? Как получить кредит?

Кредит пенсіонерам

До 15 000 гривень за 20 хвилин . Без застав, поручителів і додаткових документів.
Головна - Кредит пенсіонерам

Переваги компанії MyWallet

Кредит пенсіонерам - 2 | MyWallet

Немає комісій, штрафів та прихованих платежів

Кредит пенсіонерам - 3 | MyWallet

Сервіс працює 24/7. Отримуйте гроші цілодобово за кілька хвилин!

Кредит пенсіонерам - 4 | MyWallet

Можливість взяти до 30 000 під 1% в день на термін до 11 місяців(ануїтет)

Чому варто взяти кредит саме у нас
Mywallet Інші МФО
Ставка для нових клієнтів 0.1% Ставка до 3%
Термін позики від 5 днів до 11 місяців Термін позики від 5 днів до 30 днів
Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1% в день Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1,5-2% в день
Сервіс працює цілодобово без перерв та вихідних. Графік роботи з 9:00 до 18:00
Зниження ставки для постійних клієнтів. Наявність вигідних промокодів зі знижками Відсутність знижок для постійних клієнтів

Дивитись відео

Вимоги для отримання кредиту

Кредит пенсіонерам - 5 | MyWallet

Бути старше
18 років

Кредит пенсіонерам - 6 | MyWallet

Паспорт
і код ІПН

Кредит пенсіонерам - 7 | MyWallet

Карта будь-якого
банку

Кредит пенсіонерам - 8 | MyWallet

Мобільний
телефон

Відповідальність і гарантія безпеки

 • Державні ліцензії та сертифікати на надання послуг з кредитування
 • Захист персональних даних підтверджена сертифікатом Comodo Positive
 • Захист банківських даних підтверджена сертифікатом PCI DSS і системою Platon

Як погасити кредит

Кредит пенсіонерам - 10 | MyWallet
В особистому кабінеті MyWallet

Ви можете погасити кредит в особистому кабінеті на сайті за допомоги власної банківської карти

Кредит пенсіонерам - 11 | MyWallet
В будь-якому банкові за рахунком

Ви можете погасити кредит в будь-якому банкові або інтернет банкінгу за реквізитами компанії

Кредит пенсіонерам - 12 | MyWallet
У платіжному терміналі

Ви можете погасити кредит в платіжних терміналах Вашого міста.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

Мобільний додаток

 • Зручний додаток для операційних систем iOS і Android Ви можете завантажити додаток на будь-який смартфон
 • Просте оформлення онлайн-кредиту по всій Україні У 2 кліка Ви зможете оформити кредит в будь-який час і в будь-якому місці
Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в App Store Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в Play Market

Нам довіряють сотні людей

Кредит пенсіонерам - 14 | MyWallet
Анастасия
Я - фрілансер, працюю фотографом на весіллях, заходах і просто на замовлення. І так вийшло, що, збираючись виїжджати на зйомку у мене випав з рук об'єктив. Запасного у мене не було, а зйомку скасувати було вже не можна. Я не розгубилася і всього за 20 хвилин взяла кредит в MyWallet. Фотки на новий об'єктив стали ще краще, а кредит повернула відразу через пару днів. Дуже зручно, всім рекомендую.
Кредит пенсіонерам - 15 | MyWallet
Ольга
Нещодавно закінчила університет і приступила до першої серйозної работе.Зарплата у мене ще не сильно велика, під кінець місяця не вистачає кілька сотень гривень. Тому я користуюся сервісом MyWallet де за лічені хвилини можу отримати гроші на карту. При невеликій сумі на кілька днів я переплачую зовсім копійки, думаю це краще, ніж позичати у друзів. Всім раджу.
Кредит пенсіонерам - 16 | MyWallet
Надежда
Я мама. Маючи дитину постійно з'являються незаплановані витрати. Нещодавно сказали, що в дитячий сад треба здати 1500 гривень, я вже не знала, що робити, але подруга порадила MyWallet. Я швидко оформила заявку і мені її тут же схвалили. Через тиждень чоловік без проблем зміг його погасити в найближчому терміналі. Всім радимо якщо терміново потрібні гроші.
Кредит пенсіонерам - 17 | MyWallet
Глеб
Дуже захоплююся моделюванням різної історичної техніки - танки, літаки, кораблі. І нещодавно в одному з магазинів де я купую деталі і запчастини була велика розпродаж. Я відразу зрозумів, що мені не вистачить грошей на покупку, тому звернувся за кредитом до компанії MyWallet. Швидко оформив кредит і зміг купити все необхідне. Велике спасибі.

Відсоткові ставки кредитів

Терміни погашення кредиту на MyWallet

Мінімальний термін погашення боргу становить 5 днів. Максимальний термін погашення миттєвого кредиту для фізичних осіб становить 30 днів, кредиту для підприємців до 11 місяців. Максимальна річна відсоткова ставка, що включає позичковий відсоток, а також всі інші комісії і витрати за рік становить 730%.


Приклад розрахунку відсоткової ставки

При оформленні першого кредиту – 1000 грн на 10 днів, сума до оплати складе 1600 грн. При цьому максимальна річна відсоткова ставка APR – 730%. Ми припиняємо нарахування відсотків через 90 днів після прострочення по кредиту. Тому Вам в будь-якому випадку не доведеться повертати в рази більше, ніж Ви позичили. * Перший кредит за ставкою 0,1% видається на перші 5 днів, далі по кредиту нараховується ставка 2,0% в день


Контактна інформація

© 2018 ЄДРПОУ 41336730, Місцезнаходження: Україна, 04070, м. Київ, Подільський район, вулиця Боричів Тік, буд. 30


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК №943, реєстраційний номер №13103668, видане Національною комісією з державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг 28.09.2017 року.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші
Кредити для пенсіонерів

Отримати кредит пенсіонерам в Україні також легко, як і працюючій категорії громадян. Це якщо вірити законодавству, але на ділі все трохи складніше. Маленький розмір соціальної допомоги часто є головною перешкодою на отримання позики в банку. Більш жорстка політика фінансових установ стала причиною практично повного припинення видачі споживчих кредитів навіть працюючим громадянам у віці від 55 до 65 років. Причина цього не тільки в падінні економіки і скорочення робочих місць, а й у зменшенні зарплат людям пенсійного віку. Виходом з цієї ситуації може стати кредитування в компанії MyWallet, яка видає позики на карту в режимі онлайн на будь-які цілі навіть при мінімальному трудовому доході.

Кредитування пенсіонерів в банку

Незважаючи на те, що люди похилого віку в 3 рази частіше повертають позичені гроші, банки не прагнуть їм їх видавати. У більшості випадків причиною відмови стає обмеження за віком, за рівнем доходу чи пенсії. Встановленим максимумом пенсійного кредиту в Україні є сума, що не перевищує розмір 5 пенсій або мінімальних заробітних плат позичальника. Відсоткова ставка в кожному випадку може бути різною, а в деяких навіть нижче стандартної, але передбачає обов'язкове страхування життя. У більшості випадків це стосується громадян у віці від 65 років.

Для отримання позики в будь-якому банку України, крім стандартного набору документів, від пенсіонера потрібно:

 • пенсійне посвідчення;
 • довідка про рівень офіційного доходу за останні півроку;
 • довідка про розмір нараховуваної пенсії та інших соціальних допомог.

 

Тільки один збір документів може зайняти у пенсіонера кілька днів, не рахуючи банківських процедур. Часто такі тимчасові витрати не потрібні, наприклад, коли мова йде про брак невеликої суми грошей на ліки, медичне обстеження або оплату комунальних рахунків. В такому випадку краще всього звернутися за позикою в компанію MyWallet, яка надає пенсійні кредити на простих і зрозумілих умовах.

Особливості оформлення пенсійної позики в MyWallet

Кредит пенсіонерамКомпанія належить до мікрофінансовим організацій (МФО), які вже давно працюють в Європі і довели свою ефективність і корисність в десятках країн. Її відмінною рисою є лояльність до позичальників, висока швидкість роботи і широкі можливості для обслуговування кредиту в режимі онлайн. Такі умови ідеально підходять для літніх людей, позбавляючи від необхідності:

 • збору пакету документів;
 • очікування схвалення позики;
 • витрати часу на простоювання в черзі.

Швидкий мікрокредит, оформлений в режимі онлайн, перекладається на банківську карту, а отримати гроші можна в будь-якому відділенні або банкоматі. Це не доставляє незручностей людям пенсійного віку, які звикли до єдиного платіжного інструменту. Крім цього, швидке надходження грошей на карту дозволяє оперативно вирішувати фінансові труднощі, які виникли через затримку зарплати або пенсії. Експрес-позика зараховується на карту пенсіонерам у віці до 65 років при наявності постійного трудового доходу. Для оформлення кредиту онлайн потрібно зайти на сайт компанії і зареєструвати особистий кабінет, вказавши паспортні дані, ідентифікаційний код і номер мобільного телефону. Також буде потрібно фото клієнта з документами, що засвідчують особу. Після заповнення і відправки форми термін розгляду складе близько 20 хвилин, після чого буде дана відповідь і кредитні кошти надійдуть на банківську карту.

Способи погашення пенсійного кредиту

Швидкий кредит на карту від MyWallet видається в режимі онлайн, а тому погашати його найзручніше саме таким способом. Для цього клієнту потрібно зайти в особистий кабінет і внести кошти з картки Visa або MasterCard. Обслуговувати позику можна через термінали самообслуговування, витративши всього кілька хвилин особистого часу. У вікні терміналу потрібно вибрати розділ «Банки і страхування», перейти до підрозділу «Банки», після чого ввести номер мобільного, прив'язаного до особистого кабінету на сайті MyWallet. Оплата позики банківським переказом можлива через відділення установи будь-якої форми власності по всій території України. Пенсійний онлайн-кредит на карту видається на термін від 5-ти до 30-ти днів з можливістю пролонгації на умовах своєчасного покриття суми за користування позикою. При першому зверненні сума позики не перевищує 4000 гривень, але з кожним разом вона буде збільшуватися за умови своєчасного і повного обслуговування попереднього. Максимальна сума позики становить 15000 гривень, що дозволяє використовувати гроші на будь-які потреби, які можуть виникнути у пенсіонера.

Переваги мікропозик для пенсіонерів в MyWallet

Щоб полегшити процес отримання коштів на карту літнім людям, спрощено і зведено до необхідного мінімуму правила оформлення кредиту онлайн, а інтерфейс особистого кабінету доброзичливий і інтуїтивно зрозумілий людям, хто рідко користується інтернетом. Крім цього, перевагами обслуговування пенсіонерів до 65 років при оформленні миттєвої позики в MyWallet є:

 • швидкість отримання кредитних грошей;
 • гнучкі терміни погашення позики;
 • можливість дострокового погашення позики;
 • низький кредитний відсоток, відсутність прихованих комісій і додаткових платежів.

Онлайн-кредитування через особистий кабінет доступний пенсіонерам з будь-якого пристрою, що підключається до мережі інтернет, і знімає територіальні обмеження, дозволяючи обслуговувати позику з будь-якої точки України. Також компанія подбала про зручне обслуговування кредиту і зробила користування позиковими засобами простим і необтяжливим, надаючи кошти безробітному клієнту без додаткових вимог, застав і платежів. Саме ці умови пенсійного експрес-кредитування онлайн роблять разових клієнтів компанії постійними, збільшуючи їх число щодня. При виникненні тимчасових фінансових труднощів, таких як затримка пенсії або зарплати, досить звернутися за миттєвим кредитом в MyWallet, щоб вирішити ці проблеми.

Види кредитування

Ми зібрали найпопулярніші теми, види та напрямки кредитування за якими клієнти звертаються в наш сервіс. Ви можете подивитися і вибрати для себе відповідний вид.Кредит для бізнесу Кредит на покупку подарунка Онлайн кредит без застави Кредит для інвалідів Кредит на покупку ноутбука Кредит на купівлю мобільного телефону Кредит на комунальні послуги Кредит на будівництво житла Позика за паспортом Онлайн позика без довідки про доходи Швидкий кредит без поручителів Швидкий кредит с 18 лет Термінова мікропозика Швидка позика Кредит онлайн з поганою кредитною історією Кредит на операцію Кредит на стоматологічні послуги Кредит на заміну вікон Кредит на погашення боргу в банку Кредит матерям в декреті Кредит на побутову техніку Весільний кредит Кредит на ремонт авто Гроші в кредит на ремонт Онлайн кредит на подорож Кредит студентам Кредит пенсіонерам Онлайн заявка на споживчий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит на освіту Онлайн кредит на меблі Онлайн кредит на лікування Кредит на шубу. Де краще оформити позику Бiльше

Ви можете взяти кредит в інших містах

Компанія MyWallet працює на всій території України. Ви можете взяти онлайн-кредит не виходячи з дому в будь-якому регіоні (крім зони АТО та АРК).Кредит онлайн в Енергодарі Кредит онлайн у Фастові Кредит онлайн в Прилуках Кредит онлайн в Ніжині Кредит онлайн в Мукачево Кредит онлайн в Миргороді Кредит онлайн в Коростені Кредит онлайн в Кам'янець-Подільському Кредит онлайн в Шостці Кредит онлайн в Ірпені Кредит онлайн у Броварах Кредит онлайн Борисполі Кредит онлайн в Бердянську Кредит онлайн в Бердичеві Кредит онлайн в Олександрії Позика онлайн в Кременчуці Позика онлайн в Мелітополі Позика онлайн в Умані Позика онлайн в Ужгороді Позика онлайн в Тернополі Позика онлайн в Сумах Позика онлайн в Рівному Позика онлайн в Конотопі Позика онлайн в в Івано-Франківську Позика онлайн в Білій Церкві Позика онлайн в Вінниці Позика онлайн в Кропивницькому Позика онлайн у Львові Позика онлайн в Дніпрі Позика онлайн в Чернівцях Позика онлайн в Чернігові Позика онлайн в Черкасах Позика онлайн в Житомирі Позика онлайн в Запоріжжі Позика онлайн в Києві Позика онлайн в Кривому Розі Позика онлайн в Луцьку Позика онлайн в Маріуполі Позика онлайн в Миколаєві Позика онлайн в Нікополі Позика онлайн в Одесі Позика онлайн в Павлограді Позика онлайн в Полтаві Позика онлайн в Харкові Позика онлайн в Херсоні Позика онлайн в Хмельницькому Бiльше