? Как получить кредит?

Кредит онлайн в Ніжині

До 30 000 гривень за 20 хвилин . Без застав, поручителів і додаткових документів.
Головна - Кредит онлайн в Ніжині

Переваги компанії MyWallet

Кредит онлайн в Ніжині - 2 | MyWallet

Немає комісій, штрафів та прихованих платежів

Кредит онлайн в Ніжині - 3 | MyWallet

Сервіс працює 24/7. Отримуйте гроші цілодобово за кілька хвилин!

Кредит онлайн в Ніжині - 4 | MyWallet

Можливість взяти до 30 000 під 1% в день на термін до 3 місяців(ануїтет)

Чому варто взяти кредит саме у нас
Mywallet Інші МФО
Ставка для нових клієнтів 0.1% Ставка до 3%
Термін позики від 5 днів до 3 місяців Термін позики від 5 днів до 30 днів
Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1% в день Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1,5-2% в день
Сервіс працює цілодобово без перерв та вихідних. Графік роботи з 9:00 до 18:00
Зниження ставки для постійних клієнтів. Наявність вигідних промокодів зі знижками Відсутність знижок для постійних клієнтів

Дивитись відео

Вимоги для отримання кредиту

Кредит онлайн в Ніжині - 5 | MyWallet

Бути старше
18 років

Кредит онлайн в Ніжині - 6 | MyWallet

Паспорт
і код ІПН

Кредит онлайн в Ніжині - 7 | MyWallet

Карта будь-якого
банку

Кредит онлайн в Ніжині - 8 | MyWallet

Мобільний
телефон

Відповідальність і гарантія безпеки

 • Державні ліцензії та сертифікати на надання послуг з кредитування
 • Захист персональних даних підтверджена сертифікатом Comodo Positive
 • Захист банківських даних підтверджена сертифікатом PCI DSS і системою Platon

Як погасити кредит

Кредит онлайн в Ніжині - 10 | MyWallet
В особистому кабінеті MyWallet

Ви можете погасити кредит в особистому кабінеті на сайті за допомоги власної банківської карти

Кредит онлайн в Ніжині - 11 | MyWallet
В будь-якому банкові за рахунком

Ви можете погасити кредит в будь-якому банкові або інтернет банкінгу за реквізитами компанії

Кредит онлайн в Ніжині - 12 | MyWallet
У платіжному терміналі

Ви можете погасити кредит в платіжних терміналах Вашого міста.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

Мобільний додаток

 • Зручний додаток для операційних систем iOS і Android Ви можете завантажити додаток на будь-який смартфон
 • Просте оформлення онлайн-кредиту по всій Україні У 2 кліка Ви зможете оформити кредит в будь-який час і в будь-якому місці
Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в App Store Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в Play Market

Нам довіряють сотні людей

Кредит онлайн в Ніжині - 14 | MyWallet
Анастасия
Я - фрілансер, працюю фотографом на весіллях, заходах і просто на замовлення. І так вийшло, що, збираючись виїжджати на зйомку у мене випав з рук об'єктив. Запасного у мене не було, а зйомку скасувати було вже не можна. Я не розгубилася і всього за 20 хвилин взяла кредит в MyWallet. Фотки на новий об'єктив стали ще краще, а кредит повернула відразу через пару днів. Дуже зручно, всім рекомендую.
Кредит онлайн в Ніжині - 15 | MyWallet
Ольга
Нещодавно закінчила університет і приступила до першої серйозної работе.Зарплата у мене ще не сильно велика, під кінець місяця не вистачає кілька сотень гривень. Тому я користуюся сервісом MyWallet де за лічені хвилини можу отримати гроші на карту. При невеликій сумі на кілька днів я переплачую зовсім копійки, думаю це краще, ніж позичати у друзів. Всім раджу.
Кредит онлайн в Ніжині - 16 | MyWallet
Надежда
Я мама. Маючи дитину постійно з'являються незаплановані витрати. Нещодавно сказали, що в дитячий сад треба здати 1500 гривень, я вже не знала, що робити, але подруга порадила MyWallet. Я швидко оформила заявку і мені її тут же схвалили. Через тиждень чоловік без проблем зміг його погасити в найближчому терміналі. Всім радимо якщо терміново потрібні гроші.
Кредит онлайн в Ніжині - 17 | MyWallet
Глеб
Дуже захоплююся моделюванням різної історичної техніки - танки, літаки, кораблі. І нещодавно в одному з магазинів де я купую деталі і запчастини була велика розпродаж. Я відразу зрозумів, що мені не вистачить грошей на покупку, тому звернувся за кредитом до компанії MyWallet. Швидко оформив кредит і зміг купити все необхідне. Велике спасибі.

Відсоткові ставки кредитів

Терміни погашення кредиту на MyWallet

Мінімальний термін погашення боргу становить 5 днів. Максимальний термін погашення миттєвого кредиту для фізичних осіб становить 30 днів, кредиту для підприємців до 11 місяців. Максимальна річна відсоткова ставка, що включає позичковий відсоток, а також всі інші комісії і витрати за рік становить 730%.


Приклад розрахунку відсоткової ставки

При оформленні першого кредиту – 1000 грн на 10 днів, сума до оплати складе 1600 грн. При цьому максимальна річна відсоткова ставка APR – 730%. Ми припиняємо нарахування відсотків через 90 днів після прострочення по кредиту. Тому Вам в будь-якому випадку не доведеться повертати в рази більше, ніж Ви позичили. * Перший кредит за ставкою 0,1% видається на перші 5 днів, далі по кредиту нараховується ставка 2,0% в день


Контактна інформація

© 2018 ЄДРПОУ 41336730, Місцезнаходження: Україна, 04070, м. Київ, Подільський район, вулиця Боричів Тік, буд. 30


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК №943, реєстраційний номер №13103668, видане Національною комісією з державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг 28.09.2017 року.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

Напевно, у кожного траплялася така ситуація, коли гроші потрібні дуже терміново, але де їх взяти варіантів особливо і не було.

Звичайно можна позичити у родичів або оформити кредит в банку, але у тих же родичів може і не виявитися необхідної суми, а в банку завжди великі черги і до того дуже великий шанс отримати відмову з причин, який банк не зможе пояснити.

А що ж робити людям, які живуть не в великих містах, таких як Ніжин, а під рукою тільки відділення банку і то, кредит він може не видати через неофіційного працевлаштування, а гроші то потрібні терміново.

 

На сьогоднішній день дуже популярними в Україні стали мікрокредитні сервіси, де можна отримати позику в онлайн-режимі і без довідки про доходи та офіційного працевлаштування.

Оформлення кредиту в Ніжині за вигідними умовами

Одним з найпопулярніших мікрокредитних сервісів по в багатьох містах України і в Ніжині в тому числі, є MyWallet - це компанія, яка надає можливість своїм клієнтам оформити позику не виходячи з дому, без довідки про доходи і всього за 30 хвилин.

Кожен новий клієнт може взяти кредит на суму до 3 000 гривень на будь-які потреби і на період до 30-ти днів всього під 0,01% на добу. А постійні клієнти мають можливість збільшувати суму кредиту і брати до 15 000 гривень.

Для того, щоб оформити позику людині необхідно:

 1. Мати паспорт громадянина України;
 2. Досягти 18-ти років;
 3. Мати код ІПН;
 4. Мати активну банківську карту.

Більше ніяких довідок про доходи, офіційне працевлаштування та наявність нерухомості. Такий спосіб оформлення кредиту без зайвої документації більш зручний і швидко може вирішити всі фінансові питання клієнта.

 

Щоб оформити позику клієнтові необхідно:

 1. Пройти реєстрацію на офіційному сайті mywallet.net.ua, де потрібно заповнити анкету і зайти в особистий кабінет.
 2. В особистому кабінеті потрібно заповнити заяву на оформлення кредиту та вказати паспортні дані, ідентифікаційний код, і вибрати необхідну суму і термін кредитування.
 3. Після того, як вся інформація заповнена заява піде на перевірку до працівників сервісу. Якщо вся інформація вказана коректно, то позичальнику буде зарахована зазначена ним раніше сума прямо на його банківську картку.

Вся процедура займе не більше 30-ти хвилин, що дуже швидко і зручно для всіх користувачів.

 

Швидкий кредити від My Wallet в Ніжині - це не стояти в чергах і чекати від кількох днів до місяця відповіді з банку, а всього за 30 хвилин отримати необхідну суму прямо на карту в режимі онлайн і в будь-який зручний для позичальника час. Таке оформлення позики не вимагає навіть виходу з дому, головне щоб біля людини був комп'ютер або телефон з підключенням до Інтернету.

Переваги оформлення кредиту в МайВаллет

Як було розглянуто вище в онлайн-сервісі My Wallet можна взяти позику без довідки про доходи і без документів які підтверджують офіційне працевлаштування, але крім цього перевагами є ще й такі:

 • Кредит можуть отримати пенсіонери, студенти та безробітні;
 • Оформити позику можна тим, хто перебуватиме у декретній відпустці;
 • Користувачі мають можливість продовжити період виплат по позиці попередньо сплативши "тіло" кредиту;
 • Клієнти можуть вибрати будь-який зручний для них спосіб виплати по кредитах: через касу банку, в особистому кабінеті або через термінал самообслуговування.

Як можна зрозуміти, все оформлення відбувається дуже швидко і дуже вигідно для всіх громадян України. Найголовніше вчасно проводити оплату по кредиту, адже це запорука хорошої кредитної історії.

Заходьте на сайт mywallet.net.ua, проходьте реєстрацію і вирішуйте всі необхідні фінансові питання разом з MyWallet

Види кредитування

Ми зібрали найпопулярніші теми, види та напрямки кредитування за якими клієнти звертаються в наш сервіс. Ви можете подивитися і вибрати для себе відповідний вид.Кредит для бізнесу Кредит на покупку подарунка Онлайн кредит без застави Кредит для інвалідів Кредит на покупку ноутбука Кредит на купівлю мобільного телефону Кредит на комунальні послуги Кредит на будівництво житла Позика за паспортом Онлайн позика без довідки про доходи Швидкий кредит без поручителів Швидкий кредит с 18 лет Термінова мікропозика Швидка позика Кредит онлайн з поганою кредитною історією Кредит на операцію Кредит на стоматологічні послуги Кредит на заміну вікон Кредит на погашення боргу в банку Кредит матерям в декреті Кредит на побутову техніку Весільний кредит Кредит на ремонт авто Гроші в кредит на ремонт Онлайн кредит на подорож Кредит студентам Кредит пенсіонерам Онлайн заявка на споживчий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит на освіту Онлайн кредит на меблі Онлайн кредит на лікування Кредит на шубу. Де краще оформити позику Бiльше

Ви можете взяти кредит в інших містах

Компанія MyWallet працює на всій території України. Ви можете взяти онлайн-кредит не виходячи з дому в будь-якому регіоні (крім зони АТО та АРК).Кредит онлайн в Енергодарі Кредит онлайн у Фастові Кредит онлайн в Прилуках Кредит онлайн в Ніжині Кредит онлайн в Мукачево Кредит онлайн в Миргороді Кредит онлайн в Коростені Кредит онлайн в Кам'янець-Подільському Кредит онлайн в Шостці Кредит онлайн в Ірпені Кредит онлайн у Броварах Кредит онлайн Борисполі Кредит онлайн в Бердянську Кредит онлайн в Бердичеві Кредит онлайн в Олександрії Позика онлайн в Кременчуці Позика онлайн в Мелітополі Позика онлайн в Умані Позика онлайн в Ужгороді Позика онлайн в Тернополі Позика онлайн в Сумах Позика онлайн в Рівному Позика онлайн в Конотопі Позика онлайн в в Івано-Франківську Позика онлайн в Білій Церкві Позика онлайн в Вінниці Позика онлайн в Кропивницькому Позика онлайн у Львові Позика онлайн в Дніпрі Позика онлайн в Чернівцях Позика онлайн в Чернігові Позика онлайн в Черкасах Позика онлайн в Житомирі Позика онлайн в Запоріжжі Позика онлайн в Києві Позика онлайн в Кривому Розі Позика онлайн в Луцьку Позика онлайн в Маріуполі Позика онлайн в Миколаєві Позика онлайн в Нікополі Позика онлайн в Одесі Позика онлайн в Павлограді Позика онлайн в Полтаві Позика онлайн в Харкові Позика онлайн в Херсоні Позика онлайн в Хмельницькому Бiльше