? Как получить кредит?

Кредит онлайн в Прилуках

До 30 000 гривень за 20 хвилин . Без застав, поручителів і додаткових документів.
Головна - Кредит онлайн в Прилуках

Переваги компанії MyWallet

Кредит онлайн в Прилуках - 2 | MyWallet

Немає комісій, штрафів та прихованих платежів

Кредит онлайн в Прилуках - 3 | MyWallet

Сервіс працює 24/7. Отримуйте гроші цілодобово за кілька хвилин!

Кредит онлайн в Прилуках - 4 | MyWallet

Можливість взяти до 30 000 під 1% в день на термін до 3 місяців(ануїтет)

Чому варто взяти кредит саме у нас
Mywallet Інші МФО
Ставка для нових клієнтів 0.1% Ставка до 3%
Термін позики від 5 днів до 3 місяців Термін позики від 5 днів до 30 днів
Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1% в день Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1,5-2% в день
Сервіс працює цілодобово без перерв та вихідних. Графік роботи з 9:00 до 18:00
Зниження ставки для постійних клієнтів. Наявність вигідних промокодів зі знижками Відсутність знижок для постійних клієнтів

Дивитись відео

Вимоги для отримання кредиту

Кредит онлайн в Прилуках - 5 | MyWallet

Бути старше
18 років

Кредит онлайн в Прилуках - 6 | MyWallet

Паспорт
і код ІПН

Кредит онлайн в Прилуках - 7 | MyWallet

Карта будь-якого
банку

Кредит онлайн в Прилуках - 8 | MyWallet

Мобільний
телефон

Відповідальність і гарантія безпеки

 • Державні ліцензії та сертифікати на надання послуг з кредитування
 • Захист персональних даних підтверджена сертифікатом Comodo Positive
 • Захист банківських даних підтверджена сертифікатом PCI DSS і системою Platon

Як погасити кредит

Кредит онлайн в Прилуках - 10 | MyWallet
В особистому кабінеті MyWallet

Ви можете погасити кредит в особистому кабінеті на сайті за допомоги власної банківської карти

Кредит онлайн в Прилуках - 11 | MyWallet
В будь-якому банкові за рахунком

Ви можете погасити кредит в будь-якому банкові або інтернет банкінгу за реквізитами компанії

Кредит онлайн в Прилуках - 12 | MyWallet
У платіжному терміналі

Ви можете погасити кредит в платіжних терміналах Вашого міста.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

Мобільний додаток

 • Зручний додаток для операційних систем iOS і Android Ви можете завантажити додаток на будь-який смартфон
 • Просте оформлення онлайн-кредиту по всій Україні У 2 кліка Ви зможете оформити кредит в будь-який час і в будь-якому місці
Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в App Store Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в Play Market

Нам довіряють сотні людей

Кредит онлайн в Прилуках - 14 | MyWallet
Анастасия
Я - фрілансер, працюю фотографом на весіллях, заходах і просто на замовлення. І так вийшло, що, збираючись виїжджати на зйомку у мене випав з рук об'єктив. Запасного у мене не було, а зйомку скасувати було вже не можна. Я не розгубилася і всього за 20 хвилин взяла кредит в MyWallet. Фотки на новий об'єктив стали ще краще, а кредит повернула відразу через пару днів. Дуже зручно, всім рекомендую.
Кредит онлайн в Прилуках - 15 | MyWallet
Ольга
Нещодавно закінчила університет і приступила до першої серйозної работе.Зарплата у мене ще не сильно велика, під кінець місяця не вистачає кілька сотень гривень. Тому я користуюся сервісом MyWallet де за лічені хвилини можу отримати гроші на карту. При невеликій сумі на кілька днів я переплачую зовсім копійки, думаю це краще, ніж позичати у друзів. Всім раджу.
Кредит онлайн в Прилуках - 16 | MyWallet
Надежда
Я мама. Маючи дитину постійно з'являються незаплановані витрати. Нещодавно сказали, що в дитячий сад треба здати 1500 гривень, я вже не знала, що робити, але подруга порадила MyWallet. Я швидко оформила заявку і мені її тут же схвалили. Через тиждень чоловік без проблем зміг його погасити в найближчому терміналі. Всім радимо якщо терміново потрібні гроші.
Кредит онлайн в Прилуках - 17 | MyWallet
Глеб
Дуже захоплююся моделюванням різної історичної техніки - танки, літаки, кораблі. І нещодавно в одному з магазинів де я купую деталі і запчастини була велика розпродаж. Я відразу зрозумів, що мені не вистачить грошей на покупку, тому звернувся за кредитом до компанії MyWallet. Швидко оформив кредит і зміг купити все необхідне. Велике спасибі.

Відсоткові ставки кредитів

Терміни погашення кредиту на MyWallet

Мінімальний термін погашення боргу становить 5 днів. Максимальний термін погашення миттєвого кредиту для фізичних осіб становить 30 днів, кредиту для підприємців до 11 місяців. Максимальна річна відсоткова ставка, що включає позичковий відсоток, а також всі інші комісії і витрати за рік становить 730%.


Приклад розрахунку відсоткової ставки

При оформленні першого кредиту – 1000 грн на 10 днів, сума до оплати складе 1600 грн. При цьому максимальна річна відсоткова ставка APR – 730%. Ми припиняємо нарахування відсотків через 90 днів після прострочення по кредиту. Тому Вам в будь-якому випадку не доведеться повертати в рази більше, ніж Ви позичили. * Перший кредит за ставкою 0,1% видається на перші 5 днів, далі по кредиту нараховується ставка 2,0% в день


Контактна інформація

© 2018 ЄДРПОУ 41336730, Місцезнаходження: Україна, 04070, м. Київ, Подільський район, вулиця Боричів Тік, буд. 30


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК №943, реєстраційний номер №13103668, видане Національною комісією з державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг 28.09.2017 року.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

Для того, щоб оформити кредит онлайн в Прилуках, більше не потрібно стояти довгі черги в банках, а також збирати цілі пакети всіляких документів.

На сьогоднішній день в Україні популярними є мікрокредитні компанії, де можна оформити і отримати позику за мінімальний час, без черг і звичайно ж за найвигіднішими умовами.

Одним з найпопулярніших онлайн-сервісів, який працює в багатьох містах України і в Прилуках в тому числі, є MyWallet.

Метою даного сервісу є оформлення та видача кредитів в будь-який зручний час для всіх клієнтів, а також вигідні умови по кредитуванню. Сервісу МайВаллет довіряють сотні тисяч українців.

Отримати кредит в Прилуках разом з My Wallet

Оформити кредит в онлайн-режимі і без черг - можливо! Разом з компанією з мікрокредитування Май Валлет можна не тільки швидко оформити позику без зайвих документів і витрат, але ще і швидко отримати необхідну суму прямо на карту навіть не виходячи з дому.

Для отримання позики в онлайн-режимі клієнту необхідно:

 • Мати паспорт громадянина України;
 • Ідентифікаційний код;
 • Активну банківську карту будь-якого банку України.

Для оформлення кредиту в сервісі МайВаллет не потрібно надавати різні довідки про доходи або офіційне працевлаштування, досить лише досягти 18-річного віку.

 

Для оформлення та отримання необхідної суми позичальникові потрібно пройти кілька нескладних кроків, які значно спростять отримання грошей:

 1. Зареєструватися на офіційному сайті онлайн-сервісу mywallet.net.ua, потім заповнити анкету, де вписати ПІБ, номер мобільного телефону та e-mail.
 2. Після того як реєстрація пройшла успішно, клієнту потрібно увійти в свій особистий кабінет і там вже оформити заяву на отримання позики. У заявці потрібно вказати паспортні дані, ідентифікаційний код, і номер банківської карти на яку і прийде необхідна сума.
 3. Коли заявка оформлена, її буде відправлено на розгляд працівниками сервісу. Все що потрібно клієнту - це почекати 30 хвилин. Якщо зазначена інформація була коректною, то відразу ж після підтвердження клієнту на карту буде відправлена ​​раніше зазначена сума.

Все дуже просто, швидко і найголовніше не доставляє труднощів пов'язаних з відпрошуванням з роботи, адже оформити кредит можна в будь-який зручний для клієнта час, навіть вночі.

Які переваги має онлайн-сервіс MyWallet?

Серед основних переваг онлайн-сервіс МайВаллет є те, що:

 • Позику може отримати будь-який громадянин України має 18 років;
 • Оформити кредит можуть: студенти, пенсіонери, безробітні і не офіційно влаштований громадяни;
 • Отримати позику усім новим клієнтам можна на суму до 10 000 гривень і на період до 30-ти днів всього під 0,01% на добу, а всім постійним клієнтам можна збільшувати суму до 30 000 гривень;
 • Оформити позику можна в будь-який час доби в режимі 24/7 без черг;
 • Продовжити термін кредитування можна всім користувачам, які виплатили "тіло" по позиці;
 • Оплачувати кредит можна кількома зручними для позичальника способами: через касу будь-якого банку, через інтернет-банкінг, в особистому кабінеті і через термінал з самообслуговування.

Все дуже просто і без зайвої метушні, тільки кращі умови по оформленню та виплаті позики, який можна отримати всього за 30 хвилин.

 

Оформляйте кредити в Прилуках разом з онлайн-сервісом МайВаллет і отримуйте необхідну суму прямо на карту.

Види кредитування

Ми зібрали найпопулярніші теми, види та напрямки кредитування за якими клієнти звертаються в наш сервіс. Ви можете подивитися і вибрати для себе відповідний вид.Кредит для бізнесу Кредит на покупку подарунка Онлайн кредит без застави Кредит для інвалідів Кредит на покупку ноутбука Кредит на купівлю мобільного телефону Кредит на комунальні послуги Кредит на будівництво житла Позика за паспортом Онлайн позика без довідки про доходи Швидкий кредит без поручителів Швидкий кредит с 18 лет Термінова мікропозика Швидка позика Кредит онлайн з поганою кредитною історією Кредит на операцію Кредит на стоматологічні послуги Кредит на заміну вікон Кредит на погашення боргу в банку Кредит матерям в декреті Кредит на побутову техніку Весільний кредит Кредит на ремонт авто Гроші в кредит на ремонт Онлайн кредит на подорож Кредит студентам Кредит пенсіонерам Онлайн заявка на споживчий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит на освіту Онлайн кредит на меблі Онлайн кредит на лікування Кредит на шубу. Де краще оформити позику Бiльше

Ви можете взяти кредит в інших містах

Компанія MyWallet працює на всій території України. Ви можете взяти онлайн-кредит не виходячи з дому в будь-якому регіоні (крім зони АТО та АРК).Кредит онлайн в Енергодарі Кредит онлайн у Фастові Кредит онлайн в Прилуках Кредит онлайн в Ніжині Кредит онлайн в Мукачево Кредит онлайн в Миргороді Кредит онлайн в Коростені Кредит онлайн в Кам'янець-Подільському Кредит онлайн в Шостці Кредит онлайн в Ірпені Кредит онлайн у Броварах Кредит онлайн Борисполі Кредит онлайн в Бердянську Кредит онлайн в Бердичеві Кредит онлайн в Олександрії Позика онлайн в Кременчуці Позика онлайн в Мелітополі Позика онлайн в Умані Позика онлайн в Ужгороді Позика онлайн в Тернополі Позика онлайн в Сумах Позика онлайн в Рівному Позика онлайн в Конотопі Позика онлайн в в Івано-Франківську Позика онлайн в Білій Церкві Позика онлайн в Вінниці Позика онлайн в Кропивницькому Позика онлайн у Львові Позика онлайн в Дніпрі Позика онлайн в Чернівцях Позика онлайн в Чернігові Позика онлайн в Черкасах Позика онлайн в Житомирі Позика онлайн в Запоріжжі Позика онлайн в Києві Позика онлайн в Кривому Розі Позика онлайн в Луцьку Позика онлайн в Маріуполі Позика онлайн в Миколаєві Позика онлайн в Нікополі Позика онлайн в Одесі Позика онлайн в Павлограді Позика онлайн в Полтаві Позика онлайн в Харкові Позика онлайн в Херсоні Позика онлайн в Хмельницькому Бiльше