терміналі

Ви можете погасити кредит в платіжних терміналах Вашого міста.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

Мобільний додаток

 • Зручний додаток для операційних систем iOS і Android Ви можете завантажити додаток на будь-який смартфон
 • Просте оформлення онлайн-кредиту по всій Україні У 2 кліка Ви зможете оформити кредит в будь-який час і в будь-якому місці
Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в App Store Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в Play Market

Нам довіряють сотні людей

Швидкий кредит с 18 лет - 14 | MyWallet
Анастасия
Я - фрілансер, працюю фотографом на весіллях, заходах і просто на замовлення. І так вийшло, що, збираючись виїжджати на зйомку у мене випав з рук об'єктив. Запасного у мене не було, а зйомку скасувати було вже не можна. Я не розгубилася і всього за 20 хвилин взяла кредит в MyWallet. Фотки на новий об'єктив стали ще краще, а кредит повернула відразу через пару днів. Дуже зручно, всім рекомендую.
Швидкий кредит с 18 лет - 15 | MyWallet
Ольга
Нещодавно закінчила університет і приступила до першої серйозної работе.Зарплата у мене ще не сильно велика, під кінець місяця не вистачає кілька сотень гривень. Тому я користуюся сервісом MyWallet де за лічені хвилини можу отримати гроші на карту. При невеликій сумі на кілька днів я переплачую зовсім копійки, думаю це краще, ніж позичати у друзів. Всім раджу.
Швидкий кредит с 18 лет - 16 | MyWallet
Надежда
Я мама. Маючи дитину постійно з'являються незаплановані витрати. Нещодавно сказали, що в дитячий сад треба здати 1500 гривень, я вже не знала, що робити, але подруга порадила MyWallet. Я швидко оформила заявку і мені її тут же схвалили. Через тиждень чоловік без проблем зміг його погасити в найближчому терміналі. Всім радимо якщо терміново потрібні гроші.
Швидкий кредит с 18 лет - 17 | MyWallet
Глеб
Дуже захоплююся моделюванням різної історичної техніки - танки, літаки, кораблі. І нещодавно в одному з магазинів де я купую деталі і запчастини була велика розпродаж. Я відразу зрозумів, що мені не вистачить грошей на покупку, тому звернувся за кредитом до компанії MyWallet. Швидко оформив кредит і зміг купити все необхідне. Велике спасибі.

Відсоткові ставки кредитів

Терміни погашення кредиту на MyWallet

Мінімальний термін погашення боргу становить 5 днів. Максимальний термін погашення миттєвого кредиту для фізичних осіб становить 30 днів, кредиту для підприємців до 11 місяців. Максимальна річна відсоткова ставка, що включає позичковий відсоток, а також всі інші комісії і витрати за рік становить 730%.


Приклад розрахунку відсоткової ставки

При оформленні першого кредиту – 1000 грн на 10 днів, сума до оплати складе 1600 грн. При цьому максимальна річна відсоткова ставка APR – 730%. Ми припиняємо нарахування відсотків через 90 днів після прострочення по кредиту. Тому Вам в будь-якому випадку не доведеться повертати в рази більше, ніж Ви позичили. * Перший кредит за ставкою 0,1% видається на перші 5 днів, далі по кредиту нараховується ставка 2,0% в день


Контактна інформація

© 2018 ЄДРПОУ 41336730, Місцезнаходження: Україна, 04070, м. Київ, Подільський район, вулиця Боричів Тік, буд. 30


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК №943, реєстраційний номер №13103668, видане Національною комісією з державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг 28.09.2017 року.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші
Кредит з 18 років

Взяти кредит з 18 років в банку неможливо з цілого ряду причин, головною з яких є відсутність стабільного заробітку. Як правило, такий вік припадає на роки навчання у вищому навчальному закладі, коли студент потребує кишенькових грошових коштів для покриття витрат на навчання, гуртожиток, харчування та інше. Влаштуватися на роботу студент не має можливості, а його основним джерелом доходу є фінансова допомога батьків. Тимчасовий підробіток і стипендія не враховуються банком, як джерела доходу, здатні покрити кредит. Саме тому при виникненні фінансових труднощів молоді люди від 18 років звертаються в мікрофінансові організації такі, як MyWallet, що надають позики в режимі онлайн з зарахуванням коштів на банківську карту.

Причини отримання кредиту в MyWallet з 18 років

Кредитні програми для молоді, пропоновані банками, найчастіше мають на увазі цільове призначення і видаються під поручительство батьків або оформлюються на їх документи. Щоб отримати позику потрібно надати:

 • довідку про офіційному рівні доходу;
 • позитивну кредитну історію терміном від 2-х років;
 • рухоме або нерухоме майно для застави.

Суми цільових банківських позичок досить значні і починаються від 100 000 гривень, а їх витрачання строго контролюється фінансовою установою. Експрес-кредитування молодих людей від 18 років часто і зовсім не розглядається, тому що має низьку прибутковість. З цієї причини банківський займ має безліч додаткових комісій і прихованих платежів, які позичальникові потрібно виплачувати без урахування процентної ставки. Все це збільшує первісну вартість кредиту, а недотримання встановленого графіка внесення плати призводить ще й до нарахування штрафів. Кредитування молодих людей від 18 років в мікрофінансової організації MyWallet не відрізняється від обслуговування інших вікових категорій позичальників, що передбачає доступність повного набору послуг. Щоб отримати швидкий кредит досить надати:

 • паспортні данні;
 • ідентифікаційний код платника податків;
 • номер мобільного телефону;
 • номер банківської карти.

Гроші зараховуються перекладом на банківську карту, що дозволяє використовувати їх для оплати рахунків через інтернет або переведення в готівку в найближчому банкоматі. Оформлення кредиту онлайн популярно серед молоді, так як не вимагає довідок з місця роботи, застави або поручителів. Виплачувати позику можна з будь-якого джерела доходу, наприклад: стипендія; підробіток; фінансова допомога батьків та інше.

Умови отримання позики з 18 років в MyWallet

Швидкий кредит с 18 летКомпанія пропонує клієнтам зручний сервіс онлайн-кредитування, який цілодобово доступний з будь-якого міста України: Дніпра, Харкова, Одеси, Києва та інших. Для оформлення позики потрібно зареєструватися на сайті організації, відповівши на питання анкети і вказавши в ній персональні дані. Після заповнення заявка відправляється на розгляд співробітникам компанії, час відповіді яких не перевищує 20 хвилин. Якщо позика схвалена, гроші миттєво зараховуються на карту, зазначену при реєстрації. Після погашення першого кредиту час видачі другого скоротиться до декількох хвилин, позбавивши від необхідності чекати відповіді від компанії. Фіксований відсоток по кредиту складає 0% для нових користувачів та 1,6% в день для постійних, в той час як значна частина МФО кредитує під 2% і більше. Максимальний розмір виплати за позикою становить 15 000 гривень, але при першому зверненні не може перевищувати 4000 грн. Термін погашення варіюється від 5 до 30 днів незалежно від розміру отриманої суми, а при необхідності клієнту доступна послуга пролонгації періоду дії договору. Вона дозволяє відстрочити момент виплати кредиту на загальний термін до 30 днів без нарахування штрафів і пені. Якщо протягом 30 днів обслуговування по кредиту не здійснюється, в відношення позичальника можуть бути вжиті заходи для примусового стягнення суми заборгованості разом з відсотками і штрафами.

Способи погашення кредиту від MyWallet

Компанія пропонує широкий інструментарій для обслуговування позики позичальникам від 18 років. Оплатити позику можна:

 • за допомогою особистого кабінету на сайті в режимі онлайн;
 • через термінали самообслуговування IBox;
 • через банківське відділення.

Перший спосіб оптимально підходить молодим людям 18 років, так як дозволяє оплачувати кредит без необхідності відвідування офісу і витрати часу на простоювання в черзі. Крім цього, варіант виплати позики онлайн дає можливість відразу пролонгувати термін погашення позики, внісши плату за фактичний час користування грошовими коштами. Оплата через термінал самообслуговування передбачає внесення готівкових коштів в апарат для погашення кредиту. Щоб зробити це потрібно в меню пристрою вибрати пункт «Банки і страхування», а потім перейти в розділ «Банки», вказавши номер мобільного телефону, на який здійснювалася реєстрація на сайті MyWallet. Погашення позики через банківське відділення можливо як готівкою, так і за допомогою карти. Але тут потрібно враховувати, що при оплаті не в відділеннях Приват, Райффайзен або Ощадбанку час надходження грошей на рахунок компанії може становити до 72 годин. Тому при необхідності пролонгації позики краще використовувати особистий кабінет в режимі онлайн або термінал IBox.

Переваги кредитування в MyWallet

Компанія працює в сфері експрес-кредитування онлайн і надає клієнтам вигідні умови, які передбачають:

 • низьку процентну ставку (0% для нових користувачів та 1,6% в день для постійних);
 • швидке зарахування позикових коштів на карту;
 • гнучкі умови погашення;
 • можливість пролонгації терміну дії договору;
 • доступність онлайн-сервісу з будь-якого міста України цілодобово;
 • можливість оформлення позики на сайті через будь-який тип пристрою, підключеного до мережі інтернет.

Взяти кредит з 18 років просто, якщо звернутися в компанію MyWallet, яка прихильно ставиться до молоді і пропонує їй вигідні умови отримання позики з миттєвим зарахуванням грошей на карту.

Види кредитування

Ми зібрали найпопулярніші теми, види та напрямки кредитування за якими клієнти звертаються в наш сервіс. Ви можете подивитися і вибрати для себе відповідний вид.Кредит для бізнесу Кредит на покупку подарунка Онлайн кредит без застави Кредит для інвалідів Кредит на покупку ноутбука Кредит на купівлю мобільного телефону Кредит на комунальні послуги Кредит на будівництво житла Позика за паспортом Онлайн позика без довідки про доходи Швидкий кредит без поручителів Швидкий кредит с 18 лет Термінова мікропозика Швидка позика Кредит онлайн з поганою кредитною історією Кредит на операцію Кредит на стоматологічні послуги Кредит на заміну вікон Кредит на погашення боргу в банку Кредит матерям в декреті Кредит на побутову техніку Весільний кредит Кредит на ремонт авто Гроші в кредит на ремонт Онлайн кредит на подорож Кредит студентам Кредит пенсіонерам Онлайн заявка на споживчий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит на освіту Онлайн кредит на меблі Онлайн кредит на лікування Кредит на шубу. Де краще оформити позику Бiльше

Ви можете взяти кредит в інших містах

Компанія MyWallet працює на всій території України. Ви можете взяти онлайн-кредит не виходячи з дому в будь-якому регіоні (крім зони АТО та АРК).Кредит онлайн в Енергодарі Кредит онлайн у Фастові Кредит онлайн в Прилуках Кредит онлайн в Ніжині Кредит онлайн в Мукачево Кредит онлайн в Миргороді Кредит онлайн в Коростені Кредит онлайн в Кам'янець-Подільському Кредит онлайн в Шостці Кредит онлайн в Ірпені Кредит онлайн у Броварах Кредит онлайн Борисполі Кредит онлайн в Бердянську Кредит онлайн в Бердичеві Кредит онлайн в Олександрії Позика онлайн в Кременчуці Позика онлайн в Мелітополі Позика онлайн в Умані Позика онлайн в Ужгороді Позика онлайн в Тернополі Позика онлайн в Сумах Позика онлайн в Рівному Позика онлайн в Конотопі Позика онлайн в в Івано-Франківську Позика онлайн в Білій Церкві Позика онлайн в Вінниці Позика онлайн в Кропивницькому Позика онлайн у Львові Позика онлайн в Дніпрі Позика онлайн в Чернівцях Позика онлайн в Чернігові Позика онлайн в Черкасах Позика онлайн в Житомирі Позика онлайн в Запоріжжі Позика онлайн в Києві Позика онлайн в Кривому Розі Позика онлайн в Луцьку Позика онлайн в Маріуполі Позика онлайн в Миколаєві Позика онлайн в Нікополі Позика онлайн в Одесі Позика онлайн в Павлограді Позика онлайн в Полтаві Позика онлайн в Харкові Позика онлайн в Херсоні Позика онлайн в Хмельницькому Бiльше